---

 
 
 
 
 
 
 
 

Mistrovství světa juniorů v hokeji 2020 pořádá
od 26.12.2019 do 5.1.2020 Česká republika.
Turnaj se bude konat v Moravskoslezském kraji, pořadatelská města jsou OSTRAVA (Ostravar arena) a nedaleký TŘINEC (Werk arena).
 
IIHF World Junior Ice Hockey Championships 2020 will host the Czech Republic. The tournament will take place in Moravian-Silesian Region; preliminary round and playoff games in Ostravar Arena, Ostrava (mostly known as the co-hosting arena of IIHF World Championships 2004 and 2015), preliminary round with two quarterfinal games in Werk Arena, Třinec.
 
 
 
 
ROZDĚLENÍ DO SKUPIN MSJ 2020
IIHF WJC 2020 GROUPS
Rozdělení do skupin záleží na konečném umístění na MSJ 2019, devět nejlepších týmů turnaje doplňuje vítěz divize IA MSJ 2019.  Česko bude hrát skupinu v Ostravě, druhá skupina bude hrát v Třinci.
The groups for IIHF WJC 2020 will be known after the WJC 2019. At 2020 WJC will play nine best-placed teams at 2019 WJC following the top-placed team at division IA WJC 2019. The Czech Republic will play its group at Ostrava, the second group will be placed in Třinec.
 
SKUPINA A - Třinec                       
SKUPINA B - Ostrava                          
 
 
 
 
 

JAK SE DOSTAT NA MS JUNIORŮ V HOKEJI 2020?
HOW TO GET TO IIHF WJC 2020?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VSTUPENKY NA MS JUNIORŮ V HOKEJI 2020
TICKET INFORMATIONS IIHF WJC 2020
 
Prodej vstupenek BUDE ZAHÁJEN VE STŘEDU 24.4.2019 V 11:00 SELČ.
Ticket sales will start on WEDNESDAY 24 APRIL 2019 AT 11:00 CEST.
Abroad, you can buy tickets via official tournament website IIHF.
 
 
 
PROGRAM MS JUNIORŮ V HOKEJI 2020
GAME SCHEDULE IIHF WJC 2020
 
 
PROGRAM MS JUNIORŮ V HOKEJI 2020
CENY VSTUPENEK MS JUNIORŮ 2020
GAME SCHEDULE IIHF WJC 2020
TICKET PRICES IIHF WJC 2020
SKUPINA OSTRAVA
SKUPINA TŘINEC
čtvrtek 26.prosince 2019
  Česko-Rusko
290 CZK
15:08
Švýcarsko-Kazachstán
140 CZK
Kanada-USA
290 CZK
19:08
Švédsko-Finsko
290 CZK
pátek 27.prosince 2019
Německo-USA
240 CZK
15:08
19:08
Slovensko-Kazachstán
240 CZK
sobota 28.prosince 2019
Česko-Německo
290 CZK
15:08
Finsko-Slovensko
290 CZK
Rusko-Kanada
290 CZK
19:08
Švýcarsko-Švédsko
 240 CZK
neděle 29.prosince 2019
USA-Rusko
290 CZK
15:08
19:08
Kazachstán-Finsko
140 CZK
pondělí 30.prosince 2019
Německo-Kanada
240 CZK
15:08
Kazachstán-Švédsko
140 CZK
USA-Česko
290 CZK
19:08
Slovensko-Švýcarsko
290 CZK
úterý 31.prosince 2019
Rusko-Německo
240 CZK
15:08
Švédsko-Slovensko
290 CZK
Kanada-Česko
290 CZK
19:08
  Finsko-Švýcarsko
240 CZK
čtvrtfinále TŘINEC / quarterfinals
čtvrtek 2.ledna 2020
12:08
ČF1
290 CZK
17:38
ČF3
290 CZK
čtvrtfinále OSTRAVA / quarterfinals
pokud postoupí ČESKO, bude hrát čtvrtfinále v Ostravě ve 20:08 hodin
if qualified for the quarterfinals, CZECH REPUBLIC will play the 20:08 game in Ostrava
čtvrtek 2.ledna 2020
15:08
ČF2
290 CZK
20:08
ČF4
290 CZK
semifinále OSTRAVA / semifinals
pokud postoupí ČESKO, bude hrát semifinále v 15:08 hodin
if qualified for the semifinals, CZECH REPUBLIC will play the 15:08 game
sobota 4.ledna 2020
15:08
SF1
290 CZK
19:08
SF2
290 CZK
medailová utkání - OSTRAVA
neděle 5.ledna 2020
15:08
o bronz
350 CZK
19:08
FINÁLE
450 CZK
PLAY-OUT o udržení - OSTRAVA
čtvrtek 2.ledna 2020
10:08
5A-5B
90 CZK
sobota 4.ledna 2020
11:08
5B-5A
90 CZK
neděle 5.ledna 2020 pouze za nerozhodnutého stavu na zápasy
11:08
5A-5B
90 CZK
         
 
 
 
 
 
 

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2020 – OSTRAVA A TŘINEC

KONEČNÉ POŘADÍ

 

 

 

Z

V

VP

VN

PN

PP

P

skóre

rozdíl

body

1.

Kanada

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2.

Rusko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3.

Švédsko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Finsko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Švýcarsko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6.

USA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7.

Česko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8.

Slovensko

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9.

Německo

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

10.

