---

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ V LEDNÍM HOKEJI 2020
IIHF WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP 2020
 
 
ČTVRTFINÁLE / QUARTERFINALS
Rozdělení do dvojic pro čtvrtfinále je určeno pořadím v základních skupinách tak, že proti sobě hrají týmy:
(1A - 4B)    (1B - 4A)      (2A - 3B)      (2B - 3A)
Jestliže do čtvrtfinále postoupí Česko, bude hrát zápas v Ostravě ve 20:08 hodin.
Quartefinals match-ups to be (1A-4B) (1B-4A) (2A-3B) (2B-3A)
If qualified, Czech republic to play the 20:08 CET game in Ostrava.
 
čtvrtek 2.1.2020
12:38 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
3 158 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
15
10:00
 
36
10:59
střely na bránu
přesilovky čas
dresy
dresy
Hollenstein (Charlin)
Berni, Aebischer- Wetter, Schmid, Berri
Guggenheim, Moser- Verboon, Köhler, Nussbaumer
Pezzullo, Gross- Salzgeber, Sopa, Gerber
Patry, Knak, Jobin, Mettler
1:3
Askarov (Miftachov)
Galenjuk, Romanov- Děnisenko, Sokolov, Chovanov
Zamula, Pylenkov- Morozov, Dorofejev, Alexandrov
Žuravljov, Misjul- Podkolzin, Voronkov, Marčenko
Malyšev - Kruglov, Sorkin, Rtišev, Grošev
nejlepší hráč utkání: Luca Hollenstein
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Jaroslav Askarov
události zápasu - domácí
 
0:0
1:3
0:0

události zápasu - hosté
08:05
20:37
27:08
35:34
37:36
50:15
54:15
56:48
56:48-
58:13
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
2min
timeout
-58:13
2min
Wetter (zlomení hole)
Švýcarsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Jobin (Salzgeber)
Schmid (hákování)
Verboon (vysoká hůl)
Guggenheim (podrážení)
Wetter (sekání)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
Berni (nedovolené bránění)
 
10:14
21:12
24:44
28:30
34:07
38:13
43:04
45:15
2min
P1
2min
2min
EQ
P1
2min
2min
Děnisenko (hákování)
Voronkov (Děnisenko, Alexandrov)
Zamula (hákování)
Morozov (vysoká hůl)
Chovanov (Děnisenko)
Voronkov (Chovanov, Zamula)
Podkolzin (sekání)
Kruglov (hrubost)
hlavní rozhodčí:
Michael Campbell (CAN), Lassi Heikkinen (FIN)
čároví rozhodčí:
Vít Lederer (CZE), Tobias Nordlander (SWE)
                                       
čtvrtek 2.1.2020
15:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
7 074 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
44
10:02
 
18
7:00
střely na bránu
přesilovky čas
černé dresy
bílé dresy
Hofer (Daws)
Byram, Bernard-Docker- Lafrenière, Foote, Hayton
McIsaac, Smith- Cozens, Veleno, Foudy
Bahl, Addison- McMichael, Dellandrea, Dudas
Drysdale- Lavoie, Thomas, Byfield, Mercer
6:1
Hlavaj (41.Vyletelka)
Stacha, Vitáloš- Kováčik, Okuliar, Faško-Rudáš
Mudrák, Kňažko- Džugan, Minárik, Čajkovič
Dlugoš, Bučko- Pauliny, Jendek, Tkáč
Česánek- Minárik, Ďurina, Mrázik, Turan
nejlepší hráč utkání: Barrett Hayton
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Boris Česánek
události zápasu - domácí
 
1:0
4:0
1:1

události zápasu - hosté
00:53
00:53
06:47
21:21
23:42
29:02
30:50
35:32
41:00
43:44
55:28
55:28
55:28
55:28
5min
20min
EQ
EQ
EQ
EQ
P1
2min
P1
2min
2min
2min
2min
2min
Foote (úder do oblasti hlavy a krku)
Foote (osobní trest)
Hayton (Lafrenière, Cozens)
McMichael (Veleno)
Bernard-Docker (Drysdale, Cozens)
Foudy (Dellandrea, Drysdale)
Lafrenière (Addison, Hayton)
McIsaac (sekání)
Hayton (Addison)
Foudy (hrubost)
Cozens (hrubost)
Cozens (hrubost)
Lafrenière (hrubost)
Lafrenière (hrubost)
 
