---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
KONEČNÁ KVALIFIKACE-  ČTVRTÁ FÁZE – SRPEN 2021
- ve skupinách D, E a F se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí na olympijský turnaj
- turnaje se budou účastnit také hokejisté hrající zámořskou NHL, budou-li kluby s jejich účastí souhlasit, turnaj se koná mimo klubovou sezonu
 
KVALIFIKAČNÍ TURNAJ JE Z DŮVODU PANDEMIE COVID19 ODLOŽEN Z PŮVODNÍHO PLÁNU SRPEN 2020 NA NOVÝ TERMÍN SRPEN 2021
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA D
Bratislava
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Slovensko
3
3
0
0
0
0
0
9-3
+6
9
 
 
2.
Bělorusko
3
1
0
0
0
0
2
6-5
+1
3
 
 
3.
Rakousko
3
1
0
0
0
0
2
7-8
-1
3
 
 
4.
Polsko
3
1
0
0
0
0
2
3-9
-6
3
 
 
Slovensko se kvalifikuje na olympijský turnaj v Pekingu 2022
 
 
 
 
Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (150 diváků)
čtvrtek 26. srpna 2021
15:15 SEČ
 
zápasová soupiska:
Taylor (Kulbakov)
Bailen, Koljačonok - Prince, Šarangovič, Protas
Lisovec, Jerjemenko- Paré, Demkov, Platt
Gotovec, Korobov - Bujnickij, Stas, Kodola
Solovjov, Sapgo - Pavlovič, Komarov, Usov
0:1
zápasová soupiska:
Murray (Raszka)
Ciura, Kolusz - Paš, Chmielewski, Dziubinski
Wajda, Kostek- Wronka, Pasiut, Zygmunt
Gorny, Bryk - Lyszczarczyk, Urbanowicz, Komorski
Wanacki, Jaskiewicz-  Przygodzki, Starzynski, Michalski
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
0:0
0:1
 
Branky , tresty
23:07
26:06
59:00-
59:15
2min
2min
-60:00
timeout
Prince (podrážení)
Šarangovič (podrážení)
hra bez brnakáře s extra útočníkem
oddechový čas
 
15:51
54:59
55:51
2min
EQ
2min
Bryk (hákování)
Komorski (Lyszczarczyk)
Wajda (podrážení)
hlavní rozhodčí: RIKU BRANDER (FIN), Michael TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí: JONAS MERTEN (GER), JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE)
                                   
 
Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (4241 diváků)
čtvrtek 26. srpna 2021
19:15 SEČ
 
zápasová soupiska:
Kickert (Starkbaum)
Strong, Unterwenger- Ganahl, Hundertpfund, Schneider
Heinrich, Schumnig- Herburger, Baumgartner, T.Raffl
Pallestrang, Ulmer- Lebler, Rossi, Pallestrang
Zundel, Wolf - Obrist, Haudum, Wukovits
1:2
zápasová soupiska:
Konrád (Rybár)
Marinčin, Jaroš - Cehlárik, Hrivík, Jurčo
Čerešňák, Gernát- Lantoši, Ružička, Pospíšil
Grman, Kňažko - Daňo, L.Hudáček, Studenič
Nemec, Ďaloga - Kelemen, Gríger, Ďaloga
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:1
0:1
1:0
 
Branky , tresty
08:39
08:50
19:54
30:00
37:32
48:52
52:45
53:21
59:25-
2min
2min
2min
2min
2min
2min
EQ
2min
-60:00
Unterwenger (sekání)
Zundel (zdržování hry)
Ganahl (hákování)
Wolf (nafilmovaný pás)
T.Raffl (sekání)
T.Raffl (sekání)
Lebler (Zwerger, Heinrich)
Haudum (úder do oblasti hlavy a krku)
hra bez brankáře s extra útočníkem
 
01:46
03:25
16:32
25:50
28:28
30:30
EQ
2min
2min
2min
EQ
2min
L.Hudáček (Čerešňák)
Jurčo (podrážení)
Pospíšil (podrážení)
L.Hudáček (hákování)
Gernát (Čerešňák, Studenič)
Lantoši (hrubost)
hlavní rozhodčí: ROY STIAN HANSEN (NOR), LINUS OHLUND (SWE)
čároví rozhodčí: DANIEL HYNEK (CZE), ANDREAS WEISE KROYER (DEN)
                                   

Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (148 diváků)
pátek 27. srpna 2021
15:15 SEČ
 
zápasová soupiska:
Taylor (Kulbakov)
Bailen, Sapego - Prince, Šarangovič, Protas
Solovjov, Lisovec-  Platt, Paré, Demkov
Gotovec, Koljačonok- Pavlovič, Stas, Komarov
Korobov, Jerjomenko - Bujnickij, Usov, Kodola
5:2
zápasová soupiska:
Starkbaum (41.Kickert)
Unterweger, Strong - Ganahl, Hundertpfund, Schneider
Schumnig, Heinrich - T.Raffl, Baumgartner, Herburger
Pallestrang, Ulmer - Lebler, Rossi, Zwerger
Zundel, Wolf- Wukovits, Haudum, Huber
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:2
5:0
0:0
 
Branky , tresty
01:05
06:40
20:43
25:55
32:25
36:51
39:38
47:20
2min
2min
P1
EQ
EQ
P1
EQ
2min
Sapego (držení protihráče)
Protas (hákování)
Stas (Bailen)
Šarangovič (Stas, Komarov)
Šarangovič (Protas, Komarov)
Prince (Demkov)
Platt (Prince, Paré)
Usov (vražení na hrazení)
 
08:35
11:21
16:24
18:40
20:39
35:05
40:00
41:27
54:43
P1
2min
2min
EQ
2min
2min
výměna
2min
2min
Herburger (Haudum, Baumgartner)
T.Raffl (podrážení)
Ulmer (sekání)
Lebler (Rossi, Zwerger)
Starkbaum (podrážení)
Rossi (hákování)
odst. Bernhard Starkbaum, nast. David Kickert
Herburger (zdržování hry)
Strong (hákování)
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), ROY STIAN HANSEN (NOR)
čároví rozhodčí: DANIEL HYNEK (CZE), JONAS MERTEN (GER)
                                   
 
Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (3685 diváků)
pátek 27. srpna 2021
19:15 SEČ
 
zápasová soupiska:
Konrád (Rybár)
Marinčin, Jaroš - Jurčo, Hrivík, Cehlárik
Čerešňák, Gernát - Lantoši, Ružička, Pospíšil
Kňažko, Grman - Daňo, L.Hudáček, Studenič
Nemec, Ďaloga - Roman, Gríger, Slafkovský
5:1
zápasová soupiska:
Murray (Raszka)
Ciura, Kolusz - Paś, Dziubinski, Chmielewski
Wajda, Kotek - Zygmunt, Pasiut, Wronka
Gorny, Bryk- Lyszczarczyk, Komorski, Urbanowicz
Wanacki, Jaskiewicz- Walega, Starzynski, Przygodzki
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
3:1
1:0
 
Branky , tresty
08:06
11:41
20:00
24:38
26:11
28:20
32:39
48:02
EQ
2min
2min
EQ
EQ
2min
P1
EQ
Ružička (Čerešňák, Gernát)
Ďaloga (krosček)
Pospíšil (zdržování hry)
Hudáček (Čerešňák, Gernát)
Roman (Slafkovský, Nemec)
Pospíšil (napadení)
Cehlárik (Hudáček, Jurčo)
Ružička (Pospíšil, Lantoši)
 
08:06
15:02
30:17
31:37
36:23
45:56
58:22
2min
2min
P1
2min
2min
2min
2min
Polsko (zdržování hry)
Paś (sekání)
Dziubinski (Lyszczarczyk, Chmielewski)
Urbanowicz (hrubost)
Walega (podrážení)
Gorny (hákování)
Dziubinski (nedovolené bránění)
hlavní rozhodčí: LINUS OHLUND (SWE), MICHAEL TSCHERRIG (SUI)
hlavní rozhodčí: ANDREAS WEISE KROYER (DEN), DAVIS ZUNDE (LAT)
                                   

Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (182 diváků)
neděle 29. srpna 2021
13:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Murray (Raszka)
Ciura, Kolusz- Dziubinski, Komorski, Chmielewski
Wajda, Kostek- Wronka, Pasiut, Zygmunt
Gorny, Bryk - Lyszczarczyk, Pas, Urbanowicz
Wanacki, Kameneu-  Michalski, Starzynski, Przygodzki
1:4
zápasová soupiska:
Kickert (Starkbaum)
Strong, Unterwerger- Ganahl, Hundertpfund, Schneider
Pallestrang, Schumnig - Herburger, Baumgartner, T.Raffl
Zundel, Wold- Zwerger, Rossi, Lebler
Hackl - Huber , Haudum, Wukovits, Obrist
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:2
0:1
0:1
 
