---

 
 
 
BEIJER HOCKEY GAMES 2020
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
 
1.
Švédsko
3
3
0
0
0
0
0
12-4
+8
9
 
 
 
2.
Česko
3
1
0
1
0
0
1
8-6
+2
5
 
 
 
3.
Finsko
3
1
0
0
0
0
2
5-8
-3
3
 
 
 
4.
Rusko
3
0
0
0
1
0
2
5-12
-7
1
 
 
 
 
 
 
 
Helsingin Jäähalli, Helsinki, FIN
čtvrtek 6.února 2020
17:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Tuohimaa (Lehtinen)
Koivisto, Melart - Pulkkinen, Lehterä, Nättinen
Eronen, Vittasmäki - Karjalainen, Ruotsalainen, Junttila
Honka, Parikka- Maccelli, Tyrväinen, Sallinen
Nikkila, Seppälä- Mustonen, J.Lajunen, Innala
3:0
zápasová soupiska:
Biljalov (7.Samonov)
Mironov, Dronov- Žernov, Švec-Rogovoj, Golyšev
Galenjuk, Rafikov- Morozov, Marčenko, Podkolzin
Kiselevič, Romanov- Šarov, Světlakov, Mamin
Ljamkin, Sergejev- Děnisenko, Galimov, Kajumov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:0
0:0
0:0
 
Branky , tresty
00:37
05:45
06:54
17:35
20:29
40:54
51:33
EQ
EQ
EQ
2min
2min
2min
2min
Pulkkinen
Nättinen (Koivisto)
Junttila (Vittasmäki, Karjalainen)
Pulkkinen (podrážení)
Lehterä (podrážení)
Lehterä (sekání)
Karjalainen (vysoká hůl)
 
06:54
10:15
32:09
37:39
43:43
výměna
2min
2min
2min
2min
Samonov >>> Biljalov
Světlakov (podrážení)
Světlakov (vysoká hůl)
Galimov (podrážení)
Kiselevič (podrážení)
 
 
                                 
 
Ericsson Globe, Stockholm, SWE
čtvrtek 6.února 2020
19:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Will (Furch)
Šulák, Jeřábek - Řepík, Kovář, Zaťovič
Mozík, Krejčík - Stránský, Horák, Lenc
Košťálek, Moravčík- H.Zohorna, T.Zohorna, Hyka
Němeček, Musil- Flek, R.Zohorna, Šťastný, Kovařčík
1:2
zápasová soupiska:
Hellberg (Johansson)
Bengtsson, Sellgren- Klingberg, Handemark, Everberg
Lundkvist, Dahlbeck - Stromwall, Lindberg, Nilsson
Pudas, Tommernes - Zaar, Rydahl, Bristedt
Sylvegard, Johansson, Brome
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
0:1
0:1
 
Branky , tresty
09:03
18:53
43:28
51:46
51:46
58:35
59:35
EQ
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
Šťastný (Flek, Musil)
Němeček (hrubost)
Hyka (nafilmovaný pád)
Šulák (vysoká hůl)
Jeřábek (nedovolené bráněné)
Šulák (hákování)
Česko (příliš mnoho hráčů na ledě)
 
31:34
43:28
55:10
59:55
EQ
2 min
EQ
2 min
Handemark (Sellgren, Brome)
Tömmernes (nedovolené bránění)
Brome (Stromwall, Lindberg)
Stromwall (držení protihráče)
 
 
                                 
 
Ericsson Globe, Stockholm, SWE
sobota 8.února 2020
12:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Lehtinen (Tuohimaa)
Koivisto, Melart - Pulkkinen, Lehterä, Nattinen
Salo, Manninen- Ruotsalainen, Junttila, Karjalainen
Honka, Parikka- pajuniemi, Ilomäki, Mustonen
Nikkila, Seppälä- Mustonen, Lajunen, Innala, Maccelli
1:3
zápasová soupiska:
Furch (Will)
Šulák, Jeřábek - Řepík, Kovář, Zaťovič
Košťálek, Krejčík - H.Zohorna, T.Zohorna, R.Zohorna
Sklenička, Němeček - Hyka, Horák, Flek
Klok, Musil - Dufek, Kovařčík, Šťastný, Rousek
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:1
0:1
0:1
 