14:55
26:10
29:44
39:53
41:00
43:44
46:10
52:17
52:17
54:06
55:28
55:28
55:28
55:28
2min
2min
2min
2min
výměna
2min
EQ
2min
10min
2min
2min
2min
2min
2min
Stacha (držení protihráče)
Stacha (nedovolené bránění)
Čajkovič (hákování)
Minárik (hákování)
Samuel Hlavaj >> Samuel Vyletelka
Jendek (hrubost)
Okuliar (Kováčik)
Vitaloš (vražení zezadu)
Vitaloš (osobní trest)
Džugan (podrážení)
Mudrák (hrubost)
Mudrák (hrubost)
Česánek (hrubost)
Česánek (hrubost)
hlavní rozhodčí:
Sean MacFarlane (USA), Michael Tscherrig (SUI)
čároví rozhodčí:
Jonas Merten (GER), David Obwegeser (SUI)
                                       
 
čtvrtek 2.1.2020
17:38 SEČ
Werk arena, Třinec, CZE
4 451 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
30
3:12
 
29
6:49
střely na bránu
přesilovky čas
bílé dresy
modré dresy
Knight (Wolf)
Harris, Samuelsson- Pinto, Wahlstrom, Robertson
Stastney, Miller- Drury, Zegras, Kaliyev
Jones, Emberson- Beecher, Turcotte, Caufield
York- Hall, Ford, Brink, Pivonka
0:1
Annunen (Piiroinen)
Nousiainen, Thomson- Petman, Maccelli, Erholtz
Hatakaa, Heinola- Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen-  Killinen, Saarela
Honka,Seppälä - Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
nejlepší hráč utkání: Spencer Knight
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Joonas Oden
události zápasu - domácí
 
0:0
0:0
0:1

události zápasu - hosté
04:46
04:46
16:37
43:34
58:45
58:45-
59:57
59:57
2min
2min
2min
2min
timeout
-56:00
5min
20min
Turcotte (vysoká hůl)
Turcotte (vysoká hůl)
Beecher (pozdní dohrání)
Drury (hákování)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
Wahlstrom (úder do oblasti hlavy a krku)
Wahlstrom (osobní trest)
 
27:20
44:23
58:45
2min
P1
2min
Erholtz (hákování)
Oden (Tanus, Heinola)
Saarela (sekání)
hlavní rozhodčí:
Ivan Fatějev (RUS), Andreas Harnebring (SWE)
čároví rozhodčí:
Ludvig Lundgren (SWE), Šimon Synek (SVK)
                                       
 
čtvrtek 2.1.2020
20:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
37
11:56
 
23
2:00
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
červené dresy
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Söderström-Fagemo, D.Gustafsson, Höglander
Ginning, Lundkvist - Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg- Raymond, Henriksson, Holtz
Norlinder- Nassen, Oberg, H.Gustafsson, Eriksson
5:0
Dostál (Malík)
Klikorka, Zábranský - Myšák, Šír, Teplý
Kučeřík, Kubíček - Pytlík, Střondala, Plášek
Haš, Dajčar-  Čajka, Raška, Blümel
Pekař, Šik, Pavel
nejlepší hráč utkání: Hugo Alnefelt
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Jaromír Pytlík
události zápasu - domácí
 
2:0
1:0
2:0

události zápasu - hosté
13:08
14:59
15:09
20:45
44:04
50:44
P1
2min
O1
EQ
TS
P1
Höglander (Fagemo, Sandin)
Fagemo (sekání)
H.Gustafsson
Höglander (Sandin, Fagemo)
Söderström
D.Gustafsson (Höglander, Lundkvist)
 