Branky , tresty
07:45
11:53
36:03
50:38
50:38
2min
EQ
2min
2min
2min
Urbanowicz (podrážení)
Urbanowicz (Kolusz, Lyszczarczyk)
Kameneu (držení protihráče)
Zygmunt (hrubost)
Zygmunt (krosček)
 
04:10
19:02
22:26
29:19
34:38
49:43
50:38
53:03
57:00
EQ
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
EQ
2min
Ganahl (Schneider, Hundertpfund)
Lebler (Haudum)
Lebler (sekání)
Baumgartner (podrážení)
Lebler (Wolf)
Zundel (úder do oblasti hlavy a krku)
Unterwerger (hrubost)
Lebler (Zwerger, Rossi)
Hundertpfund (hákování)
hlavní rozhodčí: ANDRIS ANSONS (LAT), RIKU BRANDER (FIN)
čároví rozhodčí: DANIEL HYNEK  (CZE), JONAS MERTEN (GER)
                                   
 
 
Stadion Ondreje Nepelu, Bratislava, SVK (7105 diváků)
neděle 29. srpna 2021
17:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Konrád (Rybár)
Marinčin, Jaroš - Cehlárik, Hrivík, Jurčo
Čerešňák, Gernát- Pospíšil, Ružička, Lantoši
Kňažko, Grman - Daňo, Hudáček, Studenič
Nemec, Ďaloga - Slafkovský, Gríger, Roman
2:1
zápasová soupiska:
Taylor (Kublakov)
Bailen, Sapego - Komarov, Stas, Šarangovič
Lisovec, Solovjov- Platt, Paré, Prince
Gotovec, Koljačonok- Bujnickij, Protas, Kodola
Jerjomenko, Korobov - Usov, Děmkov, Pavlovič
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
0:1
1:1
 
Branky , tresty
04:38
06:57
07:02
07:02
09:40
22:04
23:15
31:22
42:42
57:43
60:00
P1
2min
2min
2min
2min
2min
2min
2min
2min
EQ, ENG
20min
Cehlárik (Hrivík)
Jurčo (nesportovní chování)
Ružička (vysoká hůl)
Ružička (vysoká hůl)
Grman (hrubost)
Jurčo (krosček)
Jaroš (podrážení)
Daňo (sekání
Studenič (podrážení)
Hudáček (Čerešňák)
Jaroš (opuštění hráčské lavice)
 
01:50
04:05
04:05
06:57
09:40
21:07
21:20
22:04
32:03
57:39-
57:43
58:03-
58:28-
59:14
2min
5min
20min
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
-57:43
timeout
-58:21
-59:14
2min
Koljačonok (hákování)
Sapego (vražení na hrazení)
Sapego (osobní trest)
Prince (nesportovní chování)
Paré (hrubost)
Šarangovič
Platt (podrážení)
Komarov (krosček)
Stas (sekání)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
hra bez brankáře s extra útočníkem
Stas (napadení)
hlavní rozhodčí: LINUS OHLUND (SWE), MICHAEL TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí: JIŘÍ ONDRÁČEK (CZE), DAVIS ZUNDE (LAT)
                                   
 
 
 
SLOVENSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA D, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Patrik RYBÁR
Adam HÚSKA
Branislav KONRÁD
Dynamo Minsk
New York Rangers
HC Olomouc
OBRÁNCI
Šimon NEMEC
Mário GRMAN
Peter ČEREŠŇÁK
Samuel KŇAŽKO
Martin GERNÁT
Martin MARINČIN
Martin BUČKO
Marek ĎALOGA
Christián JAROŠ
HK Nitra
HPK Hämeenlinna
HC Škoda Plzeň
TPS Turku
HC Lausanne
HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno
New Jersey Devils
ÚTOČNÍCI
Miloš KELEMEN
David GRÍGER
Tomáš JURČO
Robert LANTOŠI
Adam RUŽIČKA
Marek HRIVÍK
Peter CEHLÁRIK
Miloš ROMAN
Marko DAŇO
Juraj SLAFKOVSKÝ
Marián STUDENIČ
Libor HUDÁČEK
Kristián POSPÍŠIL
BK Mladá Boleslav
HC Bílí Tygři Liberec
bez angažmá
Rögle Angelholm
Calgary Flames
Torpedo Nižnij Novgorod
Avangard Omsk
HC Oceláři Třinec
bez angažmá
TPS Turku
New Jersey Devils
Něftěchimik Nižněkamsk
Lukko Rauma
       
