KONEČNÝ VÝSLEDEK
X X O X X X X O

65:00 Utkání skončilo. Rusko vítězí 4:3 po samostatných nájezdech!

65:00 Rozhodující samostatný nájezd proměnil Andrej Kuzmenko.

Po vyrovnané úvodní sérii nájezdy pokračují systémem "náhlá smrt" a mění se pořadí hráčů.

1RUS: Ivan Morozov nepřekonal brankáře.
2SWE: Emil Pettersson nepřekonal brankáře.
2RUS: Andrej Kuzmenko nepřekonal brankáře.
3SWE: Dennis Rasmussen nepřekonal brankáře.
3RUS: Nikita Sošnikov dává gól.
4SWE: Emil Larsson dává gól.
4RUS: Jegor Jakovlev nepřekonal brankáře.
5SWE: Magnus Pääjärvi nepřekonal brankáře.
5RUS: Denis Zernov nepřekonal brankáře.

65:00 Prodloužení skončilo.

60:01 Začalo prodloužení.

60:00 Třetí třetina skončila.

55:35 Branku Švédska (3) vstřelil Emil Larsson. Asistence: Linus Johansson, Klas Dahlbeck.

52:40 Vyloučen Igor Ožiganov (RUS) na dvě minuty za krosček.

51:54 Současně vyloučeni Oscar Fantenberg (SWE) a Andrej Čibisov (RUS) oba na dvě minuty za hrubost.

50:44 Branku Ruska (3) vstřelil při přesilové hře Vadim Šipačov. Asistence: Ivan Morozov, Andrej Čibisov.

49:17 Trest pro hráčskou lavici - Švédsko na dvě minuty za zdržování hry.

49:17 Branku Ruska (2) vstřelil Nikita Sošnikov. Asistence: Vadim Šipačov, Jegor Jakovlev.

46:52 Branku Švédska (2) vstřelil Emil Pettersson. Asistence: Adrian Kempe, Pontus Åberg.

43:44 Vyloučen Viktor Lööv (SWE) na dvě minuty za držení protihráče.

40:01 Začala třetí třetina.

40:00 Druhá třetina skončila.

24:10 Branku Ruska (1) vstřelil Andrej Kuzmenko. Asistence: Ivan Morozov, Jegor Jakovlev.

24:30 Branku Švédska (1) vstřelil Pontus Åberg. Asistence: Dennis Rasmussen, Klas Dahlbeck.

20:01 Začala druhá třetina.

20:00 První třetina skončila.

17:25 Vyloučen Magnus Pääjärvi (SWE) na dvě minuty za hákování.

12:49 Vyloučen Anton Burdasov (RUS) na dvě minuty za podrážení.

00:01 Utkání bylo zahájeno.

Utkání začíná v 17:30 hodin.
Utkání sledujeme online s  textovým popisem důležitých momentů.

-

60:00 Utkání skončilo. Finsko vítězí 4:3!

52:35 Vyloučen Pavel Pýcha (CZE) na dvě minuty za držení protihráče.

40:42 Vyloučen Petteri Lindbohm (FIN) na dvě minuty za vysokou hůl.

40:00 Skončila druhá třetina.

38:52 Vyloučen Robin Salo (FIN) na dvě minuty za držení protihráče.

34:46 Branku Česka (3) vstřelil při přesilové hře Dmitrij Jaškin. Asistence: Lukáš Jašek, Andrej Nestrašil.

34:21 Vyloučen Petteri Lindbohm (FIN) na dvě minuty za držení protihráče.

34:19 Trest pro hráčskou lavici - Finsko na dvě minuty za zdržování hry.

33:44 Branku Finska (4) vstřelil při přesilové hře Otso Rantakari. Asistence: Oliwer Kaski, Julius Nattinen.

31:55 Vyloučen Lukáš Sedlák (CZE) na dvě minuty za sekání.

31:16 Vyloučen Tony Sund (FIN) na dvě minuty za držení protihráče.

26:59 Vyloučen Ondřej Vitásek (CZE) na dvě minuty za držení protihráče.

24:36 Vyloučen Juhani Tyrväinen (FIN) na dvě minuty za podražení.