Kazachstán

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kazachstán sestupuje do divize IA MSJ 2021

 

 
 
PROGRAM MS JUNIORŮ V HOKEJI 2020
IIHF WJC 2020 GAME SCHEDULE
SKUPINA OSTRAVA
SKUPINA TŘINEC
čtvrtek 26.prosince 2019
 Česko-Rusko
15:08
Švýcarsko-Kazachstán
Kanada-USA
19:08
Švédsko-Finsko
pátek 27.prosince 2019
Německo-USA
15:08
Slovensko-Kazachstán
sobota 28.prosince 2019
Česko-Německo
15:08
Finsko-Slovensko
Rusko-Kanada
19:08
Švýcarsko-Švédsko
neděle 29.prosince 2019
USA-Rusko
15:08
Kazachstán-Finsko
pondělí 30.prosince 2019
Německo-Kanada
15:08
Kazachstán-Švédsko
USA-Česko
19:08
Slovensko-Švýcarsko
úterý 31.prosince 2019
Rusko-Německo
15:08
Švédsko-Slovensko
Kanada-Česko
19:08
Finsko-Švýcarsko
čtvrtfinále TŘINEC
čtvrtek 2.ledna 2020
12:08
ČF1
17:38
ČF3
čtvrtfinále OSTRAVA
čtvrtek 2.ledna 2020
15:08
ČF2
20:08
ČF4
semifinále OSTRAVA
sobota 4.ledna 2020
15:08
SF1
19:08
SF2
medailová utkání - OSTRAVA
neděle 5.ledna 2020
15:08
o bronz
19:08
FINÁLE
PLAY-OUT o udržení - OSTRAVA
čtvrtek 2.ledna 2020
10:08
5A-5B
sobota 4.ledna 2020
11:08
5B-5A
neděle 5.ledna 2020 pouze za nerozhodnutého stavu na zápasy
11:08
5A-5B
         
 
 
 
ÚTOK NA EVROPSKÝ REKORD!
BREAK EUROPEAN ATTENDANCE RECORD!
 
Česká republika drží světový rekord v návštěvnosti elitního MS dospělých, kterého dosáhla v roce 2015. V juniorské kategorii se návštěvnost evropských turnajů nemůže rovnat s těmi zámořskými, přesto pro Českou republiku leží velká výzva: překonat rekord Helsinek 2016, kde turnaj navštívilo za 31 utkání celkem 215 226 diváků, tj. 7 174 na jedno utkání.
The Czech Republic has an attendance record at IIHF adult world championship, from 2015 WC.
Attendance record at European World Junior Championships has Finland and its WJC 2016. 31 games at Helsinki visited 215 226 spectators, i.e. 7174 spectators by each game.
 
NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ EVROPSKÁ MS JUNIORŮ V HOKEJI
THE TOP-VISITED EUROPEAN WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIPS
poř.
rank
pořadatelská země
country
rok
year
města
cities
utkání
games
celkem návštěvníků
total attendance
průměr/utkání
average/game
1.
Finsko
2016
Helsinki
31
215 226
7 174
2.
Švédsko
2014
Malmö
31
144 268
4 653
3.
Finsko
1998
Helsinki, Hameenlinna
34
139 680
4 108
4.
Finsko
2004
Helsinki, Hameenlina
31
116 556
3 760
5.
Česko
2002
Pardubice,
Hradec Králové
34
111 128
3 268
6.
Rusko
2013
Ufa
31
110 175
3 554
7.
Česko
2008
Pardubice, Liberec
31
103 179
3 328
8.
Rusko
2001
Moskva, Podolsk
34
84 100
2 474
9.
Švédsko
2007
Leksand, Mora
31
63 493
2 048
 
 
 
 

 
NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ JUNIORSKÁ MS
V EVROPĚ
poř.
pořadatelská země
rok
města
Z
celkem návštěvníků
průměr na zápas
1.
Finsko
2016
Helsinki
31
215 226
7 174
2.
Švédsko
2014
Malmö
31
144 268
4 653
3.
Finsko
1998
Helsinki, Hameenlinna
34
139 680
4 108
4.
Finsko
2004
Helsinki, Hameenlina
31
116 556
3 760
5.
Česko
2002
Pardubice,
Hradec Králové
34
111 128
3 268
6.
Rusko
2013
Ufa
31
110 175
3 554
7.
Česko
2008
Pardubice, Liberec
31
103 179
3 328
8.
Rusko
2001
Moskva, Podolsk
34
84 100
2 474
9.
Švédsko
2007
Leksand, Mora
31
63 493
2 048
 
 
NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ JUNIORSKÁ MS
V ZÁMOŘÍ
poř.
pořadatelská země
rok
města
Z
celkem návštěvníků
průměr na zápas
1.
Kanada
2009
Ottawa
31
453 282
14 622
2.
Kanada
2012
Calgary, Edmonton
31
444 718
14 345
3.
Kanada
2015
Toronto, Montréal
30
336 370
11 212
4.
USA
2011
Buffalo, Niagara
31
331 297
10 687
5.
Kanada
2006
Vancouver, Kelowna
31
325 138
10 488
6.
Kanada
2010
Saskatoon, Regina
31
301 944
9 740
7.
Kanada
2017
Montréal, Toronto
30
257 882
8 596
8.
Kanada
2003
Halifax, Sydney
31
242 173
7 812
9.
USA
2018
Buffalo
30
211 210
7 040
10.
USA
2005
Grand Forks,
 Thief River Falls
31
193 256
6 234
 
 
 
 
 
2020 IIHF WORLD JUNIOR ICE HOCKEY CHAMPIONSHIPS / MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI JUNIORŮ 2020
 
SKUPINA A / GROUP A
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
 
1
Švédsko
4
3
1
0
0
0
0
20-8
+12
11
 
 
 
2
Švýcarsko
4
3
0
0
0
0
1
19-12
+7
9
 
 
 
3
Finsko
4
2
0
0
0
1
1
19-10
+9
7
 
 
 
4
Slovensko
4
1
0
0
0
0
3
8-22
-14
3
 
 
 
5
Kazachstán
4
0
0
0
0
0
4
7-21
-14
0
 
 
do čtvrtfinále postupují čtyři nejlepší týmy skupiny
Kazachstán bude hrát play-out o udržení v elitní skupině
 
 
 
čtvrtek 26.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
 1 397 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
34
2:36
 
