---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
KONEČNÁ KVALIFIKACE-  ČTVRTÁ FÁZE – SRPEN 2021
- ve skupinách D, E a F se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí na olympijský turnaj
- turnaje se budou účastnit také hokejisté hrající zámořskou NHL, budou-li kluby s jejich účastí souhlasit, turnaj se koná mimo klubovou sezonu
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA F
Norsko - Oslo
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Dánsko
3
3
0
0
0
0
0
17-4
+13
9
 
 
2.
Norsko
3
2
0
0
0
0
1
11-7
+4
6
 
 
3.
Slovinsko
3
1
0
0
0
0
2
11-12
-1
3
 
 
4.
Korea
3
0
0
0
0
0
3
3-19
-16
0
 
 
Dánsko se kvalifikuje na olympijský turnaj v Pekingu 2022
 
 
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko (174 diváků)
čtvrtek 26.srpna 2021
15:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Dahm (Sogaard)
P.Larsen, Jensen Aabo- Bjorkstrand, Nielsen, Ehlers
Lassen, M.Laurdisen - Ni.Jensen, Regin, Boedker
O.Lauridsen, Nich.Jensen- Storm, True, Blichfeld
Kristensen- Poulsen, Jakobsen, Jesp.Jensen, Russell
4:3
zápasová soupiska:
Krošelj (Gračnar)
Pretnard, Podlipnik - Sabolič, Kopitar, Drozg
Magovač, Gregorc-  Verlič, Jeglič, Urbas
Logar, Cepon- Kuralt, Tičar, Ograjenšek
Pavlin- Pance, Simšič, Zajc, Maver
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:0
1:1
0:2
 
Branky , tresty
02:17
10:09
12:59
14:52
19:39
21:51
28:15
49:01
55:24
P1
2min
P1
EQ
2min
EQ
2min
2min
2min
Ehlers (M.Lauridsen, Bjorkstrand)
Bjorkstrand (podrážení)
Storm (M.Lauridsen, Bjorkstrand)
Russell (O.Lauridsen, F.Nielsen)
Jensen Aabo (nedovolené bránění)
Ehlers
Regin (hákování)
N.Jensen (Gregorc, Jeglič)
O.Lauridsen (vysoká hůl)
 
00:21
05:57
11:23
20:49
22:23
44:09
49:20
57:28
58:33
58:59-
2min
2min
2min
P1
2min
2min
P1
EQ
timeout
-60:00
Kopitar (podrážení)
Krošelj (zdržování hry)
Sabolič (nedovolené bránění)
Drozg (Kopitar, Pretnar)
Slovinsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Jeglič (podrážení)
Urbas (Gregorc, Jeglič)
Verlič (Gregorc, Jeglič)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí: LASSI HEIKKINEN (FIN), SERGEJ JUDAKOV (ROC)
hlavní rozhodčí: KNUT BRATEN (NOR), DAVID OBWEGESER (SUI)
                                   
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko (1483 diváků)
čtvrtek 26.srpna 2021
19:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Dalton (Hvan Hjun-ho)
O In-jo, I Ton-ku - Kim San-uk, Kim Ki-son, An Čin-ji
Son Hjon-čjol, Nam Hi-to - Šin San-un,Čo Min-ho, Šin San-u
Či Hjon-sjo, Čoj Šin-u - I Čon-min, Pak Čin-kju, Šin Hjon-jun
Jun Jon-hju- Pak San-čin, Čjon Čun-u, Kim Kjon-u, I Če-hi
1:4
zápasová soupiska:
Haukeland (Holm)
Lilleberg, Johannesen- Olden, Trettenes, Zuccarello
Lesund, Espeland- K.A.Olimb, M.Olimb, Rosseli Olsen
Krogdahl, Kaasastul- Valkvae Olsen, Haga, Martinsen
Rokseth-  Roymark, Lindström, Salsten, Solem
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:2
0:1
0:1
 
Branky , tresty
03:18
05:47
12:45
40:18
2min
EQ
2min
2min
Čo Min-ho (držení protihráče)
Kim Ki-son (Šin San-u, Šin San-hun)
Pak San-či (držení protihráče)
Šin San-hun (zdržování hry)
 
