---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
KONEČNÁ KVALIFIKACE-  ČTVRTÁ FÁZE – SRPEN 2021
- ve skupinách D, E a F se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí na olympijský turnaj
- turnaje se budou účastnit také hokejisté hrající zámořskou NHL, budou-li kluby s jejich účastí souhlasit, turnaj se koná mimo klubovou sezonu
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA E
Riga
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Lotyšsko
3
3
0
0
0
0
0
17-1
+16
9
 
 
2.
Francie
3
2
0
0
0
0
1
8-5
+3
6
 
 
3.
Maďarsko
3
1
0
0
0
0
2
5-15
-10
3
 
 
4.
Itálie
3
0
0
0
0
0
3
1-10
-9
0
 
 
Lotyšsko se kvalifikuje na olympijský turnaj v Pekingu 2022
 
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (200 diváků)
čtvrtek 26.srpna 2021
14:30 SELČ
 
zápasová soupiska:
Hardy (Buysse)
Chakiachvili, Bault - Roussel, S. da Costa, Fleury
Gallet, Manavian- Texier, Bellemare, Bertrand
Crinon, Thiry- Rech, Claireaux, Bozon
Hecquefeuille - S.Treille, Ritz, Petter, Douay
5:3
zápasová soupiska:
Hetényi (Rajna)
Macaulay, Stipsicz - Sofrón, J.Hari, Erdély
Poszgai, Horváth - Mihály, Bartális, Mágoši
Szirányi , Garat - Terböcs, G.Nagy, Papp
Szábo, Tóth  - Benk, J.Vás, K.Nagy
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:2
3:0
2:1
 
Branky , tresty
02:14
13:54
23:09
28:00
34:45
45:28
51:03
53:53
56:53
2min
2min
P1
EQ
P1
P1
2min
2min
EQ
Claireaux (hákování)
S. da Costa (držení protihráče)
Texier (Chakiachvili, Bozon)
Manavian (S. da Costa, Fleury)
Texier (Chakiachvili, Rech)
S. Treille (Rech, Chakiachvili)
Ritz (sekání)
Gallet (držení protihráče)
Fleury (Texier, S. da Costa)
 
12:43
14:51
21:16
28:17
33:56
44:43
45:38
57:24-
58:29
EQ
P1
2min
2min
2min
2min
EQ
-60:00
timeout
J.Hari (Erdély, Sofron)
Papp (J.HÁri)
Á.Mihály (podrážení)
Bartális (podrážení)
J.Hári (podrážení)
Magosi (krosček)
Bartális (Á.Mihály, Magosi)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas)
hlavní rozhodčí: ANDRE SCHRADER (GER), CHRISTOPH STERNAT (AUT)
čároví rozhodčí: SIMON RIECKEN (AUT), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
                                   
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (4100 diváků)
čtvrtek 26.srpna 2021
18:30 SELČ
 
zápasová soupiska:
A.Bernard (Fazio)
Larkin, Trivellato - Frank, Petan, Morini
Glira, Spornberger - Glira, Kostner, Frigo
Miglioranzi, Casetti- Hochkofler, D.Kostner, Giliati
Marchetti- Deluca, Alberga, Traversa, Magnabosco
0:6
zápasová soupiska:
Punnenovs (Mitens)
Balinskis, Rubins- Balcers, Blugers, Darzinš
Cibulskis, J.Jaks - Keninš, Girgensons, Indrašis
Sotnieks, Friebergs-  Daugavinš, Abols, Rob.Bukarts
Cukste - Krastenbergs, Rih. Bukarts, Džerinš, Smirnovs
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:2
0:2
0:2
 
Branky , tresty
17:04
29:27
29:27
33:44
41:12
51:37
59:19
2min
2min
2min
2min
2min
2min
2min
Traversa (podrážení)
Frigo (podrážení)
S.Kostner (hákování)
Frank (podrážení)
Itálie (příliš mnoho hráčů na ledě)
Petan (nedovolené bránění)
Traversa (podrážení)
 