19
6:13
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
bílé dresy
Hollenstein (Charlin)
Berni, Henauer- Wetter, Sopa, Schmid
J.Moser, Gross- Verboon, Kohler, Nussbaumer
Pezzullo, Aebischer -Mettler, Knak, Gerber
Guggenheim- Berri, Jobin, Patry, Salzgeber
5:3
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek- Bujalskij, Sajko, Djomin
Koroljov, Butenko- Čaporov, Musorov, Bojko
Katasonov, Sčlyčkov- Bondarenko, Omirbekov, Asuchanov
Muratov, Šaichmedenov- Chalov, Ljapunov, Alexandrov
nejlepší hráč utkání: David Aebischer
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Maxim Musorov
události zápasu - domácí
 
2:1
1:2
2:0

události zápasu - hosté
00:34
02:49
18:51
22:37
30:37
40:51
48:55
50:34
53:19
53:54
2min
EQ
P1
2min
EQ
2min
EQ
2min
timeout
EQ
Sopa (podrážení)
Verboon
Gerber (Aebischer)
Henauer (podrážení)
Salzgerber
Sopa (podrážení)
Wetter (Aebischer, Sopa)
Gross (hrubost)
oddechový čas
Verboon
 
00:47
09:34
15:10
18:28
24:54
35:39
2min
2min
EQ
2min
EQ
EQ
Dichanbek (hákování)
Gajtamirov (podrážení)
Musorov (Bojko)
Bondarenko (držení protihráče)
Djomin (Bondarenko)
Musorov
hlavní rozhodčí:
Oldřich HEJDUK (CZE), Kristian VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Cody HUSEBY (CAN)
                                       
 
čtvrtek 26.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 471 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
48
9:02
 
25
7:09
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
modré dresy
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Soderström- Fagemo, Hoglander, Gustafsson
Ginning, Lundkvist - Pasic, Bäck, Berggren
Björnfot, Bröberg - Holtz, Henriksson, Raymond
Norlinder- Eriksson, Oberg, Nassen, Gustafsson
3:2 pp
Annunen (Patrikainen)
Nousiainen, Thomson- Maccelli, Kupari, Killinen
Heinola, Honka - Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen- Petman, Saarela, Erholtz
Seppala, Hatakka- Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
nejlepší hráč utkání: Nils Hoglander
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nejlepší hráč utkání: Justus Annunen
události zápasu - domácí
 
0:1
1:1
1:0
1:0
události zápasu - hosté
02:54
03:17
14:18
21:05
22:51
42:59
54:51
63:39
64:55
2min
2min
2min
EQ
2min
2min
EQ
timeout
P1
Raymond (hákování)
Fagemo (vysoká hůl)
Oberg (hákování)
Hoglander (Fagemo)
Gustafsson (podrážení)
Söderström (podrážení)
Fagemo (Hoglander)
oddechový čas
Holtz (Berggren)
 
11:20
16:21
19:00
23:37
33:35
36:52
50:50
64:39
2min
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
Kupari (vysoká hůl)
Puistola (Honka, Tanus)
Maccelli (hákování)
Puistola (sekání)
Tanus (Puistola)
Thomson (držení protihráče)
Heinola (vysoká hůl)
Thomson (nedovolené bránění)
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Sergej MOROZOV (RUS)
čároví rozhodčí:
Jonas MERTEN (GER), Nikita ŠALAGIN (RUS)
                                       
 
pátek 27.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
24
7:57
 
23
11:09
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
modré dresy
Hlavaj (Vyletelka)
Dlugoš, Bučko - Džugan, Minárik, Faško-Rudáš
Vitaloš, Kňažko - Čajkovič, Okuliar, Kováčik
Česánek, Mudrák- Pauliny, Tkáč, Mrázik
Turan - Ďurina, Jendek, Minárik
3:1
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek- Djomin, Sajko, Bujalskij
Butěnko, Koroljov- Bojko, Musorov, Čaporov
Katasonov, Sčlyčkov- Asuchanov, Bondarenko, Omirbekov
Muratov, Šajchmedenov- Čalov, Ljapunov, Alexandrov
nejlepší hráč utkání: Samuel Hlavaj
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Tamirlan Gajtamirov
události zápasu - domácí
 
0:0
1:1
2:0

události zápasu - hosté
02:45
11:27
19:39
24:49
29:05
29:05
35:22
50:06
53:15
57:04
59:53
2min
2min
2min
P1
2min
10min
2min
2min
2min
EQ
ENG
Jendek (hákování)
Tkáč (vysoká hůl)
Tkáč (sekání)
Okuliar (Kňažko, Čajkovič)
Turan (úder do oblasti hlavy a krku)
Turan (osobní trest)
Okuliar (krosček)
Kňažko (vysoká hůl)
Česánek (zdržování hry)
Tkáč (Mrázik, Mudrák)
Džugan (Mudrák)
 
05:13
16:45
18:30
23:08
29:43
34:00
34:00
59:27-
2min
2min
2min
2min
P1
2min
10min
-59:53
Kazachstán (příliš mnoho hráčů na ledě)
Sčlyčkov (nedovolené bránění)
Gajtamirov (podrážení)
Sajko (podrážení)
Musorov (Butěnko)
Alexandrov (úder do oblasti hlavy a krku)
Alexandrov (osobní trest)
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí:
Andre SCHRADER (GER), Michael TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí:
Vít LEDERER (CZE), Tobias NORDLANDER (SWE)
                                       
 
sobota 28.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
40
5:48
 
26
6:50
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Annunen (Piiroinen)
Nousiaine, Tomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Heinola, Hatäkää - Puistola, Oden, Tanus
Kokkonen, Utunen- Petman, Erholtz
Honka, Seppala- Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
8:1
Vyletelka (35.Hlavaj)
Dlugoš, Džugan- Minárik, Bučko, Faško-Rudáš
Vitaloš, Kňažko - Čajkovič, Kováčik, Okuliár
Mudrák, Česánek - Pauliny, Tkáč, Mrázik
Jendek, Minárik, Ďurina, Turan
nejlepší hráč utkání: Aku Räty
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Róbert Džugan
události zápasu - domácí
 
