---

MISTROVSTVÍ SVĚTA V PARA-HOKEJI 2021
OSTRAVA
World Para Ice Hockey Championships 2021, Ostrava, Czech Republic
 
Světový šampionát sledge hokejistů 2021 pořádá OSTRAVAR ARÉNA v Ostravě-Vítkovicích.
Turnaj probíhá od 19.6.2021 do 26.6.2021 za účasti osmi nejlepších parahokejových týmů světa.
 
 
HERNÍ SYSTÉM
 
 
     
 
     
 

PROGRAM MS V PARA HOKEJI 2021
sobota 19.6.2021 - základní skupina
neděle 20.6.2021 - základní skupina
pondělí 21.6.2021 - základní skupina
úterý 22.6.2021 - základní skupina
středa 23.6.2021 - čtvrtfinále
pátek 25.6.2021 - semifinále
sobota 26.6.2021 - o bronz a finále
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V PARA HOKEJI – Ostrava 2021
SKUPINA A
ze skupiny A postupují dva nejlepší přímo do semifinále, třetí a čtvrtý tým postupuje do čtvrtfinále
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kanada
3
3
0
0
0
0
0
20-1
+19
9
 
 
2
USA
3
2
0
0
0
0
1
13-2
+11
6
 
 
3
Korea
3
1
0
0
0
0
2
2-16
-14
3
 
 
4
Česko
3
0
0
0
0
0
3
0-16
-16
0
 
 
 
 
 
 
 
sobota 19.6.2021
12:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
13:45
16:44
Či Hjun-rju
Hwan Son-čun (Djun Man-ju)
2:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
1:0
1:0
0:0
 
 
 
 
sobota 19.6.2021
15:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
USA
 
30:57
Roybal (Pauls)
1:2
17:03
24:35
Dunn (Hickey, Jacobs-Webb)
McGregor
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:0
0:2
1:0
 
 
 
 
neděle 21.6.2021
12:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
00:21
02:56
10:44
17:05
20:39
25:03
31:56
38:29
Hickey (Westlake)
McGregor (Westlake)
McGregor (Hickey, Bridges)
Smith (Hickey, Halbert)
Hickey (Bridges)
Halbert (Cozzolino, Smith)
Halbet (Hickey, Smith)
McGregor (Lavin)
8:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
3:0
3:0
2:0
 
 
 
 
neděle 21.6.2021
14:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
-
-
0:4
19:14
20:35
33:43
43:42
Wallace (Grove)
Robyal (Pauls, Dodson)
Wallace
Douglas (Roman)
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:0
0:2
0:2
 
 
 
 
úterý 22.6.2021
14:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
01:47
05:56
11:11
13:11
15:32
16:08
22:36
24:02
24:20
43:44
McGregor (Bridges, Lavin)
Crane (Hickey)
McGregor (Bridges)
Lavin (Hickey)
Crane (Lehoux, Jacobs-Webb)
Lavin (McGregor)
Jacobs-Webb (Sison)
McGregor (Bridges)
Lavin (McGregor, Bridges)
Smith
10:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
4:0
5:0
1:0
 
 
 
 
úterý 22.6.2021
20:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
USA
 
06:54
10:05
13:01
20:15
25:56
28:02
29:07
37:51
Roybal (Farmer, Wallace)
Roybal (Roman, McKee)
McKee (Dodson)
Roman (Pauls, Wallace)
Roybal (Pauls, Cash)
Misiewicz (Farmer)
Robyal (McKee)
Dodson (Roybal)
8:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
3:0
4:0
1:0
 
 
 
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V PARA HOKEJI – Ostrava 2021
SKUPINA B
ze skupiny B postupují dva nejlepší týmy do čtvrtfinále, třetí a čtvrtý tým sestupují z elitní skupiny
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
RPV
3
3
0
0
0
0
0
34-1
+35
9
 
 
2
Norsko
3
1
0
1
0
0
1
8-23
-15
5
 
 
3
Slovensko
3
1
0
0
0
0
2
5-11
-6
3
 
 
4
Itálie
3
0
0
0
1
0
2
4-16
-12
1
 
 
 
 
 
 
 
sobota 19.6.2021
18:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
12:00
12:39
43:11
RSN
Bakke
Bakke (Bogle)
Bakke
Bakke
4:3sn
30:19
34:53
42:57
Cavaliere
Depaoli (Rosa)
Depailo (Planker, Macri)
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nájezdy
 
 
2:0
2:0
1:3
0:0
 
 
 
 
sobota 19.6.2021
21:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
01:56
08:14
13:14
18:36
26:21
29:19
39:59
Petrov
Terentěv (Šichov, Sokolov)
Chamzin (Terentěv, Volkov)
Chamzin (Petrov, Galkin)
Kuzněcov (Lisov)
Petrov (Chamzin, Lisov)
Popov (Rychkov)
7:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
3:0
3:0
1:0
 