08:23
09:53
11:55
40:42
44:04
50:31
54:59
54:59
2min
2min
2min
2min
TS
2min
5min
20min
Haš (držení protihráče)
Šik (zdržování hry)
Šír (sekání)
Plášek (sekání)
Haš (hákování)
Haš (podrážení)
Klikorka (sekání)
Klikorka (osobní trest)
hlavní rozhodčí:
Fraser Lawrence (CAN), Sergej Morozov (RUS)
čároví rozhodčí:
Chad Huseby (CAN), Nikita Šalagin (RUS)
                                       
 
 
 
SEMIFINÁLE / SEMIFINALS
Semifináloví soupeři jsou rozděleni podle výsledků v základní skupině, tzn. nejlepší postupující tým podle výsledků ze skupin vyzve nejslabší postupující tým, a druhý bude hrát se třetím. 
Jestliže do semifinále postoupí Česko, bude hrát zápas v 15:08 SEČ.
In the semifinals, te best-ranked team (criteria: placement in the group, points in the preliminary round, goal difference, goals scored in preliminary round or seeding coming into the tournament) will play against the lowest-ranked semifinalist. The 2nd best will play the 3rd-best ranked semifinalist.
If qualified, Czech republic to play the 15:08 CET game.
 
sobota 4.1.2020
15:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
25
4:25
Švédsko
 
Rusko
44
13:32
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
červené dresy
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Söderström- Gustafsson, Fagemo, Höglander
Ginning, Lundkvist- Berggren, Bäck, Pasic
Björnfot, Bröberg - Raymond, Holtz, Henriksson
Norlinder-Eriksson, Oberg, H.Gustafsson, Nassen
4:5 pp
Askarov (44.Miftachov)
Galenjuk, Romanov- Děnisenko, Sokolov, Chovanov
Zamula, Pylenkov- Alexandrov, Morozov, Dorofejev
Žuravljov, Misjul- Podkolzin, Marčenko, Voronkov
Malyšev - Kruglov, Sorkin, Grošev, Rtišev
nejlepší hráč utkání: Rasmus Sandin
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodl
nejlepší hráč utkání: Jegor Sokolov
události zápasu - domácí
 
2:3
1:0
1:1
0:1
události zápasu - hosté
00:16
01:47
04:22
04:22
14:54
18:25
21:47
31:02
32:56
37:09
44:25
EQ
2min
5min
20min
P1
2min
2min
P1
2min
2min
P1
Sandin (D.Gustafsson)
Holtz (sekání)
Höglander (úder do oblasti hlavy a krku)
Höglander (osobní trest)
Fagemo (Lundkvist, Sandin)
Lundvkist (sekání)
Švédsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Sandin (Fagemo, Nassen)
Bröberg (podrážení)
Sandin (hákování)
Lundkvist (Sandin, Nassen)
 
03:04
05:40
12:05
13:36
20:32
29:31
29:31
44:04
44:25
48:35
63:24
P1
P1
EQ
2min
2min
2min
10min
2min
výměna
EQ
EQ
Morozov (Podkolzin, Dorofejev)
Chovanov (Alexandrov, Děnisenko)
Sokolov
Romanov (krosček)
Podkolzin (sekání)
Chovanov (úder do oblasti hlavy a krku)
Chovanov (osobní trest)
Sorkin (podrážení)
Jaroslav Askarov >>> Armin Miftachov
Sokolov (Chovanov)
Morozov (Podkolzin, Voronkov)
hlavní rozhodčí:
Fraser LAWRENCE (CAN), Kristian VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí:
Markus HÄGERSTRÖM (FIN), Chad HUSEBY (CAN)
                                       
sobota 4.1.2020
19:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
39
3:04
Kanada
 
