---

2020 IIHF WORLD JUNIOR ICE HOCKEY CHAMPIONSHIPS / MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI JUNIORŮ 2020
 
SKUPINA A / GROUP A
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
 
1
Švédsko
4
3
1
0
0
0
0
20-8
+12
11
 
 
 
2
Švýcarsko
4
3
0
0
0
0
1
19-12
+7
9
 
 
 
3
Finsko
4
2
0
0
0
1
1
19-10
+9
7
 
 
 
4
Slovensko
4
1
0
0
0
0
3
8-22
-14
3
 
 
 
5
Kazachstán
4
0
0
0
0
0
4
7-21
-14
0
 
 
do čtvrtfinále postupují čtyři nejlepší týmy skupiny
Kazachstán bude hrát play-out o udržení v elitní skupině
 
 
 
čtvrtek 26.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
 1 397 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
34
2:36
 
19
6:13
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
bílé dresy
Hollenstein (Charlin)
Berni, Henauer- Wetter, Sopa, Schmid
J.Moser, Gross- Verboon, Kohler, Nussbaumer
Pezzullo, Aebischer -Mettler, Knak, Gerber
Guggenheim- Berri, Jobin, Patry, Salzgeber
5:3
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek- Bujalskij, Sajko, Djomin
Koroljov, Butenko- Čaporov, Musorov, Bojko
Katasonov, Sčlyčkov- Bondarenko, Omirbekov, Asuchanov
Muratov, Šaichmedenov- Chalov, Ljapunov, Alexandrov
nejlepší hráč utkání: David Aebischer
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Maxim Musorov
události zápasu - domácí
 
2:1
1:2
2:0

události zápasu - hosté
00:34
02:49
18:51
22:37
30:37
40:51
48:55
50:34
53:19
53:54
2min
EQ
P1
2min
EQ
2min
EQ
2min
timeout
EQ
Sopa (podrážení)
Verboon
Gerber (Aebischer)
Henauer (podrážení)
Salzgerber
Sopa (podrážení)
Wetter (Aebischer, Sopa)
Gross (hrubost)
oddechový čas
Verboon
 
00:47
09:34
15:10
18:28
24:54
35:39
2min
2min
EQ
2min
EQ
EQ
Dichanbek (hákování)
Gajtamirov (podrážení)
Musorov (Bojko)
Bondarenko (držení protihráče)
Djomin (Bondarenko)
Musorov
hlavní rozhodčí:
Oldřich HEJDUK (CZE), Kristian VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Cody HUSEBY (CAN)
                                       
 
čtvrtek 26.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 471 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
48
9:02
 
25
7:09
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
modré dresy
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Soderström- Fagemo, Hoglander, Gustafsson
Ginning, Lundkvist - Pasic, Bäck, Berggren
Björnfot, Bröberg - Holtz, Henriksson, Raymond
Norlinder- Eriksson, Oberg, Nassen, Gustafsson
3:2 pp
Annunen (Patrikainen)
Nousiainen, Thomson- Maccelli, Kupari, Killinen
Heinola, Honka - Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen- Petman, Saarela, Erholtz
Seppala, Hatakka- Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
nejlepší hráč utkání: Nils Hoglander
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl.
nejlepší hráč utkání: Justus Annunen
události zápasu - domácí
 
0:1
1:1
1:0
1:0
události zápasu - hosté
02:54
03:17
14:18
21:05
22:51
42:59
54:51
63:39
64:55
2min
2min
2min
EQ
2min
2min
EQ
timeout
P1
Raymond (hákování)
Fagemo (vysoká hůl)
Oberg (hákování)
Hoglander (Fagemo)
Gustafsson (podrážení)
Söderström (podrážení)
Fagemo (Hoglander)
oddechový čas
Holtz (Berggren)
 
