---

 
CHANNEL ONE CUP 2021
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
1.
Rusko
4
3
0
0
0
1
0
12-8
+4
10
 
 
 
2.
Finsko
3
1
1
1
0
0
0
10-5
+5
7
 
 
 
3.
Kanada
3
1
0
0
0
0
2
7-9
-2
3
 
 
 
4.
Švédsko
3
1
0
0
0
0
2
5-6
-1
3
 
 
 
5.
Česko
3
0
0
0
1
0
2
6-11
-5
1
 
 
 
 
 
 
 
Moskva (RUS)
středa 15. prosince 2021
16:30 SEČ
Rusko
 
zápasová soupiska:
Fedotov (Biljalov)
Šaripzanov, Vojnov-K. Marčenko, Šipačov, Čibisov
A.Marčenko, Jakovlev - Karnauchov, Grigorenko, Tolčinskij
Nestěrov, Jelesin - Vovčenko, Kadejkin, Plotnikov
Nikišin- Korškov, Semjonov, Anisimov
4:3
zápasová soupiska:
Pogge (Pasquale)
Gormley, Scarlett- Weal, Mailet, Tambellini
Robinson, Murphy - Audette, Graovac, Knight
Ellis, Demers - Currie, Spooner, Beck
Gilmour, Genoway - O'Dell, Kunyk, Ferraro
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

1:0
2:1
1:2

Branky , tresty
04:24
27:08
28:16
39:54
40:20
EQ
2min
EQ
P1
EQ
Korškov
Šaripzjanov (podrážení)
Jelezin (Marčenko, Čibisov)
Nestěrov (Anisimov)
Šipačov (Marčenko)
 
15:54
19:08
27:51
31:17
39:21
47:10
58:38
2min
2min
P1
2min
2min
EQ
EQ
Audette (vysoká hůl)
Murphy (krosček)
Gormley (Robinson, Tamebllini)
Currie (podrážení)
Beck (podrážení)
Audette (Knight)
O'Dell (Robinson, Spooner)
 
 
                                 
 
 
 
Moskva (RUS)
čtvrtek 16. prosince 2021
16:30 SEČ
 
Rusko
zápasová soupiska:
-
0:1
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 

 
O2 arena, Praha (CZE)
čtvrtek 16. prosince 2021
18:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Hrubec (Will)
Jeřábek, Šulák - Gulaš, Kovář, Frolík
Ščotka, Zámorský - Sobotka, Krejčí, Řepík
Krejčík, Klok - Nestrašil, Sedlák, Hyka
D.Musil - Flek, A.Musil, Blümel
2:3 sn
zápasová soupiska:
Säteri (Heljanko)
Kaski, Pokka - Hartikainen, Manninen, Markus Granlund
Kemiläinen, Seppäla- Karjalainen, Kemppainen, Levtchi
Hietanen, Peli  - Nurmi, Parssinen, Nenonen
Honka, M.Seppäla- Nättinen Tiivola, Salomäki, Merela
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nájezdy
 
Branky , tresty
0:1
1:0
1:1
0:0
0:1
Branky , tresty
29:24
32:41
56:49
59:49
SN
SN
SN
SN
SN
2min
EQ
2min
EQ, EA
1
2
3
4
5
Šulák (držení hole)
Kovář (Gulaš)
Sobotka (vysoká hůl)
Gulaš (Kovář)
Krejčí - neproměněný nájezd
Hyka - neproměněný nájezd
Gulaš - neproměněný nájezd
Kovář - neproměněný nájezd
Sedlák - neproměněný nájezd
 
09:27
17:45
18:38
47:52
55:03
63:58
SN
SN
SN
SN
SN
65:00
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
1
2
3
4
5
RSN
Manninen (Mark.Granlund, Pokka)
Nurmi (nedovolené bránění)
Salomäki (hákování)
Levtchi (Kemppainen)
Markus Granlund (držení protihráče)
Markus Granlund (podrážení)
Tiivola (gól)
Kaski - neproměněný nájezd
Levtchi - neproměněný nájezd
Manninen - neproměněný nájezd
Karjalainen - neproměněný nájezd
Tiivola
 
 
                                 
 
 

 
Moskva (RUS)
pátek 17.prosince 2021
13:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
-
3:1
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 

