---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
PRVNÍ FÁZE – LISTOPAD 2019
- ve skupinách N a O se utkají čtyři a čtyři nejslabší kandidáti, vítězové každé skupiny postoupí do druhé fáze, kam budou zařazeni podle žebříčku IIHF 2018
následující fáze:      skupina K    skupina L    skupina M
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA N
Lucemburk
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Kyrgyzstán
3
3
0
0
0
0
0
29-10
+19
9
 
 
2.
SA Emiráty
3
2
0
0
0
0
1
15-16
-1
6
 
 
3.
Lucembursko
3
1
0
0
0
0
3
17-11
+6
3
 
 
4.
Bosna a Herc.
3
0
0
0
0
0
3
7-31
-24
0
 
 
Kyrgyzstán postupuje do druhé fáze olympijské kvalifikace
 
 
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
pátek 8.11.2019
15:45 SEČ
Spojené arabské emiráty
 
Kyrgyzstán
zápasová soupiska:
Al Suwaidi (A.Al Dhaheri)
Al Shamsi, Sauko - Alkaabi, Al Dhaheri, Zainutdinov
Rem, Al Zaabi - Al Nuaimi, Al Mehairi, Al Mazrouei
Alameri, Alsuwaidi - Alhumaidi, Al Harmoodi, Al Yafeai
H.Alhaddad, Alshkeili, A,Alhaddad
4:9
zápasová soupiska:
Petrov (Alymbekov)
Jegorov, Terentějev - Nosov, Tonkich, Čuvalov
Šušenkov, Titov - Kudašev, Kolodij, Gorobec
Ničipurenko, Kačkynbekov - Mirbekov, Tagajev
Triškin, Ajapov, Tursunbekov - Ulugbek Uuly
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky 
 
2:1
2:3
0:5
 
Branky
07:13
16:04
31:23
36:58
EQ
EQ
EQ
EQ
Al Nuaimi (Al Mehairi)
Zainutdinov
Zainutdinov
Zainutdinov (Alameri)
 
06:45
22:04
31:56
35:21
46:56
48:41
52:02
53:24
54:41
P1
P1
EQ
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
EQ
Nosov
Titov (Kolodij, Kudašev)
Titov (Gorobec, Kudašev)
Tonkich (Nosov)
Gorobec (Jegorov)
Tonkich (Nosov, Čuvalov)
Nosov (Čuvalov, Titov)
Tagajev (Sušenkov)
Tonkich (Čuvalov, Nosov)
 
 
                                   
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
pátek 8.11.2019
19:15 SEČ
Bosna a Hercegovina
 
Lucembursko
zápasová soupiska:
Pribišič (Hadžič)
Alič, Ljevak - Filipovič, Catovič, Mrkva
Hasovič, Viden - Hodžič, Mušič, Lemeš
Rakič, Dinalič - Cordalija, Ismajlovič, Hadzihasanovič
Ramič, Krehoč, Kokorovič
1:10
zápasová soupiska:
Anselm (Lepage)
Grein, Bechtold- Eriksson, C.Cannon, Shelest
Farinon, Church - Houdremont, Welter, M.Cannon
Biver, Sinner - Backes, C.Mossong, Mosr
Mededovic, Jakubse - T.Beran, M.Beran, N.Mossong
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky
 
0:4
0:5
1:1
 
Branky
49:37
EQ
Filipovič
 
05:34
06:17
13:38
19:15
31:56
32:04
34:49
35:46
38:18
47:14
P2
P1
EQ
P1
EQ
EQ
O1
O1
P1
EQ
Shelest (Houdremont, Grein)
Farinon (Welter)
Welter (Houdremont)
Shelest (C.Cannon)
Eriksson (T.Beran, Bechtold)
Shelest (M.Eriksson, C.Cannon)
Grein (Backes)
C.Cannon
Grein (Eriksson)
Sinner (M.Mossong)
 
 
                                   
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
sobota 9.11.2019
15:45 SEČ
Spojené arabské emiráty
 
Bosna a Hercegovina
zápasová soupiska:
A.Al Dhaheri (Al Suwaidi)
Al Shamsi, Sauko - Zainutdinov, Alkaabi, J.Al Dhaheri
Rem, Al Zaabi - Al Nuaimi, Al Mazrouei, Al Mehairi
Alsuwaidi, A.Alhaddad, Alameri - Al Harmoodi, Al Yafeai
H-Alhaddad, Alshkeili, Al Sarour - Alhumaidi
6:3
zápasová soupiska:
Pribišič (Pasovič)
Hašovič, Viden - Catovič, Filipovič, Mkrva
Ljevak, Alič - Mušič, Hodžič, Lemeš
Rakič, Dinalič - Cordalija, Ismajlovič, Hadžihasanovič
Ramič, Kokorovič, Krehič
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:1
2:1
1:1
 
Branky , tresty
08:35
09:58
14:00
24:05
24:49
54:34
EQ
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
Rem (Zainutdninov)
Zainutdinov (J. Al Dhaheri)
Zainutdinov (Rem)
J. Al Dhaheri (Zainutdinov)
Al Mazrouei (Rem)
J.Al Dhaheri (Sauko)
 
05:11
38:18
55:48
P1
P1
P1
Hodžič (Mrkva, Ljevak)
Catovič
Filipovič
 
 
                                   
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
sobota 9.11.2019
19:15 SEČ
Lucembursko
 
Kyrgyzstán
zápasová soupiska:
-
3:5
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
neděle 10.11.2019
15:45 SEČ
Kyrgyzstán
 
Bosna a Hercegovina
zápasová soupiska:
-
15:3
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
 
Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, LUX
neděle 10.11.2019
19:15 SEČ
Lucembursko
 
Spojené arabské emiráty
zápasová soupiska:
-
4:5
zápasová soupiska:
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky , tresty
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                   
TOPlist