06:07
08:32
15:38
24:22
49:35
53:27
EQ
EQ
2min
EQ
EQ
2min
Lesund (Olden, Trettenes)
K.A.Olimb
Roymark (nedovolené bránění)
Espeland (Rosseli Olsen, K.A.Olimb)
Lindström (Kåsastul, Espeland)
Haga (podrážení)
hlavní rozhodčí: CHRISTOFFER HOLM (SWE), PETER STAŇO (SVK)
čároví rozhodčí: NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), LUDVIG LUNDGREN (SWE)
                                   
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko (207 diváků)
pátek 27. srpna 2021
17:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Dahm (Sogaard)
Larsen, Jensen Aabo- Ehlers, Nielsen, Bjorkstrand
Lassen, M.Lauridsen - Boedker, Regin, Nickl.Jensen
O.Lauridsen, Nicho.Jensen- Russell, Storm, Jesp.Jensen
Kristensen- True, Jakobsen, Poulsen, Blichfeld
11:1
zápasová soupiska:
Dalton (Hvan Hjun-ho)
Son Hjon-čjol, Nam Hi-to - An Čin-ji, Kim Ki-son, Kim San-uk
Či Hjon-so, I Ton-ku - Šin San-un, Čo Min-ho, Šin San-u
O In-jo, Čoj Šin-u - Šin Hjon-ju, I Čon-min, Čjon Čun-u
I Min-čje - I Če-hi, Pak Čin-kju, Pak San-čin, Kim Kjon-u
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:1
7:0
3:0
 
Branky , tresty
12:32
19:07
20:43
22:19
25:02
27:00
27:29
30:26
31:56
34:40
40:17
41:54
48:37
53:56
2min
EQ
P1
2min
P1
EQ
EQ
P1
EQ
P1
EQ
EQ
2min
EQ
Jesnen Aabo (krosček)
Blichfeld (M.Lauridsen, O.Lauridsen)
Ehlers (M.Lauridsen, Storm)
Lassen (nedovolené bránění)
Bjorkstrand (M.Lauridsen, Ehlers)
Poulsen (Larsen, Jakobsen)
Bjorkstrand (Ehlers, Jensen Aabo)
Bjorkstrand (Ehlers, M.Lauridsen)
Storm
Blichfeld (Ehlers, Storm)
Ehlers (Nielsen, Jensen Aabo)
Russell (Storm)
Russell (hákování)
Poulsen (Nicholas Jensen, Jakobsen)
 
00:56
13:29
20:34
24:04
29:47
31:56
32:48
2min
P1
2min
2min
2min
výměna
2min
Šin San-u (podrážení)
Kim Ki-son (Kim San-uk, I Čin-min)
Čoj Šin-u (držení protihráče)
Šin San-un (podrážení)
O In-jo (podrážení)
odst. Dalton, nast. Hvan Hjun-ho
O In-jo (podrážení)
hlavní rozhodčí: GEOFFREY BARCELO (FRA), SERGEJ JUDAKOV (ROC)
hlavní rozhodčí: LUDVIG LUNDGREN (SWE), ŠIMON SYNEK (SVK)
                                   
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko (2490 diváků)
pátek 27. srpna 2021
21:00 SELČ
  Norsko
 
zápasová soupiska:
Haukeland (Holm)
Johannesen, Lilleberg - Olden, Trettenes, Zuccarello
Lesund, Espeland - KA Olimb, M.Olimb, Rosseli Olsen
Krogdahl, Kaasastul - Valkvae Olsen, Haga, Martinsen
Rokseth - Roymark, Lindström, Solem, Salsten
7:4
zápasová soupiska:
Krošelj (7. Gračnar)
Pretnar, Podlipnik - Drozg, Kopitar, Sabolič
Magovač, Gregorc - Urbas, Jeglič, Verlič
Logar, Čepon - Kuralt, Tičar, Ograjenšek
Pavlin, Crnovič - Maver, Zajc, Pance
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:2
3:0
1:2
 
