---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
TŘETÍ FÁZE – ÚNOR 2020
- ve skupinách G, H a J se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí do čtvrté, závěrečné kvalifikační fáze, kam budou rozřazeni k ostatním přímo kvalifikovaným týmům podle žebříčku IIHF.
následující fáze:    skupina D    skupina E    skupina F
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA J
Nottingham
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Maďarsko
3
2
1
0
0
0
0
11-4
+7
8
 
 
2.
Velká Británie
3
2
0
0
0
0
1
12-8
+4
6
 
 
3.
Rumunsko
3
1
0
0
0
1
1
12-10
+2
4
 
 
4.
Estonsko
3
0
0
0
0
0
3
5-18
-13
0
 
 
 Maďarsko postupuje do hlavní olympijské kvalifikace.
 
 
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
čtvrtek 6.února 2020
16:30 SEČ
Maďarsko
 
Estonsko
zápasová soupiska:
Rajna (Arany)
Pozsgai, Stipsicz - Hari, Erdély, Terbócs
Macaulay, Szirányi- Galanisz, G.Nagy, Sofron
Garat, Szabo - Kóger, Sarauer, Papp
Kiss- Benk, Szita, Toth, Csanyi
4:1
zápasová soupiska:
Koitmaa (Shumikhin)
Slessarevski, Lahesalu- Makrov, Arrak, Sibirtsev
Novikov, Ossipov - Aleksandrov, Andrejev, Usov
Jansson, Saskin - Hast, Kiik, Lodeikin
Puzakov, Svartbro, Linde, Koll, Kuznetsov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
2:1
1:0
 
Branky , tresty
09:21
19:09
26:20
31:11
56:10
EQ
2min
P1
EQ
EQ
Hari (Galanisz, Terbócs)
Maďarsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Hari (G.Nagy, Terbócs)
Hari (Stipsicz, Szabó)
Csanyi (Kiss)
 
25:26
29:29
34:28
37:55
40:36
2min
EQ
2min
2min
2min
Makrov (hákování)
Lodeikin
Andrejev (hákování)
Ossipov (hákování)
Estonsko (trest pro hráčskou lavici)
 
 
                                   
 
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
čtvrtek 6.února 2020
20:30 SEČ
Velká Británie
 
Rumunsko
zápasová soupiska:
Bowns (Whistle)
Phillips, O'Connor - Connolly, Hammond, Farmer
Richardson, Batch- Conway, Ferrara, Perlini
T.Ehrhardt, D.Ehrhardt- Phillips, Lake, Betteridge
Swindlehurst - Myers, Davies, Venus
4:3
zápasová soupiska:
Polc (Tôke)
Goga, Flinta - Biro, Rokaly, Gliga
Gecse, Sallo - Peter, Molnar, Tranca
Borysenko, Yemelianenko- Kirichenko, Fodor, Butochnov
Györfy, Farkas - Constantin, Rokaly, Peter
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
2:1
2:1
1:0
 
Branky , tresty
11:53
15:11
17:16
20:29
24:30
26:42
32:20
32:50
53:02
2 min
EQ
EQ
2 min
2 min
2 min
EQ
EQ
2 min
Lake (podrážení)
D.Ehrhardt
Farmer (D.Ehrhardt, T.Ehrhardt)
Phillips (vysoká hůl)
Ferrara (podrážení)
T.Ehrhardt (podrážení)
Myers
Connolly (Lake)
Betteridge (podrážení)
 
01:27
14:21
29:46
33:38
56:41
58:55
2 min
EQ
EQ
2 min
EQ
timeout
Gecse (držení protihráče)
Kirichenko
Tranca (Peter)
Farkas (hákování)
Sallo
oddechový čas
 
 
                                   
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
sobota 8.února 2020
15:00 SEČ
Maďarsko
 
Rumunsko
zápasová soupiska:
Arany (Rajna)
Pozsgai, Stipsicz - Hari, Terböcs, Erdély
Macaulay, Szirányi - Papp, G.Nagy, Sofron
Kiss, Garat- Galanicsz, Sarauer, Csányi
Szabó - Toth, Szita, Benk
3:2 pp
zápasová soupiska:
Polc (Töke)
Göga, Flinta - Fodor, Gliga, Rokály
Salló, Gecse- Tranca, Molnar, B. Peter
Borysenko, Yemelianenko- Butochnov, Kirichenko, Biro
Gyöfry, Farkas- Constantin, Rokály, Z.Peter
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
prodl.
 
