---

 
 
 
CHANNEL ONE CUP 2019
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
 
1.
Švédsko
3
2
0
0
0
0
1
8-9
-1
6
 
 
 
2.
Rusko
3
1
0
1
0
0
1
9-7
+2
5
 
 
 
3.
Finsko
3
1
0
0
0
1
1
8-7
+1
4
 
 
 
4.
Česko
3
0
1
0
1
0
1
8-10
-2
3
 
 
 
 
 
 
 
LOGSPEED CZ arena, Plzeň, Česká republika
čtvrtek 12.12.2019
18:30 SEČ
Česko
 
Finsko
zápasová soupiska:
Will (Hrubec)
Šustr, Jeřábek - Gulaš, Filippi, Zaťovič
Moravčík, Krejčík - Jaškin, Sedlák, Nestrašil
Mozík, Klok - Tomášek, Horák, Sekáč
Pyrochta, Hrbas, Lenc, Rousek, Beránek
4:3 pp
zápasová soupiska:
Laurikainen (Tuohimaa)
Pokka, Koivisto - Puljujärvi, Lammikko, Savinainen
Kemilainen, Melart - Nattinen, Siikonen, Palmu
Eronen, Friman - Puustinen, Pääjanen, Suomi
Seppala- Reunanen, Karjalainen, Björninen, J.Sallinen
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
prodl
 
Branky , tresty
 
3:1
0:0
0:2
1:0
Branky , tresty
05:54
09:44
12:27
17:10
30:47
60:23
P1
EQ
2 min
EQ
2 min
EQ
Zaťovič (Gulaš)
Sekáč (Tomášek)
Sekáč (podrážení)
Sedlák (Moravčík, Nestrašil)
Jaškin (vysoká hůl)
Sedlák (Jeřábek, Jaškin)
 
05:24
12:04
51:30
59:12
2 min
EQ
EQ
EQ, EA
Eronen (nedovolené bránění)
Björninen (Karjalainen)
Lammikko
Savinainen (Kemilainen)
 
 
                                 
 
Park Legend, Moskva, Rusko
čtvrtek 12.12.2019
18:00 SEČ
Rusko
 
Švédsko
zápasová soupiska:
Samonov (22.Sorokin)
Vojnov, Nestěrov-  Kaprizov, Šipačov, Grigorenko
Ožiganov, Rafikov- Burdasov, Tkačjev, Kuzmenko
Marčenko, Mironov- Žafjarov, Semjonov, Barabanov
Dronov, Ljamkin- Ketov, Karnauchov, Slepyšev
3:4
zápasová soupiska:
Johansson (Reideborn)
Lööv, Wikstrand- Stromwall, Ljungh, Pääjarvi-Svesson
Hansson, Dahlbeck- Bristedt, Rydahl, Brome
Johansson, Tommernes- Zaar, Rasmussen, Pettersson
Brodin, Handemark, Sylvegård
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:2
1:1
2:1
 
Branky , tresty
03:38
04:01
21:51
36:24
44:22
51:40
53:57
2 min
2 min
výměna
EQ
2 min
EQ
P1
Mironov (hákování)
Kaprizov (sekání)
Samonov  > Sorokin
Šipačov (Kuzmenko, Mironov)
Marčenko (nedovolené bránění)
Kaprizov (Rafikov, Grigorenko)
Kaprizov (ŠIpačov, Slepyšev)
 
00:55
03:56
11:44
18:00
21:51
22:58
30:59
40:56
49:06
52:19
53:19
2 min
P1
EQ
2 min
EQ
2 min
2 min
2 min
2 min
EQ
2 min
Švédsko - příliš mnoho hráčů na ledě
Petersson (Pääjarvi, Johansson)
Brodin (Handemark)
Sylvegård (sekání)
Stromwall (Hansson)
Stromwall (krosček)
Petersson (podrážení)
Švédsko - příliš ,mnoho hráčů na ledě
Dahlbeck (vysoká hůl)
Zaar (Johansson, Rasmussen)
Tommernes (podrážení)
 
 
                                 