Finsko
32
4:00
střely na bránu
přesilovky čas
černé dresy
bílé dresy
Hofer (Daws)
Byram, Bernard-Docker-  Hayton, Foote, Lafrenière
McIsaac, Smith - Veleno, Foudy, Cozens
Bahl, Addison- McMichael, Dellandrea, Dudas
Drysdale - Lavoie, Byfield, Thomas, Mercer
5:0
Annunen (Patrikainen)
Nousiainen, Thomson- Maccelli, Erholtz, Petman
Hatakka, Heinola - Puistola, Tanus, Oden
Kokkonen, Utunen- Killinen, Saarela
Honka, Seppälä - Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
nejlepší hráč utkání: Joel Hofer
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Mikko Kokkonen
události zápasu - domácí
 
4:0
1:0
0:0

události zápasu - hosté
01:48
03:05
03:55
14:49
18:41
37:53
40:49
EQ
EQ
EQ
EQ
2min
P1
2min
McMichael (Dudas)
Lafrenière (Foote, Hayton)
Drysdale (Lavoie, Byfield)
Dellandrea (Dudas, McMichael)
Dellandrea (podrážení)
Lafrenière (Addison, Hayton)
Hayton (vysoká hůl)
 
03:05
10:26
36:49
56:45
timeout
10min
2min
2min
oddechový čas
Ranta (osobní trest/nesportovní chování)
Honka (držení protihráče)
Heinola (nedovolené bránění)
hlavní rozhodčí:
Sean MACFARLANE (USA), Sergej MOROZOV (RUS)
čároví rozhodčí:
Vít LEDERER (CZE), David OBWEGESER (SUI)
                                       
 
 
 
FINÁLE / GOLD MEDAL GAME
 
neděle 5.1.2020
19:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
8 693 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
30
8:24
Kanada
 
Rusko
38
10:38
střely na bránu
přesilovky čas
černé dresy
bílé dresy
Hofer (Daws)
Byram, Bernard-Docker - Hayton, Foote, Lafrenière
McIsaac, Smith - Cozens, Veleno, Foudy
Bahl, Addison- McMichael, Dellandrea, Dudas
Drysdale-  Lavoie, Byfield, Thomas, Mercer
4:3
Miftachov (Askarov)
Galenjuk, Romanov- Děnisenko, Sokolov, Chovanov
Zamula, Pylenkov-  Morozov, Alexandrov, Dorofejev
Žuravljov, Misjul- Podkolzin, Voronkov, Marčenko
Malyšev - Kruglov, Rtišev, Grošev, Sorkin
nejlepší hráč utkání: Barrett Hayton
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Nikita Alexandrov
události zápasu - domácí
 
0:0
1:2
3:1

události zápasu - hosté
04:05
12:16
15:04
17:09
27:55
31:01
49:20
51:21
56:02
57:19
2min
2min
2min
2min
2min
P2
EQ
P1
EQ
2min
McIsaac (podrážení)
Veleno (nedovolené bránění)
Smith (držení protihráče)
Bahl (sekání)
Hayton (držení hole)
Cozens (Veleno, Lafrenière)
McMichael (Addison, Byram)
Hayton (Addison, Lafrenière)
Thomas (McMichael, Addison)
Bahů (hákování)
 
10:43
20:35
29:37
30:39
30:39
34:46
40:00
48:46
51:11
57:19
57:19-
58:34
59:01-
59:22
2min
2min
P1
2min
2min
EQ
2min
EQ
2min
timeout
-58:34
2min
-59:22
2min
Alexandrov (sekání)
Pylenkov (sevření kotouče rukou)
Alexandrov (Zamula, Děnisenko)
Žuravljov (sekání)
Voronkov (držení protihráče)
Děnisenko (Romanov, Sokolov)
Zamula (hrubost)
Sorkin (Kruglov, Rtišev)
Voronkov (krosček)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
Dorofejev (nedovolené bránění)
hra bez brankáře s extra útočníkem
Děnisenko (zlomení hole)
hlavní rozhodčí:
Lassi HEIKKINEN (FIN), Kristian VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí:
Ludvig LUNDGREN (SWE), Šimon SYNEK (SVK)
                                       
 
 
UTKÁNÍ O BRONZ / BRONZE MEDAL GAME
 
neděle 5.1.2020
15:08 SEČ
Ostravar arena, Ostrava, CZE
7 954 diváků
střely na bránu
přesilovky čas
26
12:55
  Švédsko
 
