---

DALŠÍ EVROPSKÉ TURNAJE
 
 
Turnaje v sezoně 2020/2021 byly z důvodu pokračující pandemie COVID19 většinou zrušeny.
 
Náhradní program před MS 2021 zajišťují nezávazné přátelské utkání před MS.
 
 
 
 
 
 
BEAT COVID19 ICE HOCKEY TOURNAMENT
ARENA TIVOLI, LJUBLJANA (Slovinsko)
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Slovinsko
5
5
0
0
0
0
0
16-6
+10
15
 
 
2
Rakousko
5
4
0
0 0
0
1
21-10
+11
12
 
 
3
Francie
5
3
0
0
0
0
2
12-10
+2
9
 
 
4
Rumunsko
5
1
1
0
0
0
3
8-17
-9
5
 
 
5
Polsko
5
0
1
0
0
1
3
9-12
-3
3
 
 
6
Ukrajina
5
0
0
0
0
1
4
12-23
-11
1
 
 
 
 
 
 


 
neděle 16.května 2021
13:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Polsko
 
Ukrajina
 
01:49
23:49 P1
36:48
61:37
Mroczkowski
Chmielewski (Gorny, Zygmunt)
Marzec
Bryk (Zygmunt)
4:3 pp
32:35
44:01 P1
51:12
Deniskin (Borodaj, Tolstuško)
Stupak (Babynec)
Michnov (Deniskin, Tolstuško)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:0
2:1
0:2
 1:0
 
utkání odloženo ze soboty 15.5. na neděli 16.5. z důvodu pozdního příletu výbavy ukrajinského týmu
                                 
 
 
sobota 15.května 2021
16:30 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Slovinsko
 
Rakousko
 
04:27
06:18
14:38
Pešut (Simšič)
Koblar (Čepon)
Tomažević (Pretnar, Kuralt)
3:1
04:02
Wolf (Baumgartner, Haudum)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
0:0
0:0
 
 
 
                                 
 
 
sobota 15.května 2021
20:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Rumunsko
 
Francie
 
13:39
33:58
Peter (Lymansky, Rasulov)
Balazs (Rasulov, Lymansky)
2:3
02:09
09:11
49:03
Farnier (Crinon)
Bertrand (Rech, Baazzi)
Bougro (Manavian, Bozon)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
1:0
0:1
 
 
 
                                 
 
 
pondělí 17.května 2021
13:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Rakousko
 
Polsko
 
04:06
17:33 P1
57:41 O1
Richter (Nissner, Hackl)
Harnisch (Huber, Rauchenwald)
Huber
3:2
09:31
37:50
Zygmunt (Krezolek)
Kostek (Urbanowicz, Horzelski)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:1
1:0
 
 
 
                                 
 
 
pondělí 17.května 2021
16:30 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Ukrajina
 
Rumunsko
 
03:55
07:59
Babynec (Mazur)
Simčuk (Merežko)
2:3
02:28
17:09
35:55
Vasile (Lymansky, Balazs)
Peter (Fodor)
Casaneau (Gajdo, Fodor)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
0:1
0:0
 
 
 
                                 
 
 
pondělí 17.května 2021
20:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Francie
 
Slovinsko
 
08:42
55:51
Perret (Berthon)
Perret (Fleury)
2:3
09:30 P1
27:52 O1
37:48 P1
Ograjenšek (Repe, Pretnar)
Simšič (Kuralt, Pretnar)
Ograjenšek (Repe, Kuralt)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:2
1:0
 
 
 
                                 
 
 
 
úterý 18.května 2021
13:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Rakousko
 
Ukrajina
 
07:18
20:39 P1
28:41
29:59
36:02 P1
37:54
43:29
47:10
53:04 P1
Ganahl (Maier, Haudum)
Haudum (Nissner, Schneider)
Haudum (Ganahl)
Thaler (Richter, Wolf)
Schneider (Maier, Haudum)
Richter (Thaler, Nissner)
Thaler (Richter)
Thaler
Haudum (Maier)
9:3
28:12 P1
50:47 P1
58:20 P1
Babynec (Blagyj, Čolach)
Měrežko (Mazur, Blagyj)
Deniskin (Michnov, Savčenko)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
5:1
3:2
 
 
 
                                 
 
 
úterý 18.května 2021
16:30 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Francie
 
Polsko
 
53:39
Bozon
1:0
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:0
1:0
 
 
 
                                 
 

 
úterý 18.května 2021
20:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Rumunsko
 
Slovinsko
 
---
--
0:5
13:40
30:19
31:24
51:57
57:05
Ograjenšek (Mašič, Magovac)
Jezovšek (Tomažević, Crnovič)
Kuralt (Repe)
Jezovšek (Magovac)
Smišič (Ograjenšek, Pretnar)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:2
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
čtvrtek 20.května 2021
13:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Ukrajina
 
Francie
 
38:26
47:27
Deniskin (Měrežko, Michnov)
Babynec (Blagy, Tolstuško)
2:4
12:57
42:33 P1
46:35
59:10 ENG
Berthon (Douay, Matima)
Fleury (Boudon, Hecquefeuille)
Bozon (Gallet, Farnier)
Fleury (Perret)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:0
1:3
 
 
 
                                 
 
 
 
čtvrtek 20.května 2021
16:30 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Rakousko
 
Rumunsko
 
05:41
10:12
28:19
30:59 P1
56:13
Härnisch (Kainz, Ulmer)
Richter (Nickl, Hüber)
Nissner (Ulmer)
Ganahl (Hüber, Haudum)
Thaler (Haudum, Ganahl)
5:0
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:0
1:0
 
 
 
                                 
 
 
čtvrtek 20.května 2021
20:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Slovinsko
 
Polsko
 
07:07
21:52 P1
Koblar (Tomažević, Kalan)
Simšič (Kuralt, Pretnar)
2:1
05:23 O1
Pasiut (Pas)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:0
0:0
 
 
 
                                 
 
 
pátek 21.května 2021
13:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Francie
 
Rakousko
 
06:26
54:16 P1
S.Treille (Gallet)
S.Treille (Gallet, Fleury)
2:3
02:49
06:13
13:50
Haudum (Maier)
Huber (Kainz, Härnisch)
Ulmer
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:3
0:0
1:0
 
 
 
                                 
 
 

 
pátek 21.května 2021
16:30 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Polsko
 
Rumunsko
 
12:12
44:45 P1
Chmielewsi (Bryk)
Chmielewski (Krezolek, Bryk)
2:3 pp
07:16
22:52 P1
62:02
Lymansky (Fodor, Zagidullin)
Constantin (Valchař, Rasulov)
Zagidullin (Fodor)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:1
1:0
0:1
 
 
                                 
 

 
pátek 21.května 2021
20:00 SELČ
Arena Tivoli, Ljubljana (SUI)
 
Ukrajina
 
Slovinsko
 
18:20 P1
36:46 P1
Babynec
Deniskin (Tolstuško, Michnov)
2:3
23:00 P1
27:55
29:04
Magovac (Jezovšek, Pešut)
Simšič (Ograjenšek, Pretnar)
Kalan (Pešut, Koblar)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:3
0:0