11:20
16:21
19:00
23:37
33:35
36:52
50:50
64:39
2min
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
Kupari (vysoká hůl)
Puistola (Honka, Tanus)
Maccelli (hákování)
Puistola (sekání)
Tanus (Puistola)
Thomson (držení protihráče)
Heinola (vysoká hůl)
Thomson (nedovolené bránění)
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Sergej MOROZOV (RUS)
čároví rozhodčí:
Jonas MERTEN (GER), Nikita ŠALAGIN (RUS)
                                       
 
pátek 27.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
24
7:57
 
23
11:09
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
modré dresy
Hlavaj (Vyletelka)
Dlugoš, Bučko - Džugan, Minárik, Faško-Rudáš
Vitaloš, Kňažko - Čajkovič, Okuliar, Kováčik
Česánek, Mudrák- Pauliny, Tkáč, Mrázik
Turan - Ďurina, Jendek, Minárik
3:1
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek- Djomin, Sajko, Bujalskij
Butěnko, Koroljov- Bojko, Musorov, Čaporov
Katasonov, Sčlyčkov- Asuchanov, Bondarenko, Omirbekov
Muratov, Šajchmedenov- Čalov, Ljapunov, Alexandrov
nejlepší hráč utkání: Samuel Hlavaj
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Tamirlan Gajtamirov
události zápasu - domácí
 
0:0
1:1
2:0

události zápasu - hosté
02:45
11:27
19:39
24:49
29:05
29:05
35:22
50:06
53:15
57:04
59:53
2min
2min
2min
P1
2min
10min
2min
2min
2min
EQ
ENG
Jendek (hákování)
Tkáč (vysoká hůl)
Tkáč (sekání)
Okuliar (Kňažko, Čajkovič)
Turan (úder do oblasti hlavy a krku)
Turan (osobní trest)
Okuliar (krosček)
Kňažko (vysoká hůl)
Česánek (zdržování hry)
Tkáč (Mrázik, Mudrák)
Džugan (Mudrák)
 
05:13
16:45
18:30
23:08
29:43
34:00
34:00
59:27-
2min
2min
2min
2min
P1
2min
10min
-59:53
Kazachstán (příliš mnoho hráčů na ledě)
Sčlyčkov (nedovolené bránění)
Gajtamirov (podrážení)
Sajko (podrážení)
Musorov (Butěnko)
Alexandrov (úder do oblasti hlavy a krku)
Alexandrov (osobní trest)
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí:
Andre SCHRADER (GER), Michael TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí:
Vít LEDERER (CZE), Tobias NORDLANDER (SWE)
                                       
 
sobota 28.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
40
5:48
 
26
6:50
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Annunen (Piiroinen)
Nousiaine, Tomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Heinola, Hatäkää - Puistola, Oden, Tanus
Kokkonen, Utunen- Petman, Erholtz
Honka, Seppala- Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
8:1
Vyletelka (35.Hlavaj)
Dlugoš, Džugan- Minárik, Bučko, Faško-Rudáš
Vitaloš, Kňažko - Čajkovič, Kováčik, Okuliár
Mudrák, Česánek - Pauliny, Tkáč, Mrázik
Jendek, Minárik, Ďurina, Turan
nejlepší hráč utkání: Aku Räty
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Róbert Džugan
události zápasu - domácí
 
2:0
5:1
1:0

události zápasu - hosté
04:54
13:21
21:11
21:51
27:15
28:26
33:14
34:51
36:24
39:30
47:53
50:27
52:03
P1
EQ
2min
2min
P1
EQ
EQ
EQ
2min
EQ
2min
2min
O1
Puistola (Oden, Tanus)
Aku Räty (Aatu Räty, Ranta)
Thomson (krosček)
Seppala (krosček)
Oden (Puistola, Tanus)
Aku Räty (Maccelli, Killinen)
Kokkonen (Ranta)
Erholtz (Thomson, Nousiainen)
Aku Räty (vysoká hůl)
Aku Räty (Maccelli, Heinola)
Thomson (držení protihráče)
Maccelli (vysoká hůl)
Petman (Hatakää)
 