22:21 Branku Česka (2) vstřelil Dominik Lakatoš. Asistence: Adam Zbořil

22:05 Branku Finska (3) vstřelil Jere Karjalainen. Asistence: Petteri Lindbohm, Jussi Junttila.

20:00 Skončila první třetina.

17:45 Branku Finska (2) vstřelil při přesilové hře Mikael Ruohomaa. Asistence: Jere Karjalainen, Niko Ojamäki.

15:56 Vyloučen Andrej Šustr (CZE) na dvě minuty za podrážení.

12:10 Branku Česka (1) vstřelil Lukáš Jašek. Asistence: Radan Lenc, Dominik Mašín.

03:15 Branku Finska (1) vstřelil Tony Sund. Asisntece: Arttu Ilomäki, Niko Ojamäki.

Utkání začíná ve 12:30 hodin.
Důležité momenty utkání sledujeme online.

-

60:00 Utkání skončilo. Rusko vítězí 4:1!

59:20 Ofsajd českého týmu ještě v závěru utkání přerušuje hru.

58:31 Volný prostor pro Andreje Šustra, jeho rána nebyla přesná.

58:12 Vitásek zastavuje Kuzmenka a vrací hru k Samonovovi.

57:04 MAXIM MAMIN střelou do prázdné brány potvrzuje vítězství domácích. Kotouč ve středním pásmu ztratil Dominik Mašín a na Mamina už zírala jen prázdná brána.

56:32 Will odjíždí z brány, český tým zkouší powerplay.

56:32 Český tým si vyžádal oddechový čas.

56:32 Prostor se otevřel Danielu Gazdovi, jeho střelu Samonov kryje mezi betony.

56:17 Dobývání ruské brány pokračuje. Český tým se nevzdává.

55:03 Denis Zernov Romana Willa nepřekonal, český brankář situaci přečetl perfektně.

55:03 Po vyhraném buly startoval do brejku Zernov a vykoledoval si faul, za které rozhodčí nařizuje trestné střílení!

54:53 Skleničkova střela končí v lapačce Samonova, který přerušuje tento úsek hry.

54:20 Česká pětka drží soupeře pod zámkem, zatím ale bez střelby.

53:21 Špatnou rozehrávku Samonova Rousek přihrál na Sedláka. Do střely se položil Antipin.

52:40 Mašín trefil pouze brusli soupeře. Puk opouští útočné pásmo.

52:22 Český tým bojuje o kotouč v útočném pásmu.

51:44 Samonov s problémy udržel ránu od Radana Lence pod kontrolou a uklidňuje hru.

51:08 Nepřesné odrazy nakonec nabídly šanci Radanu Lencovi, jehož finální nabídka pro Nestrašila minula adresáta.

49:43 Český tým hraje v plném počtu.

49:30 Kuzmenko vyslal do gólové šance Tolčinskijeho, ten netrefil bránu!

49:02 Dlouhé ruské kombinace nakonec zastavili hráči v poli a vyhazují puk do bezpečí.

47:42 Sošnikova při úniku do brejku zastavil Košťálek nedovoleným způsobem, dvě minuty za sekání.

47:30 Kaše s Nestrašilem si připravili dvě šance zblízka, Samonov situaci opět zvládl.

46:56 Národní tým se v pohodě ubránil oslabení a nyní už po návratu Jaška hraje v plném počtu.

46:24 Přesilovka se nedaří ani Rusům.

44:56 Za držení hole je na dvě minuty vyloučen Lukáš Jašek. Přesilovka pro Rusko.

44:43 Samonov neudržel puk ve výstroji a ten nekrytý projížděl brankovištěm, žádná z českých hokejek jej ale nezasáhla!

43:21 Po návratu vyloučeného hráče Lencovu střelu sebral Samonov do lapačky.

43:00 Přesilovka ale národnímu týmu dál nevychází.

42:34 České hokejisty zastavuje při přechodu do útočného pásma ofsajd.

41:17 Rusové budou hrát v oslabení. Za nebezpečnou hru vysokou holí je na dvě minuty vyloučen Dmitrij Judin.

40:50 MAXIM MAMIN vrací domácímu týmu dvoubrankové vedení! Rusové udrželi kotouč v útočném pásmu a přihrávku od zadního mantinelu dostal Mamin před brankoviště, kam se Sedlák nedokázal včas vrátit.

