---

 MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI
                                   HRÁČŮ DO 18 LET
 
Örnsköldsvik, Umeå 2019
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI - ŠVÉDSKO 2019
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1
 
Švédsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
 
Rusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
USA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
Kanada
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5
Bělorusko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6
Česko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
Finsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
Lotyšsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
Švýcarsko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
Slovensko
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Slovensko sestupuje do MS divize IA do 18 let 2020
 
 
SKUPINA A
Umeå, Švédsko
čtyři nejlepší týmy skupiny postupují do čtvrtfinále, tým na pátém místě sestupuje do play-out o záchranu
 
 
 
SKUPINA A
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kanada
4
4
0
0
0
0
0
29-10
+19
12
 
 
2
Bělorusko
4
2
0
0
0
1
1
13-22
-9
7
 
 
3
Česko
4
2
0
0
0
0
2
17-14
+3
6
 
 
4
Finsko
4
1
0
0
0
0
3
20-13
+7
3
 
 
5
Švýcarsko
4
0
1
0
0
0
3
11-31
-20
2
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 18.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
190 diváků
 
Česko
 
Bělorusko
 
23:21 P1
26:30
52:40
Haš (Teplý)
Mlčák (Přikryl)
Volráb (Koffer)
3:4
00:12
17:52 P1
29:43
37:19 P1
Oksenťuk
Koljačonok
Bujalskij (Oksenťuk, Usov)
Bělov (Kuzněcov, Pinčuk)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
2:2
1:0
 
 
 
                                   
čtvrtek 18.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Kanada
 
Finsko
 
24:55 O1
29:42
43:57 P1
54:31
59:29 P1+ENG
Rees
Newhook (Korczak)
Tracey (Krebs)
Tracey (Zary)
Krebs (Holloway)
 
5:3
07:27
11:59 P1
21:01
Raty
Saarela (Simontaival)
Lundell (Tieksola, Tuomisto)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
2:1
3:0
 
 
 
                                   
pátek 19.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
458 diváků
 
Kanada
 
Švýcarsko
 
03:40
07:04
10:19
38:23
45:38 P1
49:58
53:30
-
7:4
22:57
29:42 P1
36:02
48:21
Schläpfer
Schläpfer (Zürcher, Delemont)
Rubanik (Schläpfer)
Salzgeber (Canova, Stoffel)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
1:3
3:1
 
 
 
                                   
pátek 19.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
363 diváků
 
Bělorusko
 
Finsko
 
17:45 P1
26:56 O1
33:17
43:48
Kozorez (Bujkalskyj, Oksenťuk)
Palčik (Martynov)
Oksenťuk (Bujalskyj, Koljačonok)
Bujalskyj (Oksenťuk, Usov)
4:3
48:10
50:02
55:40
Tieksola (L.Aaltonen, Parssine)
P.Puistola (Saarela, Heinola)
Niemela (L.Aaaltonen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
2:0
1:3
 
 
 
                                   
sobota 20.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
582 diváků
 
Švýcarsko
 
Česko
 
24:44 P1
50:52
Rubanik (Chanton, Knak)
Dahler
2:8
02:01 P1
12:21
21:18 P1
22:40 P1
38:34
40:32
51:50
56:22
Koffer (Myšák, Barinka)
Raška (Barinka)
Lang (Haš)
Rutar (Pšenička)
Rychlovský (Koffer)
Lang (Přikryl)
Najman (Kubíček)
Koffer (Najman, Rychlovský)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
1:3
1:3
 
 
 
                                   
neděle 21.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
416 diváků
 
Finsko
 
Česko
 
28:39 P1
59:09
Puistola (Raty, Heinola)
Hatakka
2:4
00:37
33:49 P1
49:53
58:36 P1
Lang (Přikryl, Mužík)
Koffer (Barinka, Myšák)
Toman (Peterek, Teplý)
Koffer
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
1:2
 
 
 