2:0
5:1
1:0

události zápasu - hosté
04:54
13:21
21:11
21:51
27:15
28:26
33:14
34:51
36:24
39:30
47:53
50:27
52:03
P1
EQ
2min
2min
P1
EQ
EQ
EQ
2min
EQ
2min
2min
O1
Puistola (Oden, Tanus)
Aku Räty (Aatu Räty, Ranta)
Thomson (krosček)
Seppala (krosček)
Oden (Puistola, Tanus)
Aku Räty (Maccelli, Killinen)
Kokkonen (Ranta)
Erholtz (Thomson, Nousiainen)
Aku Räty (vysoká hůl)
Aku Räty (Maccelli, Heinola)
Thomson (držení protihráče)
Maccelli (vysoká hůl)
Petman (Hatakää)
 
01:19
03:46
06:33
06:33
26:35
34:51
36:34
2min
2min
2min
10min
2min
výměna
P1
Čajkovič (podrážení)
Turan (podrážení)
Okuliar (hákování)
Okuliar (nadávky rozhodčímu/osobní trest)
Okuliar (hákování)
Samuel Vyletelka >>> Samuel Hlavaj
Džugan (Tkáč, Mudrák)
hlavní rozhodčí:
Ivan FATĚJEV (RUS), Oldřich HEJDUK (CZE)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), David OBWEGESER (SUI)
                                       
 
sobota 28.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 109 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
27
4:30
 
27
8:50
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
žluté dresy
Hollenstein (30.Charlin)
Berni, Aebischer - Schmid, Patry, Wetter
Moser, Gross- Nussbaumer, Köhler, Verboon
Henauer, Pezzullo- Gerber, Mettler, Sopa
Guggenheim- Berri , Jobin, Knak, Salzgerber
2:5
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Söderström- D.Gustafsson, Fagemo, Höglander
Ginning, Lundkvist-Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg- Holtz, Raymond, Henriksson
Norlinder - Eriksson, H.Gustafsson, Oberg, Nassen
nejlepší hráč utkání: Valéntin Nussbaumer
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Samuel Fagemo
události zápasu - domácí
 
0:2
1:3
1:0

události zápasu - hosté
13:26
17:48
19:39
29:02
33:02
39:47
51:37
54:09
2min
2min
2min
výměna
2min
P1
2min
EQ
Patry (hákování)
Berri (podrážení)
Salzgerber (podrážení)
Hollenstein >>> Charlin
Sopa (hákování)
Köhler (Nussbaumer, Moser)
Köhler (hákování)
Gross (Köhler, Verboon)
 
03:25
09:58
11:20
21:28
29:02
34:12
39:17
39:17
40:23
EQ
EQ
2min
P1
EQ
P1
2min
10min
2min
Fagemo (Söderström)
Fagemo (Höglander)
Ginning (podrážení)
Höglander (Lundkvist, Sandin)
Henriksson (Raymond, Ginning)
Raymond (Berggren, Holtz)
Ginning (vražení na hrazení)
Ginning (osobní trest)
D.Gustafsson (podrážení)
hlavní rozhodčí:
Sean MACFARLANE (USA), Andre SCHRADER (GER)
čároví rozhodčí:
Markus HAGERSTRÖM (FIN), Vít LEDERER (CZE)
                                       
 
neděle 29.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
3 012 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
22
14:10
 
34
5:44
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Kalmykov (Pavlenko)
Gajtamirov, Dichanbek- Djomin, Asuchanov, Bujalski
Butenko, Koroljov- Bojko, Čaporov, Musorov
Katasonov, Šlyčkov- Bondarenko, Omirbekov, Alexandrov
Muratov, Šaichmedenov-Čalov, Ljapunov, Sajko
1:7
Piironen (Annunen)
Nousiainen, Thomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Hatakka, Heinola- Oden, Puistola, Tanus
Utunen, Kokkonen- Erholtz, Petman
Honka, Seppälä- Aatu Räty, Aku Räty, Ranta
nejlepší hráč utkání: Jusup Asuchanov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Patrik Puistola
události zápasu - domácí
 
1:2
0:2
0:3

události zápasu - hosté
05:39
10:13
19:14
21:43
32:47
39:42
2min
P1
2min
2min
2min
2min
Sajko (podrážení)
Bujalski (Asuchanov, Djomin)
Koroljov (hákování)
Koroljov (hákování)
Gajtamirov (hrubost)
Dichanbek (nedovolené bránění)
 
01:30
06:01
08:16
14:31
15:28
20:54
22:05
23:47
32:37
34:07
34:56
44:03
47:06
49:01
53:49
57:58
2min
P1
2min
EQ
2min
P1
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
EQ
2min
EQ
EQ
Hatakka (nedovolené bránění)
Puistola (Tanus, Heinola)
Ranta (držení protihráče)
Tanus (Oden, Puistola)
Ranta (sekání)
Maccelli (Thomson)
Heinola (podrážení)
Finsko - příliš mnoho hráčů na ledě
Aatu Räty (Aku Räty, Heinola)
Nousiainen (hákování)
Kokkonen (podrážení)
Seppälä (nedovolené bránění)
Puistola (Oden)
Aku Räty (sekání)
Kokkonen (Utunen)
Nousiainen (Maccelli, Killinen)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Ludvig LUNDGREN (SWE), Nikita ŠALAGIN (RUS)
                                       
 
pondělí 30.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
2 375 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
19
4:00
 
35
4:06
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
žluté dresy
Nurek (Pavlenko)
Gajtamirov, Dichanbek- R.Djomin, Bujalski, Asuchanov
Koroljov, Butenko-Čaporov, Musorov, Bojko
Katasonov, Šlyčkov - Omirbekov, Bondarenko, Alexandrov
Muratov, Šajchmedenov- Muratov, Ljapunov, Sajko
2:6
Eliasson (Alnefelt)
Sandin, Soderström - Ggemo, Höglander, Gustafsson
Ginning, Lundkvist-Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg - Raymond, Henriksson, Höltz
Norlinder-Eriksson, Gustafsson, Oberk, Nassen
nejlepší hráč utkání: Oleg Bojko
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Karl Henriksson
události zápasu - domácí
 