01:19
03:46
06:33
06:33
26:35
34:51
36:34
2min
2min
2min
10min
2min
výměna
P1
Čajkovič (podrážení)
Turan (podrážení)
Okuliar (hákování)
Okuliar (nadávky rozhodčímu/osobní trest)
Okuliar (hákování)
Samuel Vyletelka >>> Samuel Hlavaj
Džugan (Tkáč, Mudrák)
hlavní rozhodčí:
Ivan FATĚJEV (RUS), Oldřich HEJDUK (CZE)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), David OBWEGESER (SUI)
                                       
 
sobota 28.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 109 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
27
4:30
 
27
8:50
střely na bránu
přesilovky čas
červené dresy
žluté dresy
Hollenstein (30.Charlin)
Berni, Aebischer - Schmid, Patry, Wetter
Moser, Gross- Nussbaumer, Köhler, Verboon
Henauer, Pezzullo- Gerber, Mettler, Sopa
Guggenheim- Berri , Jobin, Knak, Salzgerber
2:5
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Söderström- D.Gustafsson, Fagemo, Höglander
Ginning, Lundkvist-Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg- Holtz, Raymond, Henriksson
Norlinder - Eriksson, H.Gustafsson, Oberg, Nassen
nejlepší hráč utkání: Valéntin Nussbaumer
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Samuel Fagemo
události zápasu - domácí
 
0:2
1:3
1:0

události zápasu - hosté
13:26
17:48
19:39
29:02
33:02
39:47
51:37
54:09
2min
2min
2min
výměna
2min
P1
2min
EQ
Patry (hákování)
Berri (podrážení)
Salzgerber (podrážení)
Hollenstein >>> Charlin
Sopa (hákování)
Köhler (Nussbaumer, Moser)
Köhler (hákování)
Gross (Köhler, Verboon)
 
03:25
09:58
11:20
21:28
29:02
34:12
39:17
39:17
40:23
EQ
EQ
2min
P1
EQ
P1
2min
10min
2min
Fagemo (Söderström)
Fagemo (Höglander)
Ginning (podrážení)
Höglander (Lundkvist, Sandin)
Henriksson (Raymond, Ginning)
Raymond (Berggren, Holtz)
Ginning (vražení na hrazení)
Ginning (osobní trest)
D.Gustafsson (podrážení)
hlavní rozhodčí:
Sean MACFARLANE (USA), Andre SCHRADER (GER)
čároví rozhodčí:
Markus HAGERSTRÖM (FIN), Vít LEDERER (CZE)
                                       
 
neděle 29.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
3 012 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
22
14:10
 
34
5:44
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Kalmykov (Pavlenko)
Gajtamirov, Dichanbek- Djomin, Asuchanov, Bujalski
Butenko, Koroljov- Bojko, Čaporov, Musorov
Katasonov, Šlyčkov- Bondarenko, Omirbekov, Alexandrov
Muratov, Šaichmedenov-Čalov, Ljapunov, Sajko
1:7
Piironen (Annunen)
Nousiainen, Thomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Hatakka, Heinola- Oden, Puistola, Tanus
Utunen, Kokkonen- Erholtz, Petman
Honka, Seppälä- Aatu Räty, Aku Räty, Ranta
nejlepší hráč utkání: Jusup Asuchanov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Patrik Puistola
události zápasu - domácí
 
1:2
0:2
0:3

události zápasu - hosté
05:39
10:13
19:14
21:43
32:47
39:42
2min
P1
2min
2min
2min
2min
Sajko (podrážení)
Bujalski (Asuchanov, Djomin)
Koroljov (hákování)
Koroljov (hákování)
Gajtamirov (hrubost)
Dichanbek (nedovolené bránění)
 