Branky , tresty
 
1:1
0:0
1:1
1:0
Branky , tresty
00:25
01:56
17:37
24:18
44:24
50:17
51:32
60:15
2 min
EQ
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
EQ
Terböcs (podrážení)
Sarauer (Galanisz, Csányi)
Macaulay (podrážení)
Szirányi (sekání)
Papp (Sofron, Szabó)
Papp (zdržování hry)
Benk (podrážení)
Erdély (Hari, Stipsicz)
 
00:35
16:29
38:38
51:32
55:09
P1
2 min
2 min
timeout
EQ
Tranca (Molnár)
Fodor (hákování)
Rumunsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
oddechový čas
Butochnov (Borysenko)
 
 
                                   
 
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
sobota 8.února 2020
19:00 SEČ
Estonsko
 
Velká Británie
zápasová soupiska:
Koitmaa (Shumikhin)
Slessarevski, Lahesalu- Makrov, Arrak, Sibirtsev
Novikov, Ossipov - Aleksandrov, Andrejev, Usov
Jansson, Saskin- Hast, Lodeikin, Kiik
Puzakov, Svartbro, Kuznetsov, Koll, Linde
1:7
zápasová soupiska:
Bowns (Whistle)
Phillips, O'Connor- Connolly, Lake, Betteridge
D.Ehrhardt, T.Ehrhardt- Phillips, Farmer, Hammond
Richardson, Batch- Conway, Ferrara, Perlini
Davies, Swindlehurst, Venus, Myers
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
1:4
0:3
 
Branky , tresty
32:04
38:56
47:47
2 min
EQ
2 min
Estonsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Sibirtsev (Ossipov)
Lahesalu (vysoká hůl)
 
22:04
28:26
29:18
32:43
48:40
49:04
54:47
58:59
EQ
EQ
EQ
P1
P1
EQ
EQ
2 min
Perlini (Phillips)
Betteridge (Richardson, Connolly)
Conway (D.Ehrhardt)
Perlini (O'Connor, Hammond¨)
Lake (Farmer, Conway)
Phillips (Hammond, Lachowicz)
Conway (Ferrara)
Phillips (napadení)
 
 
                                   
 
 
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
neděle 9.února 2020
15:00 SEČ
Rumunsko
 
Estonsko
zápasová soupiska:
Töke (Polc)
Göga, Flinta- Gliga, Rokály, Fodor
Gecse, Sallo- B.Peter, Molnar, Tranca
Borysenko, Yemelianenko- Butochnov, Biro, Kirichenko
Györfy, Farkás- Rokály, Z.Peter, Constantin
7:3
zápasová soupiska:
Shumikhin (44.Koitmaa)
Slessarevski, Lahesali - Makrov, Arrak, Sibirtsev
Novikov, Ossipov- Andrejev, Aleksandrov, Usov
Jansson, Saskin- Hast, Lodeikin, Kiik
Puzakov, Svartbro, Linde, Kuznetsov, Koll
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
2:2
2:0
3:1
 
Branky , tresty
02:05
15:44
30:49
32:11
34:12
41:06
49:47
53:43
56:08
59:38
EQ
P1
EQ
2 min
EQ
EQ
EQ
EQ
2 min
2min
Butochnov (Borysenko)
Borysenko (Kirichenko)
Rokály (Göga)
Gecse (vysoká hůl)
Tranca (Peter)
Tranca (Molnar)
Butochnov (Constantin, Kirichenko)
Tranca (Göga)
Györfy (nedovolené bránění)
Peter (sekání)
 
02:49
10:52
15:23
25:37
37:16
43:36
44:18
EQ
EQ
2 min
2 min
2 min
výměna
EQ
Slessarevski (Lahesalu, Puzakov)
Saskin
Hast (hákování)
Saskin (držení protihráče)
Novikov (podrážení)
Shumikhin >>> Koitmaa
Andrejev (Aleksandrov)
 
 
                                   
 
 
Nottingham Motorpoint Arena, Nottingham, GBR
neděle 9.února 2020
19:00 SEČ
Velká Británie
 
Maďarsko
zápasová soupiska:
Bowns (Whistle)
Richardson, O'Connor- Connolly, Lake, Betteridge
D.Ehrhardt, T.Ehrhardt - Farmer, Phillips, Hammond
Phillips, Swindlehurst- Conway, Perlini, Ferrara
Batch - Davies, Myers, Venus, Lachowicz
1:4
zápasová soupiska:
Rajna (Arány)
Pozsgai, Stipsicz - Hari, Erdély, Sofron
Macaulay, Szirányi- Galanisz, G.Nagy, Papp
Kiss, Garat - Csányi, Sarauer, Terböcs
Szabo - Tóth, Szita
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
0:0
0:2
1:2
 
Branky , tresty
04:04
19:37
26:55
40:57
58:11
58:11-
59:26
2 min
2 min
2 min
P1
timeout
- 60:00
2 min
Conway (krosček)
Davies (vysoká hůl)
Lake (nedovolené bránění)
Myers
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
Lake (hrubost)
 
11:03
17:05
20:32
26:09
31:17
39:54
45:11
49:06
52:00
56:56
59:26
59:26
2 min
2 min
P1
2 min
EQ
2 min
EQ
2 min
EQ
2 min
2 min
10 min
Garat (nedovolené bránění)
Galanisz (držení protihráče)
Stipsicz (G.Nagy, Hari)
G.Nagy (podrážení)
Erdély (Stipsicz, Sofron)
Macaulay (držení protihráče)
Hari
Sofron (napadení)
Sofron (Hari)
Nagy (nedovolené bránění)
Hari (hrubost)
Hari (nesportovní chování)
 
 
                                   
 
TOPlist