0:1
1:4
1:1

události zápasu - hosté
20:48
27:09
30:37
31:38
53:57
58:34
2min
2min
2min
EQ
EQ
2min
Djomin (držení hole)
Koroljov (držení protihráče)
Alexandrov (hákování)
Bojko
Musorov (Gajtamirov)
Bondarenko (sekání)
 
01:50
15:12
22:37
24:08
27:40
30:57
43:02
51:13
2min
EQ
P1
EQ
P1
P1
2min
EQ
Oberg (podrážení)
Fagemo (Höglander, Sandin)
Fagemo (Sandin, Lundkvist)
Oberg (Nassen)
Höglander (Gustafsson)
Berggren (Holtz, Pasic)
Henriksson (hákování)
Raymond (Hnriksson, Lundkvist)
hlavní rozhodčí:
Lassi HEIKKINEN (FIN), Oldřich HEJDUK (CZE)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Šimon SYNEK (SVK)
                                       
 
pondělí 30.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
29
13:20
 
26
09:01
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
červené dresy
Hlavaj (15.Vyletelka)
Dlugoš, Bučko - M.Minárik, Džugan, Faško-Rudáš
Vitališ, Kňažko - Čajkovič, Kováčik, Okuliar
Česánek, Mudrák - Pauliny, Tkáč, Mrázik
Stacha, Turan - Ďurina, J.Minárik, Jendek
2:7
Hollenstein (Charlin)
Berni, Aebischer- Wetter, Schmid, Patry
Guggenheim, Moser - Verboon, Köhler, Nussbaumer
Henauer, Pezzullo-Gerber, Mettler, Berri
Knak, Jobin, Sopa, Salzgerber
nejlepší hráč utkání: Martin Faško-Rudáš
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Gilian Köhler
události zápasu - domácí
 
0:3
1:2
1:2

události zápasu - hosté
01:19
09:24
14:49
24:05
30:26
36:41
38:34
46:37
49:48
2min
2min
výměna
2min
2min
2min
O1
P1
2min
Kováčik (držení protihráče)
Džugan (sekání)
Samuel Hlavaj >>> Samuel Vyletelka
Minárik (hákování)
Ďurina (hákování)
Jendek (držení protihráče)
Faško-Rudáš (Okuliar)
Džugan (Čajkovič, Mudrák)
Minárik (podrážení)
 
05:13
07:55
10:04
11:00
14:49
15:13
27:38
33:21
39:55
43:11
45:17
47:18
50:09
52:27
2min
EQ
P1
2min
EQ
2min
2min
EQ
EQ,EA
2min
2min
2min
P1
EQ
Patry (podrážení)
Köhler (Berni, Nussbaumer)
Köhler (Nussbaumer, Moser)
Schmid (nedovolené bránění)
Nussbaumer (Verboon)
Moser (držení protihráče)
Schmid (hákování)
Knak (Jobin)
Schmid (Aebischer, Verboon)
Schmid (držení protihráče)
Jobin (sekání)
Berni (hákování)
Henauer (Nussbaumer, Moser)
Verboon (Köhler)
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Vít LEDERER (CZE), Jonas MERTEN (GER)
                                       
 
úterý 31.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 154 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
42
10:06
 
18
6:47
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
modré dresy
Alnefelt (Portillo)
Sandin, Söderström- Gustafsson, Höglander, Fagemo
Lundkvist, Ginning- Bäck, Pasic, Berggren
Björnfot, Bröberg - Höltz, Raymond, Henriksson
Norlinder- Eriksson, Gustafsson, Oberg, Nassen
6:2
Hlavaj (Vyletelka)
Stacha, Vitaloš - Okuliar, Minárik, Faško-Rudáš
Mudrák, Kňažko - Džugan, Kováčik, Čajkovič
Bučko, Dlugoš - Jendek, Tkáč, Pauliny
Česánek- Minárik, Ďurina, Mrázik, Turan
nejlepší hráč utkání: Alexander Holtz
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Marko Stacha
události zápasu - domácí
 
3:0
2:0
1:2

události zápasu - hosté
08:59
09:14
09:27
12:10
13:16
25:08
36:09
39:56
44:30
51:17
52:27
54:06
58:03
59:44
EQ
EQ
2min
2min
O1
EQ
P1
2min
2min
2min
2min
timeout
2min
P1
Holtz (Söderström, Raymond)
Eriksson (Henriksson, Bäck)
Nassen (nedovolené bránění)
Fagemo (nedovolené bránění)
Bröberg (Nassen)
Bäck (Ginning, Berggren)
Holtz (Söderström, Berggren)
Söderström (držení protihráče)
Höglander (vysoká hůl)
Gustafsson (hrubost)
Berggren (nafilmovaný pád)
oddechový čas
Ginning (hrubost)
Fagemo (Höglander, Lundkvist)
 
06:49
28:46
35:00
45:17
51:17
51:17
52:27
53:37
54:06
58:03
58:03
59:16
2min
2min
2min
P1
2min
2min
2min
2min
2min
EQ
2min
2min
Slovensko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Kňažko (podrážení)
Ďurina (hákování)
Kováčik (Okuliar, Stacha)
Česánek (hrubost)
Turan (vysoká hůl)
Bučko (hrubost)
Faško-Rudáš (sekání)
Minárik (sekání)
Džugan (Faško-Rudáš)
Faško-Rudáš (hrubost)
Čajkovič (hákování)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Andre SCHRADER (GER)
čároví rozhodčí:
Chad HUSEBY (CAN), David OBWEGESER (SUI)
                                       
 
úterý 31.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
1 573 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
38
6:19
 