 
 
 
neděle 21.6.2021
17:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
-
-
0:9
02:22
03:13
09:12
09:42
13:27
28:22
32:25
32:55
34:26
Mjačin
Lisov (Petrov, Galkin)
Terentějev (Volkov)
Chamzin (Petrov, Galkin)
Rychkov (Galkin)
Petrov (Chamzin, Galkin)
Terentějev (Šichov, Sokolov)
Petrov (Lisov, Chamzin)
Terentějev (Šichov, Sokolov)
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:5
0:1
0:3
 
 
 
 
neděle 21.6.2021
20:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
09:23
18:36
Joppa
Skoppa
2:3
02:09
18:36
38:34
Vaernes (Oiseth)
Skolbekken (Oiseth)
Oiseth
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
1:2
1:0
0:1
 
 
 
 
úterý 22.6.2021
10:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
10:29
Norstoga
1:18
01:06
02:30
03:05
05:34
09:10
09:57
11:16
12:16
31:42
32:27
33:06
34:18
34:57
36:56
37:45
38:15
40:07
41:49
Šichov (Popov, Sokolov)
Šichov (Mičin, Terentějev)
Petrov
Galkin (Lisov)
Chmazin (Lisov)
Terentějev (Volkov, Šichov)
Mjačin (Rychkov)
Lisov
Šichov (Sokolov, Terentějev)
Rychkov
Rychkov (Barykin, Popov)
Petrov (Galkin)
Terentějev
Petrov (Lisov)
Miačin (Šichov, Sokolov)
Rychkov (Popov)
Petrov
Terentějev (Popov, Sokolov)
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
1:8
0:0
0:10
 
 
 
 
úterý 22.6.2021
17:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
 
31:53
Kalegaris (Macri)
1:3
28:40
32:51
42:17
Joppa (Stašák)
Večerek (Joppa)
Večerek (Korman)
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:0
0:1
1:2
 
 
 
 
 
 
 
PLAY-OFF
čtvrtfinále
 
středa 23.6.2021
17:30 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Korea
 
Norsko
04:39
49:31
Sjok Bjon-čo (Hwan Sjon-čun)
Hwan Sjon-čun (Jon Čun-I)
2:1
41:39
Hamre
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl
 
 
 
1:0
0:0
0:1
1:0
 
 
 
středa 23.6.2021
14:15 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Česko
 
Ruský paralymp.výbor
-
-
0:7
06:03
07:34
09:40
10:42
26:50
29:47
44:38
Šichov (Terentějev)
Sokolov (Šichov, Terentějev)
Terentějev (Šichov)
Lisov (Ajrat Chamzin)
Galkin (Petrov)
Chamzin (Lisov, Petrov)
Šichov
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:4
0:2
0:1
 
 
 
 
 
semifinále
 
pátek 25.6.2021
14:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
USA
 
Korea
02:59
07:08
07:33
24:16
25:03
34:11
38:16
41:28
41:59
Hargis (Eustace, Roman)
Grave (Misiewicz)
Pauls (Roybal)
Farmer (Pauls)
Misiewicz (Farmer)
Roybal (Pauls)
Pauls (Douglas)
Douglas
McKee (Wallace)
9:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
pátek 25.6.2021
17:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Kanada
 
RPV
02:49
19:45
Hickey
McGregor (Bridges, Hickey)
2:1
24:43
Mjačin (Terentějev, Volkov)
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
1:0
1:1
0:0
 
 
 
 
 
 
O BRONZ
 
sobota 26.6.2021
17:45 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
RPV
 
Korea
-
-
-:-
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
FINÁLE
 
sobota 26.6.2021
21:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Kanada
 
USA
-
-
-:-
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
 
utkání o 7.místo
středa 23.6.2021
20:45 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Itálie
 
Slovensko
01:43
04:57
08:50
18:10
Larch (Planker, Depaoli)
Rosa (Macri)
Macri (Kalegaris)
Planker (Macri)
4:0
-
-
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
3:0
1:0
0:0
 
 
 
 
utkání o 5.místo
pátek 25.6.2021
20:00 SELČ
Ostravar arena, Ostrava, Česká republika
Česko
 
Norsko
22:18
28:02
Zelinka
Palát (Hečko, Ohar)
2:1
24:09
Bakke
 
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
 
 
 
0:0
2:1
0:0
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
JAK SE DOSTAT NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V PARA HOKEJI 2021:
HOW TO GET TO WORLD PARA HOCKEY CHAMPIONSHIPS 2021:
 
