---

 
DALŠÍ TURNAJE
Menší evropské i světové hokejové turnaje přinášíme v tomto přehledu:
EVROPSKÉ TURNAJE V LIGOVÝCH REPREZENTAČNÍCH PŘESTÁVKÁCH
II.REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKA – LISTOPAD 2018
DEUTSCHLAND CUP 2019
Euro ice hockey challenge – Bělorusko
Euro ice hockey challenge – Polsko
Euro ice hockey challenge – Maďarsko
Euro ice hockey challenge – Litva
III.REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKA – PROSINEC 2018
LUCERNE CUP 2019
Euro ice hockey challenge – Norsko
IV.REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKA – ÚNOR 2019
Kaufland cup
Euro ice hockey challenge – Rakousko
Euro ice hockey challenge – Slovinsko
Euro ice hockey challenge – Korea
 
ASIE : Challenge cup of Asia
-          elitní skupina
-          nižší divize
 
 
 
 

 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
DEUTSCHLAND CUP 2019
Krefeld
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Rusko "B"
3
2
1
0
0
0
0
10-6
+4
8
 
 
2
Švýcarsko
3
1
0
1
0
0
1
9-9
0
5
 
 
3
Slovensko
3
1
0
0
0
0
2
5-5
0
3
 
 
4
Německo
3
0
0
0
1
1
1
6-10
-4
2
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
15:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
 Slovensko
 
Švýcarsko
 
01:54
42:50 P1
Bondra (Sukeľ, Malec)
Haščák (Puliš, Gernát)
2:3
29:03
37:53
47:54 P1
Simion (Bertschy)
Rod (Bertschy)
Pestoni (Bertschy, Fuchs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
1:1
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Rusko „B“
 
20:53 P1
28:05 P1
39:38
Pföderl (Plachta, Akdag)
Pföderl (Wolf, Plachta)
Mauer
3:4 pp
16:08 O1
23:50
50:17
60:22
Děmidov (Chybysov)
Judin (Prochorkin)
Chybysov (Judin, Prochorkin)
Zemčjonok (Světlakov, Okulov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:1
3:1
0:1
0-1
 
 
 
sobota 10.11.2018
13:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Švýcarsko
 
01:27 P1
51:32
59:19
Pföderl (Pietta, Hungerecker)
Bergmann (Mauer, Ebner)
Noebels (Sezemsky, Ebner)
3:4 sn
02:20
09:09
28:03
RSN
Herren (Martschini, Glauser)
Rod (Bertschy, Glauser)
Rod (Fora)
Martschini
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájezdy
 
 
1:2
0:1
2:0
0:0
0:2
 
 
 
sobota 10.11.2018
17:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Rusko „B“
 
Slovensko
 
13:50
41:05 P1
Michajlov (Manukjan, Malcev)
Okulov (Děmidov, Světlakov)
2:1
08:10
Kudrna (Mikuš)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
1:0
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
11:00 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Švýcarsko
 
Rusko „B“
 
-
-
2:4
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
14:30 SELČ
König Palast, Krefeld (GER)
 
Německo
 
Slovensko
 
-
-
0:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Minsk 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Lotyšsko
3
2
0
1
0
0
0
10-3
+7
8
 
 
2
Bělorusko
3
2
0
0
1
0
0
10-5
+5
7
 
 
3
Francie
3
0
0
1
0
0
2
6-11
-5
2
 
 
4
Slovinsko
3
0
0
0
1
0
2
4-11
-7
1
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
13:15 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Lotyšsko
 
Slovinsko
 
04:51
19:52
23:34
36:45 P1
Maslovskis (Mamicics, Auzinš)
Dzierkals (Kulda, Salija)
Kulda (Kalnš)
Kalnš
4:1
50:05 P1
Simšič (Pretnar, Ograjenšek)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
2:0
0:1
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
17:15 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Francie
 
-
-
5:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
14:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Francie
 
Lotyšsko
 
57:12 P1
Leclerc (Rech)
1:4
15:18
17:00
25:16
58:04 ENG
Kalnš (Freibergs, Zabis)
Marenis
Kalnš (Zabis)
Rancevs (Dzierkals, Batna)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:1
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
18:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Slovinsko
 