Finsko
34
8:53
střely na bránu
přesilovky čas
žluté dresy
modré dresy
Alnefelt (Eliasson)
Sandin, Söderström- Fagemo, D.Gustafsson, Höglander
Ginning, Lundkvist- Berggren, Pasic, Bäck
Björnfot, Bröberg- Holtz, Raymond, Henriksson
Norlinder- Eriksson, H.Gustafsson, Oberg, Nassen
3:2
Annunen (Piiroinen)
Nousiainen, Thomson- Petman, Erholtz, Maccelli
Hatakka, Heinola -Oden, Puistola, Tanus
Kokkonen, Utunen - Killinen, Saarela
Honka, Seppälä- Ranta, Aatu Räty, Aku Räty
nejlepší hráč utkání: Samuel Fagemo
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina

nejlepší hráč utkání: Sampo Ranta
události zápasu - domácí
 
1:2
2:0
0:0

události zápasu - hosté
09:29
12:08
16:48
27:55
30:34
33:19
35:39
50:52
2min
P1
2min
2min
EQ
EQ
2min
2min
Lundkvist (sekání)
Sandin (Lundkvist, Fagemo)
Söderström (podrážení)
Sandin (nedovolené bránění)
Fagemo (Höglander, Ginning)
Oberg (Nassen)
Sandin (podrážení)
Bröberg (držení hole)
 
03:02
08:22
10:51
14:40
19:00
22:59
34:08
41:54
42:39
47:16
58:53
58:53-
2min
EQ
2min
2min
EQ
2min
2min
2min
2min
2min
timeout
-60:00
Honka (držení hole)
Puistola (Nousiainen, Tanus)
Nousiainen (držení protihráče)
Maccelli (nedovolené bránění)
Maccelli
Saarela (vysoká hůl)
Heinola (faul kolenem)
Maccelli (hákování)
Finsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Saarela (sekání)
oddechový čas
hra bez brankáře s extra útočníkem
hlavní rozhodčí:
Michael CAMPBELL (CAN), Fraser LAWRENCE (CAN)
čároví rozhodčí:
Chad HUSEBY (CAN), Nikita ŠALAGIN (RUS)
                                       
 
 

 
 

ČESKO - soupiska

BRANKÁŘI

Nick MALÍK (HC Oceláři Třinec)

Lukáš PAŘÍK (Spokane Chiefs)

Lukáš DOSTÁL (Ilves Tampere)

 

OBRÁNCI

Martin Hugo HAŠ (Tappara Tampere)

Tomáš DAJČAR (HC Stadion Litoměřice)

Radek KUČEŘÍK (Saskatton Blades)

Karel KLIKORKA (BK Mladá Boleslav)

Šimon KUBÍČEK (Seattle Thunderbirds)

Jan MLČÁK (HC Stadion Litoměřice)

Ivan LYTVYNOV (ČEZ Motor České Budějovice)

Libor ZÁBRANSKÝ (Moose Jaw Warriors)

 

ÚTOČNÍCI

Matěj BLÜMEL (HC Dynamo Pardubice)

Petr ČAJKA (Servette Genève)

Jan JENÍK (Hamilton Bulldogs)

Jakub LAUKO (Providence Bruins)

Jan MYŠÁK (HC Verva Litvínov)

Ondřej PAVEL (Fargo Force)

Matěj PEKAŘ (Barrie Colts)

Karel PLÁŠEK (HC Kometa Brno)

Jaromír PYTLÍK (Sault Ste. Marie Greyhounds)

Adam RAŠKA (Rimouski Oceanic)

Vojtěch STŘONDALA (HC Stadion Litoměřice)

Otakar ŠIK (HC Stadion Litoměřice)

Jan ŠÍR (Bílí Tygři Liberec)

Michal TEPLÝ (Winnipeg Ice)

 

 

 

KANADA - soupiska

BRANKÁŘI

Nico DAWS (X)