38:59 Tlak na druhé straně uklidňuje zákrokem Roman Will.

38:21 Kuzmenko nyní otáčí hru k Willově bráně, ten proti jeho střele odolal.

38:00 Rusové až nyní po dlouhé pasáži vyvážejí puk do bezpečí a mohou vystřídat unavenou pětici hráčů.

37:30 Šustrova střela zdálky neprošla davem hráčů před ruskou bránou.

36:50 Rusové znovu v problémech, odražený puk dotlačil Šťastný až k Samonovi, ten puk pouze rozehrává dál.

35:40 Samonov až nyní přerušuje hru a uklidňuje  situaci ve svém obranném pásmu, kterou neměli Rusové pod kontrolou.

35:27 Skleničkova střela doletěla až k Samonovovi, ten vyráží.

35:00 Český tým operuje v útočném pásmu a drží soupeře pod tlakem.

34:20 Na druhé straně Samonovovi vypadl puk a zblízka se pokoušel dorážet Lukáš Radil, ale ani on neuspěl.

33:55 Po špatné rozehrávce se soupeř dokázal dostat do šance, ale ani jeden pokus netrefil českou bránu.

33:31 Ve středním pásmu zůstává klečet Anton Burdasov, hra se přerušuje.

32:59 Nestrašil viděl úplně volného Jaškina, ale skákavá přihrávka nakonec aktuálně nejproduktivnějšího hráče KHL minul.

31:24 Košťálek se neprotlačil až ke střele, puk nechal za sebou pro spoluhráče.

30:43 Češi v plném počtu.

29:52 Po výborně sehraném oslabení tři na čtyři se vrátil do hry Lenc a kotouč drží v útočném pásmu bezpečně daleko od Romana Willa.

29:10 Střelu z levého kruhu vyráží Will do rohu kluziště, Rusové udrží útočné pásmo.

28:43 Andrej Šustr je vyloučen na dvě minuty za hákování. Český tým bude hrát ve třech.

28:18 Košťálek se dostal k volnému kotouči za ruskou bránou a jeho střela zblízka znamená zásah pro Samonova.

27:50 Vyloučení na obou stranách.  Pavel Karnauchov je vyloučen za držení, Radan Lenc za nafilmovaný pád.

27:03 Špatná česká rozehrávka nadělala problémy Romanu Willovi, jeho beton stál pevně přimknutý k pravé tyči české brány.

26:29 Čtvrtý útok neudržel puk a střídá.

26:00 David Šťastný pronikl s kotoučem do útočného pásma a zakládá útok.

25:36 Zakázané uvolnění českého mužstva hru vrací k Willově bráně.

25:27 Vadim Šipačov na druhé straně poslal kotouč do sítě Romana Willa, ale několik vteřin poté, co jeho spoluhráč Čibisov odsunul bránu daleko ze své pozice.

25:05 Stupňuje se tlak českého týmu, zatím ale situace řeší hráči v poli a Samonov tolik zákroků nemá.

24:04 Přihrávka před brankoviště hledala Andreje Šustra, který kotouč nezpracoval, ale ruští obránci nyní vytvořili velkou chybu ve své hře a umožnili tak Šustrovi velmi nebezpečné postavení.

23:15 Po vyhraném buly na poslední chvíli zasáhl Samonov betony, odražený puk nestačil nikdo z českých hráčů včas dorazit.

23:07 Ruské zakázané uvolnění přesouvá hru k bráně Samonova.

22:37 Zásah ruské střídačky do hry se postaral o přerušení hry.

21:48 Lakatoš s Radilem tlačili puk před brankovištěm, Rusové situaci zvládli a nyní už hrají v plném počtu.

21:12 Na ledě už je druhá přesilovková formace.

20:57 Dmitrij Jaškin převzal zodpovědnost na sebe, jeho rána jen těsně minula bránu Samonova.

20:30 Česká reprezentace musí zahajovat útok zpoza vlastní brány a zatím se jí to moc nedaří.

19:58 Dvě vteřiny před koncem Radan Lenc vypálil bez přípravy, Samonov má puk v lapačce.