 
 
 
 
 
 
 
SOUPISKA ČESKÁ REPUBLIKA
BRANKÁŘI
Michal VÁPENKA
Martin KÚDELA
 
OBRÁNCI
David MOTYČKA
Karel WAGNER
Radek ZELINKA
Jan FROLÍK
Pavel KUBEŠ
Pavel DOLEŽAL
 
ÚTOČNÍCI
Miroslav NOVOTNÝ
Alex OHAR
Václav HEČKO
Michal GEIER
Jiří RAUL
David PALÁT
Zdeněk HÁBL
Patrik SEDLÁČEK
Zdeněk KRUPIČKA
 
 
 
SOUPISKA USA
BRANKÁŘI
Jen LEE
Steve CASH
 
OBRÁNCI
Ralph DEQUEBEC
Jack WALLACE
Christopher DOUGLAS
Josh PAULS
David EUSTACE
 
ÚTOČNÍCI
Brody ROYBAL
Travis DODSON
Joseph WOODKE
Kyle ZYCH
Declan FARMER
Noah GROVE
Rico ROMAN
Joshua MISIEWICZ
Josh HARGIS
Kevin McKEE
 
SOUPISKA KANADA
BRANKÁŘI
Dominic LAROCQUE
Adam KINGSMILL
 
OBRÁNCI
Rod CRANE
Tyrone HENRY
Greg WESTLAKE
Branden SISON
Liam HICKEY
 
ÚTOČNÍCI
James DUNN
Rob ARMSTRONG
Zach LAVIN
Tyler McGREGOR
Corbyn SMITH
Billy BRIDGES
Dominic COZZOLINO
Auren HALBERT
Anton JACOBS-WEBB
Antoine LEHOUX
 
SOUPISKA KOREA
BRANKÁŘI
Djun MAN-JU
Won ČE-I
 
OBRÁNCI
Hjuk WAN-ČOJ
Če JON-ČO
Sun JON-KIM
Šin DON-ČAN
Čun HJU-ČOJ
 
ÚTOČNÍCI
Jon ČUN-I
Či HJUN-RJU
Wu SI-ČOJ
Suk BE-ČOJ
Hwan SJON-ČUN
Sjok BJON-ČO
Kjun JON-I
Lak SAN-KIM
Ho ČON-JAN
Hon SAN-PAK
 
 
 
SOUPISKA NORSKO
BRANKÁŘI
Emanuel LUNDE
Johan GROENLIE
 
OBRÁNCI
Knut Andre NORDSTOGA
Martin HAMRE
Audun BAKKE
Andreas SUNDT
 
ÚTOČNÍCI
Emil KRISTISTUEN
Morten VAERNES
Tor RIVERA
Magnus BOGLE
Loyd Remi Pallander SOLBERG
Emil VATNE
Lena SCHROEDER
Martin BAKKEJORD SKOLBEKKEN
Fabian Cruicksahnk OEVERLI
Ola OISETH
 
SOUPISKA ITÁLIE
BRANKÁŘI
Santino STILLITANO
Gabriele ARAUDO
 
OBRÁNCI
Alex ENDERLE
Gianluigi ROSA
Luca Gian CAVALIERE
Roberto RADICE
Andrea MACRI
Julian KASSLATTER
Stefan KERSCHBAUMER
 
ÚTOČNÍCI
Matteo REMOTTI MARNINI
Florian PLANKER
Sandro KALEGARIS
Nils LARCH
Igor STELLA
Francesco TORELLA
Alessandro ANDREONI
Christoph DEPAOLI
 
 
SOUPISKA SLOVENSKO
BRANKÁŘI
Eduard LEPÁČEK
Miroslav PASTUCHA
 
OBRÁNCI
Peter ŠTÍT
Peter KAŠČÁK
Erik FOJTÍK
Slavomír FERENČÍK
 
ÚTOČNÍCI
Miroslav STAŠÁK
Marian LIGDA
David KORMAN
Martin JOPPA
Robert TURIC
Miloš VEČEREK
 
 
 
SOUPISKA RUSKÝ PARALYMPIJSKÝ VÝBOR
BRANKÁŘI
Jevgenij PLOTNIKOV
Andrej KASATKIN
 
OBRÁNCI
Aleksej JEREMIN
Stanislav BARYKIN
Dmitrij GALKIN
Ivan KUZNĚCOV
Ilja VOLKOV
Michajl MJAČIN
 
ÚTOČNÍCI
Dmitrij LISOV
Ajrat CHAMZIN
Igor MALECKIJ
Konstatnin ŠICHOV
Ilja POPOV
Vladimir RYČKOV
Andrej SOKOLOV
Jevgenij PETROV
Nikolaj TERENTĚV