---

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2020
IIHF WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP 2020
 
 
 
O UDRŽENÍ / RELEGATION ROUND
Hraje se na dva vítězné zápasy. Lepší z obou soupeřů ve skupinách zahajuje první utkání jako domácí tým.
Best-of-three series relegation round, while higher ranked 5th place team to start home.
 
čtvrtek 2.1.2020
10:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
1 022 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
35
9:33
 
23
4:05
střely na bránu
přesilovky čas
černé dresy
bílé dresy
Hane (Ancicka)
Seider, Mik- Bokk, Jentzsch, Schütz
Wirt, Hüttl- Peterka, Stützle, Reichel
Mass, Dersch- Lobach, Kinder, Schinko
Heinzinger- Nijenhuis, Fleischer, Valenti, Brune
4:0
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek- Asuchanov, Djomin, Bujalski
Koroljov, Butenko- Čaporov, Musorov, Bojko
Katasonov, Slyčkov- Bondarenko, Omirbekov, Alexandrov
Muratov, Šajchmedenov- Sajko, Ljapunov, Čalov
nejlepší hráč utkání: Tim Stützle
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Vladislav Nurek
události zápasu - domácí
 
0:0
2:0
2:0

události zápasu - hosté
14:52
21:21
31:48
41:09
44:40
51:47
59:55
2min
EQ
EQ
EQ
2min
P2
2min
Mik (vysoká hůl)
Reichel (Peterka, Wirt)
Brune (Valenti, Fleischer)
Peterka (Stützle, Reichel)
Wirt (podrážení)
Bokk (Seider, Stützle)
Dersch (podrážení)
 
23:33
24:27
37:10
50:09
50:48
56:15
2min
2min
2min
2min
2min
2min
Dichanbek (podrážení)
Omirbekov (sekání)
Dichanbek (podrážení)
Bujalski (podrážení)
Musorov (hrubost)
Čaporov (držení protihráče)
hlavní rozhodčí:
Oldřich HEJDUK (CZE), Vladimír PEŠINA (CZE)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Markus HÄGERSTRÖM (FIN)
                                       
sobota 4.1.2020
11:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
1 489 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
22
5:54
 
44
11:54
střely na bránu
přesilovky čas
modré dresy
bílé dresy
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek - Auschanov, Omirbekov, Čaporov
Koroljov, Butenko- Bojko, Bujalski, Musorov
Katasonov, Slyčkov- Sajko, Alexandrov
Šajchmedenov, Muratov- Čalov, Ljapunov, Bondarenko
4:1
Hane (Ancicka)
Mik, Seider- Bokk, Jentzsch, Schütz
Wirt, Hüttl- Schinko, Kinder, Lobach
Mass, Dersch - Brune, Reichel, Peterka
Heinzinger- Nijenhuis, Fleischer, Valenti
nejlepší hráč utkání: Stanislav Alexandrov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Nino Kinder
události zápasu - domácí
 
1:0
1:0
2:1

události zápasu - hosté
04:39
08:00
17:21
25:05
27:17
33:56
41:32
44:08
53:41
56:27
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
EQ,ENG
Alexandrov (Sajko)
Ljapunov (hákování)
Butenko (sekání)
Bojko (Musorov)
Dichanbek (podrážení)
Slyčkov (sekání)
Alexandrov (Šqajchmedenov)
Katasonov (držení hole)
Musorov (vysoká hůl)
Čaporov (Musorov)
 
10:38
22:57
46:02
54:25-
55:19
58:31
2min
2min
2min
-56:27
timeout
EQ
Fleicher (hákování)
Fleischer (podrážení)
Schütz (podrážení)
hra bez brankáře s extra útočníkem
oddechový čas
Schinko (Wirt, Kinder)
hlavní rozhodčí:
Oldřich HEJDUK (CZE), Michael TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí:
Riley BOWLES (USA), Tobias NORDLANDER (SWE)
                                       

neděle 5.1.2020
11:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
1 124 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
40
2:00
 