01:30
06:01
08:16
14:31
15:28
20:54
22:05
23:47
32:37
34:07
34:56
44:03
47:06
49:01
53:49
57:58
2min
P1
2min
EQ
2min
P1
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
EQ
2min
EQ
EQ
Hatakka (nedovolené bránění)
Puistola (Tanus, Heinola)
Ranta (držení protihráče)
Tanus (Oden, Puistola)
Ranta (sekání)
Maccelli (Thomson)
Heinola (podrážení)
Finsko - příliš mnoho hráčů na ledě
Aatu Räty (Aku Räty, Heinola)
Nousiainen (hákování)
Kokkonen (podrážení)
Seppälä (nedovolené bránění)
Puistola (Oden)
Aku Räty (sekání)
Kokkonen (Utunen)
Nousiainen (Maccelli, Killinen)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Ludvig LUNDGREN (SWE), Nikita ŠALAGIN (RUS)
                                       
 
pondělí 30.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
2 375 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
19
4:00
 
35
4:06
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
žluté dresy
Nurek (Pavlenko)
Gajtamirov, Dichanbek- R.Djomin, Bujalski, Asuchanov
Koroljov, Butenko-Čaporov, Musorov, Bojko
Katasonov, Šlyčkov - Omirbekov, Bondarenko, Alexandrov
Muratov, Šajchmedenov- Muratov, Ljapunov, Sajko
2:6
Eliasson (Alnefelt)
Sandin, Soderström - Ggemo, Höglander, Gustafsson
Ginning, Lundkvist-Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg - Raymond, Henriksson, Höltz
Norlinder-Eriksson, Gustafsson, Oberk, Nassen
nejlepší hráč utkání: Oleg Bojko
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Karl Henriksson
události zápasu - domácí
 
0:1
1:4
1:1

události zápasu - hosté
20:48
27:09
30:37
31:38
53:57
58:34
2min
2min
2min
EQ
EQ
2min
Djomin (držení hole)
Koroljov (držení protihráče)
Alexandrov (hákování)
Bojko
Musorov (Gajtamirov)
Bondarenko (sekání)
 
01:50
15:12
22:37
24:08
27:40
30:57
43:02
51:13
2min
EQ
P1
EQ
P1
P1
2min
EQ
Oberg (podrážení)
Fagemo (Höglander, Sandin)
Fagemo (Sandin, Lundkvist)
Oberg (Nassen)
Höglander (Gustafsson)
Berggren (Holtz, Pasic)
Henriksson (hákování)
Raymond (Hnriksson, Lundkvist)
hlavní rozhodčí:
Lassi HEIKKINEN (FIN), Oldřich HEJDUK (CZE)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Šimon SYNEK (SVK)
                                       
 
pondělí 30.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 915 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
29
13:20
 
26
09:01
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
červené dresy
Hlavaj (15.Vyletelka)
Dlugoš, Bučko - M.Minárik, Džugan, Faško-Rudáš
Vitališ, Kňažko - Čajkovič, Kováčik, Okuliar
Česánek, Mudrák - Pauliny, Tkáč, Mrázik
Stacha, Turan - Ďurina, J.Minárik, Jendek
2:7
Hollenstein (Charlin)
Berni, Aebischer- Wetter, Schmid, Patry
Guggenheim, Moser - Verboon, Köhler, Nussbaumer
Henauer, Pezzullo-Gerber, Mettler, Berri
Knak, Jobin, Sopa, Salzgerber
nejlepší hráč utkání: Martin Faško-Rudáš
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Gilian Köhler
události zápasu - domácí
 
0:3
1:2
1:2

události zápasu - hosté
01:19
09:24
14:49
24:05
30:26
36:41
38:34
46:37
49:48
2min
2min
výměna
2min
2min
2min
O1
P1
2min
Kováčik (držení protihráče)
Džugan (sekání)
Samuel Hlavaj >>> Samuel Vyletelka
Minárik (hákování)
Ďurina (hákování)
Jendek (držení protihráče)
Faško-Rudáš (Okuliar)
Džugan (Čajkovič, Mudrák)
Minárik (podrážení)
 
