---

 

připravujeme stránku
pro únorovou reprezentační přestávku
 
prosím, vraťte se večer
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Korea 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kazachstán
3
2
1
0
0
0
0
13-5
+8
8
 
 
2
Lotyšsko
3
2
0
0
0
1
0
14-8
+6
7
 
 
3
Korea
3
1
0
0
0
0
2
5-11
-6
3
 
 
4
Japonsko
3
0
0
0
0
0
3
5-13
-8
0
 
 
 
 
 

středa 6.února 2019
6:00 SEČ
-
 
Kazachstán
 
Japonsko
 
00:29
12:35 P1
13:40
54:08
58:20 ENG
Šestakov (Nurgalejev, Savickij)
Stepaněnko (Savickij, Lichotnikov)
Savickij (Nurgalejev, Lichotnikov)
Panjukov (Pelevin)
Nekrjač
5:2
23:03 P1
38:31
Y.Terao
H.Terao
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
0:2
2:0
 
 
 
                                 
středa 6.února 2019
10:00 SEČ
-
 
Lotyšsko
 
Korea
 
14:52
19:16
30:28
38:41
49:13
54:05
Kalnš (Zabis, Augstkalns)
Jakobsons (Golovkovs, E.Homjakovs)
E.Homjakovs (Golovskovs)
A.Homjakovs (Adelsons, Žohovs)
A.Širokovs (Demiters)
E.Homjakovs
6:2
05:57
18:42
Šin San-uk (Li Čon-in)
Kim Ki-song (Kim Sang-uk, An Či-in)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
2:0
2:0
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
7:30 SEČ
-
 
Japonsko
 
Lotyšsko
 
16:55 P1
18:09
23:10
H.Terao (Furuhashi, Sato)
Hayata (Tanaka, Saito)
Shinohara
3:6
04:11
13:19 P1
14:03
24:22 P1
27:15
58:59 ENG
Augstkalns (Maslovskis, Širokovs)
Jakobsons (Golovskos, Salija)
Žohovs (Ponomarenko)
Augstkalns (Ozolinš, Demiters)
Maslovski (Zabis, Kalnš)
Homjakovs (Biezais)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:3
1:2
0:1
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
11:30 SEČ
-
 
Kazachstán
 
Korea
 
12:07
32:27
34:43
36:57 P1
56:30
Nekrjač (Ibrajbekov)
Lichotnikov
Bykov (Titov, Gurin)
Nurgaljev
Nekrjač (Jakovlev, Gurin)
5:1
15:47
Čoj Šin-u
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
1:0
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
7:30 SEČ
-
 
Lotyšsko
 
Kazachstán
 
22:54
49:19
Biezaiš
Maslovskis
2:3pp
25:07
41:58
63:07
Šestakov (Lichotnikov)
Kleščenko (Gurin)
Nekrjač
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
1:1
1:1
0:1
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
11:30 SEČ
-
 
Korea
 
Japonsko
 
22:37
51:04 O1
Regan
Pak Son-če
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
1:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Rakousko 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko*
3
2
0
0
0
0
1
6-5
+1
6
 
 
2
Dánsko*
3
2
0
0
0
0
1
11-7
+4
6
 
 
3
Rakousko
3
2
0
0
0
0
1
7-6
+1
6
 
 
4
Francie
3
0
0
0
0
0
3
3-9
-6
0
 
 
 *) utkání DEN-NOR nebylo dohráno, započítán výsledek dvou třetin 3:4
 
 

čtvrtek 7.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Norsko
 
Francie
 
43:33 O1
57:42
 
K.A.Olimb (Thoresen)
Reichenbeg (Lindström, Johannesen)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:0
2:0
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Rakousko
 
Dánsko
 
07:27
30:52
T.Raffl
Baltram (Wukovits, Gaffal)
2:4
12:41 P1
39:29
50:24
59:38 ENG
Rondbjerg (M.Lauridsen, Spelling)
Bruggiser (M.Lauridsen)
M.Lauridsen (Bruggisser)
Spelling (Bruggisser)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:1
0:2
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Rakousko
 
Francie  
 
15:52
26:59
39:57 O1
Heinrich (Jakubitzka, T.Raffl)
Herburger (Jakubitzka, Heinrich)
T.Raffl (Hebrurger, Heinrich)
3:2
09:29 O1
48:44
Valier
Perret (Manavian)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
0:1
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Dánsko
 
Norsko
 
03:06
06:40 P1
 
07:58
N.Andersen (M.Jensen Scheel)
M.Madsen (M.Lauridsen, Spelling)
S.Nielsen (Scheel)
3:4X
DNF
06:50
25:57 P1
27:55
28:08
Haga (Reichenberg, Lesund)
Haga
Olden (Mathis Olimb)
Haga (Reichenberg)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
0:3
DNF
 
 
*) utkání DEN-NOR nebylo dohráno, přerušení na začátku třetí třetiny z důvodu vážných problémů s ledovou plochou
                                 
sobota 9.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Rakousko
 
Norsko
 
34:44 P1
57:40 ENG
Heinrich (Pallestrang, T.Raffl)
Heinrich
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
1:0
 
 
 
                                 
sobota 9.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Francie
 
Dánsko
 
02:29
Gallet (Terrier)
1:4
24:34
 
30:51 P1
48:18 P1
58:51
Mikkel Hojbjerg (Berholt, Martin Hojbjerg)
M.Madsen (M.Poulsen, Bruggisser)
Rosenthal
Rondbjerg
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Slovinsko 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Slovinsko
3
2
0
0
0
1
0
8-5
+3
7
 
 
2
Itálie
3
1
1
0
0
0
1
5-4
+1
5
 
 
3
Maďarsko
3
1
0
0
0
1
1
6-8
-2
4
 
 
4
Bělorusko "B"
3
0
1
0
0
0
2
8-10
-2
2
 
 
 
 
 

čtvrtek 7.února 2019
16:00 SEČ
-
 
Itálie
 
Bělorusko "B"
 
32:56
33:29
37:01 P1
Miliorantsi (Andergassen)
Micheli (Petan)
Bardaro (Gander)
3:2
38:33
59:11 EA
Greckij (Erohoj)
Pěčur (Čupris, Sokolovskij)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
3:1
0:1
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
19:30 SEČ
-
 
Slovinsko
 
Maďarsko  
 
17:16
26:23
54:06
59:56 ENG
Sabolič (Kovačevič, Jeglič)
D.Rodman (Urbas)
Jeglič (Sabolič, Tičar)
Pance (Urbas, Verlič)
4:1
23:06
Miskolczi (Pavuk)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:1
2:0
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
16:00 SEČ
-
 
Bělorusko "B"
 
Maďarsko
 
07:22
32:34 P1
43:01 P1
Voronov (Greckij, Mochorev)
Greckij (Voronov)
Greckij (Mochorev Suško)
3:5
22:41 P1
34:20
45:10 P1
48:23
51:16
Terbócs (Odnoga)
Becze (Mihály)
Kiss (Mihály, Vincze)
Neméth
Laday (Reisz)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:2
1:3
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
19:30 SEČ
-
 
Slovinsko
 
Itálie
 
11:13
44:54
Jeglič (Tičar, Sabolič)
D.Rodman (Verlič, Urbas)
2:1
57:51 P1
Pietroniro (Miceli, Frigo)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
1:1
 
 
 
                                 
sobota 9.února 2019
16:00 SEČ
-
 
Itálie
 
Maďarsko  
 
62:43
Pietroniro (Gander)
1:0 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
0:0
0:0
1:0
 
 
                                 
sobota 9.února 2019
19:30 SEČ
-
 
Slovinsko
 
Bělorusko "B"
 
33:40
47:30
Zajc (Tičar, Jeglič)
Zajc (Koblar)
2:3 pp
13:02
38:34
63:05
Greckij (Suško, Gostev)
Mochorev
Greckij (Mochorev, Suško)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
3.tř
 
 
 
0:1
1:1
1:0
0:1
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
Kaufland cup 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Slovensko
2
1
0
1
0
0
0
7-2
+5
5
 
 
2
Rusko "B"
2
1
0
0
0
0
1
3-6
-3
3
 
 
3
Bělorusko
2
0
0
0
1
0
1
2-4
-2
1
 
 

 











 
 
 
 
 

čtvrtek 7.února 2019
18:00 SEČ
-
 
Slovensko
 
Bělorusko
 
37:51
RSN
Puliš (L.Hudáček, Chovan)
Chovan
2:1 sn
36:54
Stefanovič
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:0
0:1
1:0
0:0
2:0
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
18:00 SEČ
-
 
Bělorusko
 
Rusko "B"
 
24:16
Znacharenko (Litvinov, Karaban)
1:2
14:01 P1
31:34
Fjodorov (Semjonov, Chlochlačev)
Chochlačev (Kudako, Romanov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
0:0
 
 
 
                                 
sobota 9.února 2019
16:00 SEČ
-
 
Slovensko
 
Rusko "B"
 
10:49
26:12 P1
36:21
37:34
39:15
Buček
Paulovič (Čerešňák, Kytnár)
Buček
Lantoši (Sersen)
Puliš (L.Hudáček)
5:1
24:45
Semjonov (Romanov, Chochlačev)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
4:1
0:0
 
 
 
                                 
 
 
TOPlist