Branky , tresty
10:00
14:46
28:25
53:15
EQ
2 min
2 min
2 min
Karjalainen (Junttila, Salo)
Seppälä (držení protihráče)
Melart (držení protihráče)
Honka (hákování)
 
02:55
03:53
24:19
32:57
39:54
57:21
58:54
2 min
O1
2 min
2 min
EQ
2 min
O1, ENG
Klok (vysoká hůl)
Horák
Košťálek (hákování)
Kovář (krosček)
T.Zohorna (H.Zohorna, R.Zohorna)
Sklenička
H.Zohorna (T.Zohorna)
 
 
                                 
 
Ericsson Globe, Stockholm, SWE
sobota 8.února 2020
16:15 SEČ
 
zápasová soupiska:
Johansson (Hellberg)
Pudas, Tommernes- Klingberg, Handemark, Everberg
Lundkvist, Dahlbeck - Stromwall, Lindberg, Nilsson
Bengtsson, Lundberg- Fagemo, Rydahl, Bristedt
Sylvegård, Johansson, Brome
5:2
zápasová soupiska:
Samonov (Bobkov)
Galenjuk, Ljamkin - Žernov, Švec-Rogovoj, Golyšev
Sergejev, Rafikov- Marčenko, Morozov, Podkolzin
Kiselevič, Romanov- Děnisenko, Galimov, Mamim
Mironov, Porjadin - Kudryjavcev, Igumnov, Kajumov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
2:0
2:2
 
Branky , tresty
00:46
16:30
23:58
30:46
34:45
39:44
43:54
48:08
50:59
EQ
2 min
2 min
P1
EQ
2 min
2 min
EQ
P1
Nilsson (Dahlbeck, Handemark)
Dahlbeck (hákování)
Lundkvist (podrážení)
Fagemo (Lundkvist, Everberg)
Sylvegård (Brome, Dahlbeck)
Pudas (podrážení)
Tommernes (podrážení)
Bengtsson (Nilsson)
Bengtsson (Nilsson, Lindberg)
 
07:07
29:23
31:19
39:24
47:04
50:47
53:33
2 min
2 min
2 min
2 min
EQ
2 min
EQ
Děnisenko (sekání)
Golyšev (vysoká hůl)
Morozov (držení protihráče)
Švec-Rogovoj (hákování)
Porjadin (Galimov)
Galimov (podrážení)
Kudrajvcev (Žernov, Golyšev)
 
 
                                 
 
Ericsson Globe, Stockholm, SWE
neděle 9.února 2020
12:00 SEČ
 
zápasová soupiska:
Bobkov (Biljalov)
Mironov, Ljamkin- Porjadin, Galimov, Mamin
Romanov, Kiselevič - Kudrjavcev, Žernov, Golyšev
Rafikov, Sergejev - Děnisenko, Světlakov, Šarov
Dronov, Švec-Rogovoj, Igumnov, Kajumov
4:3 sn
zápasová soupiska:
Furch (Will)
Šulák, Jeřábek - Řepík, Kovář, Zaťovič
Košťálek, Krejčík - H.Zohorna, R.Zohorna, Šťastný
Sklenička, Moravčík - Flek, Horák, Hyka
Klok, Musil, Dufek, Rousek, Lenc, Stránský
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
prodl.
náj.
 
Branky , tresty
1:1
1:0
1:2
0:0
3:0
Branky , tresty
10:03
19:14
29:50
32:38
41:01
49:20
53:43
59:59
60:12
SN
SN
SN
SN
65:00
2 min
EQ
2 min
2 min
2 min
2 min
P1
EQ
2 min
1
2
3
4
RSN
Česko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Flek (Hyka, Šulák)
Lenc (hákování)
Jeřábek (sekání)
H.Zohorna (vysoká hůl)
R.Zohorna (hrubost)
Košťálek (Krejčík, Hyka)
Košťálek (Jeřábek, Horák)
Hyka (držení hole)
Hyka - zásah brankáře
Krejčík - gól
Kovář - gól
Flek -  gól
Krejčík
 