Branky , tresty
06:04
06:57
07:46
09:04
09:20
11:10
23:43
24:37
30:19
38:04
39:33
42:35
46:46
55:48
EQ
EQ
2min
O1
2min
2min
2min
TS
2min
EQ
EQ
2mn
2min
EQ
Roymark (Salsten, Lesund)
Kaasastul (Olden, Zuccarello)
Lesund (hákování)
K.A. Olimb (Rosseli Olsen)
Lilleberg (hrubost)
Martinsen (podrážení)
Haukeland (zdržování hry)
Zuccarello
Espeland (sekání)
M. Olimb (K.A. Olimb, Rosseli Olsen)
Rosseli Olsen (K.A. Olimb, M.Olimb)
Johannesen (držení protihráče)
Matinen (sákování)
Kaasastul (Martinsen, Haga)
 
00:03
06:57
06:57
09:20
12:34
13:54
23:15
24:37
31:47
43:04
43:49
59:34
2min
timeout
výměna
2min
P1
EQ
2min
TS
2min
P1
EQ
2min
Drozg (sekání)
oddechový čas
odst. Krošelj, nast. Gračnar
Kuralt (sekání)
Gregorc (Ograjenšek, Jeglič)
Sabolič (Kopitar, Drozg)
Pavlin (vysoká hůl)
Urbas (podrážení)
Kuralt (hrubost)
Sabolič (Pretnar, Kopitar)
Čepon (Ograjenšek, Logar)
Drozg (podrážení)
hlavní rozhodčí: LASSI HEIKKINEN (FIN), PETER STAŇO (SVK)
čároví rozhodčí: NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), DAVID OBWEGESER (SUI)
                                   
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko
neděle 29.srpna 2021
12:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
-
4:1
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
Jordal Amfi, Oslo, Norsko (2500 diváků)
neděle 29.srpna 2021
16:00 SELČ
 
zápasová soupiska:
Haukeland (Arntzen)
Johannesen, Lulleberg- Zuccarello, Trettenes, Thoresen
Lesund, Espeland- K.A.Olimb, M.Olimb, Rosseli Olsen
Krogdahl, Kaasastul- Olden, Haga, Martinsen
Rokseth - Roymark, Lindström, Solem, Salsten
0:2
zápasová soupiska:
Dahm (Sogaard)
Larsen, Jensen Aabo - Bjorkstrand, Nielsen, Ehlers
Lassen, M.Lauridsen- Boedker, Regin, Nicklas Jensen
O.Lauridsen, Nichol.Jensen- Blichfeld, True, Storm
Kristensen- Madsen, Jakobsen, Russell, Poulsen
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
0:1
0:1
 
Branky , tresty
08:33
24:02
53:10
57:25-
57:28
59:08
2min
2min
2min
-60:00
timeout
2min
Norsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Zuccarello (podrážení)
Zuccarello (hákování)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
Lindström (hrubost)
 
12:54
33:49
37:49
44:03
56:48
59:08
2min
2min
EQ
2min
EQ
2min
Lassen (držení protihráče)
Jakobsen (nedovolené bránění)
Storm (M.Lauridsen, Blichfeld)
Ehlers (vysoká hůl)
Ehlers (Nielsen)
Russell (hrubost)
hlavní rozhodčí: CHRISTOFFER HOLM (SWE), SERGEJ JUDAKOV (ROC)
hlavní rozhodčí: LUDVIG LUNDGREN (SWE), DAVID OBWEGESER (SUI)
                                   
 
 
NORSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA F, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Jonas ARNTZEN
Henrik HAUKELAND
Henrik HOLM
Örebrö HK
Färjestads Karlstad
Stavanger Oilers
OBRÁNCI
Johannes JOHANNESEN
Erlend LESUND
Stefan ESPELAND
Daniel ROKSETH
Max KROGDAHL
Christian KAASASTUL
Emil LILLEBERG
Västervik IK
Rögle Angelholm
Vålerenga Oslo
Stavanger Oilers
Västervik IK
AIK Stockholm
IK Oskarshamn
ÚTOČNÍCI
Mathias TRETTENES
Samuel SOLEM
Sondre OLDEN
Tobias LINDSTRÖM
Eirik SALSTEN
Martin ROYMARK
Andreas MARTINSEN
Mats ZUCCARELLO
Ken Andre OLIMB
Mathis OLIMB
Mats ROSSELI OLSEN
Michael HAGA
Thomas VALKVAE OLSEN
HC La Chaux-de-Fonds
Storhamar Hockey
HC La Chaux-de-Fonds
Vålerenga Oslo
Storhamar Hockey
Vålerenga Oslo
Lillehammer IK
Minnesota Wild
Schwenninger Wild Wings
Vålerenga Oslo
Frölunda Gothenburg
Lukko Rauma
Frisk Asker
       