27
10:00
střely na bránu
přesilovky čas
černé dresy
dresy
Hane (Ancicka)
Seider, Mik- Bokk, Jentzsch, Schütz
Wirt, Hüttl- Brune, Peterka, Reichel
Mass, Dersch - Lobach, Schinko, Kinder
Heinzinger - Nijenhuis, Fleischer, Valenti
6:0
Nurek (Kalmykov)
Gajtamirov, Dichanbek - Asuchanov, Omirbekov, Čaporov
Koroljov, Butenko- Bujalskij, Musorov, Bojko
Katasonov, Šlyčkov - Sajko, Alexandrov
Šajchmedenov, Muratov- Bondarenko, Ljapunov, Čalov
nejlepší hráč utkání: Dominik Bokk
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Vladislav Nurek
události zápasu - domácí
 
1:0
4:0
1:0

události zápasu - hosté
02:24
12:18
23:20
25:27
25:27
27:58
30:12
31:35
33:03
34:27
36:20
55:45
2min
EQ
2min
2min
10min
2min
EQ
EQ
EQ
EQ
2min
EQ
Nijenhuis (podrážení)
Bokk (Jentzsch, Seider)
Kinder (vysoká hůl)
Brune (vražení na hrazení)
Brune (osobní trest)
Schütz (vysoká hůl)
Bokk (Hüttl, Mik)
Fleischer (Valenti, Schinko)
Reichel (Peterka)
Heinzinger (Jentzsch, Schütz)
Wirt (hákování)
Mik (Mass, Schütz)
 
20:06
2min
Omirbekov (vysoká hůl)
hlavní rozhodčí:
Sergej MOROZOV (RUS), Michael TSCHERRIG (SUI)
čároví rozhodčí:
Markus HÄGERSTRÖM (FIN), Vít LEDERER (CZE)
                                       
 

KAZACHSTÁN - soupiska

BRANKÁŘI

Vladislav NUREK (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim PAVLENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Roman KALMYKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

OBRÁNCI

Arťom KOROLJOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Tamirlan GAJTAMIROV (Des Moines Buccaneers)

Madi DICHANBEK (Sněžnyje Barsy Astana)

Danil BUTENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Timofej KATASSONOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

David MURATOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Vladimir SČLYČKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Ansar ŠAJCHMEDENOV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

ÚTOČNÍCI

Oleg BOJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Ruslan DJOMIN (HK Termitau)

Jusup ASUCHANOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Denis ČAPOROV (HK Termitau)

Andrej BUJALSKIJ (Sarajka Karaganda)

Vladislav SAJKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Stanislav ALEXANDROV (Sněžnyje Barsy Astana)

Nikita LJAPUNOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Maxim ČALOV (Altaj Usť-Kamenogorsk)

Konstantin BONDARENKO (Sněžnyje Barsy Astana)

Alichan OMIRBEKOV (Sněžnyje Barsy Astana)

Maxim MUSOROV (Sněžnyje Barsy Astana)

 

  
 

NĚMECKO - soupiska

BRANKÁŘI

Tobias ANCICKA (Lukko Rauma)

Hendrik HANE (Düsseldorfer EG)

Philipp MAURER (EV Landshut)

 

OBRÁNCI

Moritz SEIDER (Detroit Red Wings)

Alexander DERSCH (Düsseldorfer EG)

Niklas HEINZINGER (Tölzer Löwen)

Leon HÜTTL (Löwen Frankfurt)

Daniel WIRT (Löwen Frankfurt)

Philip MASS (Red Bull Hockey Juniors)

Eric MIK (Eisbären Berlin)

 

ÚTOČNÍCI

Justin SCHÜTZ (EHC Red Bull München)

Tim STÜTZLE (Adler Mannheim)

John-Jason PETERKA (EHC Red Bull München)

Dominik BOKK (Rögle BK)

Dennis LOBACH (EHC Red Bull München)

Luis SCHINKO (Löwen Frankfurt)

Louis BRUNE (Adler Mannheim)

Nino KINDER (Winnipeg Ice)

Yannik VALENTI (Adler Mannheim)

Taro JENRZSCH (Sherbrooke Phoenix)

Lukas REICHEL (Eisbären Berlin)

Jan NIJENHUIS (Grizzlys Wolfsburg)

Tim FLEISCHER (Iserlohn Roosters)

 

 

 
TOPlist