 
Moskva (RUS)
sobota 18.prosince 2021
9:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Heljanko (Halonen)
Pokka, Kaski- Mar.Granlund, Manninen, Hartikainen
Seppälä, Kemilainen- Levtchi, Nättinen, Karjalainen
Pelli, Hietanen- Nenonen, Parssinen, Ojamäki
Nurmi- Komarov, Tiivola, Merela
4:1
zápasová soupiska:
Pogge (Pasquale)
Gormley, Scarlett - Mailet, Weal, Tambellini
Gilmour, Robinson - Street, Knight, Currie
Demers, Ellis- Audette, Spooner, Fehr
Genoway, Kunyk- Graovac, O'Dell, Ferraro
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

2:0
0:1
2:0

Branky , tresty
00:31
04:32
41:04
48:19
57:40
EQ
P1
2min
EQ
EQ,ENG
Karjalainen (Kemilainen, Levtchi)
Karjalainen (Kemilainen, Ojamäki)
Kaski (vysoká hůl)
Markus Granlund
Nenonen
 
02:32
16:45
29:17
38:23
2min
2min
EQ
2min
Knight (sekání)
Knight (hákování)
Ferraro (Genoway)
Fehr (podrážení)
 
 
                                 
 
 

 
Moskva (RUS)
sobota 18.prosince 2021
13:30 SEČ
Rusko
 
zápasová soupiska:
Biljalov (Samonov)
Nikišin, Čistjakov - Grigorenko, Šipačov, Gusev
Minilin, Jakovlev-  Gricjuk, Kadejkin, Kameněv
Marčenko, Tělegin - Korškov, Anisimov, Vovčenko
Jelesin - Tkačjov, Morozov, Galimov
5:2
zápasová soupiska:
Will (Hrubec)
Šulák, Jeřábek - Gulaš, Kovář, Frolík
D.Musil, Ščotka - Řepík, Špaček, Sobotka
Klok, Krejčík - Hyka, Sedlák, Nestrašil
Pyrochta - Blümel, Jašek, Flek
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

3:1
2:0
0:1

Branky , tresty
00:14
02:16
07:30
14:08
32:55
37:27
39:12
40:00
40:01
46:10
EQ
2min
EQ
EQ
2min
EQ
P1
2min
výměna
2min
Gricjuk
Galimov (podrážení)
Vovčenko (Korškov, Anisimov)
Grigorenko (Gusjev, Šipačov)
Rusko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Grigorenko (Gusev, Šipačov)
Jelesin (Marčenko)
Kadejkin (hrubost)
odst. Biljalov, nast. Samonov
Kadejkin (nedovolené bránění)
 
18:18
20:01
30:31
39:00
40:00
47:36
EQ
výměna
2min
2min
2min
P1
Kovář (Frolík, Klok)
odst. Will, nast. Hrubec
Řepík (napadení)
Frolík (podrážení)
Selák (sekání)
Gulaš (Špaček, Jeřábek)
 
 
                                 
 
 

 
Moskva (RUS)
neděle 19. prosince 2021
9:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
-
2:3
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 

 
Moskva (RUS)
neděle 19.prosince 2021
13:30 SEČ
Rusko
 
zápasová soupiska:
-
2:3pp
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 
ČESKO
NOMINACE NA TURNAJ CHANNEL ONE CUP 2021
BRANKÁŘI
Marek MAZANEC
Šimon HRUBEC
Roman WILL
HC Oceláři Třinec
Avangard Omsk
Traktor Čeljabinsk
OBRÁNCI
Jakub JEŘÁBEK
David MUSIL
Filip PYROCHTA
Petr ZÁMORSKÝ
Lukáš KLOK
Jakub KREJČÍK
Jan ŠČCOTKA
Libor ŠULÁK
Spartak Moskva
HC Oceláři Třinec
SaiPa Laapenranta
Örebrö HK
Neftěchimik Nižněkamsk
Dinamo Minsk
JYP Jyväskylä
Admiral Vladivostok
ÚTOČNÍCI
Andrej NESTRAŠIL
Jan KOVÁŘ
Vladimír SOBOTKA
Jakub FLEK
Lukáš JAŠEK
Michal ŘEPÍK
Tomáš HYKA
Adam MUSIL
Lukáš SEDLÁK
Michael ŠPAČEK
David KREJČÍ
Milan GULAŠ
Michal KOVAŘČÍK
Michael FROLÍK
Matěj BLÜMEL
HC Oceláři Třinec
EV Zug
HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary
Pelicans Lahti
HC Sparta Praha
Traktor Čeljabinsk
HC Dynamo Pardubice
Traktor Čeljabinsk
Frölunda HC
HC Olomouc
HC Motor České Budějovice
HC Oceláři Třinec
HC Lausanne
HC Dynamo Pardubice
       
 
 
