---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
TŘETÍ FÁZE – ÚNOR 2020
- ve skupinách G, H a J se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí do čtvrté, závěrečné kvalifikační fáze, kam budou rozřazeni k ostatním přímo kvalifikovaným týmům podle žebříčku IIHF.
následující fáze:    skupina D    skupina E    skupina F
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA H
Nur-Sultan (Astana)
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Polsko
3
3
0
0
0
0
0
17-3
+14
9
 
 
2.
Kazachstán
3
2
0
0
0
0
1
17-5
+12
6
 
 
3.
Ukrajina
3
1
0
0
0
0
2
5-14
-9
3
 
 
4.
Nizozemsko
3
0
0
0
0
0
3
1-18
-17
0
 
 
Polsko postupuje do hlavní olympijské kvalifikace.
 
 
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
čtvrtek 6.února 2020
10:00 SEČ
Polsko
 
Nizozemsko
zápasová soupiska:
Murray (41.Kieler)
Wajda, Kolusz - Pas, Chmielewski, Jeziorski
Ciura, Kostek- Kapica, Bettahar, Neupauer
Jaśkiewicz, Michalowski- Dziubinski, Komorski, Urbanowicz
Przygodzki, Marzec, Zygmunt, Starzynski
8:0
zápasová soupiska:
Meierdres (27.Oosterwijk)
van Gorp, van Gestel- Marx, Verschuren, Oosterveld
Verkiel, Zwartbol- de Bonth, Wurm, den Edel
van der Vossen, Knoop - Stempher, van der Schuit,
de Hondt
Klem- Smit, Heurmekers, Nordemann
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:0
4:0
1:0
 
Branky , tresty
02:58
07:58
13:09
21:06
24:11
26:23
26:55
33:13
35:55
39:36
40:00
49:11
P1
P1
P1
2min
P1
EQ
EQ
2min
EQ
2min
výměna
EQ
Kostek (Kapica)
Chmielewski (Kolusz, Pas)
Urbanowicz (Chmielewski)
Bettahar (sekání)
Pas (Dziubinski, Kolusz)
Wajda (Urbanowicz, Chmielewski)
Jaśkiewicz (Przygodzki, Michalowski)
Michalowski (krosček)
Jaskiewicz
Kostek (držení protihráče)
John Murray > Michal Kieler
Komorski (Kostek)
 
01:23
07:37
12:05
23:43
24:11
26:23
26:55
42:28
50:37
2min
2min
2min
2min
2 min
výměna
timeout
2 min
2 min
de Hondt (podrážení)
den Edel (zdržování hry)
Heutmekers (podrážení)
Nordemann (nedovolené bránění)
Marx (vysoká hůl)
Meierdres >>> Oosterwijk
oddechový čas
Zwartbol (zdržování hry)
Heutmekers (podrážení)
 
 
                                   
 
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
čtvrtek 6.února 2020
14:30 SEČ
Ukrajina
 
Kazachstán
zápasová soupiska:
Kučer (9.-40. Hordjušin)
Taran, Alexjuk - Bucenko, Babynec, Blagyj
Merežko, Pangeljov-Juldašev - Kryvošapkin, Michnov, Nimenko
Tolstuško, Alexandrov - Vorona, Savčenko, Hrycenko
Romanenko, Grygorjev - Romašenko, Janiševskij, Kostikov
1:8
zápasová soupiska:
Karlsson (Kudrjavcev)
Metalnikov, Dietz - Šestakov, Boyd, Dawes
Šalapov, Blacker - Michajlis, Valk, Starčenko
Klešenko, Makljukov- Rymarev, Ševčenko, Klešenko
Orechov- Žajlaujov, Petuchov, Sagadějev, Gurkov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:5
0:2
0:1
 
Branky , tresty
08:27
08:27
14:56
36:30
40:00
43:16
timeout
výměna
EQ
2min
výměna
2min
oddechový čas
Kučer >>> Hordjušin
Babynec (Bucenko, Blagyj)
Nimenko (nedovolené bránění)
Hordjušin >>> Kučer
Pangeljov-Juldašev (podrážení)
 
03:43
07:35
08:27
12:58
17:39
32:56
34:40
42:13
51:06
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
2min
EQ
Ševčenko (Makljukov, Akolzin)
Petuchov (Orechov)
Metalnikov (Dietz, Šestakov)
Starčenko (Valk, Michajlis)
Žajlaujov (Dietz)
Dietz (Šestakov)
Šestakov (Dietz)
Makljukov (zdržování hry)
Orechov (Žajlajuov)
 
 
                                   
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
pátek 7.února 2020
10:00 SEČ
Polsko
 
Ukrajina
zápasová soupiska:
Murray (Kieler)
Wajda, Kolusz- Jeziorski, Pas, Chmielevski
Ciura, Kostek- Neupauer, Bettahar, Kapica
Jaskiewicz, Michalowski- Dziubinski, Urbanowicz, Komorski
Przygodzki, Marzec, Starzynski
6:1
zápasová soupiska:
Kučer (41.Hordjušin)
Taran, Alexjuk- Bucenko, Babynec, Blagikj
Merežko, Pangelov-Juldašev - Kryvošapkin, Nimenko, Michnov
Tolstuško, Alexandrov- Hrycenko, Vorona, Savčenko
Romanenko, Grygoryjev - Romašenko, Janiševskij, Kostikov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:1
2:0
3:0
 