19:48 Lukáš Sedlák opět uháněl do útoku rychleji, než soupeř. Tentokrát nedokázal zakončit, ale vynutil si faul soupeře. Dvě minuty za držení protihráče pro ruského obránce Viktora Antipina.

18:55 Český tým v plném počtu hráčů na ledě.

18:20 Hned vzápětí se ale ještě v lepší šanci ocitl Kodýtek, Samonov znovu zasahuje!

18:07 Rousek pronikl do útoku při vlastním oslabení, Samonov teď se štěstím vyrazil.

17:38 Návrat do útoku navíc nevyšel nejlépe, kotouč končí v ochranné síti.

17:20 Na úvod oslabení se českým hráčům podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště.

16:55 Za úder do oblasti hlavy a krku je vyloučen Ronald Knot na dvě minuty plus deset minut osobní trest.

16:37 Rusové si ale zahrají další přesilovku, zatím mají výhodu.

16:18 Podobně rychlý přechod soupeře do útoku nakonec Will řešit nemusel, kotouč minul českou bránu.

15:10 LUKÁŠ SEDLÁK snižuje skóre na 2:1! Krásně provedená individuální akce Lukáše Sedláka končí v Samonově síti. Po rychlém přechodu do útoku Sedlák schoval svou střelu za brankáře a zamířil do bližšího horního růžku Samonovovy brány.

13:59 Dále ale pokračuje nápor soupeře, Ožiganovu střelu likviduje až Roman Will.

12:45 Druhý inkasovaný gól snížil aktivitu českého týmu. Změnit se to pokouší Radil.

12:12 Už po návratu vyloučeného Sedláka do hry uchránila Willa před třetím gólem branková konstrukce, následný závar před svou bránou už český brankář zvládl.

11:37 Znovu dobře vystihnutá rozehrávka soupeře a znovu vyhození kotouče až za bránu soupeře.

11:12 Český tým se osvobozuje vyhozením puku.

10:52 Marčenko na levém kruhu promáchl naprázdno, puk končí ve středním pásmu.

10:08 První oslabení pro české mužstvo zařídil faulem držení protihráče Lukáš Sedlák.

09:43 ANDREJ KUZMENKO dává druhý gól! Opět prohrané vhazování, po kterém se David Šťastný nechal oklamat Kuzmenkem, který vypálil přesně.

09:38 Zakázané uvolnění českého týmu.

09:17 Rána od modré čáry vypadla Samonovovi z výstroje, u brankoviště ale nečekal nikdo z českých hráčů na dorážku a tak situaci soupeř zvládl bez obtíží.

08:22 Zdráhalova střela tečovaná do ochranné sítě.

07:44 Po akci soupeře dva na dva se puku ujímá Dominik Mašín.

06:54 ANTON BURDASOV otevírá skóre utkání! Teprve druhá střela na českou bránu končí v síti. Po vyhraném vhazování Burdasov dlouho váhal se střelou, nakonec se mu ji podařilo šikovně skrýt z dohledu českého brankáře a mezi rukou a tělem puk prošel až za Willova záda.

06:44 Morozov vypálil zdálky a jeho pokus se stal prvním zákrokem Romana Willa v dnešním utkání. Přerušuje se hra.

06:02 Založený útok soupeře opět zasatavují bránící hráči bez účasti Romana Willa.

05:27 Rusové se pokusili o zahájení útočné akce, ani při tomto střídání ale Will nezasahoval  a hra pokračuje opět směrem k Samonovově bráně.

04:42 Sražená rána obránce Vitáska minula soupeřovu bránu.

04:20 Mašínův střelecký pokus nebyl přesný, český tým ale stále drží hru v útočném pásmu.

02:51 Šikovnou střelu chtěl před brankou dorážet ještě Rousek, Samonov ale puk udržel pod kontrolou a donutil rozhodčí přerušit hru.

02:47 Rusové první oslabení zvládli a nyní už hrají v plném počtu.

01:57 Lukáš Jašek minul ruskou bránu a puk míří ven z útočného pásma.

01:38 Střelecké pokusy českých hráčů zatím vždy úspěšně zblokované -Samonov zatím zasahovat nemusel.

00:47 Hned na úvod utkání vyloučení. Judin je vyloučen za držení protihráče a český tým čeká přesilovka.