03:23
05:28
14:16
26:15
29:48
38:48
48:56
50:38
52:54
EQ
EQ
2min
EQ
P2
2min
EQ
2min
P1
J. Jaks (Darzinš)
Abols (Rob. Bukarts, Daugavinš)
Freibergs (sekání)
Rubinš (Rih. Bukars, Balinskis)
Indrašis (Darzinš)
Punnenovs (zdržován hry)
Indrašis (Girgensons, Rubins)
Daugavinš (podrážení)
Daugavinš (Punnenovs)
hlavní rozhodčí: MADS FRANDSEN (DEN), MAXIM SIDORENKO (BLR)
čároví rozhodčí: DMITRIJ GOLJAK (BLR), LAURI NIKULAINEN (FIN)
                                   
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (197 diváků)
pátek 27.srpna 2021
15:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Hardy (Buysse)
Chakiachvili, Bault - Roussel, S. da Costa, Fleury
Manavian, Gallet - Texier, Bellemare, Bertrand
Thiry, Crinon- Rech, Claireaux, Thiry
Hecquefeuille - S.Treille, Ritz, Perret, Douay
2:0
zápasová soupiska:
Bernard (Fazio)
Larkin, Trivelato - Frank, Petan, Miceli
Glira, Spornberger- Kostner, Morini, Frigo
Miglioranzi, Casetti - Traversa, Alberga, Giliati
Marchetti - Deluca, Kostner, Hochkofler, Magnabosco
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
2:0
0:0
 
Branky , tresty
23:23
33:41
37:45
38:04
58:26
EQ
P1
2min
2min
2min
S.Treille (Gallet, Bozon)
S.Treille (Texier, Chakiachvili)
S.Treille (hákování)
S. da Costa (podrážení)
Crinon (krosček)
 
03:38
25:21
32:57
37:33
57:21-
58:26
2min
2min
2min
2min
-60:00
timeout
Frank (úder do oblasti hlavy a krku)
Giliati (sekání)
Miglioranzi (podrážení)
Hochkofler (nedovolené bránění)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
hlavní rozhodčí: MADS FRANDSEN (DEN), MIKKO KAUKOKARI (FIN)
čároví rozhodčí: DMITRIJ GOLJAK (BLR), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
                                   
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (3250 diváků)
pátek 27.srpna 2021
19:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Punnenovs (Mitens)
Balinskis, Rubinš - Balcers, Blugers, Darzinš
Cibulskis, Jaks- Keninš, Girgensons, Cibulskis
Sotnieks, Freibergs- Rob.Bukarts, Abols, Daugavinš
Cukste- Krastenbergs, Smirnovs, Dzierkals, Rih.Bukarts
9:0
zápasová soupiska:
Rajna (20.Herényi, zast. Arány)
Macaulay, Stipsicz - Sofrón, J.Hári, Erdély
Pozsgai, Horváth - Mihály, Bartalis, Magosi
Garát, Szirányi - Terböcs, G.Nagy, Papp
Tóth , Szabo - K.Nagy, J.Vás, Benk
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
0:0
8:0
 
Branky , tresty
07:18
40:32
42:51
51:54
54:35
54:58
56:31
58:23
58:36
P1
EQ
EQ
P1
P1
EQ
EQ
P1
EQ
Abols (Jaks, Keninš)
Balcers (Keninš)
Keninš (Balcers)
Blugers (Balcers, Darzinš)
Abols (Keninš, Roberts Bukarts)
Balcers (Keninš)
Blugers
Balcers (Darzinš, Indrašis)
Keninš (Balcers, Abols)
 
05:24
17:48
17:48
20:00
34:17
50:40
54:26
57:55
2min
2min
2min
výměna
2min
2min
2min
2min
Szirányi (zdržování hry)
K.Nagy (vysoká hůl)
K.Nagy (vysoká hůl)
ods. Rajna, nast. Herényi
Stipsicz (držení protihráče)
J.Hári (držení protihráče)
Maďarsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Pozsgai (držení protihráče)
hlavní rozhodčí: MAXIM SIDORENKO (BLR). CHRISTOPH STERNAT (AUT)
čároví rozhodčí: SIMON RIECKEN (AUT), DMITRIJ ŠIŠLO (ROC)
                                   
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (460 diváků)
neděle 29.srpna 2021
12:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Rajna (Arány)
Pozsgai, Horváth - Sofrón, J.Hari, Erdély
Szirányi, Garát - Mágosi, Bartális, Mihály
Stipsicz, Szabo- Terböcs, G.Nagy, Papp
Tóth - K.Nagy, J.Vás, Benk
2:1
zápasová soupiska:
Bernard (Fazio)
Llarkin, Trivellato - Frank, Petan, Miceli
Glira, Spornberger- S.Kostner, Morini, Friog
Miglioranzi, Marchetti- Traversa, Alberga, Giliati
Gios- Deluca, D.Kostner, Hochkofler, Magnabosco
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
1:0
1:1
 
