---

 
Přípravná utkání před MS nezařazená do turnajů:
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
čtvrtek 4.4.2019
17:00 SELČ
Topoľčany, SVK
 
 Slovensko
 
Švédsko
 
-
-
0:4
03:45
29:39
36:56 P1
57:50 P1
Zaar (Bristedt, Arnesson)
Svedberg (Kellman)
Rasmussen (Holm)
Bristedt (Brithen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
0:1
 
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pátek 5.4.2019
19:00 SELČ
Budapešť, HUN
 
Maďarsko
 
Švédsko
 
45:29
46:13
54:41
Bartalis
Terbocs (K.Nagy)
Sárpátki (Stipsicz)
3:4
17:09
25:45
28:39
45:21
Bristedt (Zaar)
Bengtsson (Holm, Stromwall)
Andersson (Kellman)
Rasmussen (Elvenes)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
3:1
 
 
 
                                 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pátek 5.4.2019
19:00 SELČ
Minsk, BLR
 
Bělorusko
 
Rusko
 
40:25
Lysovec
1:4
04:21
37:05
45:40
56:22
Žafjarov
Makajev
Golyšev
Žafjarov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
1:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
sobota 6.4.2019
16:00 SELČ
Minsk, BLR
 
Bělorusko
 
Rusko
 
36:23
Kambovič (Korobov, Turkin))
1:3
24:23
32:17
49:57
Korškov (Kraskovskij, Golyšev)
Jakimov (Rudenkov, Michajlov)
Jelesin (Chochlačev)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
00
1:2
0:1
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 17.4.2019
17:40 SELČ

 
Litva
 
Estonsko
 
-
-
6:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
3:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 17.4.2019
19:00 SELČ
Cergy-Pontoise, FRA
 
Maďarsko
 
Slovinsko
 
03:21
03:57
14:16
20:11
28:46
34:45
38:40
Erdély (Galló, Hari)
Wehrs (Sofrón, Szirányi)
Nagy (Sarauer, Sofrón)
Hari (Galló)
Benk (Bodo, Terböcs)
Erdély (Wehrs, Hari)
Hari (Galló, Erdély)
7:4
16:36 P1
22:28 P1
28:02
47:22
Sabolič
Selan (Repe, Ropret)
Verlič (Goličič)
Hebar (Kuralt, Ograjenšek)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
4:2
0:1
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pátek 19.4.2019
20:30 SELČ
Coventry, GBR
 
Velká Británie
 
Itálie
 
-
-
2:5
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
sobota 20.4.2019
20:00 SELČ
Coventry, GBR
 
Itálie
 
Maďarsko
 
-
-
1:6
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
0:2
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 21.4.2019
15:00 SELČ
Milton Keynes, GBR
 
Velká Británie
 
Maďarsko
 
15:07
19:44
23:26
Swindlehurst (Mosey)
Duggan (Lake)
Perlini (Erhardt)
3:1
16:21
Sofrón
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
1:0
0:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
úterý 23.4.2019
15:30 SELČ

 
Litva
 
Polsko
 
27:13 P1
28:19 P1
39:34 P1
42:10
54:03
Jagelavicius (Bogdziul)
Cizas (Bosas)
Gintautas (Protčenko)
Kumeliauskas (Bogdziul)
Verenis (Bogdziul)
5:6 pp
15:38
34:01
52:19 P1
59:30 EA
59:52 EA
64:30
Dziubinski (Michalski, Jaskiewicz)
Lyszczarczyk (Neupauer, Kolusz)
Przygodzki (Wronka, Kolusz)
Nepauer (Lyszczarczyk)
Domogala (Malsinski, Dziubinski)
Dziubinski (Kolusz, Domogala)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
-:-
-:-
-:-
-:-
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 24.4.2019
17:40 SELČ

 
Litva
 
Polsko
 
09:18 P1
23:43 P1
38:28 P1
Alisauskas
Kumeliauskas
Krakauskas
3:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
-:-
-:-
-:-
-:-
 
 
                                 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
středa 24.4.2019
19:00 SELČ
-
 