00:11
23:51
29:45 P1
45:36
Parfejevec (Razvadovskij, Vorobej)
Kislyj (Bokun, Demkov)
Kislyj (Remezov, Demkov)
Gavus (Stepanov, Denisov)
4:1
01:40
Bašič
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
1:0
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
14:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Francie
 
Slovinsko
 
38:19
40:32 P1
RSN
Perret (Leclerc, Thiry)
S.Treille (T. da Costa, Fleury)
Rech
3:2 sn
17:52
51:34
Kuralt (Štebih)
Cimzar (Planko)
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
1:1
0:0
1:0
 
 
 
sobota 10.11.2018
18:30 SELČ
Minsk arena, Minsk (BLR)
 
Bělorusko
 
Lotyšsko
 
36:58
Děnisov (Gavrus, Fejoktistov)
1:2 sn
00:51
RSN
Kulda (Homjakovs, Švars)
Kalnš
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
0:0
0:0
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Polsko 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko
1
1
0
0
0
0
0
4-2
+2
3
 
 
2
Rakousko
1
0
1
0
0
0
0
2-1
+1
2
 
 
3
Dánsko
1
0
0
0
0
1
0
1-2
-1
1
 
 
4
Polsko
1
0
0
0
0
0
1
2-4
-2
0
 
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
14:00 SELČ
Polsko
 
Rakousko
 
Norsko
 
-
-
DNF
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
Páteční utkání POL-DEN a AUT-NOR byla zrušena kvůli technickým problémům na ledové ploše a nepočítají se do tabulky.
pátek 9.11.2018
17:30 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Dánsko
 
-
-
DNF
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
14:30 SELČ
Polsko
 
Dánsko
 
Rakousko  
 
53:20
Meyer
1:2 pp
21:18
62:03
Schneider (Ganahl, Nissner)
Hofer
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
0:1
1:0
0:1
 
 
 
soboa 10.11.2018
17:00 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Norsko
 
32:24 P1
34:44
Pas (Goscinski, Giminski)
Neupauer (Goscinski)
2:4
17:32
25:23
29:15
55:51
Noer (Knold, Olsen)
Ostby (Olsen)
Medby (Olsen, Johannesen)
Heier (Kasastul, Olsen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:2
0:1
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
13:00 SELČ
Polsko
 
Norsko
 
Dánsko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
neděle 11.11.2018
17:30 SELČ
Polsko
 
Polsko
 
Rakousko
 
-
-
-:-
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Maďarsko XI/2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kazachstán
3
3
0
0
0
0
0
11-6
+5
9
 
 
2
Maďarsko
2
1
0
0
0
0
1
8-4
+4
3
 
 
3
Itálie
3
1
0
0
0
0
2
8-12
-4
3
 
 
4
Korea
2
0
0
0
0
0
2
5-10
-5
0
 
 
 
 
 
středa 7.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Kazachstán
 
51:49
Szirányi (Sarauer, Gergö Nagy)
1:3
20:37
22:32
23:18
Savickyj (Šestakov)
Gurin (Gurkov, Petuchov)
Jakovlev (Polochov, Alexandrov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:3
1:0
 
 
 
 
středa 7.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Itálie
 
Korea
 
00:50
16:54
31:23 P1
47:08 P1
59:13
Rosa (Zanatta, Marchetti)
Gander (Trivellato)
Bardaro (Marchetti)
Rosa (Bardaro, Frei)
S.Kostner (Lacedelli)
5:2
19:51
37:32 P1
Song Hjon-čol (Mun Kuk-han, Pak Šin-ku)
Kim Ki-song (I Ton-ku)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
1:1
2:0
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Korea
 
Kazachstán
 
24:46 P1
30:54
47:15
I Ton-ku (Čon Čun-u, Kim Ki-song)
Šin Sang-un (So Jong-čon, Mun Kuk-an)
An Jin-Hi (Nam I-to,  Kim Sang-uk)
3:5
14:31 P1
15:05
25:00
25:18
54:28
Stěpanenko (Nurgaljev, Korolinskij)
Petuchov (Grukov, Ibrajbekov)
Petuchov (Gurkov, Gurin)
Boryševič (Jakovlev, Nekrjach)
Petuchov (Gurin, Gurkov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
2:2
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Kazachstán
 