 
FINSKO
NOMINACE NA TURNAJ CHANNEL ONE CUP 2021
BRANKÁŘI
Harri SÄTERI
Christian HELJANKO
Niilo HALONEN
Sibir Novosibirsk
Tappara Tampere
HIFK Helsinki
OBRÁNCI
Ville POKKA
Niklas FRIMAN
Tommi KIVISTÖ
Julius HONKA
Oliwer KASKI
Valtteri KEMILÄINEN
Peetro SEPPÄLÄ
Juuso HIETANEN
Mikael SEPPÄLÄ
Arttu PELLI
Avangard Omsk
Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
Luleă HC
Avangard Omsk
Viťaz Podolsk
KooKoo Kouvola
HC Ambri-Piotta
Tappara Tampere
HPK Hämeenlinna
ÚTOČNÍCI
Joonas NÄTTINEN
Mikka SALOMÄKI
Juhani TYRVÄINEN
Kalle KOSSILA
Joonas KEMPPAINEN
Jere KARJALAINEN
Juuso PÄRSSINEN
Markus NENONEN
Waltteri MERELÄ
Markus NURMI
Markus GRANLUND
Sakari MANNINEN
Teemu HARTIKAINEN
Leo KOMAROV
Anton LEVTCHI
Teemu TURUNEN
Severstal Čerepovec
HK Örebrö
HC Luleă
Jokerit Helsinki
SKA Petrohrad
Dynamo Riga
TPS Turku
HPK Hämeenlinna
Tappara Tampere
TPS Turku
Salavat Julajev Ufa
Salavat Julajev Ufa
Salavat Julajev Ufa
SKA Petrohrad
Tappara Tampere
Jokerit Helsinki
       
 
 
 
 
ŠVÉDSKO
NOMINACE NA TURNAJ CHANNEL ONE CUP 2021
BRANKÁŘI
Anders LINDBÄCK
Magnus HELLBERG
Jokerit Helsinki
HK Soči
OBRÁNCI
Adam ALMQUIST
Lawrence PILUT
Oscar ENGSUND
Lukas BENGTSSON
Linus HULSTRÖM
Jonathan PUDAS
Tim HEED
Dinamo Minsk
Traktor Čeljabinsk
Luleå HF
Dinamo Minsk
Metallurg Magnitogorsk
Skellefteå AIK
Spartak Moskva
ÚTOČNÍCI
Fredrik OLOFSSON
Joakim NYGÅRD
Emil PETTERSSON
Jakob LILJA
Mattias TEDENBY
Oscar LINDBERG
Pontus HOLMBERG
Emil LARSSON
Dmytro TIMASHOV
Anton WEDIN
Linus JOHANSSON
Malte STRÖMWALL
Jacob de la ROSE
IK Oskarshamn
Färjestads BK
Spartak Moskva
Barys Nur-Sultan
Dinamo Minsk
Dynamo Moskva
Växjö Lakers
Örebro HK
Brynäs IF
Dynamo Moskva
Färjestads BK
Dinamo Minsk
Färjestads BK
       
 
 
 
KANADA
NOMINACE NA TURNAJ CHANNEL ONE CUP 2021
BRANKÁŘI
Edward PASQUALE
Justin POGGE
Lokomotiv Jaroslavl
Kölner Haie
OBRÁNCI
Brandon GORMLEY
John GILMOUR
Morgan ELLIS
Jason DEMERS
Matt ROBINSON
Chay GENOWAY
Reece SCARTLETT
Trevor MURPHY
Dinamo Riga
CSKA Moskva
Eisbären Berlin
bez angažmá
SKA Petrohrad
Brynäs IF
Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk
ÚTOČNÍCI
Josh CURRIE
Taylor BECK
Ben STREET
Jordan WEAL
Adam TABELLINI
Ryan SPOONER
Daniel AUDETTE
Eric FEHR
Corban KNIGHT
Eric O'DELL
Tyler GRAOVAC
Landon FERRARO
Philippe MAILLET
Cody KUNYK
Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Minsk
EHC Mnichov
AK Bars Kazaň
Rögle BK
Avtomobilist Jekatěrinburg
Viťaz Podolsk
bez angažmá
Avangard Omsk
Dynamo Moskva
Dinamo Minsk
Kölner Haie
Metallurg Magnitogorsk
Barys Nur-Sultan
       
 
 
 
 
 
 
NEJČASTĚJI HLEDÁTE
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 2021/2022 , program Channel One cup 2021, výsledky Channel One cup 2021
program a výsledky Channel One cup 2021, vstupenky Carolson hockey games - České hokejové hry 2021
soupisky Channel One cup 2021 / výsledky a program EHT 2021/2022