Slovinsko
 
Itálie
 
32:14
58:20
Hebar (Repe, Pretnar)
Kovačevič (Kopitar, Sabolič)
2:3
15:20
19:40
36:19
Insam (McMonagle, Miceli)
Ramoser (Hochkofler)
Ramoser (S.Kostner)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
1:1
1:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
čtvrtek 25.4.2019
15:00 SELČ

 
Kazachstán
 
Bělorusko
 
14:02
18:34
47:23
47:50
Michajlis (Bochenski)
Sagadějev (Rymarev)
Boyd
Ševčenko
4:5 sn
33:38
38:32
54:17
57:40
RSN
Kovyršin (Platt, Děmkov)
Lopačuk
Šarangovič (Beylen Nick)
Šarangovič (Fjoktistov)
Kovyršin
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájezdy
 
 
2:0
0:2
2:2
0:0
2:3
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
čtvrtek 25.4.2019
17:00 SELČ
Cergy-Pontoise, FRA
 
Slovinsko
 
Itálie
 
45:58
53:13
56:05 O1
Ograjenšek (Kuralt, Verlič)
Kopitar (Drozg, Sabolič)
Ograjenšek (Verlič)
3:2
25:43
43:47 P1
Deluca (Marchetti)
Insam (Kostner, Miceli)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
3:1
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
pátek 3.5.2019
19:30 SELČ
Cergy-Pontoise, FRA
 
Francie
 
Itálie
 
02:15 P1
03:18
35:10
45:39 P1
47:29
53:22 P1
Leclerc (Fleury, Chakiachvili)
Janil (S.Treille, Thiry)
S.Treille (Hecquefeuille, Rech)
Fleury (Guttig, T. da Costa)
Perret (Di Dio Balsamo, Rech)
Bozon (Rech, Bertrand)
6:2
04:07
14:16
Bardaro (Zanatta, Rosa)
Morini (Rosa)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
1:0
3:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
sobota 4.5.2019
16:00 SELČ

 
Slovensko
 
Velká Británie
 
09:33
28:15
35:51
39:16 P1
45:35 P1
48:49
Zigo (Grman, Čajkovský)
Tatar (Pánik, Sukeľ)
Sukeľ (Grman)
Lantoši (Marinčin, Daňo)
Marinčin (Jaroš, Nagy)
Liška (Koch, Ďaloga)
6:1
34:49 P1
Farmer (Shields, O'Connor)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
2:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 5.5.2019
16:15 SELČ
Wien, AUT
 
Rakousko
 
Dánsko
 
33:05
Shneider (M.Raffl, Herburger)
1:3
50:54 P1
56:34
57:17
N.Jensen (Boedker, Regin)
Storm (Bau Hansen)
J.Jensen (O.Larsen, N.Jensen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
0:3
 
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
úterý 7.5.2019
18:00 SELČ

 
Slovensko
 
Norsko
 
00:22
51:28 P1
60:54
Černák (Tatar, Pánik)
Zigo (Lantoši)
Pánik (Tatar)
3:2 pp
46:22
53:30 P1
Trettenes (Forsberg, Kristiansen)
Lundström (Holos)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
1:2
 
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
úterý 7.5.2019
19:00 SELČ

 
Německo
 
USA
 
10:13
15:22
Eisenschmid (Draisaitl, Plachta)
Kahun (Seider, Mauer)
2:5
13:15
27:02
44:10
50:26
57:20 ENG
Hanifin (DeBrincat)
Keller (Eichel)
DeBrincat (Hanifin, Gaudreau)
van Riemsdyk (J.Hughes, Fox)
Gaudreau (DeBrincat)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:1
0:3
 
 
 
                                 
 
 
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED MISTROVSTVÍM SVĚTA
neděle 5.5.2019
19:15 SELČ
Wien, AUT
 
Rakousko
 
Kanada
 
09:48
14:46
25:35
33:13
49:32
Rauchenwald (Peter)
Hofer
T.Raffl (Schlacher)
Cijan (Rauchenwald)
Ganahl (Komarek)
5:7
14:36
15:44 P1
29:22
33:52
37:44
39:0
51:56
Couturier
Turris (Strome)
Marchessault
McCann (Theodore, Mantha)
Cirelli (Montour)
Stone (Marchessault)
Mantha (Turris)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
2:4
1:1
 
 
 
                                 
 
 
 
TOPlist