---

 
Euro hockey challenge 2019
divize CENTRAL
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Česko
6
5
0
1
0
0
0
23-14
17
2.
Německo
6
3
0
0
0
0
3
20-16
9
3.
Slovensko
6
1
0
1
0
0
4
10-12
5
4.
Rakousko
6
1
0
0
2
0
3
11-22
5
 
 
 
1.zápas
středa 10.4.2019
19:00 SELČ
Znojmo, CZE
 
 Česko
 
Rakousko
 
03:09 P1
09:57
52:42
Tomášek (Fořt, Jordán)
Klok (Dvořák)
Fořt (Červený)
3:1
57:41
Hofer (Wolf)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
1:1
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
16:15 SELČ
Linz, AUT
 
Rakousko
 
Česko
 
16:11 P1
32:00
46:33
59:50 EA
Zwerger (Hofer, Schlacher)
Wachter (Haussle, Wolf)
Antonitsch (Gaffal)
Zwerger (Ganahl, Schlacher)
4:5 sn
04:51
24:28
27:01
33:52
RSN
Červený (F.Pavlík)
Fořt (Červený, Jordán)
Mertl (Zdráhal, Mozík)
Kubalík (Zámorský)
Kubalík
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájezdy
 
 
1:1
1:3
2:0
0:0
4:5
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:00 SELČ
Kaufbeuren, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
25:26
38:46
Daschner (Bokk, Pfoederl)
Michaelis (Bokk, Tuomie)
2:1
00:29
Sukeľ
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:0
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
20:00 SELČ
Garmisch-Partenkirchen, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
13:58
15:18
32:46
Bergmann (Pföderl)
Tuomie (Michaelis)
Noebels (Schöpper, Daschner)
3:1
24:21
Cingeľ (Liška)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:1
0:0
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
středa 17.4.2019
17:20 SELČ
Karlovy Vary, CZE
 
Česko
 
Německo
 
05:18 P1
05:36
13:58
19:20
51:16 P1
Krejčík (T.Zohorna)
Kolář (Fořt)
Tomášek (Červený)
Beránek
Mertl (Sekáč, H.Zohorna)
5:4
07:26 P1
09:31
24:45
56:12 P1
Bergmann (Pföderl)
Bergmann (Bokk, Michaelis)
Nowak (Bokk, Loibl)
Michaelis (Bokk)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:2
0:1
1:1
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 18.4.2019
17:20 SELČ
Karlovy Vary, CZE
 
Česko
 
Německo
 
08:35
10:29
42:50
44:47
58:12 P1
Řepík (Kubalík, Polášek)
Zaťovič (Krejčík, Štencel)
Červený (Tomášek, F.Pavlík)
Zohorna Hynek (Zohorna Tomáš)
Fořt (Zaťovič, Sekáč)
5:4
02:04
03:44
46:24
59:51
Loibl (Tuomie)
Bergmann
Müller (Hofflin, Nowak)
Bergmann (Elsner)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
0:0
3:2
 
 
 
                                   
 
1.zápas
pátek 19.4.2019
18:00 SELČ
Salzburg, AUT
 
Rakousko
 
Slovensko
 
18:05
Ganahl
1:5
02:08 P1
13:42
22:45
25:44
46:56
Studenič (Bakoš)
Nagy
Buc (Sersen)
Liška (Bakoš, Sukeľ)
Štajnoch (Buc, Grman)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
0:2
0:1
 
 
 
2.zápas
sobota 20.4.2019
17:30 SELČ
Innsbruck, AUT
 
Rakousko
 
Slovensko
 
24:18
Zwerger (Hofer)
1:2 sn
01:40 P1
RSN
Bakoš (Studenič)
Bakoš
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
0:0
0:0
1:3
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
pátek 26.4.2019
18:00 SELČ
Trenčín, SVK
 
Slovensko
 
Česko
 
-
-
1:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
16:00 SELČ
Nitra, SVK
 
Slovensko
 
Česko
 
-
-
0:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
19:00 SELČ
Regensburg, GER
 
Německo
 
Rakousko
 
17:52
24:15
Draisaitl (Michaelis, Tiffels)
Draisaitl (Tiffels, Müller)
2:3
28:41
52:04
58:10
Obrist (Baltram, Cijan)
Haudum (Cijan, Obrist)
Heinrich (Ulmer)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:1
0:2
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.209
20:00 SELČ
Deggendorf, GER
 
Německo
 
Rakousko
 
-
-
5:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
TOPlist