Branky , tresty
03:57
13:57
25:16
38:13
39:46
39:46
47:43
57:57
57:57
2min
2min
2min
P1
2min
2min
EQ
2min
2min
Stipsicz (držení protihráče)
Bartális (držení protihráče)
Sofrón (sekání)
Nagy (Sofrón, Stipsicz)
Erdély (nedovolené bránění brankáři)
Sofrón (hrubost)
Mihály (Bartális)
Szábo (vysoká hůl)
Szábo (vysoká hůl)
 
20:00
37:33
39:46
39:46
39:59-
48:32
57:57
58:25-
2min
2min
2min
2min
-40:00
2min
EQ
-60:00
Magnabosco (vražení na hrazení)
Petan (nedovolené bránění)
Glira (hrubost)
Petan (hrubost)
hra bez brankáře s extra útočníkem
Spornberger (hákování)
Morini (Frigo, S.Kostner)
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí: ANDRE SCHRADER (GER), CHRISTOPH STERNAT (AUT)
čároví rozhodčí: SIMON RIECKEN (AUT), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
                                   
 
 
Arena Riga, Riga, Lotyšsko (7954 diváků)
neděle 29.srpna 2021
16:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Punnenovs (Mitens)
Balinskis, Rubinš - Keninš, Abols, Balcers
Cibulskis, Jaks-  Indrašis, Girgensons, Darzinš
Sotnieks, Freibergs - Rob.Bukarts, Blugers, Daugavinš
Cukste- Krastenbergs, Džerinš, Rih.Bukarts, Smirnovs
2:1
zápasová soupiska:
Buysse (Hardy)
Chakiachvili, Bault - Roussel, S.da Costa, Fleury
Manavian, Gallet-  Texier, Bellemare, Bertrand
Crinon, Claireaux - Thiry, Bozon, Rech
Hecquefeuille- S.Treille, Ritz, Douay, Perret
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
0:0
1:1
 
Branky , tresty
10:56
19:29
32:40
35:00
45:50
57:56
59:50
EQ
2min
2min
2min
P1
2min
timeout
Rihards Bukarts
Sotnieks (nedovolené bránění)
Rubins (vysoká hůl)
Cukste (podrážení)
Indrašis (Blugers, Balinskis)
Blugers (držení hole)
oddechový čas)
 
05:30
15:41
27:18
44:55
51:15
57:56
58:40-
2min
2min
2min
2min
EQ
timeout
-60:00
Thiry (držení protihráče)
Ritz (držení protihráče)
Claireaux (držení protihráče)
Bault (vysoká hůl)
Stéphane da Costa
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí:MIKKO KAUKOKARI (FIN), MAXIM SIDORENKO (BLR)
čároví rozhodčí: LAURI NIKULAINEN (FIN), DMITRIJ ŠIŠLO (ROC)
                                   
 
 
LOTYŠSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA E, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Arturs SILOVS
Mareks MITENS
Ivar PUNNENOVS
Vancouver Canucks
Utica Comets
SCL Tigers Langnau
OBRÁNCI
Karlis CUKSTE
Kristaps SOTNIEKS
Uvis BALINSKIS
Oskars CIBULSKIS
Ralfs FREIBERGS
Janis JAKS
Sandis SMONS
Kristians RUBINS
Dinamo Riga
Dinamo Riga
HC Litvínov
Dinamo Riga
Dinamo Riga
HK Soči
Genève-Servette
Genève-Servett
ÚTOČNÍCI
Renars KRASTENBERGS
Lauris DARZINŠ
Rihards BUKARTS
Kaspars DAUGAVINŠ
Martins DRZIERKALS
Rodrigo ABOLS
Rudolfs BALCERS
Teodors BLUGERS
Andris DŽERINŠ
Zemgus GIRGENSONS
Miks INDRAŠIS
Roberts BUKARTS
Deniss SMIRNOVS
Ronalds KENINŠ
VSV Villach
Dinamo Riga
Admiral Vladivostok
SC Bern
bez angažmá
Örebrö HK
San Jose Sharks
Pittsburgh Penguins
Black Wings Linz
Buffalo Sabres
Viťaz Podolsk
Vítkovice Ridera
Genève-Servette
HC Lausanne
       