22
6:00
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Annunen (Patrikainen)
Nousiainen, Thomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Hatakää, Heinola- Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen - Erholtz, Petman
Honka, Seppälä - Aatu Räty, Aku Räty, Ranta
2:5
Charlin (Schmid)
Berni, Aebischer - Wetter, Schmid, Berri
Guggenheim, Moser -Nussbaumer, Verboon, Köhler
Henaer, Pezzullo-Mettler, Sopa, Gerber
Patry, Jobin, Knak
nejlepší hráč utkání: Anttoni Honka
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Simon Knak
události zápasu - domácí
 
1:0
1:3
0:2

události zápasu - hosté
08:40
12:49
17:53
28:33
50:26
56:04
58:01-
2min
P1
2min
EQ
2min
timeout
-59:48
Hatakää (sekání)
Honka (Heinola, Tanus)
Kokkonen (držení protihráče)
Oden (Thomson, Nousiainen)
Erholtz (držení protihráče)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
 
12:29
20:19
22:18
23:44
36:03
38:47
50:03
58:01
59:48
2min
EQ
EQ
2min
EQ
2min
EQ
2min
O1,ENG
Verboon (hákování)
Berri (Schmid)
Jobin (Aebischer, Patry)
Verboon (sekání)
Berri (Wetter, Schmid)
Köhler (sekání)
Knak (Berni, Aebischer)
Patry (hákování)
Nussbaumer
hlavní rozhodčí:
Andreas HARNEBRING (SWE), Sergej MOROZOV (RUS)
čároví rozhodčí:
Ludvig LUNDGREN (SWE), Tobias NORDLANDER (SWE)
                                       
 
 
 
 
 

FINSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Kari PIIROINEN (Windsor Spitfires)

Justus ANNUNEN (Kärpät Oulu)

Jasper PATRIKAINEN (Pelicans Lahti)

 

OBRÁNCI

Santeri HATAKKA (Ilves Tampere)

Anttoni HONKA (JYP Jyväskylä)

Ville HEINOLA (Lukko Rauma)

Mikko KOKKONEN (Mikkelin Jukurit)

Peetro SEPPÄLÄ (KooKoo Kouvola)

Toni UTUNEN (Tappara Tampere)

Kim NOUSIAINEN (KalPa Kuopio)

Lassi THOMSON (Ilves Tampere)

 

ÚTOČNÍCI

Eemil ERHOLTZ (Vaasan Sport)

Lenni KILLINEN (Ässät Pori)

Joonas ODEN (KooKoo Kouvola)

Rasmus KUPARI (Los Angeles Kings)

Matias MACCELLI (Ilves Tampere)

Patrik PUISTOLA (Tappara Tampere)

Ville PETMAN (Lukko Rauma)

Sampo RANTA (University of Minnesota)

Antti SAARELA (Ilves Tampere)

Kristian TANUS (Mikkelin Jukurit)

Aatu RÄTY (Kärpät Oulu)

Aku RÄTY (Kärpat Oulu)

 

 

ŠVÉDSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Jesper ELIASSON (Växjö Lakers)

Hugo ALNEFELT (HV'71)

Erik PORTILLO (Dubuque Flightning Saints)

 

OBRÁNCI

Tobias BJÖRNFOT (Los Angeles Kings)

Adam GINNING (Linköping HC)

Philip BROBERG (Skellefteå AIK)

Mattias NORLINDER (MODO Hockey)

Rasmus SANDIN (Toronto Maple Leafs)

Victor SÖDERSTRÖM (Brynäs IF)

Nils LUNDKVIST (Luleå HF)

 

ÚTOČNÍCI

Alexander HOLTZ (Djugårdens IF)

Samuel FAGEMO (Frölunda HC)

Oskar BÄCK (Färjestads BK)

Lucas RAYMOND (Frölunda HC)

David GUSTAFSSON (Winnipeg Jets)

Nikola PASIC (Bofors IK Karlskoga)

Nils HÖGLANDER (Rögle BK)

Karl HENRIKSSON (Frölunda HC)

Albin ERIKSSON (Skellefteå AIK)

Hugo GUSTAFSSON (Södertälje SK)

Linus ÖBERG (Örebro HK)

Jonatan BERGGREN (Skellefteå AIK)

Linus NÄSSÉN (Frölunda HC)

 

 

SLOVENSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Samuel HLAVAJ (Sherbrooke Phoenix)

Jakub LACKOVIČ (MsHKM Žilina)

Samuel VYLETELKA (Minnesota Magicians)

 

OBRÁNCI

Martin BUČKO (HC Košice)

Boris ČESÁNEK (HK ŠKP Poprad)

Marcel DLUGOŠ (MsHKM Žilina)

Samuel KŇAŽKO (TPS Turku)

Dávid MUDRÁK (TPS Turku)

Marko STACHA (HK Dukla Trenčín)

Oliver TURAN (HC'07 Detva)

Martin VITALOŠ (Rögle Angelholm)

 

ÚTOČNÍCI

Maxim ČAJKOVIČ (Saint John Sea Dogs)

Viktor ĎURINA (HK Dukla Trenčín)

Róbert DŽUGAN (HK Dukla Trenčín)

Martin FAŠKO-RUDÁŠ (Everett Silvertips)

Dominik JENDEK (HC Slovan Bratislava)

Kristián KOVÁČIK (HK Dukla Trenčín)

Jakub MINÁRIK (HK Nitra)

Marek MINÁRIK (MsHK Žilina)

Michal MRÁZIK (Linköping HC)

Oliver OKULIAR (Lethbridge Hurricanes)

Adam PAULÍNY (MHA Martin)

Daniel Vladimír TKÁČ (Merritt Centennials)

Nicolas FERENYI (HK Dukla Trenčín)

 

 

ŠVÝCARSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Stéphane CHARLIN (Genève Servette)

Luca HOLLENSTEIN (EV Zug)

Akira SCHMID (Omaha Lancers)

