---


 


 
 
 
KAUFLAND CUP
 
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
1.
Slovensko
2
2
0
0
0
0
0
6-4
+2
6
 
 
2.
Rusko "B"
2
1
0
0
0
0
1
2-2
0
3
 
 
3.
Bělorusko
2
0
0
0
0
0
2
3-5
-2
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.února 2020
18:00 SEČ
Zimný štadion Ondreja Nepelu, Bratislava (SVK)
 
Slovensko
 
Bělorusko
 
01:00
32:30
50:46
53:05
Sukeľ (Zuzin)
Krištof (Zigo)
Haščák
Marcinko
4:3
15:37
36:17 P1
36:50
Pavlovič (Děmkov, Bujnickij)
Bogolejša (Kodola, Drozd)
Martynov (Děmkov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:2
2:0
 
 
 
                                 
 
   
pátek 8.února 2020
18:00 SEČ
Zimný štadion Ondreja Nepelu, Bratislava (SVK)
 
Rusko "B"
 
Bělorusko
 
50:25
Miromanov
1:0
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:0
1:0
 
 
 
                                 
   
sobota 9.února 2020
16:00 SEČ
Zimný štadion Ondreja Nepelu, Bratislava (SVK)
 
Slovensko
 
Rusko "B"
 
08:59
12:28 P1
Ďaloga (Lamper, Zigo)
Chovan (Marcinko, Gernát)
2:1
52:52
Sorkin (Dorofejev)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
0:1
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 


Prospect Games
2 přátelské zápasy mezi Švýcarskem a Německem
 
 
čtvrtek 6.února 2020
20:15 SELČ
Herisau, Švýcarsko
 
Švýcarsko
 
Německo
 
---
--
4:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
pátek 7.února 2020
20:15 SELČ
Olten, Švýcarsko
 
Švýcarsko
 
Německo
 
---
--
2:1 sn
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
Österreich cup 2020
Klagenfurt, Rakousko
 
SEMIFINÁLE (pátek 7.2.)
pátek 7.února 2020
16:15 SEČ
Klagenfurt (AUT)
 
Dánsko
 
Francie
 
---
--
6:1
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 

pátek 7.února 2020
20:00 SEČ
Klagenfurt (AUT)
 
Rakousko
 
Norsko
 
---
--
2:0
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
>>> o soupeřích pro sobotní utkání rozhodnou výsledky pátečních zápasů tak, aby vítězný tým hrál proti vítěznému a poražený proti poraženému
 
 
O UMÍSTĚNÍ (sobota 8.2.)
sobota 8.února 2020
16:15 SEČ
Klagenfurt (AUT)
 
Norsko
 
Francie
 
---
--
1:2 pp
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
FINÁLE (sobota 8.2.)
sobota 8.února 2020
20:00 SEČ
Klagenfurt (AUT)
 
Rakousko
 
Dánsko
 
---
--
3:2 pp
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
TOPlist