                                   
neděle 21.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Bělorusko
 
Kanada
 
38:49 P1
Pinčuk (Kuzněcov, Koljačonok)
1:11
04:24 P1
13:36
19:57
20:34 O1
29:02
29:42
37:28
37:41
41:22 P1
57:54 P1
58:09 P1
Zary (Tomasino)
Spence (Rees)
Newhook (Cozens)
Schneider (Rees, Vukojevic)
Newhook (Tracey, Cozens)
Legare (Vukojevic)
Cozens (Krebs)
Krebs (Cozens)
Cozens (Newhook, Harley)
Legare (Washurak)
Poulin (Hunt, Drysdale)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:3
1:5
0:3
 
 
 
                                   
pondělí 22.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
404 diváků
 
Švýcarsko
 
Bělorusko
 
13:18
14:07
14:50
52:06
64:42
Rubanik (Fuss, Zurcher)
Marchand (Knak)
Salzgerber (Stoffel, Jobin)
Fuss (Zürcher, Schläpfer)
Canova (Knak, Baragano)
5:4 pp
21:42
39:54
50:22
50:40
Pinčuk (Koljačonok, Děmčenko)
Oksenťuk (Kozorez)
Kuzněcov (Děmčenko, Denisov)
Palčik (Koljačonok, Kozorez)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
 
 
 
3:0
0:2
1:2
1:0
 
 
                                   
úterý 23.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Finsko
 
Švýcarsko
 
02:26
07:28
09:44 O1
19:11
21:43 P1
27:04 O1
35:53 P1
36:55 P1
40:36
49:55
53:43
58:59
Intonen (Simontaival, Miettinen)
Simontaival (Miettinen, Kokkonen
Lundell (L.Aaltonen)
Petman (Simontaival, Rasanen)
L.Aaltonen (Tuomisto, Tieksola)
Puistola
Puistola (Heinola, Lundell)
Miettinen (Lundell, L.Aaltonen)
Heinola
Loponen (Itonen, Miettinen)
Puistola (Saarela, Loponen)
Parssinen (Tieksola)
12:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:0
4:0
4:0
 
 
 
                                   
úterý 23.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Česko
 
Kanada
 
04:25 P1
05:57
Volráb (Rutar, Peterek)
Barinka (Myšák)
2:6
11:42
21:48
35:01
51:51 P1
52:27
54:57
Newhook (Rees)
Holloway (Tomasino)
Tomasino (Holloway, Pelletier)
Legare (Spence)
Rees (Spence)
Krebs (Cozens)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:2
0:3
 
 
 
                                   
 
 
 
SKUPINA B
Örnsköldsvik Švédsko
čtyři nejlepší týmy skupiny postupují do čtvrtfinále, tým na pátém místě sestupuje do play-out o záchranu
 
 
 
 
SKUPINA B
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
USA
4
4
0
0
0
0
0
31-10
+21
12
 
 
2
Švédsko
4
3
0
0
0
0
1
14-9
+5
9
 
 
3
Rusko
4
2
0
0
0
0
2
14-13
+1
6
 
 
4
Lotyšsko
4
1
0
0
0
0
3
6-17
-11
3
 
 
5
Slovensko
4
0
0
0
0
0
4
9-25
-16
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 18.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
423 diváků
 
Rusko
 
Slovensko
 
04:14
12:17 TS
16:52 P1
23:55
40:15
59:20 ENG
Nikolajev
Amirov
Gricjuk (Spiridonov)
Grošev
Gricjuk (Spirodonov, Činachov)
Chusnutdinov
6:3
08:40 P1
31:49 P1
53:22 P1
Čajkovič (Turanský, Sojka)
Chromiak (Lašák, Mudrak)
Čajkovič (Turanský, Lavička)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
1:1
2:1
 
 
 