05:13
07:55
10:04
11:00
14:49
15:13
27:38
33:21
39:55
43:11
45:17
47:18
50:09
52:27
2min
EQ
P1
2min
EQ
2min
2min
EQ
EQ,EA
2min
2min
2min
P1
EQ
Patry (podrážení)
Köhler (Berni, Nussbaumer)
Köhler (Nussbaumer, Moser)
Schmid (nedovolené bránění)
Nussbaumer (Verboon)
Moser (držení protihráče)
Schmid (hákování)
Knak (Jobin)
Schmid (Aebischer, Verboon)
Schmid (držení protihráče)
Jobin (sekání)
Berni (hákování)
Henauer (Nussbaumer, Moser)
Verboon (Köhler)
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Vít LEDERER (CZE), Jonas MERTEN (GER)
                                       
 
úterý 31.12.2019
15:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 154 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
42
10:06
 
18
6:47
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
modré dresy
Alnefelt (Portillo)
Sandin, Söderström- Gustafsson, Höglander, Fagemo
Lundkvist, Ginning- Bäck, Pasic, Berggren
Björnfot, Bröberg - Höltz, Raymond, Henriksson
Norlinder- Eriksson, Gustafsson, Oberg, Nassen
6:2
Hlavaj (Vyletelka)
Stacha, Vitaloš - Okuliar, Minárik, Faško-Rudáš
Mudrák, Kňažko - Džugan, Kováčik, Čajkovič
Bučko, Dlugoš - Jendek, Tkáč, Pauliny
Česánek- Minárik, Ďurina, Mrázik, Turan
nejlepší hráč utkání: Alexander Holtz
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Marko Stacha
události zápasu - domácí
 
3:0
2:0
1:2

události zápasu - hosté
08:59
09:14
09:27
12:10
13:16
25:08
36:09
39:56
44:30
51:17
52:27
54:06
58:03
59:44
EQ
EQ
2min
2min
O1
EQ
P1
2min
2min
2min
2min
timeout
2min
P1
Holtz (Söderström, Raymond)
Eriksson (Henriksson, Bäck)
Nassen (nedovolené bránění)
Fagemo (nedovolené bránění)
Bröberg (Nassen)
Bäck (Ginning, Berggren)
Holtz (Söderström, Berggren)
Söderström (držení protihráče)
Höglander (vysoká hůl)
Gustafsson (hrubost)
Berggren (nafilmovaný pád)
oddechový čas
Ginning (hrubost)
Fagemo (Höglander, Lundkvist)
 
06:49
28:46
35:00
45:17
51:17
51:17
52:27
53:37
54:06
58:03
58:03
59:16
2min
2min
2min
P1
2min
2min
2min
2min
2min
EQ
2min
2min
Slovensko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Kňažko (podrážení)
Ďurina (hákování)
Kováčik (Okuliar, Stacha)
Česánek (hrubost)
Turan (vysoká hůl)
Bučko (hrubost)
Faško-Rudáš (sekání)
Minárik (sekání)
Džugan (Faško-Rudáš)
Faško-Rudáš (hrubost)
Čajkovič (hákování)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Andre SCHRADER (GER)
čároví rozhodčí:
Chad HUSEBY (CAN), David OBWEGESER (SUI)
                                       
 
úterý 31.12.2019
19:08 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
1 573 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
38
6:19
 
22
6:00
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Annunen (Patrikainen)
Nousiainen, Thomson- Saarela, Maccelli, Killinen
Hatakää, Heinola- Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen - Erholtz, Petman
Honka, Seppälä - Aatu Räty, Aku Räty, Ranta
2:5
Charlin (Schmid)
Berni, Aebischer - Wetter, Schmid, Berri
Guggenheim, Moser -Nussbaumer, Verboon, Köhler
Henaer, Pezzullo-Mettler, Sopa, Gerber
Patry, Jobin, Knak
nejlepší hráč utkání: Anttoni Honka
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Simon Knak
události zápasu - domácí
 