 
 
BĚLORUSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA D, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Danny TAYLOR
Alexej KOLOSOV
Ivan KULBAKOV
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
OBRÁNCI
Ilja SOLOVJOV
Nick BAILEN
Jevgenij LISOVEC
Kristian CHENKEL
Sergej SAPEGO
Kirill GOTOVEC
Vladislav KOLJAČONOK
Dmitrij KOROBOV
Vladislav JERJOMENKO
Calgary Glames
Traktor Čeljabinsk
Salavat Julajev Ufa
AK Bars Kazaň
Dinamo Minsk
Avangard Omsk
Syracuse Crunch
Spartak Moskva
Dinamo Minsk
ÚTOČNÍCI
Alexej PROTAS
Arťom DEMKOV
Geoff PLATT
Jegor ŠARANGOVIČ
Nikita KOMAROV
Vladislav KODOLA
Sergej STAS
Alexander PAVLOVIČ
Vladimir ALISTROV
Ilja USOV
Francis PARÉ
Shane PRINCE
Dmitrij BUNJNICKIJ
Hershey Bears
Dinamo Minsk
Salavat Julajev Ufa
New Jersey Devils
Avangard Omsk
Severstal Čerepovec
Traktor Čeljabinsk
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Prince Albert Raiders
Dinamo Minsk
Avtomobilist Jekatěrinburg
Dinamo Minsk
       
 
 
RAKOUSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA D, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Bernhard STARKBAUM
David KICKERT
Alexander SCHMIDT
Vienna Capitals
Vienna Capitals
VSV Villach
OBRÁNCI
Dominic HACKL
Alexander PALLESTRANG
Kilian ZUNDEL
Bernd WOLF
Dominique HEINRICH
Stefan ULMER
Steven STRONG
Clemens UNTERWENGER
Martin SCHUMNIG
Vienna Capitals
EC Salzburg
EC Salzburg
HC Lugano
EC Salzburg
HC La Chaux-de-Fonds
KAC Klagenfurt
KAC Klagenfurt
KAC Klagenfurt
ÚTOČNÍCI
Peter  SCHNEIDER
Thomas RAFFL
Brian LEBLER
Mario HUBER
Ali WUKOVITS
Raphael HERBURGER
Patrick OBRIST
Dominic ZWERGER
Manuel GANAHL
Benjamin BAUMGARTNER
Marco ROSSI
Thomas HUNDERTPFUND
EC Salzburg
EC Salzburg
Black Wings Linz
EC Salzburg
EC Salzburg
HC Lugano
EHC Kloten
KAC Klagenfurt
HC Lausanne
KAC Klagenfurt
Minnesota Wild
KAC Klagenfurt
       
 
 
POLSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA D, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Michal KIELER
John MURRAY
Ondrej RASZKA
GKS Jastrzebie
GKS Katowice
GKS Tychy
OBRÁNCI
Kamil GORNY
Bartosz CIURA
Patryk WAJDA
Arkadiusz KOSTEK
Jakub WANACKI
Mateusz BRYK
Marcin KOLUSZ
Oskar JASKIEWICZ
Yauheni KAMENEU
GKS Jastrzebie
HC Frýdek Místek
GKS Katowice
GKS Jastrzebie
GKS Katowice
GKS Katowice
Podhale Nowy Targ
Zaglebie Sosnowiec
GKS Jastrzebie
ÚTOČNÍCI
Filip KOMORSKI
Martin PRZYGODZKI
Aron CHMIELEWSKI
Pawel ZYGMUNT
Maciej URBANOWICZ
Dominik PAS
Patryk WRONKA
Grzegorz PASIUT
Krystian DZIUBINSKI
Aalan LYSZCZARCZYK
Kamil WALEGA
Filip STARZYNSKI
Mateusz MICHALSKI
HC Frýdek-Místek
Zaglebie Sosnowiec
HC Oceláři Třinec
HC Litvínov
GSK Jastrzebie
Dukla Michalovce
GKS Katowice
GKS Katowice
Unia Oswiecim
HC Frýdek-Místek
MHK32 Liptovský Mikuláš
GKS Tychy
GKS Katowice