11:24
12:45
17:11
17:11
34:47
36:01
43:19
49:20
51:56
57:04
SN
SN
SN
P1
2 min
2 min
10 min
2 min
O1
2 min
2 min
2 min
EQ
1
2
3
Kajumov (Žernov, Golyšev)
Sergejev (krosček)
Mironov (vražení zezadu)
Mironov (osobní trest)
Galimov (hákování)
Světlakov (Mamin)
Romanov (podrážení)
Mironov (hrubost)
Kiselevič (podrážení)
Porjadin (Mironov)
Golyšev - zásah brankáře
Kudrjavcev - zásah brankáře
Porjadin - zásah brankáře
 
 
                                 
 
Ericsson Globe, Stockholm, SWE
neděle 9.února 2020
15:30 SEČ
 
zápasová soupiska:
Hellberg (Johansson)
Pudas, Tommernes- Fagemo, Handemark, Everberg
Bengtsson, Lundberg - Klingberg, Lindberg, Nilsson
Lundkvist, Sellgren- Zaar, Strandberg, Bristedt
Sylvegård, Johansson, Brome
5:1
zápasová soupiska:
Tuohimaa (Lehtinen)
Eronen, Vittasmäki- Karjalainen, Lehterä, Maccelli
Salo, Manninen- Pajuniemi, Ilomäki, Innala
Koivisto, Melart- Pulkkinen, Tyrväinen, Sallinen
Honka, Parikka, J.Mustonen, Lajunen, Junttila, A.Mustonen
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:1
1:0
1:0
 
Branky , tresty
02:42
06:07
08:37
11:57
15:43
21:20
36:14
50:40
58:48
EQ
2 min
P1
2 min
EQ
2 min
EQ
2 min
ENG
Johansson (Tommernes)
Sellgren (sekání)
Fagemo (Bengtsson, Nilsson)
Pudas (držení protihráče)
Zaar (Pudas, Strandberg)
Lindberg (podrážení)
Everberg (Fagemo, Handemark)
Klingberg (podrážení)
Johansson (Pudas, Brome)
 
08:12
19:52
2 min
EQ
Junttila (nedovolené bránění)
J.Mustonen (Koivisto, Melart)
 
 
                                 
 
 
FINSKO
NOMINACE NA TURNAJ ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2020
BRANKÁŘI
Harri SÄTERI
Frans TUOHIMAA
Sibir Novosibirsk
HIFK Helsinki
OBRÁNCI
Oskari MANNINEN
Julius HONKA
Valtteri KEMILÄINEN
Veli-Matti VITTASMÄKI
Elmeri ERONEN
Petteri NIKKILÄ
Ilari MELART
Mikael SEPPÄLÄ
Jarkko PARIKKA
Miika KOIVISTO
KooKoo Kuovola
JYP Jyväskylä
Tappara Tampere
Tappara Tampere
HPK Hämeenlinna
HPK Hämeenlinna
Växjö Lakers
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
Växjö Lakers
ÚTOČNÍCI
Teemu PULKKINEN
Otto PAAJANEN
Jori LEHTERÄ
Julius JUNTTILA
Aleksi MUSTONEN
Juhani TYRVÄINEN
Arttu RUOTSALAINEN
Jani LAJUNEN
Jere KARJALAINEN
Matias MACCELLI
Lauri PAJUNIEMI
Julius NÄTTINEN
Jere INNALA
Joel MUSTONEN
Jere SALLINEN
Dynamo Moskva
HIFK Helsinki
SKA Petrohrad
Kärpät Oulu
Pelicans Lahti
Luleå HF
Ilves Tampere
HC Lugano
Tappara Tampere
Ilves Tampere
TPS Turku
JYP Jyväskylä
HPK Hämeenlinna
Frölunda Indians
HIFK Helsinki
       
 
 
