---

HOKEJOVÝ SVĚT beta
mshokej.wbs.cz
 
 
 
 
HOKEJOVÝ SVĚT NA MSHOKEJ.WBS.CZ - beta verze
Připravili jsme pro vás detailní profil nejlepších týmů na světě. Můžete si je projít jeden po druhém, zjistit, jak se jim daří na mistrovství světa nebo olympijských hrách, zkontrolovat jejich program v sezoně a především najdete kompletní přehled výsledků daného mužstva na mistrovství světa za posledních 26 let - od roku 1992, kdy se poprvé hrálo play-off.
Proč beta verze?
Tuto rozsáhlou sekci pro vás připravujeme velmi dlouho, pracujeme s obrovským množstvím dat. Vydali jsme tedy základní verzi s 16 účastníky mistrovství světa 2018 symbolicky k výročí desátého založení webových stránek. Sekci budeme postupně rozšiřovat o další země, časové termíny vám však v tuto chvíli nemůžeme slíbit, vše se bude odvíjet také od vašeho zájmu o tuto sekci.
 
 
DOSTUPNÉ PROFILY
 
Finsko
 
NAŠLI JSTE NESMYSL?
Pro současnou podobu stránky jsme museli zpracovat přes tři tísíce výsledků na mistrovství světa a mohlo se stát, že jsme někde udělali drobnou chybu. Kdybyste našli cokoliv, co se vám nezdá, neseděl vám nějaký výsledek nebo součet, prosím, kontaktujte nás na e-mail mshokej@wbs.cz nebo nám dejte vědět přes facebook.
Nejsme dokonalí, mohlo se stát, že jsme se někde přehlédli. Děkujeme.