---

 
 
KARJALA CUP 2021
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
 
1.
Švédsko
3
3
0
0
0
0
0
11-4
+7
9
 
 
 
2.
Finsko
3
2
0
0
0
0
1
8-5
+3
6
 
 
 
3.
Rusko
3
1
0
0
0
0
2
7-9
-2
3
 
 
 
4.
Česko
3
0
0
0
0
0
3
5-13
-8
0
 
 
 
 
 
 
 
Saab Arena, Linköping (SWE)
středa 10. listopadu 2021
19:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Johansson (Lindvall)
Pudas, Tommernes - Klingberg, Lander, Brome
Folin, Djuse - Bengtsson, F.Olfsson, Holmberg
Hansson, Sjalin- Viksten, Johansson, Nygård
J.Olofsson, de la Rose, Everberg
4:1
zápasová soupiska:
Kváča (Svoboda)
Jiříček, Jeřábek - Řepík, Chlapík, D.Kaše
Pýcha, Skleníčka-  Blümel, Špaček, Stránský
Pyrochta, Ščotka - Flek, Smejkal, Jašek
Mašín - Horký, Najman, Kousal,Kodýtek
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

2:0
2:0
0:1

Branky , tresty
08:29
14:16
18:56
38:52
39:27
EQ
EQ
2min
P1
EQ
Holmberg
Klingberg (Lander, Brome)
Tömmernes (hákování)
J.Olofsson (Tommernes, Everberg)
Bengtsson (Holmberg, Djuse)
 
24:14
37:27
57:45
2min
2min
EQ
Flek (hákování)
Ščotka (hákování)
Chlapík (Sklenička, Pýcha)
 
 
                                 
 
  
Hartwall areena, Helsinki (FIN)
čtvrtek 11. listopadu 2021
17:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Šugajev (Askarov)
Tělegin, Nikišin- Rašjevskij, Voronkov, Vovčenko
Jelesin, Muchamadullin- Abramov, Galimov, Tertyšnyj
Novikov, Čistjakov- Chusnutdinov, Guslistov, Čibrikov
Koromyslov- Mičkov, Zinčenko, Čechovič, Svečkov
0:3
zápasová soupiska:
Olkinuora (Westerholm)
Ohtamaa, Lehtonen- Pakarinen, Filppula, Innala
Vatanen, Lindbohm- Rajala, Ruohomaa, H.Pesonen
Koivisto, Sund- Ojamäki, M.Aaltonen, Savinainen
Säärijärvi, Vittasmäki- Anttila, Björninen, Mäenalanen, Petman
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

0:0
0:2
0:1

Branky , tresty
01:42
15:16
26:34
30:59
30:59
44:48
44:48
50:37
2min
2min
2min
2min
2min
5min
10min
2min
Galimov (hákování)
Zinčenko (vysoká hůl)
Nikišin (vražení na hrazení)
Tělegin (vysoká hůl)
Vovčenko (držení protihráče)
Zinčenko (úder do oblasti hlavy a krku)
Zinčenko (osobní trest)
Galimov (sekání)
 
20:41
23:55
27:49
31:41
32:07
47:41
2min
2min
P1
P1
2min
P1
Finsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Saarijärvi (podrážení)
H.Pesonen (M.Aaltonen, Vatanen)
M.Aaltonen (Vatanen)
Ruohomaa (podrážení)
Filppula (MAaltonen, Pakarinen)
 
 
                                 
 
 
Hartwall areena, Helsinki (FIN)
sobota 13. listopadu 2021
13:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Lindvall (Johansson)
Pudas, Tömmernes - Klingberg, Lander, Brome
Djoos, Djuse - Bengtsson, Olofsson, Holmberg
Hansson, Sjalin- Viksten, L.Johansson, Bristedt
Olofsson, de la Rose, Everberg
4:2
zápasová soupiska:
Askarov (Šugajev)
Smirnov, Nikišin - Rašjevskij, Voronkov, Tertyšnyj
Jelesin, S.Muchamadullin- Mičkov, Galimov, Vovčenko
Koromyslov, S.Tělegin- Chusnutdinov, Ponomarev, Čibrkov
Grudinin, Savikov  Čechovič, Guslitsov, Svečkov
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

