---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
PRVNÍ FÁZE – LISTOPAD 2019
- ve skupinách N a O se utkají čtyři a čtyři nejslabší kandidáti, vítězové každé skupiny postoupí do druhé fáze, kam budou zařazeni podle žebříčku IIHF 2018
následující fáze:      skupina K    skupina L    skupina M
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA O
San-ja
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Tchaj-wan
3
3
0
0
0
0
0
20-8
+12
9
 
 
2.
Thajsko
3
2
0
0
0
0
1
21-8
+13
6
 
 
3.
Hong Kong
3
1
0
0
0
0
2
19-14
+5
3
 
 
4.
Kuvajt
3
0
0
0
0
0
3
1-31
-30
0
 
 
Tchaj-wan postupuje do druhé fáze olympijské kvalifikace
 
 
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
čtvrtek 7.11.2019
6:00 SEČ
Tchaj-wan
 
Thajsko
zápasová soupiska:
He Wej-či (Ljo Ju-čen)
Jin Wej-lun, Šen Jen-čin  Ju Šjo-jan, Jan Čan-šin, Lin Hun-ču
Čan Wej-tin, Tan Ji-čen - Šao Po-jun, Hao Po-Juan, Čen Wej-lin
Pao Ji, Čuan Ho-jun - Sun Čen-ju, Lu Pin-en, Jen Da-Wej
Čen Wej-lin, Pao Ji, Huan Po-čuj, Lin Kuan-hun
5:3
zápasová soupiska:
Rungruangwat (Ungkulpattanasuk)
Chartsuwan, Kindborn - Suwachirat, Luckanatinakorn, Forstner
Nagayama, Thanakroekkiat - Tengsakul, Kitayama, Khuhakawe
Chanchit Supadilokluk, Dhiranusornkit - Vattanapanyakul, Rattanachot, Limpimphet
Phasukkijwatana, Kulrat - Sukwiboon, Jaradwuttipreeda, Chanchieo Supadilokluk
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky 
 
1:1
0:0
4:2
 
Branky
16?:53
43:34
47:20
58:43
59:27
EQ
O1
P1
EQ
EQ,ENG
Ju Sun-jin (Jan Čin-šin, Čen Wej-lin)
Jan Čin-šin (Lin Hun-ču)
Šao Po-juan (Lun Hun-ču, Šen Jen-čin)
Ju Šjo-jan (Čen Wej-lin, Jen Da-wej)
Ju Šjo-jan
 
04:21
52:01
55:24
P1
P1
P1
Nagayama (Thanakroekkiat, Kindborn)
Thanakroekkiat (KIndborn)
Forstner (Kindborn, Nagayama)
 
 
                                   
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
čtvrtek 7.11.2019
10:00 SEČ
Kuvajt
 
Hong Kong
zápasová soupiska:
Al Sarraf (41.Alsaegh)
Almaraqi, Alawadhi - Al Maragi, Al Ajmi, Alsarraf
Almaghrabi, Alzidan - Al Maraghy, Alkandari, Alajmi
Baqer, Al Faqaan - Aldaei, Alqattan, Aldeai
0:12
zápasová soupiska:
Čjon Čin-ho (Ho Kin-či-ho)
To H.J., A.J. - Won K.H, Kan S.H., Won J.H.Y.
I R.J.Č., Jen Č.J. - Won J.L.L., I H.M.H., Čen Č.P.J.
Law Y.W.A, I J.H.E.- Lau Č.L., Fu J.Y.H. - Čau Č.L.
Kan Č.K. , Mak J.H. - Won J.L., Won Č.Č.A.
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky
 
0:4
0:3
0:5
 
Branky
-
-
-
 
09:36
14:25
18:04
19:03
24:11
38:00
39:26
46:48
49:28
50:36
58:15
59:44
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
P1
EQ
P1
P1
P2
Čen C.P.J. - Jen C.J.
I R.J.Č. - Čen Č.P.J.
Won J.H.J. - Au-jen L.L.L
Lu H.M.H. - Won Y.L.L.
I R.J.C. - Čen Č.P.J.
Čen C.P.J. - Jen C.J.
Kan S.H. - To H.J., Jo-jen L.L.L
Čen C.P.J. - Lu H.M.H.  , Won J.H.J.
Kan S.H. - Won J.H.J.
Čau C.L. - Law J.W.A.
Čen C.P.J. - I R.J.C.
Won K.H. - Au-jen L.L.L., Kan S.H.
 