00:18 Špatná rozehrávka Rusů vyhodnocena jako zakázané uvolnění.

Utkání začíná ve 13:30 hodin.
Utkání sledujeme online s textovým komentářem.

-

60:00 Utkání skončilo. Rusko vítězí 5:1!

59:47 ANDREJ KUZMENKO ještě v závěru utkání zvyšuje skóre na 5:1, z mezikruží vypálil pod horní tyčku finské brány.

58:27 PAVEL KARNAUCHOV trefuje prázdnou finskou bránu a rozhoduje utkání ve prospěch domácího mužstva.

56:33 Vyloučen Jegor Korškov (RUS) na dvě minuty za sekání

51:57 Vyloučen Julius Junttila (FIN) na dvě minuty za krosček.

47:15 Vyloučen Mikael Ruohomaa (FIN) na dvě minuty za zdržování hry (sevření kotouče rukou).

40:00 Skončila druhá třetina

36:26 HARI PESONEN přece jen branku dává! Chybná rozehrávka Čibisova vyústila v šanci Finů dva na nikoho, Pesonen překonal Samonova střelou mezi betony!

28:23 Namísto kontaktního gólu Finů přichází třetí branka Rusů a tu střílí podruhé dnes DMITRIJ VORONKOV. Ten se dostal mezi kruhy ke střele, kterou brankář srazil znovu na jeho hůl. Dorážka zamířila pod horní tyčku a tentokrát už Voronkov uspěl.

23:13 DMITRIJ VORONKOV přidává druhý gól! Po rychlém přechodu do útočného pásma Voronkovovi nahrál Maxim Mamin, v souboji dva na dva měl Voronkov malý náskok a toho využil v zakončení bez přípravy nad beton brankáře soupeře.

13:06 VADIM ŠIPAČOV využívá signalizovanou výhodu a otevírá skóre utkání. Rusové v šesti bez brankáře rozpohybovali finskou pětku a díky tomu Šipačov zakončoval do odkryté brány.

Důležité momenty utkání aktualizujeme online.

-

60:00 Utkání skončilo. Česko vítězí 4:1!

55:23 PAVEL PÝCHA přidává čtvrtý český gól! Pýcha objel rychle bránu a pokusil se puk zamést do prázdné části, to se mu sice nepovedlo, ale kotouč odrazil o beton přesouvajícího se Lindbäcka až za brankovou čáru.

47:13 Trest pro hráčskou lavici - Švédsko, na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

40:35 Vyloučen Dmitrij Jaškin (CZE) na dvě minuty za držení protihráče.

39:20 DANIEL GAZDA dává třetí gól! Přihrávku Nestrašila na modrou Gazda vypálil tvrdě bez přípravy a ta prosvištěla ke vzdálenější tyči Lindbäckovy brány!

36:12 Vyloučen Ondřej Vitásek (CZE) na dvě minuty za držení hole.

35:12 MATĚJ BLÜMEL otáčí skóre utkání! Blümel nabízel před brankoviště přihrávku Kodýtkovi, trefil ale brusli švédského obránce, který si puk srazil do vlastní brány!

26:56 Vyloučen Adrian Kempe (SWE) na dvě minuty za podrážení.

24:54 RADAN LENC vyrovnává na 1:1! Důsledný Zbořil za brankou udržel kotouč a zametl jej mezi kruhy pro Lence, ten měl dost rychlosti na to, aby se zbavil obránce a poprvé vystřelený kotouč získal znovu na hůl, podruhé jej zvedl nad beton švédského gólmana.

14:18 Vyloučen Adam Zbořil (CZE) na dvě minuty za krosček.

12:00 JONATAN BERGGREN využívá přesilovku a Švédsko vede 1:0! Švédové stáhli hru blízko k brankovišti, první střelu Hrubec srazil před sebe, ale nestihl kotouč včas zastavit a Berggren puk jen smetl do odkryté části české brány.

10:36 Vyloučen Lukáš Rousek (CZE) na dvě minuty za podrážení.

09:52 Vyloučen Dominik Mašín (CZE) na dvě minuty za podrážení.

08:01 Vyloučen Jan Košťálek (CZE) na dvě minuty za držení protihráče.

Utkání začíná v 9:00 hodin.