---


 
MISTROVSTVÍ SVĚTA HRÁČŮ DO 18 LET 2020 ZRUŠENO
 
V reakci na světovou pandemii onemocnění COVID-19 v důsledku rozhodnutí Mezinárodní hokejové federace ze dne 13.3.2020 byl zrušen turnaj MS hráčů do 18 let v ledním hokeji.
Rozhodnutí navazuje na předcházející zrušení nižších divizí MS v hokeji hráčů do 18 let.
 
Na webu ponecháváme původní plánovaný program turnaje pro archivaci.
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI
                                   HRÁČŮ DO 18 LET
 
Plymouth, Ann Arbor / USA 2020
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ DO 18 LET V LEDNÍM HOKEJI - USA 2020
KONEČNÉ POŘADÍ
 
 
 
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
desátý tým sestupuje do MS divize IA do 18 let 2021
 
 
SKUPINA A
Ann Arbor, USA
čtyři nejlepší týmy skupiny postupují do čtvrtfinále, tým na pátém místě sestupuje do play-out o záchranu
 
 
 
SKUPINA A
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Švédsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
2
Kanada
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
3
Bělorusko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
4
Lotyšsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
5
Švýcarsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 16.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Švýcarsko
 
Lotyšsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 17.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Švédsko
 
Bělorusko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 17.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Bělorusko
 
Švýcarsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
sobota 18.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Švédsko
 
Kanada
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
sobota 18.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Kanada
 
Lotyšsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
neděle 19.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Švýcarsko
 
Švédsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pondělí 20.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Lotyšsko
 
Bělorusko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
úterý 21.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Kanada
 
Švýcarsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
úterý 21.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Lotyšsko
 
Švédsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
středa 22.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
Bělorusko
 
Kanada
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
SKUPINA B
Plymouth, USA
čtyři nejlepší týmy skupiny postupují do čtvrtfinále, tým na pátém místě sestupuje do play-out o záchranu
 
 
 
SKUPINA B
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Rusko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
2
USA
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
3
Česko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
4
Finsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
5
Německo
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 16.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Česko
 
Německo
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 17.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Rusko
 
USA
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 17.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Rusko
 
Finsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
sobota 18.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Německo
 
USA
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
neděle 19.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Finsko
 
Česko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
neděle 19.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
USA
 
Česko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pondělí 20.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Německo
 
Rusko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pondělí 20.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Finsko
 
Německo
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
úterý 21.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
Česko
 
Rusko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
středa 22.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
USA
 
Finsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
ČTVRTFINÁLE
jestliže do čtvrtfinále postoupí USA, bude hrát čtvrtfinálové utkání ve 13:00 SELČ v USA Hockey Arena
 
jestliže do čtvrtfinále postoupí Kanada a zároveň  nebude hrát čtvrtfinále proti USA, bude hrát čtvrtfinálové utkání  9:00 SELČ v USA Hockey Arena
 
čtvrtek 23.4.2020
21:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
ČF
 
ČF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
čtvrtek 23.4.2020
21:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
ČF
 
ČF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 24.4.2020
1:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
ČF
 
ČF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
pátek 24.4.2020
1:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
ČF
 
ČF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
SEMIFINÁLE
jestliže do semifinále postoupí USA, bude hrát semifinále v 6:00 SELČ
jestliže do semifinále nepostoupí USA, semifinále v 6:00 SELČ bude hrát nejlepší tým ze základní části, který postoupil do semifinále
 
sobota 25.4.2020
18:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
SF
 
SF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
sobota 25.4.2020
22:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
SF
 
SF
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
FINÁLE
neděle 26.4.2020
18:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
F
 
F
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
O BRONZ
 
neděle 26.4.2020
22:00 SELČ
USA Hockey Arena, Plymouth, USA
- diváků
 
B
 
B
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
PLAY-OUT O UDRŽENÍ
hraje se na dva vítězné zápasy, třetí utkání se hraje pouze za nerozhodnutého stavu
 
čtvrtek 23.4.2020
17:30 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
5A
 
5B
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
sobota 25.4.2020
20:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
5B
 
5A
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
třetí utkání se hraje jen za nerozhodného stavu na zápasy
neděle 26.4.2020
20:00 SELČ
Ann Arbor Ice Cube, Ann Arbor, USA
- diváků
 
5A
 
5B
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
TOPlist