 
RUSKO
NOMINACE NA TURNAJ ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2020
BRANKÁŘI
Igor BOBKOV
Timur BILJALOV
Alexnader SAMONOV
Avangard Omsk
AK Bars Kazaň
SKA Petrohrad
OBRÁNCI
Andrej MIRONOV
Rušan RAFIKOV
Bogdan KISELEVIČ
Danila GALENJUK
Artěm SERGEJEV
Nikita LJAMKIN
Grigorij DRONOV
Alexander ROMANOV
Dynamo Moskva
Lokomotiv Jaroslavl
CSKA Moskva
SKA Petrohrad
Salavat Julajev Ufa
AK Bars Kazaň
Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva
ÚTOČNÍCI
Maxim MAMIN
Sergej TOLČINSKIJ
Alexander SVĚTLAKOV
Anatolij GOLYŠV
Artěm GALIMOV
Dmitrij VORONKOV
Denis ZERNOV
Kirill MARČENKO
Ivan MOROZOV
Vasilij PODKOLZIN
Grigorij DĚNISENKO
Artur KAJUMOV
Pavel KUDRJAVCEV
Alexander ŠAROV
CSKA Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
Avtomobilist Jekatěrinburg
AK Bars Kazaň
AK Bars Kazaň
Avangard Omsk
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavl
Lokomotiv Jaroslavl
Lokomotiv Jaroslavl
Sibir Novosibirsk
       
 
 
 
 
 
ČESKO
NOMINACE NA TURNAJ ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2020
BRANKÁŘI
Dominik FURCH
Roman WILL
Örebrö HK
Rögle BK
OBRÁNCI
Lukáš KLOK
David NĚMEČEK
Jan KOŠŤÁLEK
Michal MORAVČÍK
David MUSIL
Jakub JEŘÁBEK
Jakub KREJČÍK
Vojtěch MOZÍK
David SKLENIČKA
Libor ŠULÁK
Lukko Rauma
Lukko Rauma
Sparta Praha
Verva Litvínov
Oceláři Třinec
Viťaz Podolsk
Kärpät Oulu
Färjestads BK
Jokerit Helsinki
KooKoo Kuovola
ÚTOČNÍCI
Michal KOVAŘČÍK
Matěj STRÁNSKÝ
Jakub FLEK
Radan LENC
Michal ŘEPÍK
Martin ZAŤOVIČ
Radim ZOHORNA
Tomáš ZOHORNA
Lukáš ROUSEK
Tomáš HYKA
Jan KOVÁŘ
Hynek ZOHORNA
David ŠŤASTNÝ
Jan DUFEK
Roma HORÁK
Oceláři Třinec
Oceláři Třinec
Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec
Sparta Praha
Kometa Brno
BK Mladá Boleslav
Amur Chabarovsk
Sparta Praha
Traktor Čeljabinsk
EV Zug
Amur Chabarovsk
BK Mladá Boleslav
Berani Zlín
Växjö Lakers
       
 
 
 
 
ŠVÉDSKO
NOMINACE NA TURNAJ ŠVÉDSKÉ HOKEJOVÉ HRY 2020
BRANKÁŘI
Lars JOHANSSON
Magnus HELLBERG
CSKA Moskva
SKA Petrohrad
OBRÁNCI
Klas DAHLBECK
Mikael WIKSTRAND
Henrik TÖMMERNES
Jesper SELLGREN
Lukas BENGTSSON
Viktor LÖÖV
Jonathan PUDAS
CSKA Moskva
AK Bars Kazan
Genève-Servette
Luleå HF
SKA Petrohrad
Jokerit Helsinki
Skellefteå AIK
ÚTOČNÍCI
Dennis EVERBERG
Oscar LINDBERG
Andre PETERSSON
Gustav RYDAHL
Mario KEMPE
Jacob JOSEFSON
Carl KLINGBERG
Linus JOHANSSON
Fredrik HÄNDEMARK
Leon BRISTEDT
Daniel ZAAR
Mathias BROMÉ
Malte STRÖMWALL
Rögle BK
EV Zug
Dynamo Moskva
Färjestads BK
CSKA Moskva
Djugårdens IF
EV Zug
Färjestads BK
IF Malmö Redhawks
Rögle BK
Rögle BK
Örebro HK
HC Soči
       
 
 
 
 
 
 
NEJČASTĚJI HLEDÁTE
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 2019/2020 , program Švédské hokejové hry 2020, výsledky Švédské hokejové hry 2020
program a výsledky Beijer hockey games 2020
soupisky Švédské hokejové hry 2020 / výsledky a program EHT 2019/2020
 
 

 
TOPlist