 
 
 
DÁNSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA F, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Mads SOGAARD
Sebastian DAHM
Belleville Senators
KAC Klagenfurt
OBRÁNCI
Matias LASSEN
Markus LAURIDSEN
Oliver LAURIDSEN
Emil KRISTENSEN
Philip LARSEN
Jesper JENSEN AABO
Nicholas JENSEN
Malmö Redhawks
Malmö Redhawks
Malmö Redhawks
HC Pustertal
Salavat Julajev Ufa
Krefeld Penguine
Eirsbären Berlin
ÚTOČNÍCI
Frederik STORM
Alexander TRUE
Nicklas JENSEN
Nikolaj EHLERS
Oliver BJORKSTRAND
Julian JAKOBSEN
Morten POULSEN
Jesper JENSEN
Frans NIELSEN
Patrick RUSSELL
Joachum BLICHFELD
Mikkel BOEDKER
Peter REGIN
ERC Ingolstadt
Seattle Kraken
Jokerit Helsinki
Winnipeg Jets
Columbus Blue Jackets
Aalborg Pirates
Herning Blue Fox
Frederiksahvn White Hawks
Detroit Red Wings
Linkoping HC
San Jose Sharks
HC Lugano
HC Ambri-Piotta
       
 
 
 
 
 
KOREA
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA F, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Matt DALTON
Čun JON-HUN
Hvan HJUN-HO
Anyang Halla
Korea University
Anyang Halla
OBRÁNCI
Či HJO-SJO
O IN-JO
Jun JON-HJU
Son HJON-ČJOL
I MIN-ČJE
Nam HI-TO
I TON-U
Čoj ŠIN-U
Jonsej University
High1 Čunčon
bez angažmá
Anyang Halla
Korea University
Anyang Halla
Anyang Halla
Anyang Halla
ÚTOČNÍCI
Pak SAN-ČIN
Kim KJON-U
Čjon ČUN-U
Kim KI-SON
Šin SAN-UN
Kim SAN-UK
Kan MIN-AN
An ČIN-JI
I ČON-MIN
Šin HJON-JUN
Pak ČIN-KJU
Čo MIN-HO
I ČE-HI
Šin SAN-U
bez angažmá
Jonsej University
bez angažmá
bez angažmá
Anyang Halla
bez angažmá
Korea University
Anyang Halla
Anyang Halla
bez angažmá
Anyang Halla
Anyang Halla
High1 Čunčon
Anyang Halla
       
 
 
 
 
 
SLOVINSKO
NOMINACE NA KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - SKUPINA F, kvalifikace na ZOH 2022
BRANKÁŘI
Gašper KROŠELJ
Luka GRAČNAR
Matija PINTARIČ
BK Mladá Boleslav
Eispiraten Crimmitschau
Rouen Dragons
OBRÁNCI
Aleksandar MAGOVAČ
Klemen PRETNAR
Matič PODLIPNIK
Blaž GREGORC
Žiga PAVLIN
Miha LOGAR
Kristjan ČEPON
Aljosa CRNOVIČ
HK Olimpija
bez angažm
Cergy-Pontoise Jokers
Black Wings Linz
bez angažmá
HK Olimpija
HK Olimpija
HDD Jesenice
ÚTOČNÍCI
Žiga JEGLIČ
Anže KOPITAR
Nik SIMŠIČ
Jan DROZG
Ken OGRAJENŠEK
Žiga PANCE
Gregor KOBLAR
Rok TIČAR
Jan URBAS
Luka MAVER
Robert SABOLIČ
Miha ZAJC
Mika VERLIČ
Anže KURALT
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Los Angeles Kings
HK Olimpija
Pittsburgh Penguins
Graz 99ers
HK Olimpija
HK Olimpija
KAC Klagenfurt
Fischtown Pinguins Bremerhaven
bez angažmá
Krefeld Pinguine
HK Olimpija
Fischtown Pinguins Bremerhaven
Fehérvár AV'19