---

 
Euro hockey challenge 2019
divize SEVER
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Švédsko
6
5
0
0
0
0
1
19-9
15
2.
Finsko
6
5
0
0
0
0
1
19-9
15
3.
Dánsko
6
1
0
0
0
1
4
7-12
4
4.
Norsko
6
0
1
0
0
0
5
6-21
2
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:30 SELČ
Östersund, SWE
 
Švédsko
 
Norsko
 
14:28
51:27
Sandin (Djuse)
Zaar (Bristedt)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
1:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
13:00 SELČ
Östersund, SWE
 
Švédsko
 
Norsko
 
02:24
14:47
19:52
47:27
55:32 P1
Mastomaki (Andersson)
Stromwall (Rasmussen, Bengtsson)
Sandin (Lander)
Rasmussen (Djuse)
Zaar (Froberg, Bristedt)
5:1
51:26 P1
Lindström (Holos)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
0:0
2:1
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:00 SELČ
Aalborg, DEN
 
Dánsko
 
Finsko
 
-
-
0:1
39:27
Manninen (Ilomäki, Koivisto)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
15:00 SELČ
Vojens, DEN
 
 Dánsko
 
Finsko
 
-
-
1:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
středa 17.4.2019
19:00 SELČ
Odense, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
37:07
50:14
M.Poulsen (O.Lauridsen)
M.Lassen (Jakobsen)
2:3
12:18
39:44
54:32
Rasmussen (Andersson)
Böqvist (Holm, Brome)
Andersson (Bengtsson)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
1:1
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 18.4.2019
15:00 SELČ
Rodovre, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
-
-
0:2
10:00
31:18
Wedin
Sylvegard (Mastomäki, Brodecki)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
0:0
 
 
 
                                   
 
1.zápas
čtvrtek 18.4.2019
17:00 SELČ
Lappi Areena, Rovaniemi, FIN
 
  Finsko
 
Norsko
 
06:57
08:04
58:40 ENG
Ruotsalainen (Lehtonen, Anttila)
Manninen (Sund, Sallinen J.)
Kiviranta (Anttila)
3:1
17:55 P1
Haga (Johannesen, Holos)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:0
1:0
 
 
 
2.zápas
pátek 19.4.2019
17:00 SELČ
Kokkolan Jäähalli, Kokkola, FIN
 
Finsko
 
Norsko
 
18:00 P1
18:17
33:50
41:48
43:57
44:57
56:54
Ilomäki (Manninen, Hakulinen)
Vainio (Bjorninen, Leskinen)
Lehtonen (Pesonen H., Kaski)
Lehtonen (Ilomäki, Manninen)
Manninen (Ilomäki, Parikka)
Anttila
Ilomäki (Suomi, Männinen)
7:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
4:0
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
17:00 SELČ
Lumon Areena, Kuovola, FIN
 
Finsko
 
Švédsko
 
-
-
5:4
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
pátek 26.4.2019
17:30 SELČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
 
Finsko
 
Švédsko
 
16:41 P1
Rajala (Pesonen Hari, Lehtonen)
1:3
22:47 P1
44:27
59:26 ENG
Bratt (Lander, Wedin)
Zaar (Bengtsson)
Holm (Lundeström)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:1
0:2
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
18:00 SELČ
Lorenskog, NOR
 
Norsko
 
Dánsko
 
-
-
0:1
12:55
Meyer (N.Jensen, M.Lassen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
17:00 SELČ
Lorenskog, NOR
 
Norsko
 
Dánsko
 
12:44 P1
13:51 P1
19:00 O1
60:29
Reichenberg (Kristiansen)
Lesund (M.Olimb, Lindström)
Mårtinsen (Lindström, Kasastul)
Olsen (Haga)
4:3
42:59 P1
45:28
54:17 P1
M.Madsen (Blichfeld, J.Jensen)
Blichfeld (M.Madsen, Meyer)
J.Jensen (N.Jensen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
3:0
0:0
0:3
1:0
 
 
                                   
 
 
 
 
 
TOPlist