                                   
čtvrtek 18.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
4 228 diváků
 
Švédsko
 
USA
 
14:16
Holmström (Nybeck, Costmar)
1:6
24:47
25:26
40:21
43:02
45:15 P1
56:57 P1
Caufield (Boldy, Warren)
Beecher (Thrun)
McCarthy (York, Beecher)
Caufiled (Boldy)
Caufiled (York, Turcotte)
Turcotte (J.Hughes, Boldy)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
0:4
 
 
 
                                   
pátek 19.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
620 diváků
 
Slovensko
 
USA
 
19:31 P1
25:42 P1
45:09 O1
46:21 O1
54:12
Krajc (Golian, Turan)
Sojka (Čajkovič, Turanský)
Valigura
Chromiak
Eliaš (Gajdoš)
5:12
07:42
17:27
19:41
20:59
39:47 P1
41:55
43:15
50:34
52:13 P1
55:00
55:32
57:17 P1
Caufield (J.Hughes, McCarthy)
Turcotte (Moynihan, Boldy)
Boldy (Helleson, Moynihan)
J.Hughes (Caufield)
Caufield (Turcotte)
J.Hughes (Gildon, Caufield)
Lindmark (Turcotte, Warren)
Caufield (J.Hughes)
J.Hughes (Turcotte, Boldy)
J.Hughes
York (Helleson, Farrell)
Caufield (J.Hughes, Boldy)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:3
1:2
3:7
 
 
 
                                   
pátek 19.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
1257 diváků
 
Švédsko
 
Lotyšsko
 
11:31 P1
13:03
26:15 P1
47:39 P1
55:45 P1
Henriksson (Raymond)
Bjerselius (Nybeck)
Holtz (Wahlgren, Henriksson)
Henriksson (Holtz, Wahlgren)
Raymond (Holtz, Henriksson)
5:2
07:17
41:55
Zabusovs
Svanenbergs (Millers)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
1:0
2:1
 
 
 
                                   
sobota 20.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
617 diváků
 
Lotyšsko
 
Rusko 
 
26:21
Ansons (Polcs)
1:5
13:35
31:58
32:49
59:40
59:48
Grošev (Bryzgalov)
Čistjakov (Nikolajev, Amirov)
Šešin (Guščin)
Amirov (Nikolajev)
Mingačjov (Grošev)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:2
0:2
 
 
 
                                   
neděle 21.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
745 diváků
 
USA
 
Rusko 
 
09:40 P1
14:51
31:55 P1
39:32
54:25
59:57
J.Hughes (York, Zegras)
Turcotte (Boldy, Brink)
Boldy (Brink, Fensore)
Caufield (J.Hughes, Turcotte)
Caufield (McCarthy, Fensore)
Beniers (York)
6:3
05:48 P1
07:56
52:04
Činakov (Rogov)
Amirov (Podkolzin)
Spiridonov (Burenov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
2:0
2:1
 
 
 
                                   
neděle 21.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
Slovensko
 
Švédsko
 
24:25
Sojka (Čajkovič)
1:5
00:14 O1
27:18
31:19
48:13
56:58 O1
Bjerselius
Henriksson (Broberg, Söderström)
Nybeck (Bröberg, Wallstedt)
Lawner (Bröberg)
Nybeck
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:2
0:2
 
 
 
                                   
pondělí 22.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
613 diváků
 
Lotyšsko
 
Slovensko
 
25:56
28:36
Osenieks
Jevdokimovs (Ansons, Ozols)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
0:0
 
 
 
                                   
úterý 23.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
USA
 
Lotyšsko
 
02:00
25:37
30:48
34:40 P1
38:20
45:10
55:59
Beecher (Warren, Farell)
Caufield (Zegras)
York (J.Hughes)
Caufield (Zegras, J.Hughes)
Beecher (Knight)
Boldy (Brink, Fensore)
Brink (Boldy)
7:1
40:08
Skrastinš (Osenieks, Tumanovs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
4:0
2:1
 
 
 
                                   
úterý 23.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
Rusko
 
Švédsko 
 
-
-
0:3
23:56 P1
33:06
53:54
Bröberg
Lawner (Raymond, Hedström)
Holmström
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:2
0:1
 