 

OBRÁNCI

David AEBISCHER (Gatineau Olympiques)

Tim BERNI (ZSC Lions)

Nico GROSS (Oshawa Generals)

Bastian GUGGENHEIM (SCL Tigers)

Mika HENAUER (SC Bern)

Janis MOSER (EHC Biel-Bienne)

Roco PEZZULLO (HC Ambri-Piotta)

 

ÚTOČNÍCI

Fabian BERRI (ZSC Lions)

Jeremi GERBER (SC Bern)

Gaétan JOBIN (Charlottetown Islanders)

Simon KNAK (Portland Winterhawks)

Gilian KOHLER (EHC Biel-Bienne)

Julian METTLER (EHC Kloten)

Valentin NUSSBAUMER (Shawinigan Cataractes)

Stéphane PATRY (Genève-Servette)

Joel SALZGEBER (SCL Tigers)

Sandro SCHMID (Fribourg-Gottéron)

Kyen SOPA (Niagara IceDogs)

Matthew VERBOON (Colgate University)

Gian-Marco WETTER (SC Rapperswil-Jona)

 

 

 

 

KAZACHSTÁN - soupiska

BRANKÁŘI

Vladislav NUREK (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim PAVLENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Roman KALMYKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

OBRÁNCI

Arťom KOROLJOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Tamirlan GAJTAMIROV (Des Moines Buccaneers)

Madi DICHANBEK (Sněžnyje Barsy Astana)

Danil BUTENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Timofej KATASSONOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

David MURATOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Vladimir SČLYČKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Ansar ŠAJCHMEDENOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

ÚTOČNÍCI

Oleg BOJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Ruslan DJOMIN (HK Termitau)

Jusup ASUCHANOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Denis ČAPOROV (HK Termitau)

Andrej BUJALSKIJ (Sarajka Karaganda)

Vladislav SAJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Stanislav ALEXANDROV (Sněžnyje Barsy Astana)

Nikita LJAPUNOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim ČALOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Konstantin BONDARENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Alichan OMIRBEKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Maxim MUSOROV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

 
 
 
 
 
2020 IIHF WORLD JUNIOR ICE HOCKEY CHAMPIONSHIPS / MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI JUNIORŮ 2020
 
SKUPINA B / GROUP B
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
 
1
Kanada
4
3
0
0
0
0
1
17-13
+4
9
 
 
 
2
USA
4
2
1
0
0
0
1
17-13
+4
8
 
 
 
3
Rusko
4
2
0
0
0
0
2
16-8
+8
6
 
 
 
4
Česko
4
1
0
0
0
1
2
12-18
-6
4
 
 
 
5
Německo
4
1
0
0
0
0
3
9-19
-10
3
 
 
do čtvrtfinále postupují čtyři nejlepší týmy skupiny
Německo hraje play-out o udržení v elitní skupině MS
 
 
 
čtvrtek 26.12.2019
15:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
22
8:12
 
36
9:49
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
bílé dresy
Dostál (Pařík)
Klikorka, Zábranský - Pekař, Jeník, Teplý
Kubíček, Kučeřík - Lauko, Šír, Kubíček
Haš, Dajčar - Raška, Myšák, Čajka
Pavel, Blümel, Šik
4:3
Askarov (41.Miftachov)
Žiravůljkov, Romanov - Dorofejev, Děnisenko, Chovanov
Zamula, Malyšev- Sokolov, Voronkov, Alexandrov
Galenjuk, Pylenkov- Marčenko, Morozov, Podkolzin
Sorkin, Rtišev, Grošev
nejlepší hráč utkání: Jan Myšák
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Jegor Zamula
události zápasu - domácí
 
2:2
2:1
0:0

události zápasu - hosté
02:46
03:41
07:41
08:06
12:31
15:30
20:20
25:31
37:25
47:17
P1
2min
EQ
2min
2min
2min
2min
EQ
P2
2min
Kubíček (Jeník, Teplý)
Zábranský (nesportovní chování)
Myšák (Teplý)
Dajčar (podrážení)
Kučeřík (hrubost)
Pekař (podrážení)
Čajka (podrážení)
Blümel
Jeník (Teplý, Šír)
Haš (držení protihráče)
 
02:32
03:41
10:19
14:32
18:31
26:16
36:02
37:21
37:44
40:00
56:04
56:31
56:31
2min
2min
EQ
EQ
2min
EQ
2min
2min
2min
výměna
2min
2min
10min
Malyšev (vysoká hůl)
Marčenko (nesportovní chování)
Zamula (Chovanov, Děnisenko)
Podkolzin (Marčenko, Romanov)
Pylenkov (hákování)
Zamula (Voronkov, Alexandrov)
Voronkov (sekání)
Rtyšev (hrubost)
Malyšev (hákování)
Jaroslav Askarov >> Alexander Miftachov
Zamula (držení protihráče)
Galenjuk (vražení na hrazení)
Galenjuk (osobní trest)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Sean MACFARLANE (USA)
čároví rozhodčí:
David OBWEGESER (SUI), Šimon SYNEK (SVK)
                                       
 
čtvrtek 26.12.2019
19:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
32
6:13
 
USA
32
6:28
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
bílé dresy
Daws (Hofer)
Bahl, Bernard-Docker - Veleno, Foote, Lafrenière
McIsaac, Smith - Hayton, Cozens, Byfield
Addison, Byram- Dellandrea, Dudas, Foudy
Drysdale- Thomas, Lavoie, McMichael, Mercer
6:4
Knight (Wolf)
Stastney, Miller- Pinto, Wahlstrom, Robertsom
Harris, Samuelsson- Beecher, Drury, Caufield
Emberson, Jones- Turcotte, Ford, Brink
York- Hall, Pivonka, Kaliyev, Zegras
nejlepší hráč utkání: Alexis Lafrenière
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Shane Pinto
události zápasu - domácí
 