 
                                   
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
pátek 8.11.2019
6:00 SEČ
Tchaj-wan
 
Kuvajt
zápasová soupiska:
He Wej-či (Ljo Ju-čen)
Tan Ji-čen, Čan Wej-tin-Čen Wej-lin, Jen Da-wej, U Pi-en
Pao Ji - Lin Kan-un, Ju Šo-jan, Sun Čen-ju, Ju Sun-jin
Šen Jen-čin, Čuan Ho-jun - Han Po-ji, Šao Po-juan, Šao Po-jun
Jin Wej-lun -  Lin Hun-ču, Jan Čan-šin
8:0
zápasová soupiska:
Al Sarraf (Alsaegh)
Almaraqi, Alawadhi -Al Ajmi, Alsarraf, Alqattan
Almaghrabi, Alzidan - Alajmi, Al Maraghy, Al Maragi
Baqer, Al Faqaan - Alkandari, Aldaei, Aldeai
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
5:0
3:0
 
Branky , tresty
22:15
28:43
30:25
32:49
34:16
46:15
52:34
57:32
EQ
P1
P1
O1
O1
EQ
EQ
EQ
U Pi-en (Ju Sun-jin)
Šao Po-juan (Šen Jen-čin, Šao Po-jun)
Šen Jen-čin (Lin Hun-ču)
Šao Po-jun (Čuan Ho-jun)
Ju Sun-jin (U Pi-en)
Čan Wej-tin (U Pi-en)
Pao Ji (Lin Kan-un)
Šao Po-jun (Jun Sun-jin, Šen Jen-čin)
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
pátek 8.11.2019
10:00 SEČ
Hong Kong
 
Thajsko
zápasová soupiska:
O K.Č.K. (Čjon Ch.H.)
Won K.H., Win Y.H.Y. (Kan S.H., To H.Y., O-jin L.L.L
Jen C.Y., I R.Y.C. - Čen C.P.J., Won Y.L.L., Li H.M.H.
Lu Y.Q.A. - Lo C.L., Won J.L.
Kan C.K., I Y.H.E., Mak J.H. - Won C.C.A.
2:7
zápasová soupiska:
Ungkulpattanasuk (Kaewjeen)
Chartsuwan, Kindborn, Nagayama - Kitayama, Khuhakaew
Thanakroekkiat - Luckannatinakorn, Forstner, Tengsakul, Suwachirat
Chanchit Supadilokluk, Dhiranosornkit - Chanchieo Supadilokluk, Rattanachot, Limpinphet
Phasukkijwatana, Kulrat - Jaradwuttipreeda, Vattanapanyakul, Sukwiboon
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:3
1:1
1:3
 
Branky , tresty
21:08
46:38
EQ
EQ
Čen C.P.J. (Won Y.H.Y.)
Won Y.H.Y. (O-jin L.L.L., To H.Y.)
 
07:20
09:46
16:01
26:30
52:50
58:33
59:20
EQ
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
EQ
Luckanatinakorn
Tengsakul (Kitayama, Nagayama)
Thanakroekkiat (Kindborn, Forstner)
Luckanatinakorn (Forstner, Suwachirat)
Rattanachot (Suwachirat, Kindborn)
Kitayama (Nagayama, Chartsuwan)
Suwachirat (Tengsakul, Khuhakaew)
 
 
                                   
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
neděle 10.11.2019
6:00 SEČ
Thajsko
 
Kuvajt
zápasová soupiska:
-
11:1
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
TUS Ice and Snowpark arena, San-ja, CHN
neděle 10.11.2019
10:00 SEČ
Hong Kong
 
Tchaj-wan
zápasová soupiska:
-
5:7
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
TOPlist