Branky , tresty
19:34
27:19
35:44
35:55
40:44
52:16
55:11
58:58
58:58
EQ
EQ
2 min
O1
P1
EQ
EQ
2 min
10 min
Starzynski (Dziubinski)
Przygodzki (Wajda, Marzec)
Kostek (hákování)
Marzec
Kolusz
Kapica (Ciura, Bettahar)
Komorski
Chmielewski (vražení na hrazení)
Chmielewski (osobní trest)
 
02:20
07:19
15:45
25:10
38:53
40:44
48:13
53:05
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
výměna
2 min
2 min
Romaněnko (zdržování hry)
Michnov (nedovolené bránění)
Taran (Alexjuk, Bucenko)
Merežko (nedovolené bráněn)
Vorona (hákování)
Kučer >>> Hordjušin
Babynec (hákování)
Kryvošapkin (sekání)
 
 
                                   
 
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
pátek 7.února 2020
14:30 SEČ
Kazachstán
 
Nizozemsko  
zápasová soupiska:
Kudrjavcev (Karlsson)
Dietz, Metalnikov - Boyd, Starčenko, Rymarev
Šalapov, Blacker - Šestakov, Valk, Michajlis
Klešenko, Makljukov - Gurkov, Ševčenko, Akolzin
Orechov- Segadějev, Petuchov, Žajlaujov
7:1
zápasová soupiska:
Oosterwijk (Miedrdres)
Verkiel, Zwartbol- Stempher, van der Schuit, de Hondt
van Gorp, van Gestel- Marx, Verschuren, Oosterveld
van der Vossen, Knoop- de Bonth, Heutmekers, Wurm
Klem-  den Edel, Nordemann, Smit
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:0
1:1
3:0
 
Branky , tresty
01:01
08:26
10:33
16:12
22:59
41:57
52:16
52:23
57:56
EQ
EQ
EQ
2 min
EQ
EQ
EQ
2 min
P1
Blacker (Šalapov, Šestjakov)
Dietz (Rymarev, Starčenko)
Rymarev (Boyd)
Klešenko (podrážení)
Orechov (Žajlaujov, Petuchov)
Segadějev (Petuchov)
Žajlaujov (Segadějev, Šalapov)
Michajlis (podrážení)
Žajlaujov (Petuchov, Segadějev)
 
11:22
24:12
27:22
56:56
2 min
2 min
EQ
2 min
Nizozemsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Nordemann (vysoká hůl)
van der Schuit (Stempher)
van der Schuit (zdržování hry)
 
 
                                   
 
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
neděle 9.února 2020
8:00 SEČ
Nizozemsko
 
Ukrajina
zápasová soupiska:
Meierdres (Oosterwijk)
Verkiel, Knoop - Stempher, van der Schuit, de Hondt
van Gorp, van Gestel - Marx, Wurm, Oosterveld
van der Vossen, Zwartbol- Heurmekers, Smit, Verschuren
den Edel, Nordemann, de Bonth
0:3
zápasová soupiska:
Ohandžanjan (Hordjušin)
Tostuško, Pangelov-Juldašev - Hrycenko, Vorona, Savčenko
Grygoryjev, Merežko - Bucenko, Babynec, Nimenko
Taran, Alexjuk - Michnov, Kryvošapkin, Blagy
Romanenko, Alexandrov-  Romašenko, Janiševskij, Kostikov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:1
0:2
0:0
 
Branky , tresty
07:52
30:01
31:54
41:25
45:45
58:17-
58:45
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
-60:00
timeout
Verschuren (sekání)
Verkiel (hákování)
van der Schuit (sekání)
Nizozemsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
van Gestel (hrubost)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
 
15:10
22:12
30:29
43:30
45:4
52:29
58:45
EQ
EQ
P1
2 min
2 min
timeout
10 min
Nimenko (Bucenko, Babynec)
Bucenko (Babynec, Nimenko)
Savčenko (Michnov, Tolstuško)
Vorona (hrubost)
Taran (hrubost)
oddechový čas
Kostikov (nesportovní chování)
 
 
                                   
 
 
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana), KAZ
neděle 9.února 2020
12:00 SEČ
Kazachstán
 
Polsko
zápasová soupiska:
Karlsson (Kudrjavcev)
Metalnikov, Dietz - Šestakov, Boyd, Dawes
Šalapov, Blacker - Starčenko, Valk, Michajlis
Klešenko, Makljukov- Akolzin, Ševčenko, Rymarev
Orechov- Gurkov, Segadějev, Žajlaujov, Petuchov
2:3
zápasová soupiska:
Murray (Kieler)
Wajda, Kolusz - Jaziorski, Pas, Chmielewski
Kostek, Ciura - Kapica, Neupauer, Bettahar
Jaskiewicz, Michalowski - Dziubinski, Urbanowicz, Komorski
Przygodzki, Marzec, Starzynski
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:1
2:1
0:1
 
Branky , tresty
25:31
30:47
35:29
58:23-
59:25
59:31-
2 min
EQ
EQ
- 59:25
timeout
- 60:00
Metalnikov (sekání)
Boyd (Valk, Dawes)
Boyd (Dawes, Valk)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
 
07:28
08:01
16:08
30:30
40:29
48:25
EQ
2 min
2 min
EQ
EQ
2 min
Ciura
Jaskiewicz (držení protihráče)
Wajda (držení protihráče)
Przygodzki (Jaskiewicz)
Urbanowicz (Komorski, Dziubinski)
Komorski (držení protihráče)
 
 
                                   
 
TOPlist