1:0
1:3
0:2

události zápasu - hosté
08:40
12:49
17:53
28:33
50:26
56:04
58:01-
2min
P1
2min
EQ
2min
timeout
-59:48
Hatakää (sekání)
Honka (Heinola, Tanus)
Kokkonen (držení protihráče)
Oden (Thomson, Nousiainen)
Erholtz (držení protihráče)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
 
12:29
20:19
22:18
23:44
36:03
38:47
50:03
58:01
59:48
2min
EQ
EQ
2min
EQ
2min
EQ
2min
O1,ENG
Verboon (hákování)
Berri (Schmid)
Jobin (Aebischer, Patry)
Verboon (sekání)
Berri (Wetter, Schmid)
Köhler (sekání)
Knak (Berni, Aebischer)
Patry (hákování)
Nussbaumer
hlavní rozhodčí:
Andreas HARNEBRING (SWE), Sergej MOROZOV (RUS)
čároví rozhodčí:
Ludvig LUNDGREN (SWE), Tobias NORDLANDER (SWE)
                                       
 
 
 
 
 

FINSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Kari PIIROINEN (Windsor Spitfires)

Justus ANNUNEN (Kärpät Oulu)

Jasper PATRIKAINEN (Pelicans Lahti)

 

OBRÁNCI

Santeri HATAKKA (Ilves Tampere)

Anttoni HONKA (JYP Jyväskylä)

Ville HEINOLA (Lukko Rauma)

Mikko KOKKONEN (Mikkelin Jukurit)

Peetro SEPPÄLÄ (KooKoo Kouvola)

Toni UTUNEN (Tappara Tampere)

Kim NOUSIAINEN (KalPa Kuopio)

Lassi THOMSON (Ilves Tampere)

 

ÚTOČNÍCI

Eemil ERHOLTZ (Vaasan Sport)

Lenni KILLINEN (Ässät Pori)

Joonas ODEN (KooKoo Kouvola)

Rasmus KUPARI (Los Angeles Kings)

Matias MACCELLI (Ilves Tampere)

Patrik PUISTOLA (Tappara Tampere)

Ville PETMAN (Lukko Rauma)

Sampo RANTA (University of Minnesota)

Antti SAARELA (Ilves Tampere)

Kristian TANUS (Mikkelin Jukurit)

Aatu RÄTY (Kärpät Oulu)

Aku RÄTY (Kärpat Oulu)

 

 

ŠVÉDSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Jesper ELIASSON (Växjö Lakers)

Hugo ALNEFELT (HV'71)

Erik PORTILLO (Dubuque Flightning Saints)

 

OBRÁNCI

Tobias BJÖRNFOT (Los Angeles Kings)

Adam GINNING (Linköping HC)

Philip BROBERG (Skellefteå AIK)

Mattias NORLINDER (MODO Hockey)

Rasmus SANDIN (Toronto Maple Leafs)

Victor SÖDERSTRÖM (Brynäs IF)

Nils LUNDKVIST (Luleå HF)

 

ÚTOČNÍCI

Alexander HOLTZ (Djugårdens IF)

Samuel FAGEMO (Frölunda HC)

Oskar BÄCK (Färjestads BK)

Lucas RAYMOND (Frölunda HC)

David GUSTAFSSON (Winnipeg Jets)

Nikola PASIC (Bofors IK Karlskoga)

Nils HÖGLANDER (Rögle BK)

Karl HENRIKSSON (Frölunda HC)

Albin ERIKSSON (Skellefteå AIK)

Hugo GUSTAFSSON (Södertälje SK)

Linus ÖBERG (Örebro HK)

