---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
TŘETÍ FÁZE – ÚNOR 2020
- ve skupinách G, H a J se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí do čtvrté, závěrečné kvalifikační fáze, kam budou rozřazeni k ostatním přímo kvalifikovaným týmům podle žebříčku IIHF.
následující fáze:    skupina D    skupina E    skupina F
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA G
Jesenice
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Slovinsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
2.
Japonsko
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
3.
Litva
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
4.
postupující ze 2.fáze
0
0
0
0
0
0
0
0-0
0
0
 
 
 
 
 
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
čtvrtek 6.února 2020
15:30 SEČ
Japonsko
 
kvalifikant 2.fáze
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
čtvrtek 6.února 2020
19:00 SEČ
Litva
 
Slovinsko
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
pátek 7.února 2020
15:30 SEČ
Japonsko
 
Litva
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
pátek 7.února 2020
19:00 SEČ
Slovinsko
 
kvalifikant 2.fáze
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
neděle 9.února 2020
15:30 SEČ
kvalifikant 2.fáze
 
Litva
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
 
Arena Podmežakla, Jesenice, SLO
neděle 9.února 2020
19:00 SEČ
Slovinsko
 
Japonsko
zápasová soupiska:
-
-:-
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
TOPlist