 
 
FRANCIE
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA E, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Henri Corentin BUYSSE
Sebastian YLÖNEN
Florian HARDY
Amiens Gothiques
Cergy-Pontoise Jokers
Anglet Hormadi
OBRÁNCI
Antonin MANAVIAN
Pierre CRINON
Hugo GALLET
Florian CHAKIACHVILI
Thomas THIRY
Kevin HECQUEFEUILLE
Romain BAULT
Rodovre Mighty Bulls
Dukla Michalovce
KalPa Kuopio
Rouen Dragons
SC Bern
Mulhouse Scorpions
Amiens Gothique
ÚTOČNÍCI
Damien FLEURY
Valentin CLAIREAUX
Stéphane DA COSTA
Antoine ROUSSEL
Nicolas RITZ
Floran DOUAY
Pierre-Édouard BELLEMARE
Alexandre TEXIER
Jordann PERRET
Sacha TREILLE
Anthony RECH
Charles BERTRAND
Eliot BERTHON
Tim BOZON
Grénoble Bruleurs de Loups
BK Mladá Bolesalv
Avtomobilist Jekatěrinburg
Arizona Coyotes
Angers Ducs
HC Lausanne
Tampa Bay Lightning
Columbus Blue Jackets
HC Mountfield Hradec Králové
Grénoble Bruleurs de Loups
Grizzlys Wolfsburg
Tappara Tampere
Genève-Servette
HC Lausanne
       
 
 
ITÁLIE
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA E, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Andreas BERNARD
Jacob SMITH
Justin FAZIO
EC Villach
Ritten Sport
HC Bolzano 2000
OBRÁNCI
Enrico MIGLIORANZI
Lorenzo CASETTI
Daniel GLIRA
Stefano MARCHETTI
Peter SPORNBERGER
Thomas LARKIN
Gregorio GIOS
Alex TRIVELLATO
Asiago Hockey
Asiago Hockey
HC Pustertal
Asiago Hockey
Schwenninger Wild Wings
Adler Mannheim
SHC Fassa
HC Bolzano 2000
ÚTOČNÍCI
Stefano GILIATI
Peter HOCHKOFLER
Giovanni MORINI
Raphael ANDERGASSEN
Diego KOSTNER
Angelo MICELI
Simon KOSTNER
Ivan DELUCA
Tommaso TRAVERSA
Domenico ALBERGA
Alex PETAN
Luca FRIGO
Daniel FRANK
Marco MAGNABOSCO
HC Bolzano 2000
EC Salzburg
HC Lugano
HC Pustertal
HC Ambri Piotta
HC Bolzano 2000
Ritten Sport
HC Pustertal
HC Pustertal
HC Bolzano 2000
Fehérvár AV'19
HC Bolzano 2000
HC Bolzano 2000
Asiago Hockey
       
 
 
MAĎARSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA E, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Zoltán HETÉNYI
Miklós RAJNA
Gergély ARANY
DEAC
Újpésti TE
FTC-Telekom
OBRÁNCI
Scott MACAULAY
Tamás POZSGAI
Bence SZIRÁNYI
Zsombor GARÁT
Bence STIPSICZ
Dániel SZÁBO
Milan HORVATH
Gergely TOTH
MAC HKB Újbuda
MAC HKB Újbuda
DVTK JegesmedvÉk Miskolc
MAC HKB Újbuda
Hydro Fehérvár AV'19
Hydro Fehérvár AV'19
Hydro Fehérvár AV'19
MAC HKB Újbuda
ÚTOČNÍCI
András BENK
Krisztián NAGY
Balázs SEBÖK
Gergö NAGY
István SOFRON
János VAS
János HÁRI
István TERBÓCS
Bálint MAGOSI
Csanád ERDÉLY
Kristóf PAPP
István BARTALIS
Donat SZITA
Ákos MIHÁLY
Újpesti TE
SaPKo Savonlinna
Ilves Tampere
FTC-Telekom
SC Csikszereda
Chamonix Pionniers
Hydro Fehérvár AV'19
Hydro Fehérvár AV'19
Hydro Fehérvár AV'19
Hydro Fehérvár AV'19
Michigan State University
Hydro Fehérvár AV'19
bez angažmá
Hydro Fehérvár AV'19