Jonatan BERGGREN (Skellefteå AIK)

Linus NÄSSÉN (Frölunda HC)

 

 

SLOVENSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Samuel HLAVAJ (Sherbrooke Phoenix)

Jakub LACKOVIČ (MsHKM Žilina)

Samuel VYLETELKA (Minnesota Magicians)

 

OBRÁNCI

Martin BUČKO (HC Košice)

Boris ČESÁNEK (HK ŠKP Poprad)

Marcel DLUGOŠ (MsHKM Žilina)

Samuel KŇAŽKO (TPS Turku)

Dávid MUDRÁK (TPS Turku)

Marko STACHA (HK Dukla Trenčín)

Oliver TURAN (HC'07 Detva)

Martin VITALOŠ (Rögle Angelholm)

 

ÚTOČNÍCI

Maxim ČAJKOVIČ (Saint John Sea Dogs)

Viktor ĎURINA (HK Dukla Trenčín)

Róbert DŽUGAN (HK Dukla Trenčín)

Martin FAŠKO-RUDÁŠ (Everett Silvertips)

Dominik JENDEK (HC Slovan Bratislava)

Kristián KOVÁČIK (HK Dukla Trenčín)

Jakub MINÁRIK (HK Nitra)

Marek MINÁRIK (MsHK Žilina)

Michal MRÁZIK (Linköping HC)

Oliver OKULIAR (Lethbridge Hurricanes)

Adam PAULÍNY (MHA Martin)

Daniel Vladimír TKÁČ (Merritt Centennials)

Nicolas FERENYI (HK Dukla Trenčín)

 

 

ŠVÝCARSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Stéphane CHARLIN (Genève Servette)

Luca HOLLENSTEIN (EV Zug)

Akira SCHMID (Omaha Lancers)

 

OBRÁNCI

David AEBISCHER (Gatineau Olympiques)

Tim BERNI (ZSC Lions)

Nico GROSS (Oshawa Generals)

Bastian GUGGENHEIM (SCL Tigers)

Mika HENAUER (SC Bern)

Janis MOSER (EHC Biel-Bienne)

Roco PEZZULLO (HC Ambri-Piotta)

 

ÚTOČNÍCI

Fabian BERRI (ZSC Lions)

Jeremi GERBER (SC Bern)

Gaétan JOBIN (Charlottetown Islanders)

Simon KNAK (Portland Winterhawks)

Gilian KOHLER (EHC Biel-Bienne)

Julian METTLER (EHC Kloten)

Valentin NUSSBAUMER (Shawinigan Cataractes)

Stéphane PATRY (Genève-Servette)

Joel SALZGEBER (SCL Tigers)

Sandro SCHMID (Fribourg-Gottéron)

Kyen SOPA (Niagara IceDogs)

Matthew VERBOON (Colgate University)

Gian-Marco WETTER (SC Rapperswil-Jona)

 

 

 

 

KAZACHSTÁN - soupiska

BRANKÁŘI

Vladislav NUREK (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim PAVLENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Roman KALMYKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

OBRÁNCI

Arťom KOROLJOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Tamirlan GAJTAMIROV (Des Moines Buccaneers)

Madi DICHANBEK (Sněžnyje Barsy Astana)

Danil BUTENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Timofej KATASSONOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

David MURATOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Vladimir SČLYČKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Ansar ŠAJCHMEDENOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

ÚTOČNÍCI

Oleg BOJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Ruslan DJOMIN (HK Termitau)

Jusup ASUCHANOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Denis ČAPOROV (HK Termitau)

Andrej BUJALSKIJ (Sarajka Karaganda)

Vladislav SAJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Stanislav ALEXANDROV (Sněžnyje Barsy Astana)

Nikita LJAPUNOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim ČALOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Konstantin BONDARENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Alichan OMIRBEKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Maxim MUSOROV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

 
 
TOPlist