 
Park Legend, Moskva, Rusko
sobota 14.12.2019
9:00 SEČ
Finsko
 
Švédsko
zápasová soupiska:
Tuohimaa (59.Laurikainen)
Niemela, Koivisto- Puljujärvi, Aaltonen, Nättinen
Kemilainen, Lindbohm- Peltola, Sikonen, Palmu
Seppala, Reunanen- Karjalainen, Björninen, Ikonen
Eronen, Friman- Puustinen, Pääjanen, Suomi
5:1
zápasová soupiska:
Reideborn (Johansson)
Lööv, Wikstrand- Stromwall, Ljungh, Pääjärvi-Svesson
Andersson, Dahlbeck - Zaar, Rasmussen, Pettersson
Lundberg, Tommernes- Brodin, Handemark, Sylvegård
Rydahl, Johansson, Bristedt
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
2:1
3:0
 
Branky , tresty
04:31
16:14
25:09
29:28
36:41
43:52
52:11
57:23
58:42
58:42
2 min
2 min
2 min
P1
P1
EQ
2 min
EQ
ENG
výměna
Karjalainen (sekání)
Ikonen (hákování)
Lindbohm (hrubost)
Puljujärvi (Aaltonen, Ikonen)
Karjalainen (Kemilainen, Aaltonen)
Aaltonen (Nattinen, Puljujärvi)
Seppala (podrážení)
Puustinen (Nattinen, ,Palmu)
Tuohimaa
Tuohimaa > Laurikainen
 
23:37
25:09
28:51
35:39
37:35
55:19
EQ
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
Brodin (Lööv, Sylvegård)
Rydahl (hrubost)
Handemark (držení protihráče)
Johansson (podrážení)
Petersson (podrážení)
Stromwall (nedovolené bránění)
 
 
                                 
 
Park Legend, Moskva, Rusko
sobota 14.12.2019
13:00 SEČ
Rusko
 
Česko
zápasová soupiska:
Sorokin (Samonov)
Vojnov, Nestěrov - Kaprizov, Šipačov, Grigorenko
Ožiganov, Rafikov- Burdasov, Semjonov, Kuzmenko
Marčenko, Mironov - Sošnikov, Tkačjov, Tkačev
Dronov, Ljamkin - Ketov, Karnauchov, Slepyšev
4:3 sn
zápasová soupiska:
Hrubec (Langhamer)
Šustr, Jeřábek - Tomášek, Filippi, Zaťovič
Mozík, Krejčík-  Jaškin, Sedlák, Nestrašil
Vitásek, Klok- Lenc, Horák, Pavlík
Pyrochta, Moravčík - H.Zohorna, R.Zohorna, Sekáč
 
1.tř.
1.tř.
2.tř.
3.tř.
1.tř.
 
Branky , tresty
2:0
0:2
1:1
0:0
1:0
Branky , tresty
02:09
08:58
17:44
38:34
48:48
60:21
SN
SN
SN
SN
65:00
EQ
2 min
P1
2 min
EQ
2 min
1
2
3
4
RSN
Kuzmenko (Ljamkin)
Jakimov (držení protihráče)
Grigorenko (Vojnov, Šipačov)
Mironov (hrubost)
Ožiganov (Tkačjev)
Šipačov (podrážení)
Tkačjev (gól)
Grigorenko - neproměněný nájezd
Slepyšev - neproměněný nájezd
Ketov - neproměněný nájezd
Tkačjev
 
17:34
21:43
35:24
47:28
58:58
62:43
SN
SN
SN
SN
SN
2 min
EQ
EQ
EQ
2 min
2 min
1
2
3
4
5
Sedlák (podrážení)
Sedlák (Krejčík, Jaškin)
Filippi (Zaťovič, Sekáč)
H.Zohorna (Klok, R.Zohorna)
Mozík (faul kolenem)
Jaškin (sekání)
Horák - neproměněný nájezd
H. Zohorna- neproměněný nájezd
Filippi - neproměněný nájezd
Sedlák - neproměněný nájezd
Jaškin - neproměněný nájezd
 
 
                                 
 
Park Legend, Moskva, Rusko
neděle 15.12.2019
12:00 SEČ
Švédsko
 
Česko
zápasová soupiska:
-
3:1
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
Gazprom arena (fotbalový stadion) Petrohrad, Rusko
neděle 15.12.2019
14:00 SEČ
Rusko
 
Finsko
zápasová soupiska:
-
2:0
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                 
 
 
 
 
 
NEJČASTĚJI HLEDÁTE
 
 
 
 
 
Euro hockey tour 2019/2020 , program Channel One cup 2019, výsledky Channel One cup 2019
soupisky Channel One cup 2019 / výsledky a program EHT 2019/2020
 
 

 
TOPlist