0:2
3:0
3:2

události zápasu - hosté
02:22
17:19
23:31
26:34
33:03
39:44
50:47
53:00
56:15
56:49
58:50
2min
2min
EQ
P1
P1
2min
P1
2min
2min
EQ
ENG
Hayton (podrážení)
McIsaac (hákování)
McMichael (Thomas)
Hayton (Lafrenière)
Foote (Smith)
Bahl (hrubost)
Hayton (Lafrenière, Veleno)
Byfield (vysoká hůl)
Dellandrea (nedovolené bránění)
Lafrenière
Dellandrea (Lafrenière)
 
03:10
05:54
18:32
26:27
31:34
36:06
50:10
52:45
56:42
58:13
58:14-
P1
2min
P1
2min
2min
2min
2min
EQ
P1
timeout
-58:50
Pinto (Jones, Brink)
Harris (nedovolené bránění)
Kaliyev (Zegras, Turcotte)
Pinto (držení protihráče)
York (nedovolené bránění)
Stastney (vysoká hůl)
Stastney (hákování)
Robertson (Wahlstrom, Pinto)
Pinto (Robertson)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí:
Andreas HARNEBRING (SWE), Lassi HEIKKINEN (FIN)
čároví rozhodčí:
Markus HAGERSTR¨PM (FIN), Ludvig LUNDGREN (SWE)
                                       
 
pátek 27.12.2019
19:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
5 013 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
20
7:38
 
USA
29
5:31
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
modré dresy
Ancicka (Hane)
Seider, Mik - Bokk, Reichel, Jentzch
Huttl, Wirt- Schütz, Stützle, Peterka
Mass, Dersch - Lobach, Kinder, Schinko
Heinzinger- Nijenhuis, Fleischer, Valenti
3:6
Wolf (Knight)
Harris, Samuelsson - Pinto, Wahlstrom, Robertson
Stastney, Miller - Ford, Caufield, Drury
Jones, Emberson- Beecher, Turcotte, Brink
York - Hall, Zegras, Pivonka, Kaliyev
nejlepší hráč utkání: John Peterka
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Trevor Zegras
události zápasu - domácí
 
1:2
2:2
0:2

události zápasu - hosté
02:32
19:22
22:53
28:36
30:56
31:27
45:47
54:16
P1
2min
P1
EQ
2min
2min
2min
timeout
Peterka (Stützle, Bokk)
Schütz (sekání)
Peterka (Seider, Bokk)
Bokk (Schütz, Reichel)
Lobach (krosček)
Seider (hrubost)
Wirt (hákování)
oddechový čas
 
01:26
07:04
16:06
18:37
21:34
31:27
34:16
38:31
47:18
50:51
53:03
54:16
2min
EQ
2min
EQ
2min
2min
EQ
EQ
P1
EQ
2min
2min
Wahlstrom (podrážení)
Harris (Zegras, Kaliyev)
Pivonka (sekání)
Jones (Zegras, Pinto)
Zegras (vysoká hůl)
Turcotte (sekání)
Pinto (Zegras, Miller)
Hall (Zegras, Pivonka)
Brink (Robertson, Wahlstrom)
Wahlstrom (Pinto)
Wahlstrom (držení protihráče)
Samuelsson (vysoká hůl)
hlavní rozhodčí:
Ivan FATĚJEV (RUS), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Nikita ŠALAGIN (RUS), Šimon SYNEK (SVK)
                                       
   
sobota 28.12.2019
15:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
30
14:41
 
25
8:09
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
bílé dresy
Dostál (Pařík)
Klikorka, Zábranský - Teplý, Jeník, Pekař
Plášek, Kučeřík - Kubíček, Šír, Pytlík
Dajčar, Haš - Čajka, Myšák, Raška
Šik, Pavel, Blümel
3:4
Hane (Ancicka)
Seider, Mik- Peterka, Stützle, Schütz
Hüttl, Wirt - Jentzsch, Bokk, Reichel
Mass, Dersch - Lobach, Schinko, Kinder
Heinzinger- Nijenhuis, Fleischer, Brune, Valenti
nejlepší hráč utkání: Jan Šír
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Dominik Bokk
události zápasu - domácí
 
1:2
0:1
2:1

události zápasu - hosté
00:09
10:54
16:41
21:28
31:35
32:09
32:09
37:44
37:44
47:09
49:17
52:30
58:31
59:13
60:00
60:00
2min
2min
P1
2min
2min
2min
10min
2min
10min
2min
EQ
P2
-60:00
timeout
2min
2min
Pekař (podrážení)
Pekař (HÁKOVÁNÍ)
Haš (Pekař, Pytlík)
Dajčar (podrážení)
Jeník (hákování)
Zábranský (vražení na hrazení)
Zábranský (osobní trest)
Dajčar (vražení zezadu)
Dajčar (osobní trest)
Pavel (držení protihráče)
Jeník (Haš)
Zábranský (Haš)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
Plášek (hrubost)
Zábranský (sekání)
 
01:41
07:31
08:18
15:56
15:56
22:47
26:40
33:22
38:04
41:11
44:41
47:33
50:30
50:47
52:52
60:00
P1
EQ
2min
2min
10min
2min
2min
P2
2min
2min
2min
P1
2min
2min
2min
2min
Reichel (Lobach)
Peterka (Stützle, Seider)
Wirt (sekání)
Peterka (vražení zezadu)
Peterka (osobní trest)
Schütz (hákování)
Schütz (nedovolené bránění)
Bokk (Seider, Jentzsch)
Schütz (nedovolené bránění)
Hüttl (nedovolené bránění)
Hüttl (vysoká hůl)
Bokk (Jentzsch, Seider)
Seider (napadení)
Schütz (hákování)
Schütz (faul loktem)
Seider (hrubost)
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Lassi HEIKKINEN (FIN)
čároví rozhodčí:
Cody HUSEBY (CAN), Ludvig LUNDGREN (SWE)
                                       
   
sobota 28.12.2019
19:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků