---

 
 

 
EURO HOCKEY TOUR 2018/2019
 
 
pořadí
země
zápasy
výhry
výhry
prodl.
výhry náj.
proh.
náj.
proh.
prodl.
proh.
skóre
body
 
 
1.
Rusko
12
6
0
2
0
0
4
41-27
22
 
 
2.
Finsko
12
5
0
1
2
0
4
27-29
19
 
 
3.
Švédsko
12
5
0
0
2
0
5
29-37
17
 
 
4.
Česko
12
4
0
1
0
0
7
30-34
14
 
 
 
 
 
 
 
 
Karjala cup 2018
1
Rusko
3
2
0
0
0
0
1
9-6
6
2
Finsko
3
2
0
0
0
0
1
6-3
6
3
Švédsko
3
1
0
0
0
0
2
4-9
3
4
Česko
3
1
0
0
0
0
2
7-8
3
 

čtvrtek 8.11.2018
18:20 SEČ
TIPSPORT arena, Praha-Holešovice, CZE
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
26
10
 
25
8
střely na bránu
trestné minuty
Jakub Kovář (Hrubec)
Nakládal, Kolář - Nestrašil, Sekáč, Kubalík
Krejčík, Mozík - Tomášek, Kousal, Hynek Zohorna
Jordán, Zámorský - Řepík, Hanzl, Červený
Musil, Doudera - Lenc, Horák, Vincour, Zdráhal
2:3
Johansson (Hellberg)
Persson, Bertilsson - Lilja, Brodin, Josefson
Bengtsson, Wikstrand - Wedin, Sorensen, Rasmussen
Sellgren, Arnesson- Davidsson, Nygard, Lander
Larsson, Johansson, Fröberg, Loov
trenér: Miloš Říha
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Rikard Grönborg
Branky:
 
1:1
1:2
0:0
 
Branky:
10:31
10:54
29:17
34:34
34:58
37:49
59:45
EQ
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
2 min
Zámorský (Kubalík)
Krejčík (podražení)
Zohorna Hynek (podražení)
Kolář (Sekáč)
Zámorský (držení protihráče)
Nestrašil (držení hole)
Česko (příliš mnoho hráčů na ledě)
 
01:30
08:30
28:41
32:44
36:56
54:23
57:16
2 min
EQ
EQ
EQ
2 min
2 min
2 min
Arnesson (krosček)
Lilja (Larsson)
Sorensen (Bengtsson, Wikstrand)
Davidsson (Nygard)
Brodin (sekání)
Sellgren (nedovolené bránění)
Josefson (nedovolené bránění)
 
 
                                       
 
čtvrtek 8.11.2018
17:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
10
 
28
6
střely na bránu
trestné minuty
Sorokin (Šestjorkin)
Blažjevskij, Nestěrov - Lokťjonov, Grigorenko, Kaprizov
Vasiljevskij, Chafizullin - Barabanov, Kuzmenko, Byvalcev
Barancev, Jelezin - Šalunov, Golyšev, Zernov
Pedan, - Zub, Ketov, Tělegin, Kadějkin
3:0
Metsola (Vehvälainen)
Eronen, Koivisto - Manninen, M.Aaltonen, Hartikainen
Kivihalme, Hakanpää - Puustinen, H.Pesonen, Ruohomaa
Pokka, Ohtamaa- Palve, Rajala, Pakarinen
Linböhm, Lehtonen- Niemi, Nättinen, Anttila
trenér: Ilja Vorobjov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Jukka Jalonen
Branky:
 
2:0
1:0
0:0
 
Branky:
04:00
11:15
12:42
21:54
34:40
37:23
51:36
57:49
EQ
P1
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
2 min
Grigorenko (Lokťjonov)
Nestěrov (Grigorenko, Kaprizov)
Barancev (sekání)
Golyšev (hákování)
Pedan (Tělegin, Ketov)
Byvalcev (podražení)
Vasiljevskij (nedovolené bránění)
Tělegin (sekání)
 
09:38
15:56
20:12
2 min
2 min
2 min
Ruohomaa (podražení)
M.Aaltonen (krosček)
M.Aaltonen (sekání)
 
 
                                       
 
sobota 10.11.2018
12:00 SEČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
3 552 diváků
střely na bránu
trestné minuty
31
12
 
32
12
střely na bránu
trestné minuty
Hellberg (Johansson)
Bengtsson, Wikstrand - Brodin, Lilja, Josefson
Persson, Bertilsson - Rasmussen, Sorensen, Wedin
Loov, Holm - Davidsson, Lander, Norman
Larsson, Johansson, Nygard
1:4
Šestjorkin (Sorokin)
Blažjevskij, Nestěrov - Kaprizov, Lokťjonov, Grigorenko
Chafizullin, Vasiljevskij - Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko
Antipin, Jelezin - Dergačjov, Slepyšev, Šalunov
Zub, Pedan - Ketov, Kadjekin, Tělegin, Zernov
trenér: Rikard Grönborg
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Ilja Vorobjov
Branky:
 
0:0
0:2
1:2
 
Branky:
12:34
16:16
26:21
32:17
45:18
49:02
59:30
2 min
2 min
2 min
2 min
P1
2 min
2 min
Rasmussen (podražení)
Josefson (hákování)
Rasmussen (hákování)
Holm (nedovolené bránění)
Lilja (Bengtsson, Persson)
Wikstrand (hákování)
Johansson (hrubost)
 
02:55
30:48
37:25
38:40
43:55
50:04
55:45
58:11
59:30
2 min
EQ
2 min
O1
2 min
P1
2 min
ENG
2+2 min
Šalunov (hákování)
Kuzmenko (Barabanov, Chafizullin)
Blažjevskij (hákování)
Ketov
Rusko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Kuzmenko (Byvalcev, Šalunov)
Byvalcev (hákování)
Lokťjonov (Tělegin, Byvalcev)
Slepyšev (hrubost)
 
 
                                       
 
sobota 10.11.2018
16:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
11 350 diváků
střely na bránu
trestné minuty
26
6
 
18
6
střely na bránu
trestné minuty
Vehvälainen (Metsola)
Eronen, Vittasmäki - Aaltonen, Manninen, Hartikainen
Kivihalme, Hakanpää- Leskinen, H.Pesonen, Ruotsalainen
Ohtamaa, Pokka - Pakarinen, Rajala, Palve
Lindbohm, Lehtonen- Nättinen, Tyrvainen, Turunen
3:0
Bartošák (Hrubec)
Nakládal, Kolář - Sekáč, Nestrašil, Kubalík
Krejčík, Doudera - Hynek Zohorna, Kousal, Tomášek
Musil, Zámorský - Řepík, Hanzl Pavlík
Štencel - Zdráhal, Horák, Lenc, Radim Zohorna
trenér: Jukka Jalonen
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Miloš Říha
Branky:
 
1:0
2:0
0:0
 
Branky:
12:24
26:28
27:15
29:25
32:16
58:32
EQ
EQ
2 min
2 min
EQ
2 min
Ruotsalainen (Pesonen, Kivihalme)
Nättinen
Lindbohm (držení protihráče)
Kivihalme (sekání)
Manninen
Palve (vysoká hůl)
 
02:47
17:58
52:25
2 min
2 min
2 min
Zdráhal (hákování)
Nakládal (vysoká hůl)
Doudera (držení protihráče)
 
 
                                       
 
neděle 11.11.2018
12:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
3 020 diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
24
 
23
4
střely na bránu
trestné minuty
Bartošák (Hrubec)
Nakládal, Štencel - Sekáč, Nestrašil, Tomášek
Kolář, Doudera - Kubalík, Hanzl, Pavlík
Zámorský, Jordán - Řepík, Horák, Červený
Musil, Krejčík - H.Zohorna, Kousal, R.Zohorna, Zdráhal
5:2
Sorokin (Konovalov)
Blažijevskij, Nestěrov - Lokťjonov, Kaprizov, Grigorenko
Antipin, Vasiljevskij - Michejev, Kuzmenko, Byvalcev
Barancev, Jelezin - Golyšev, Žernov, Slepyšev
Pedan, Zub - Ketov, Tělegin, Kadejkin, Šalunov
trenér: Miloš Říha
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Ilja Vorobjov
Branky:
 
1:2
2:0
2:0
 
Branky:
02:33
08:26
11:28
14:21
21:16
24:14
28:20
33:40
48:29
56:29
58:59
59:27
2 min
2 min
EQ
2+10 min
EQ
2 min
2 min
EQ
2 min
2 min
EQ, ENG
EQ, ENG
Červený (podražení)
Nakládal (hákování)
Řepík (Horák, Červený)
Kousal (úder do oblasti hlavy a krku)
Kubalík
Musil (hrubost)
Kubalík (držení protihráče)
Kubalík (Štencel, Doudera)
Zámorský (držení protihráče)
Pavlík (podražení)
Pavlík (Řepík)
Kubalík (Horák)
 
02:45
16:08
18:14
39:08
P1
P1
2 min
2 min
Kaprizov (Nestěrov, Vasiljevskij)
Vasiljevskij (Grigorenko, Kaprizov)
Barancev (podražení)
Vasiljevskij (držení protihráče)
 
 
                                       
 
neděle 11.11.2018
16:30 SEČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
27
20
 
22
10
střely na bránu
trestné minuty
Vehviläinen (Metsola)
Koivisto, Ohtamaa - Hartikainen, Rohamaa, Manninen
Hakanpää, Kivihalme - Ruotsalainen, Leskinen, H.Pesonen
Eronen, Vittasmäki- Anttila, Turunen, Niemi
Lindbohm, Lehtonen - Nättinen, Tyrväinen, Puustinen
3:0
Johansson (Hellberg)
Bengtsson, Holm - Rasmussen, Lilja, Brodin
Persson, Loov - Fröberg, Sorensen, Wedin
Sellgren, Arnesson - Davidsson, Norman, Lander
Larsson, Johansson, Nygärd
trenér: Jukka Jalonen
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Rikard Grönborg
Branky:
 
1:0
1:0
1:0
 
Branky:
07:49
08:21
18:13
21:37
39:46
39:46
40:58
56:21
P1
2 min
2 min
EQ
2 min
2+10 min
2 min
EQ
Leskinen (Ruotsalainen, Lehtonen)
Ohtamaa (držení protihráče)
Hakanpää (podražení)
Eronen (Leskinen, Pesonen)
Niemi (hákování)
Niemi (úder do oblasti hlavy a krku)
Lehtonen (zdržování hry)
Hakanpää (Anttila, Niemi)
 
06:13
14:25
31:13
46:47
49:34
2 min
2 min
2 min
2 min
2 min
Rasmussen (podražení)
Davidsson (držení protihráče)
Holm (nedovolené bránění)
Nygard  (držení protihráče)
Norman (krosček)
 
 
                                       
 
 
 
ČESKÁ REPUBLIKA
NOMINACE NA TURNAJ KARAJA 2018
BRANKÁŘI
Patrik BARTOŠÁK
Šimon HRUBEC
Jakub KOVÁŘ
HC Vítkovice RIDERA
HC Oceláři Třinec
Avtomobilist Jekatěrinburg
OBRÁNCI
Milan DOUDERA
Michal JORDÁN
Jan KOLÁŘ
Jakub KREJČÍK
Vojtěch MOZÍK
David MUSIL
Jakub NAKLÁDAL
Jan ŠTENCEL
Petr ZÁMORSKÝ
HC Oceláři Třinec
Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk
Lukko Rauma
Viťaz Podolsk
HC Oceláři Třinec
Lokomotiv Jaroslavl
HC Kometa Brno
Mountfield Hradec Králové
ÚTOČNÍCI
Rudolf ČERVENÝ
Robin HANZL
Roman HORÁK
Robert KOUSAL
Dominik KUBALÍK
Radan LENC
Andrej NESTRAŠIL
Radovan PAVLÍK
Michal ŘEPÍK
David TOMÁŠEK
Tomáš VINCOUR
Hynek ZOHORNA
Radim ZOHORNA
Patrik ZDRÁHAL
Slovan Bratislava
Spartak Moskva
Växjö Lakers
Brynäs Gävle
HC Ambri-Piottta
HC Bílí Tygři Liberec
Něftěchimik Nižněkamsk
Mountfield Hradec Králové
Slovan Bratislava
JYP Jyväskylä
Mountfield Hradec Králové
Pelicans Lahti
HC Kometa Brno
HC Vítkovice RIDERA
       
 
 
FINSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARAJA 2018
BRANKÁŘI
Veini VEHVILÄINEN
Juha METSOLA
Kärpät Oulu
Salavat Julajev Ufa
OBRÁNCI
Jani HAKANPÄÄ
Teemu KIVIHALME
Atte OHTAMAA
Teemu ERONEN
Veli-Matti VITTASMÄKI
Miika KOIVISTO
Mikko LEHTONEN
Petteri LINDBOHM
Ville POKKA
Kärpät Oulu
Kärpät Oulu
Kärpät Oulu
IFK Helsinki
Tappara Tampere
Dynamo Moskva
HV’71 Jönköping
HC Lausanne
Avangard Omsk
ÚTOČNÍCI
Marko ANTTILA
Sakari MANNINEN
Mika NIEMI
Joonas NÄTTINEN
Juuso PUUSTINEN
Mikael RUOHOMAA
Ville LESKINEN
Oula PALVE
Arttu RUOTSALAINEN
Teemu TURUNEN
Juhani TYRVÄINEN
Miro AALTONEN
Toni RAJALA
Harri PESONEN
Teemu HARTIKAINEN
Iiro PAKARINEN
Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
Jokerit Helsinki
Něftěchimik Nižněkamsk
Něftěchimik Nižněkamsk
Něftěchimik Nižněkamsk
Kärpät Oulu
TPS Turku
Ilves Tampere
HPK Hämeenlinna
IFK Helsinki
Viťaz Podolsk
EHC Biel
SCL Tigers Langnau
Salavat Julajev Ufa
Metallurg Magnitogorsk
       
 
 
ŠVÉDSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARAJA 2018
BRANKÁŘI
Magnus HELLBERG
Lars JOHANSSON
SKA Petrohrad
CSKA Moskva
OBRÁNCI
Linus ARNESSON
Lukas BENGTSSON
Simon BERTILSSON
Joel PERSSON
Jesper SELLGREN
Mikael WIKSTRAND
Philip HOLM
Viktor LÖÖV
Örebrö HK
Linköpings HC
Brynäs Gävle
Växjö Lakers
Luleå HF
Färjestads BK
Torpedo Nižnij Novgorod
Jokerit Helsinki
ÚTOČNÍCI
Daniel BRODIN
Jonathan DAVIDSSON
Jacob JOSEFSON
Jakob LILJA
Linus JOHANSSON
Joakim NYGARD
Linus FRÖBERG
Emil LARSSON
Nick SÖRENSEN
Anton WEDIN
Anton LANDER
John NORMAN
Dennis RASMUSSEN
Anton RÖDIN
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
Djurgårdens IF
Färjestads BK
Färjestads BK
Växjö Lakers
Luleå HF
Linköpings HC
Timrå IK
AK Bars Kazaň
Jokerit Helsinki
Metallurg Magnitogorsk
HC Davos
       
 
RUSKO
NOMINACE NA TURNAJ KARAJA 2018
BRANKÁŘI
Ilja KONOVALOV
Ilja SOROKIN
Igor ŠESTJORKIN
Lokomotiv Jaroslavl
CSKA Moskva
SKA Petrohrad
OBRÁNCI
Nikita NESTĚROV
Arťom BLAŽIJEVSKIJ
Arťom ZUB
Nikita TRJAMKIN
Alexej VASILJEVSKIJ
Viktor ANTIPIN
Andrej PEDAN
Alexander JELEZIN
Denis BARANCEV
CSKA Moskva
CSKA Moskva
SKA Petrohrad
Avtomobilist Jekatěrinburg
Avtomobilist Jekatěrinburg
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazaň
Lokomotiv Jaroslavl
Torpedo Nižnij Novgorod
ÚTOČNÍCI
Jevgenij KETOV
Alexander DĚRGAČEV
Alexej BYVALCEV
Alexander BARABANOV
Andrej KUZMENKO
Michajl GRIGORENKO
Kirill KAPRIZOV
Ivan TĚLEGIN
Maxim ŠALUNOV
Andrej LOKŤONOV
Anatolij GOLYŠEV
Denis ZERNOV
Ilja MICHEJEV
Petr CHOCRJAKOV
Alexander KADĚJKIN
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad
CSKA Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
CSKA Moskva
Lokomotiv Jaroslavl
Avtomobilist Jekatěrinburg
Avangard Omsk
Avangard Omsk
Salavat Julajev Ufa
Salavat Julajev Ufa
       
 
 
nejčastěji hledáte:
EURO HOCKEY TOUR 2018 / 2019
program a výsledky turnaje Karjala 2018
Karjala turnaus / Karjala cup 2018 Helsinky a Praha
program Euro hockey tour 2018-2019
nominace na turnaj Karjala 2018
program MS v hokeji 2019
 
 
 
 LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
 ENG
EA
T-O
RSN
TS
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
 
       
 
 

Channel one cup 2018
Kubok Pervego kanala 2018
1
Rusko
3
2
0
1
0
0
0
15-4
8
2
Finsko
3
1
0
0
1
0
1
6-11
4
3
Švédsko
3
1
0
0
1
0
1
7-8
4
4
Česko
3
0
0
1
0
0
2
8-13
2
 

čtvrtek 13.12.2018
17:30 SEČ
Hakametsän jäähalli, Tampere, FIN
6 299 diváků
střely na bránu
trestné minuty
33
8
Finsko
 
Česko
31
2
střely na bránu
trestné minuty
Ortio (Tirronen)
Leskinen, Hakanpää - Puustinen, Junttila, Palve
Lindbohm, Virtanen - Rajala, Hakulinen, Ruotsalainen
Vainio, Jokipiakk - Ojamäki, Peltola, Kalapudas
Lukka, Friman - J.Sallinen, Lajunen, Ikonen
3:4 sn
Hrubec (Bartošák)
Němec, Polášek - Nestrašil, Novotný, Sekáč
Jordán, Zámorský - Lenc, Hanzl, Kubalík
Štencel, Kundrátek - H.Zohorna, T.Zohorna, Bulíř
Musil, Krejčík - Tomášek, Beránek, Roman, Zdráhal
trenér: Jukka Jalonen
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodlo.
nájezdy
trenér: Miloš Říha
Branky:
1:0
2:0
0:3
0:0
1:2
Branky:
12:29
18:53
22:57
27:21
37:33
38:58
46:03
SN
SN
SN
SN
SN
SN
2 min
EQ
EQ
EQ
2 min
2 min
2 min
1
2
3
4
5
6
Palve (hákování)
Hakulinen (Virtanen, Rajala)
Puustinen (Junttila)
Rajala (Hakanpää)
Ikonen (sekání)
Vainio (zdržování hry)
Leskinen (zdržování hry)
Kalapudas (neproměněný nájezd)
Rajala (neproměněný nájezd)
Palve (neproměněný nájezd)
Peltola - gól
Puustinen (neproměněný nájezd)
Peltola (neproměněný nájezdy)
 
30:47
42:08
42:50
51:24
SN
SN
SN
SN
SN
SN
65:00
2 min
EQ
EQ
EQ
1
2
3
4
5
6
RSN
Beránek (nedovolené bránění)
Bulíř (Sekáč, Zámorský)
Lenc (Zámorský, Jordán)
Kundrátek (Sekáč, Roman)
Bulíř (neproměněný nájezd)
Hanzl (neproměněný nájezd)
H.Zohorna (neproměněný nájezd)
Roman (neproměněný nájezd)
Kubalík - gól
Kubalík - gól
Kubalík (rozhodující samostatný nájezd)
 
 
                                       
 
čtvrtek 13.12.2018
16:45 SEČ
Moskva / Rusko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
Švédsko
 
Rusko
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
2:3 sn
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
sobota 15.12.2018
9:30 SEČ
Moskva / Rusko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
Finsko
 
Švédsko
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
3:2
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
sobota 15.12.2018
13:45 SEČ
Moskva / Rusko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
Rusko
 
Česko
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
7:2
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
neděle 16.12.2018
12:00 SEČ
Moskva / Rusko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
  Česko
 
Švédsko 
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
2:3
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
neděle 16.12.2018
15:00 SEČ
Gazprom arena (fotbalový stadion), Petrohrad, Rusko
71 381 diváků
střely na bránu
trestné minuty
28
6
  Rusko
 
Finsko 
22
8
střely na bránu
trestné minuty
Šestjorkin (Sorokin)
Blažijevskij, Nestěrov - Grigorenko, Kaprizov, Lokťjonov
Tokranov, Gavrikov- Gusev, Barabanov, Prochorkin
Antipin, Jelesin - Plotnikov, Andronov, Kadjekin
Pedan, Vasiljevskij - Ketov, Kablukov, Kuzmenko, Šalunov
5:0
Ortio (Tirronen)
Leskinen, Hakanpää - Peltola, J.Sallinen, Junttila
Friman, Virtanen - Kalapudas, Rajala, Puustinen
Hietanen, Jurgens - Luostrarainen, Partanen, Turunen
Vairio, Jokipakka - Hakulinen, Lajunen, Ojamäki, Lindböhm
trenér: Ilja Vorobjov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Jukka Jalonen
Branky:
 
1:0
3:0
1:0
 
Branky:
00:31
19:00
25:28
29:21
30:10
30:21
50:12
54:39
2 min
EQ
P1
P1
EQ
2 min
2 min
EQ
Tokranov (sekání)
Kaprizov (Grigorenko, Jelesin)
Tokranov (Gusev, Plotnikov)
Nestěrv (Kuzmenko)
Gavrikov (Barabanov, Tokranov)
Pedan (držení protihráče)
Plotnikov (hákování)
Grigorenko (Šalunov, Blažijevskij)
 
09:17
25:16
28:43
37:10
2 min
2 min
2 min
2 mín
Hakulinen (držení protihráče)
Finsko (příliš mnoho hráčů na ledě)
Ojamäki (nedovolené bránění)
Hakanpää (držení protihráče)
 
 
                                       
 
 
 
 
nejčastěji hledáte:
EURO HOCKEY TOUR 2018 / 2019
program a výsledky turnaje Channel one cup 2018
Channel one cup 2018 Moskva / Pohár prvního programu 2018 Moskva
program Euro hockey tour 2018-2019
nominace na turnaj Channel one cup 2018
program MS v hokeji 2019
 
 
 
 LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
 ENG
EA
T-O
RSN
TS
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
 
       
 
 
 
Beijer Švédské hokejové hry 2019
Beijer hockey games 2019
1
Česko
3
2
0
0
0
0
1
10-6
6
2
Rusko
3
1
0
1
0
0
1
8-7
5
3
Švédsko
3
1
0
0
1
0
1
10-12
4
4
Finsko
3
0
0
1
1
0
1
8-10
3
 

čtvrtek 7.2.2019
17:30 SEČ
Lokomotiv Arena, Jaroslavl, Rusko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
31
8
Rusko
 
Finsko
23
8
střely na bránu
trestné minuty
Konovalov (Bobkov)
Vasiljevskij, Arzamascev- Nikoncev, Kagarlickij, Šipačov
Rafikov, Jelesin - Michejev, Žernov, Šumakov
Běrezgalov, Zub - Světlakov, Kuzmenko, Okulov
Kulik - Mironov, Kadjekin, Kurčinin, Burdasov, Alexejev
3:2 sn
Vehviläinen (Tirronen)
Kaski, Lehtonen - Ruohomaa, Junttila, Ojamäki
Näykvä, Eronen- Kalapudas, Pesonen, Leskinen
Leskinen, Virtanen- Tyrväinen, Nättinen, Hakulinen
Laaksonen, Friman- Luostarinen, Bjorninen, J.Sallinen
trenér: Ilja Vorobjov
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodlouž
nájezdy
trenér: Jukka Jalonen
Branky:
1:1
0:0
1:1
0:0
4:3
Branky:
04:06
44:05
RSN
EQ
EQ
RSN
Michejev (Žernov, Šumakov)
Michejev
Kagarlickij
 
00:28
59:51
EQ
EQ, EA
Ojamäki (Lehonen, Junttila)
Lehtonen (Eronen, Nättinen)
 
 
                                       
 
čtvrtek 7.2.2019
19:00 SEČ
Hovet, Stockholm / Švédsko
6 377 diváků
střely na bránu
trestné minuty
24
10
Česko
 
Švédsko
20
33
střely na bránu
trestné minuty
Hrubec (Will)
Polášek, Zámorský - Kovář, Sekáč, Gulaš
Štencel, Kundrátek - Filippi, Kvapil, Zaťovič
Krejčík, Doudera-  R.Zohorna, T.Zohorna, H.Zohorna
Hrbas , Musil - Zdráhal, Lenc, Holík - Rousek
5:2
Hellberg (Reideborn)
Loov, Holm - Bemstrom, Lilja, Rasmussen
Persson, Dählbeck - Böqvist, Kellman, Lindqvist
Engsund, Djuse - Johansson, Nygard, Davidsson
Sylvegard, Handemark, Larsson
trenér: Miloš Říha
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Rikard Grönborg
Branky:
 
0:1
2:0
3:1
 
Branky:
27:10
36:33
46:44
50:59
57:533
P1
P1
EQ
P1
ENG
Kvapil (Kundrátek)
Kovář (Holík)
Kovář (Gulaš)
Kovář (Zaťovič, Zámorský)
Sekáč (Kovář)
 
02:25
58:02
P1
EQ
Bemström (Holm, Rasmussen)
Davidsson (Dahlbeck)
 
 
                                       
 
sobota 9.2.2019
12:00 SEČ
Hovet, Stockholm / Švédsko
1 891 diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
18
Finsko
 
Česko
22
33
střely na bránu
trestné minuty
Tirronen (Vehvilainen)
Kaski, Lehtonen - Ruohomaa, Pesonen, Leskinen
Lehtivuori, Eronen - Ojamäki, Mustonen, Junttila
O.Leskinen, Pokka - Nättinen, Tyrväinen, Hakulinen
Laaksonen, Friman, Luostarainen, Bjorninen, J.Sallinen, K8lapudas
1:3
Will (Hrubec)
Zámorský, Polášek - Kovář, Sekáč, Gulaš
Štencel, Kundrátek - Horák, Kvapil, Zaťovič
Krejčík, Doudera - T.Zohorna, H.Zohorna, Koblížek
Hrbas, Musil - Stránský, Holík, Lenc, Červený
trenér: Jukka Jalonen
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Miloš Říha
Branky:
 
0:0
0:2
1:1
 
Branky:
48:00
P1
Pokka (Leskinen)
 
29:56
34:00
45:12
EQ
O1
P1
Holík
H.Zohorna (T.Zohorna)
Sekáč (Kundrátek)
 
 
                                       
 
sobota 9.2.2019
15:30 SEČ
Hovet, Stockholm / Švédsko
7720 diváků
střely na bránu
trestné minuty
25
12
Švédsko
 
Rusko
34
8
střely na bránu
trestné minuty
Reidenborn (Hellberg)
Sellgren, Holm - Lilja, Bemström, Rasmussen
Dahlbec, Persson - Lindqvist, Ludneström, Brome
Loov, Nilsson - Davidsson, Kellman, Nygärd
Larsson, Handemark, Sylvegard
4:2
Bobkov (Konovalov)
Rafikov, Jelesin - Žernov, Michejev, Šumakov
Arzamascev, Vasiljevskij - Kagarlickij, Nikoncev, Šipačov
Zub, Běrezgalov - Kuzmenko, Okulov, Světlakov
Kulik, Mironov, Kurčinin, Kadjekin, Burdasov, Slepec
trenér: Rikard Grönborg
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Ilja Vorobjov
Branky:
 
0:0
2:0
2:2
 
Branky:
22:42
31:38
52:37
59:48
EQ
EQ
EQ
ENG
Lindqvist (Nilsson, Lundeström)
Larsson (Sylvegard, Holm)
Lundeström (Lilja)
Handemark (Larsson)
 
40:25
50:02
P1
TS
Nikoncev (Šipačov, Vasiljevskij)
Michejev
 
 
                                       
 
neděle 10.2.2019
12:00 SEČ
Hovet, Stockholm / Švédsko
1 732 diváků
střely na bránu
trestné minuty
25
6
Rusko
 
Česko
13
8
střely na bránu
trestné minuty
Konovalov (Bobkov)
Zub, Arzamascev - Denisenko, Michejev, Kadjekin
Rafikov, Jelezin - Nikoncev, Kagarlickij, Šipačov
Mironov, Kulik - Světlakov, Okulov, Kuzmenko
Miščenko, Běrezgalov-  Burdasov, Slepec, Žernov
3:1
Hrubec (Will)
Polášek, Zámorský - Zaťovič, Kvapil, Holík
Štencel, Kundrátek - T.Zohorna, R.Zohorna, H.Zohorna
Krejčík, Doudera - Lenc, Červený, Horák
Galvas, Musil - Stránský, Koblížek, Rousek - Zdráhal
trenér: Ilja Vorobjov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Miloš Říha
Branky:
 
0:0
2:1
1:0
 
Branky:
34:53
39:01
53:52
EQ
EQ
EQ
Kuzmenko (Okulov, Běrezgalov)
Kuzmenko
Kadjekin (Rafikov, Alexejev)
 
28:44
EQ
Tomáš Zohorna (Zámorský, Koblížek)
 
 
                                       
 
neděle 10.2.2019
15:30 SEČ
Hovet, Stockholm / Švédsko
7 784 diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
2
Švédsko
 
Finsko
21
4
střely na bránu
trestné minuty
Reideborn (Hellberg)
Nilsson, Sellgren - Nygård, Bemström, Rasmussen
Persson, Dahlbeck - Brome, Lindqvist, Lundeström
Djuse, Engsund - Kellman, Böqvist, Davidsson
Sylvegård, Handemark, Larsson
4:5sn
Vehviläinen (Tirronen)
Kaski, M.Lehtonen - Tyrväinen, Suomi, Leskinen
Virtanen, Lehtivuori - Mustonen, Ojamäki, J.Sallinen
O.Leskinen, Pokka - Bjorninen, Pesonen, Junttila
Näykvä- Friman - Nättinen, Ruohomaa, Luostarinen
trenér: Rikard Grönborg
1.třetina
2.třetina
3.třetina
prodlo
nájezdy
trenér: Jukka Jalonen
Branky:
1:0
1:2
2:2
0:0
0:2
Branky:
05:41
07:43
50:41
54:52
EQ
EQ
EQ
EQ
Bemström (Nygård, Rasmussen)
Lundeström (Persson, Lindqvist)
Nygård (Bemström, Dahlbeck)
Bemström (Rasmussen, Sylvegard)
 
20:24
31:50
42:43
45:55
RSN
EQ
EQ
EQ
P1
RSN
Tyrväinen (Leskinen)
Ojamäki (Leskinen)
Ojamäki
Suomi (Lehtonen)
Kaski
 
 
                                       
 
 
nominace na turnaj
nominace týmů jsou zpravidla zveřejněny týden před začátkem turnaje
 
 
nejčastěji hledáte:
EURO HOCKEY TOUR 2018 / 2019
program a výsledky turnaje Švédské hokejové hry 2019
Sweden hockey games 2019 / program Švédské hokejové hry 2019
program Euro hockey tour 2018-2019
nominace na turnaj Švédské hokejové hry 2019
program MS v hokeji 2019
 
 
 
 LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
 ENG
EA
T-O
RSN
TS
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
 
       
 
České hokejové hry 2019
Carlson hockey games 2019
1
Finsko
3
2
0
0
0
0
1
7-5
6
2
Švédsko
3
2
0
0
0
0
1
8-8
6
3
Rusko
3
1
0
0
0
0
2
9-10
3
4
Česko
3
1
0
0
0
0
2
6-7
3
 

středa 1.5.2019
15:00 SELČ
Stockholm / Švédsko
13 447 diváků
střely na bránu
trestné minuty
38
6
Švédsko
 
Rusko
23
18
střely na bránu
trestné minuty
Markström (Enroth)
A.Larsson, Ekman-Larsson- Nygard, Bratt, Pettersson
Gustafsson, Hagg - Wedin, Kempe, Lindblom
Holm, Pettersson - Eriksson, Kempe, Lander
Svedberg - Rasmussen, Krüger, Bengtsson
6:4
Vasiljevskij (Georgejev)
Nestěrov, Sergačjov- Malkin, Kučerov, Gusev
Chafizullin, Zub - Anisimov, Kaprizov, Grigorenko
Jelezin, Kiselevič - Kadjekin, Dadonov, Barabanov
Blažjevskij - Plotnikov, Kovalčuk, Andronov, Michejev
trenér: Rikard Grönborg
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Ilja Vorobjov
Branky:
 
1:1
3:1
2:2
 
Branky:
02:37
20:57
23:04
38:17
46:37
57:52
EQ
P1
EQ
P1
EQ
ENG
Nygard (Bratt)
Eriksson (Lander, Pettersson)
Krüger (Bengtsson, Rasmussen)
Lindblom (Bratt, Pettersson)
Eriksson (Lander, Pettersson)
Kempe (Eriksson, Lander)
 
18:08
30:54
49:58
59:26
EQ
EQ
EQ
EQ
Jelesin (Gusev, Malkin)
Andronov (Gusev, Plotnikov)
Grigorenko (Nestěrov, Anisimov)
Kučerov (Sergačjov, Kaprizov)
 
 
                                       
 
čtvrtek 2.5.2019
17:30 SELČ
DRFG Arena, Brno, Česko
7700 diváků
střely na bránu
trestné minuty
21
20
Finsko
 