1:0
2:2
1:0

Branky , tresty
05:03
18:56
23:42
31:35
34:28
40:41
46:53
2min
EQ
EQ
2min
EQ
2min
EQ
de la Rose (sekání)
Bengtsson (Olofsson, Djoos)
Klingberg (Sjalin, Brome)
Sjalin (hákování)
Lander (Hansson, Sjalin)
Djuse (hrubost)
Klingberg (Lander, Brome)
 
16:25
21:17
25:07
2min
EQ
EQ
Galimov (sekání)
Mičkov (Muchamadullin, Galimov)
Galimov (Tělegin, Koromyslov)
 
 
                                 
 
 
 
Hartwall areena, Helsinki (FIN)
sobota 13. listopadu 2021
17:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Westerholm (Olkinuora)
Ohtamaa, Lehtonen - Pakarinen, Filppula, Innaůa
Vatanen, Vittasmäki- Rajala, Ruohomaa, Pesonen
Säarijärvi, Sund- Ojamäki, Aaltonen, Savinainen
Parikka, Kotkansalo- Tallberg, Petman, Liedes
4:2
zápasová soupiska:
Svoboda (21.Lukeš)
Jiříček, Jeřábek - Řepík, Chlapík, Kaše
Sklenička, Pýcha - Blümel, Špaček, Stránský
Ščotka, Mašín- Flek, Jašek, Smejjkal
Zábranský - Horký, Najman, Kousal
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

3:0
0:2
1:0

Branky , tresty
01:17
03:08
10:43
13:29
15:33
37:40
45:16
46:35
EQ
2min
2min
P1
EQ
2min
2min
EQ
Rajala (Pesonen, Vatanen)
Innala (hákování)
Aaltonen (hákování)
Ojamäki (Vatanen, Aaltonen)
Innala (Tallberg, Säärijärvi)
Aaltonen (nedovolené bránění)
Ojamäki (zdržování hry)
Filppula (Lehtonen, Innala)
 
11:40
20:01
26:03
38:26
45:16
57:37
2min
výměna
EQ
P1
2min
2min
Jeřábek (sekání)
odst. Svoboda, nast. Lukeš
Kodýtek (Najman, Sklenička)
Blümel (Špaček)
Flek (zdržování hry
M.Stránský (hákování)
 
 
                                 
 
 
 
Hartwall areena, Helsinki (FIN)
neděle 14. listopadu 2021
12:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
-
2:5
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 
 
Hartwall areena, Helsinki (FIN)
neděle 14. listopadu 2021
16:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
-
1:3
zápasová soupiska:
-
 

1.třetina
2.třetina
3.třetina

 
Branky , tresty

-:-
-:-
-:-

Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 
 
ČESKO
NOMINACE NA TURNAJ KARJALA CUP 2021
BRANKÁŘI
Štěpán LUKEŠ
Miroslav SVOBODA
Petr KVÁČA
Mountfield Hradec Králové
HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec
OBRÁNCI
Jakub JEŘÁBEK
Libor ZÁBRANSKÝ
David SKLENIČKA
Filip PYROCHTA
Dominik MAŠÍN
Lukáš KLOK
Jan ŠČOTKA
David JIŘÍČEK
Spartak Moskva
Mikkelin Jukurit
Jokerit Helsinki
SaiPa Laapeenranta
Ilves Tampere
Neftěchimik Nižněkamsk
JYP Jyväskylä
HC Škoda Plzeň
ÚTOČNÍCI
Jakub FLEK
Lukáš JAŠEK
Pavel KOUSAL
David KAŠE
Michal ŘEPÍK
Matěj STRÁNSKÝ
Ondřej NAJMAN
Michael ŠPAČEK
Filip CHLAPÍK
Milan GULAŠ
Jiří SMEJKAL
Petr KODÝTEK
Luboš HORKÝ
Matěj BLÜMEL
HC Energie Karlovy Vary
Pelicans Lahti
BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha
HC Sparta Praha
HC Davos
BK Mladá Boleslav
Frölunda HC
HC Sparta Praha
HC Motor České Budějovice
Pelicans Lahti
HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice
       
 
 
FINSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARJALA CUP 2021
BRANKÁŘI
Niclas WESTERHOLM
Jussi OLKINUORA
SaiPa Lappeenranta
Metallurg Magnitogorsk
OBRÁNCI
Kasper KOTKANSALO
Mikko LEHTONEN
Tony SUND
Vili SAARIJÄRVI
Jarkko PARIKKA
Veli-Matti VITTASMÄKI
Petteri LINDBOHM
Sami VATANEN
Miika KOIVISTO
Atte OHTAMAA
HIFK Helsinki
SKA Pietari
Rögle BK
Lukko Rauma
Ilves Tampere
Tappara Tampere
Jokerit Helsinki
Genève Servette
Växjö Lakers
Kärpät Oulu
ÚTOČNÍCI
Marko ANTTILA
Miro AALTONEN
Veli-Matti SAVINAINEN
Niko OJAMÄKI
Joonas KEMPPAINEN
Hannes BJÖRNINEN
Toni RAJALA
Heikki LIEDES
Ville PETMAN
Valtteri FILPPULA
Markus GRANLUND
Sakari MANNINEN
Saku MÄENALANEN
Iiro PAKARINEN
Harri PESONEN
Jokerit Helsinki
Viťaz Podolsk
Jokerit Helsinki
Viťaz Podolsk
SKA Petrohrad
Jokerit Helsinki
EHC Biel-Bienne
KooKooo Kouvola
SaiPa Lappeenranta
Genève-Servette
Salavat Julajev Ufa
Salavat Julajev Ufa
Kärpät Oulu
Jokerit Helsinki
SCL Tigers
       
 
ŠVÉDSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARJALA CUP 2021
BRANKÁŘI
Gustaf LINDVALL
Lars JOHANSSON
Skellefteå AIK
SKA Petrohrad
OBRÁNCI
Christian FOLIN
Emil DJUSE
Christian DJOOS
Henrik TÖMMERNES
Niklas HANSSON
Calle SJÄLLIN
Jonathan PUDAS
Frölunda HC
SC Rapperswil-Jona Lakers
EV Zug
Genève-Servette
EV Zug
Leksands IF
Skellefteå AIK
ÚTOČNÍCI
Fredrik OLOFSSON
Joakim NYGÅRD
Max FRIBERG
Daniel VIKSTEN
Dennis EVERBERG
Anton BENGTSSON
Pontus HOLMBERG
Carl KLINGBERG
Anton LANDER
Linus JOHANSSON
Mathias BROMÉ
Jesper OLOFSSON
Jacob de la ROSE
IK Oskarshamn
Färjestads BK
Frölunda HC
Färjestads bK
Rögle BK
Rögle BK
Växjö Lakers
EV Zug
EV Zug
Färjestads BK
HC Davos
SCL Tigers
Färjestads BK
       
 
 
 
 
RUSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARJALA CUP 2021
BRANKÁŘI
Jaroslav ASKAROV
Timur BILJALOV
Vladimir GALKIN
SKA Petrohrad
AK Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavl
OBRÁNCI
Kirill KIRSANOV
Arsenij KOROMYSLOV
Nikita SMIRNOV
Alexandr NIKIŠIN
Jegor SAVIKOV
Sergej TĚLEGIN
Šakir MUCHAMADULLIN
Semjon ČISTJAKOV
Nikita NOVIKOV
Vladimir GRUDININ
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
Spartak Moskva
Spartak Moskva
Traktor Čeljabinsk
Salavat Julajev Ufa
Avagnard Omsk
Dynamo Moskva
CSKA Moskva
ÚTOČNÍCI
Nikita ČIBRIKOV
Fjodor SVEČKOV
Marat CHUSNUTDINOV
Matvej MIČKOV
Arťom GALIMOV
Dmitirj VORONKOV
Ilja SAFONOV
Dmitrij RAŠEVSKIJ
Ivan DIDKOVSKIJ
Danil BAŠKIROV
Nikita TĚRTYŠNYJ
Ilja FEDOTOV
Nikita GUSLISTOV
Pavel TJUTNĚV
Vasilij PONOMARJOV
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
AK Bars Kazaň
AK Bars Kazaň
AK Bars Kazaň
Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
Salavat Julajev Ufa
Traktor Čeljabinsk
Torpedo Nižnij Novgorod
Severstal Čerepovec
Lokomotiv Jaroslavl
Spartak Moskva
       
 
 
 
 
 
NEJČASTĚJI HLEDÁTE
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 2021/2022 , program Karjala cup 2021, výsledky Karjala cup 2021
program a výsledky Karjala cup 2021, vstupenky Carolson hockey games - České hokejové hry 2021
soupisky Karjala cup 2021 / výsledky a program EHT 2021/2022