---

 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
čtvrtek 15.4.2021
20:45 SELČ
Budapešť, HUN
 
Maďarsko
 
Rakousko
 
-
-
0:1
38:45
Schnetzer
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
0:1
0:0

 
 
     
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pátek 16.4.2021
17:00 SELČ
Budapešť, HUN
 
Bělorusko
 
Rakousko
 
00:55
17:00
25:27
30:54
38:20
Stefanovič (Oksentjuk, Drozd)
Stefanovič (Jevenko, Drozd)
Lopačuk (Falkovskij)
Lopačuk
Solovjov
5:1
45:21
Gaffal (Schnetzer)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
2:0
3:0
0:1

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
sobota 17.4.2021
TBD SELČ
Budapešť, HUN
 
Maďarsko
 
Bělorusko
 
02:37
48:40
Macaulay (J.Hari)
Szirányi (Érdely, J.Hari)
2:3
02:11
54:26 P1
58:31 P1
Demkov (Lopačuk)
Stefanovič (Lopačuk, Drozd)
Bělevič (S.Kosticyn)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
1:1
0:0
1:2

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 18.4.2021
16:45 SELČ
Katowice, POL
 
Litva
 
Lotyšsko "23"
 
-
-
0:5
12:50 P1
16:17
23:09
25:00
44:49
Jelisejevs (Fjodorovs, Razgals)
Gorsanovs (Petrovics)
Razgals (Ozolš, Jelisejevs)
Andersons
Skrastins (Jansons)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:2
0:2
0:1

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 18.4.2021
20:15 SELČ
Katowice, POL
 
Polsko
 
Estonsko
 
01:35 P1
12:23
39:39 P1
41:53 P1
47:07
53:04
Mroczkowski (Michalskis)
Komorski (Marzec, Mroczkowski)
Zygmunt (Pasiut, Jaskiewicz)
Bryk (Gorny, Pas)
Zygmunt (Wronka, Ciura)
Komorski (Marzec)
6:1
39:51
Linde (Aleksandrov, Kudeviita)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
2:0
1:1
3:0

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pondělí 19.4.2021
16:30 SELČ
Katowice, POL
 
Polsko
 
Litva
 
21:22
24:23
24:52
25:29
32:13 P1
38:33
43:33
54:35
Zygmunt (Pasiut, Wronka)
Zygmunt (Wronka, Pasiut)
Przygodzki (Mroczkowski, Bizacki)
Walega (Jeziorski, Michalski)
Pasiut (Ciura, Wronka)
Bizacki (Wronka, Pasiut)
Pasiut (Bizacki, Wronka)
Pasiut (Zygmunt, Wronka)
8:1
59:34
Bendzius (Cizas, Cetvertak)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
6:0
2:1

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pondělí 19.4.2021
20:00 SELČ
Katowice, POL
 
Lotyšsko "23"
 
Estonsko
 
-
-
14:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
4:0
5:0
5:0

 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA (Kaufland Challenge)
úterý 20.4.2021
20:15 SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Lotyšsko
 
03:00
Liška (Lamper, Jánošík)
1:2pp
25:51
63:30
Karsums (Rob.Bukarts)
Krastenbergs (M.Redlihs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
1:0
0:1
0:0
0:1
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA (Kaufland Challenge)
středa 21.4.2021
16:00 SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Lotyšsko
 
60:52
Slafkovský (Kňažko)
1:0 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
0:0
0:0
1:0
 
 
                                 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 21.4.2021
13:30 SELČ
Katowice, POL
 
Estonsko
 
Litva
 
09:10
14:36
19:29 P1
45:34
49:16
60:23
Aleksandrov (Laosma, Hast)
Kiik (Svartbro, Puzakov)
Linde (Hast)
Puzakov (Svartbro)
Viitanen
Viitanen (Vasjonkin, Anufrijev)
6:5 pp
00:30
01:23
08:58
11:55
28:51
Cetverak (Girnius, Silinas)
Girnius (Cypas, Bendzius)
Bendzius (Girnius)
Girnisu (Silinas)
Mukovoz (Bačevicius, Binkulis)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
-:-
-:-
-:-
-:-
 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 21.4.2021
17:00 SELČ
Katowice, POL
 
Lotyšsko "23"
 
Polsko
 
41:14
Jerofejevs (Razgals, Ozols)
1:4
29:27
30:03
47:42 P1
49:21
Bryk (Pas)
Wronka (Bizacki, Ciura)
Kapica (Pas, Gorny)
Bryk (Pasiut)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
-:-
-:-
-:-

 
 
                                 
 
  
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
sobota 1.5.2021
18:00 SELČ
Aosta, ITA
 
Itálie
 
Francie
 
38:47
Miceli (Pietroniro)
1:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
1:0
0:0

 
 
                                 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 2.5.2021
18:00 SELČ
Megéve, FRA
 
Francie
 
Itálie
 
25:52
27:32
48:35
59:35 ENG
Farnier (Bozon, Buogro)
Baazi (Colotti)
S.Treille
Coreeia
4:1
43:51 P1
Frank
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
2:0
2:1

 
 
                                 
 
   
 
utkání zrušeno - pozitivní nálezy onemocnění covid19 v italském mužstvu
úterý 4.5.2021
20:15 SELČ
Biel/Bienne, SUI
 
Švýcarsko
 
Itálie
 
-
-
DNP
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
-:-
-:-
-:-

 
 
                                 
 
   
 
utkání zrušeno - pozitivní nálezy onemocnění covid19 v italském mužstvu
sobota 8.5.2021
TBD SELČ
Bolzano, ITA
 
Itálie
 
Rakousko
 
-
-
DNP
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
-:-
-:-
-:-

 
 
                                 
 
 
utkání zrušeno - pozitivní nálezy onemocnění covid19 v italském mužstvu
neděle 9.5.2021
16:00 SELČ
Bolzano, ITA
 
Itálie
 
Rakousko
 
-
-
DNP
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
-:-
-:-
-:-

 
 
                                 
 
 
 
 
 
   
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA informace budou potvrzeny a upřesněny
čtvrtek 13.5.2021
17:00 SELČ
Riga, LAT
 
Bělorusko
 
Kazachstán
 
-
-
0:2
35:12 P1
44:40 P1
Valk (Michajlis, Sam. Danjar)
Dietz (Starčenko, Rymarev)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
0:1
0:1

 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA informace budou potvrzeny a upřesněny
čtvrtek 13.5.2021
19:00 SELČ
DEN
 
Dánsko
 
Norsko
 
-
-
0:4
30:16
32:05
39:26
44:05 P1
Pettersen
Willman Borvik (Salsten, Lilleberg)
Trettenes (Lindström, Espeland)
Pettersen (Espeland, K.A.Olimb)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
0:3
0:1

 
 
                                 
 
   
   
 
   
   
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA informace budou potvrzeny a upřesněny
pátek 14.5.2021
TBD SELČ
Riga, LAT
 
Kazachstán
 
Bělorusko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
-:-
-:-
-:-