Česko
41
4
střely na bránu
trestné minuty
Olkinuora (Lankinen)
Koivisto, Lehtonen- Ilomäki, Rajala, Savinainen
Sund, Jokiharju - Manninen, Pesonen, Nattinen
Kaski, Mikkola- Luostarainen, Ojamäki, Kiviranta
Leskinen- Lindbohm, Lammikko, Sallinen
3:2
Jakub Kovář (Bartošák)
Krejčík, Gudas - Voráček, Kovář Jan, Zaťovič
Jeřábek, Kundrátek - Jeřábek, Simon, Jaškin
Moravčík, Rutta  - Hanzl, Kubalík, Řepík
Kolář, Hronek - Zohorna H., Chytil, Sekáč, Tomášek
trenér: Jukka Jalonen
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Miloš Říha
Branky:
 
1:0
1:1
1:1
 
Branky:
19:44
33:04
58:42
EQ
EQ
P1
Manninen (Jokiharju, Lehtonen)
Lindbohm
Manninen (Lehtonen)
 
39:32
59:32
P1
P1 EA
Hronek (Voráček)
Gudas (Simon)
 
 
                                       
 
sobota 4.5.2019
14:00 SELČ
DRFG Arena, Brno, Česko
7 132 diváků
střely na bránu
trestné minuty
22
4
Rusko
 
Finsko
29
4
střely na bránu
trestné minuty
Georgejev (Sorokin)
Nestěrov, Sergačjov - Kučerov, Gusev, Malkin
Orlov, Zajcev - Kuzněcov, Dadonov, Ovečkin
Chafizullin, Zub - Kaprizov, Grigorenko, Anisimov
Jelesin - Plotnikov, Kovalčuk, Andronov, Tělegin
1:3
Lankinen (Olkinuora)
Koivisto, Lehtonen- Ruotsalainen, Rajala, Kakko
Sund, Jokiharju - Manninen, Kuusela, Pesonen
Mikkola, Kaski - Ojamäki, Luostarinen, Kiviranta
Vainio, Lindbohm - Tyrväinen, Anttila, J.Sallinen
trenér: Ilja Vorobjov
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Jukka Jalonen
Branky:
 
0:1
0:1
1:1
 
Branky:
59:09
EA
Ovečkin (Kuzněcov, Anisimov)
 
05:00
30:26
45:51
P1
P1
P1
Pesonen
Lehtonen (Rajala, Kakko)
Kaski (Manninen, Ojamäki)
 
 
                                       
 
sobota 4.5.2019
18:30 SELČ
DRFG Arena, Brno, Česko
7700 diváků
střely na bránu
trestné minuty
23
6
Česko
 
Švédsko
22
8
střely na bránu
trestné minuty
Bartošák (Jakub Kovář)
Kolář, Hronek  - Voráček, Simon, Frolík
Sklenička, Gudas - Palát, Chytil, Jaškin
Rutta, Moravčík - T.Zohorna, Kubalík, H.Zohorna
Musil, Zámorský - Červený, Tomášek, Fořt, Rousek
3:0
Lundqvist (Markström)
Ekman-Larsson, Larsson - Hörnqvist, Bratt, E.Pettersson
M.Pettersson, Gustafsson - Kempe, Lindholm, Lindblom
Svedberg, Hagg- Nygård, Lander, Loui Eriksson
Bengtsson - Kempe, Krüger, Rasmussen, Wedin
trenér: Miloš Říha
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér: Rickard Grönborg
Branky:
 
1:0
0:0
2:0
 
Branky:
07:04
57:53
58:49
EQ
ENG
ENG
Jaškin (Sklenička)
Palát
Voráček (Rutta)
 
-
-
-
 
 
                                       
 
neděle 5.5.2019
14:00 SELČ
DRFG Arena, Brno, Česko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
Švédsko
 
Finsko
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
2:1
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
neděle 5.5.2019
18:00 SELČ
DRFG Arena, Brno, Česko
- diváků
střely na bránu
trestné minuty
-
-
Česko
 
Rusko
-
-
střely na bránu
trestné minuty
-
1:4
-
trenér:
 
1.třetina
2.třetina
3.třetina
 
trenér:
Branky:
 
-:-
-:-
-:-
 
Branky:
-
-
-
 
-
-
-
 
 
                                       
 
 
 
 
nejčastěji hledáte:
EURO HOCKEY TOUR 2018 / 2019
program a výsledky turnaje České hokejové hry 2019
Czech hockey games 2019 / program České hokejové hry 2019
program Euro hockey tour 2018-2019
nominace na turnaj České hokejové hry 2019
program MS v hokeji 2019
 
 
 
 LEGENDA
 
 
EQ
P1
P2
O1
O2
 ENG
EA
T-O
RSN
TS
branka vstřelená při vyrovnaném počtu hráčů na ledě (5/5, 4/4, 3/3)
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 1 hráče
branka vstřelená při přesilové hře s výhodou 2 hráčů
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 1 hráče
branka vstřelená při vlastním oslabení s nevýhodou 2 hráčů
gól do prázdné brány soupeře při hře bez brankáře (EMPTY NET GOAL)
gól vstřelený při hře bez brankáře s extra útočníkem (EXTRA ATTACKER)
oddechový čas (time-out)
rozhodující samostatný nájezd (GWS – GAME WINNING SHOT)
trestné střílení (PS – PENALTY SHOT)
 
       
 
 
TOPlist