 
 
                                   
 
 
 
ČTVRTFINÁLE
jestliže do čtvrtfinále postoupí Švédsko, bude hrát v Örnsköldsviku v 19:30 hodin
 
 
čtvrtek 25.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
USA
 
Finsko
 
06:25
11:06
24:56
39:10
52:06
52:53
Beniers (Vlasic, Helleson)
J.Hughes (Zegras)
J.Hughes
J.Hughes (Zegras, Caufield)
Caufield (J.Hughes, Zegras)
Brink (Zegras, York)
6:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:0
2:0
 
 
 
                                   
 
čtvrtek 25.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Bělorusko
 
Rusko
 
-
-
0:6
16:16
19:01 P1
23:08
24:49 P1
38:59 P1
56:04
Nikolajev (Podkolzin, Amirov)
Gricjuk (Spiridonov)
Guščin (Lichačjov)
Amirov (Lichačjovú
Činachov (Kirpičnikov)
Spiridonov (Gricjuk)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:3
0:1
 
 
 
                                   
 
čtvrtek 25.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
2248 diváků
 
Švédsko
 
Česko
 
09:55 P1
10:19
21:27 P1
59:10 ENG
Holtz (Raymond)
Söderblom (Nybeck, Andersson)
Grewe (Bjerselius, Holmström)
Bjerselius (Andersson))
4:2
33:33
43:46
Barinka (Kučeřík, Teplý)
Mužík (Lang)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:1
1:1
 
 
 
                                   
 
 
čtvrtek 25.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
242 diváků
 
Kanada
 
Lotyšsko
 
13:48
27:34
59:40 ENG
Schneider (Tracey)
Krebs
Krebs (Zary, Schneider)
3:1
50:01 P1
Brants (Vitolinš, Polcs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:0
1:1
 
 
 
                                   
 
 
SEMIFINÁLE
kvalifikovaný tým, který ve skupině dosáhl nejlepších výsledků ze všech, bude hrát v 15:30 hodin
 
 
sobota 27.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
USA
 
Rusko
 
40:12 P1
43:16
Caufield (J.Hughes, York)
Caufield (McCarthy, Zegras)
2:3 sn
38:24 O1
47:27
RSN
Amirov (Šešin)
Čistjakov (Gricjuk, Spiridonov)
Amirov
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náje
 
 
0:0
0:1
2:1
0:0
0:1
 
 
                                   
 
sobota 27.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
3 519 diváků
 
Kanada
 
Švédsko
 
16:14 P1
21:27
52:49
Zary (Tomasino, Harley)
Newhook (Cozens, Krebs)
Zary (Suzuki, Rees)
3:4
11:47
33:55
49:23 P1
57:29
Bröberg (Henriksson, Holmström)
Holtz (Raymond, Henriksson)
Holtz (Bjornfot, Henriksson)
Grewe (Bjerselius, Holmström)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:1
1:2
 
 
 
                                   
 
 
FINÁLE
 
 
neděle 28.4.2019
19:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
Švédsko
 
Rusko
 
-
-
4:3 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
O BRONZ
 
 
neděle 28.4.2019
15:30 SELČ
Fjallraven Center, Örnsköldsvik SWE
- diváků
 
USA
 
Kanada
 
-
-
5:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
PLAY-OUT O UDRŽENÍ
hraje se na dva vítězné zápasy, třetí utkání se hraje pouze za nerozhodnutého stavu
 
 
čtvrtek 25.4.2019
11:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Švýcarsko
 
Slovensko
 
-
-
4:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
sobota 27.4.2019
19:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Slovensko
 
Švýcarsko
 
-
-
4:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
neděle 28.4.2019
15:30 SELČ
A3 arena, Umeå SWE
- diváků
 
Švýcarsko
 
Slovensko
 
-
-
6:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
utkání se hraje pouze za nerozhodnutého stavu
                                   
 
 
TOPlist