Joel HOFER (X)

Olivier RODRIGUE (X)

 

OBRÁNCI

Kevin BAHL (X)

Calen ADDISON (X)

Bowen BYRAM (X)

Jacob BERNARD-DOCKER (X)

Jamie DRYSDALE (X)

Jared McISAAC (X)

Ty SMITH (X)

 

ÚTOČNÍCI

Liam FOUDY (X)

Joe VELENO (X)

Raphael LAVOIE (X)

Alexis LAFRENIÈRE (X)

Akil THOMAS (X)

Connor McMICHAEL (X)

Ty DELLANDREA (X)

Quinton BYFIELD (X)

Dawson MERCER (X)

Dylan COZENS (X)

Aidan DUDAS (X)

Barrett HAYTON (X)

Nolan FOOTE (X)

 

 

RUSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Jaroslav ASKAROV ()

Danijl ISAJEV ()

Amir MIFTACHOV ()

 

OBRÁNCI

Danila GALENJUK ()

Anton MALYŠEV ()

Danijl MISJUL ()

Danijl PYLENKOV ()

Alexander ROMANOV ()

Jegor ZAMULA ()

Danijl ŽURAVLJOV ()

 

ÚTOČNÍCI

Nikita ALEXANDROV ()

Grigorij DENISENKO ()

Pavel DOROFEJEV ()

Maxim GROŠEV ()

Alexander CHOVANOV ()

Ilja KRUGLOV ()

Kirill MARČENKO ()

Ivan MOROZOV ()

Vasilij PODKOLZIN ()

Nikita RTIŠČEV ()

Jegor SOKOLOV ()

Maxim SORKIN ()

Dmitrij VORONKOV ()

 

 

 
 

USA- soupiska

BRANKÁŘI

Spencer KNIGHT (X)
Isaiah SAVILLE (X)
Dustin WOLF (X)

 

OBRÁNCI

Ty EMBERSON (X)
Jordan HARRIS (X)
Zac JONES (X)
K'Andre MILLER (X)
Mattias SAMUELSSON (X)
Spencer STASTNEY (X)
Cam YORK (X)

 

ÚTOČNÍCI

John BEECHER (X)
Bobby BRINK (X)
Cole CAUFIELD (X)
Jack DRURY (X)
Parker FORD (X)
Curtis HALL (X)
Arthur KALIYEV (X)
Shane PINTOV (X)
Jacob PIVONKA (X)
Nick ROBERTSON (X)
Alex TURCOTTE (X)
Oliver WAHLSTROM (X)
Trevor ZEGRAS (X)

 

 

 

FINSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Kari PIIROINEN (Windsor Spitfires)

Justus ANNUNEN (Kärpät Oulu)

Jasper PATRIKAINEN (Pelicans Lahti)

 

OBRÁNCI

Santeri HATAKKA (Ilves Tampere)

Anttoni HONKA (JYP Jyväskylä)

Ville HEINOLA (Lukko Rauma)

Mikko KOKKONEN (Mikkelin Jukurit)

Peetro SEPPÄLÄ (KooKoo Kouvola)

Toni UTUNEN (Tappara Tampere)

Kim NOUSIAINEN (KalPa Kuopio)

Lassi THOMSON (Ilves Tampere)

 

ÚTOČNÍCI

Eemil ERHOLTZ (Vaasan Sport)

Lenni KILLINEN (Ässät Pori)

Joonas ODEN (KooKoo Kouvola)

Rasmus KUPARI (Los Angeles Kings)

Matias MACCELLI (Ilves Tampere)

Patrik PUISTOLA (Tappara Tampere)

Ville PETMAN (Lukko Rauma)

Sampo RANTA (University of Minnesota)

Antti SAARELA (Ilves Tampere)

Kristian TANUS (Mikkelin Jukurit)

Aatu RÄTY (Kärpät Oulu)

Aku RÄTY (Kärpat Oulu)

 

 

ŠVÉDSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Jesper ELIASSON (Växjö Lakers)

Hugo ALNEFELT (HV'71)

Erik PORTILLO (Dubuque Flightning Saints)

 

OBRÁNCI

Tobias BJÖRNFOT (Los Angeles Kings)

Adam GINNING (Linköping HC)

Philip BROBERG (Skellefteå AIK)

Mattias NORLINDER (MODO Hockey)

Rasmus SANDIN (Toronto Maple Leafs)

Victor SÖDERSTRÖM (Brynäs IF)

Nils LUNDKVIST (Luleå HF)

 

ÚTOČNÍCI

Alexander HOLTZ (Djugårdens IF)

Samuel FAGEMO (Frölunda HC)

Oskar BÄCK (Färjestads BK)

Lucas RAYMOND (Frölunda HC)

David GUSTAFSSON (Winnipeg Jets)

Nikola PASIC (Bofors IK Karlskoga)

Nils HÖGLANDER (Rögle BK)

Karl HENRIKSSON (Frölunda HC)

Albin ERIKSSON (Skellefteå AIK)

Hugo GUSTAFSSON (Södertälje SK)

Linus ÖBERG (Örebro HK)

Jonatan BERGGREN (Skellefteå AIK)

Linus NÄSSÉN (Frölunda HC)

 

 

SLOVENSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Samuel HLAVAJ (Sherbrooke Phoenix)

Jakub LACKOVIČ (MsHKM Žilina)

Samuel VYLETELKA (Minnesota Magicians)

 

OBRÁNCI

Martin BUČKO (HC Košice)

Boris ČESÁNEK (HK ŠKP Poprad)

Marcel DLUGOŠ (MsHKM Žilina)

Samuel KŇAŽKO (TPS Turku)

Dávid MUDRÁK (TPS Turku)

Marko STACHA (HK Dukla Trenčín)

Oliver TURAN (HC'07 Detva)

Martin VITALOŠ (Rögle Angelholm)

 

ÚTOČNÍCI

Maxim ČAJKOVIČ (Saint John Sea Dogs)

Viktor ĎURINA (HK Dukla Trenčín)

Róbert DŽUGAN (HK Dukla Trenčín)

Martin FAŠKO-RUDÁŠ (Everett Silvertips)

Dominik JENDEK (HC Slovan Bratislava)

Kristián KOVÁČIK (HK Dukla Trenčín)

Jakub MINÁRIK (HK Nitra)

Marek MINÁRIK (MsHK Žilina)

Michal MRÁZIK (Linköping HC)

Oliver OKULIAR (Lethbridge Hurricanes)

Adam PAULÍNY (MHA Martin)

Daniel Vladimír TKÁČ (Merritt Centennials)

Nicolas FERENYI (HK Dukla Trenčín)

 

 

ŠVÝCARSKO - soupiska

BRANKÁŘI

Stéphane CHARLIN (Genève Servette)

Luca HOLLENSTEIN (EV Zug)

Akira SCHMID (Omaha Lancers)

 

OBRÁNCI

David AEBISCHER (Gatineau Olympiques)

Tim BERNI (ZSC Lions)

Nico GROSS (Oshawa Generals)

Bastian GUGGENHEIM (SCL Tigers)

Mika HENAUER (SC Bern)

Janis MOSER (EHC Biel-Bienne)

Roco PEZZULLO (HC Ambri-Piotta)

 

ÚTOČNÍCI

Fabian BERRI (ZSC Lions)

Jeremi GERBER (SC Bern)

Gaétan JOBIN (Charlottetown Islanders)

Simon KNAK (Portland Winterhawks)

Gilian KOHLER (EHC Biel-Bienne)

Julian METTLER (EHC Kloten)

Valentin NUSSBAUMER (Shawinigan Cataractes)

Stéphane PATRY (Genève-Servette)

Joel SALZGEBER (SCL Tigers)

Sandro SCHMID (Fribourg-Gottéron)

Kyen SOPA (Niagara IceDogs)

Matthew VERBOON (Colgate University)

Gian-Marco WETTER (SC Rapperswil-Jona)

 

 

 
TOPlist