Itálie
 
13:29 P1
39:10
54:33
Grenc (Gurin, Nurgaljev)
Grenc (Panjukov)
Ibrajbekov (Gurin, Gurkov)
3:2
09:37 P1
44:43
Frei (Marchetti, Bardaro)
Lacedelli (Casetti, Brighenti)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:0
1:1
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
19:30 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Korea
 
-
  DNS
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
16:00 SELČ
Maďarsko
 
Maďarsko
 
Itálie
 
06:17
15:53
25:59
31:00
46:44
48:13
57:20
Sarauer (Nagy, Koger)
D.Szabo (Terbocs, P.K.Szabo)
Hari (V.Galló, Bartális)
G.Nagy (Sarauer, D.Koger)
Pozsgai (K.Nagy, Terbocs)
J.Vás (Mágosi, Szirányi)
Hari (Wehrs, V.Galló)
7:1
17:17
Bardaro (Gonzales, Trivellato)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
2:0
3:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Litva 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Lotyšsko
2
2
0
0
0
0
0
6-2
+4
6
 
 
2
Japonsko
2
1
0
0
1
0
0
7-4
+3
4
 
 
3
Rumunsko
2
1
0
0
0
0
1
8-5
+3
3
 
 
4
Litva
2
1
0
1
0
0
1
3-3
0
2
 
 
5
Bělorusko "B"
2
1
0
0
0
0
1
2-5
-3
3
 
 
6
Estonsko
2
0
0
0
0
0
2
4-11
-7
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Lotyšsko "B"
 
Estonsko
 
02:20
46:07 P1
54:49
56:29
Ozolinš
Maksims Širokovs (Aleksejs Širokovs)
Homjakovs
Ozolinš (Bernhards)
4:1
12:59
Rooba (Makrov, Lahesalu)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
3:0
 
 
 
 
čtvrtek 8.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Litva
 
Japonsko
 
-
-
3:2 sn
-
-
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájez
 
 
0:1
1:0
1:1
0:0
2:1
 
 
 
pátek 9.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Estonsko
 
Rumunsko
 
24:23
40:09
45:49 P1
Parras (Makrov, Gornostajev)
Sorokin (Vorang)
Makrov (Lahesalu)
3:7
16:20
30:00 P1
31:25
42:01
42:16
46:29 O1
55:25
Balasz (Constantin)
Fodor (Gergö Bíró, Tranca)
Casaneanu (Gergö Bíró, Mocnar)
Gergö Bíró (Cjanad, Ottó Bíro)
Xasice (Constantin)
Borysenko (Tranca, Cjanad)
Ottó Bíro (Esombor)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:2
2:4
 
 
 
 
pátek 9.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Bělorusko "B"
 
Japonsko
 
25:43
Marščjonok
1:5
11:04 P1
17:07
29:46
38:36
54:48 P1
Yamada (Furuhashi)
Iwamoto (Tanaka)
Hitosato (Kumagai)
Yamada (Shinohara)
Tanaka (Kawai, Hitosato)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
1:2
0:1
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
15:30 SELČ
Litva
 
Rumunsko
 
Lotyšsko "B"
 
36:22
P. Balász (Constantin, Mocnar)
1:2
33:18 P1
33:44
Bernhards (Homjakovs)
Riekstins (Širokovs A., Grinbergs)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:2
0:0
 
 
 
 
sobota 10.11.2018
19:00 SELČ
Litva
 
Litva
 
Bělorusko "B"
 
-
-
0:1
16:40 P1
Nikulin (Slyš, Marčenko)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
LUCERN CUP 2018
Lucern, Švýcarsko
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
16:15 SELČ
-
 
Rusko
 
Slovensko
 
39:26
54:30
Provolnev (Fjodorov)
Chochlačev (Alexejev)
2:1
39:42
Chovan (Lantoši)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:1
1:0
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
20:15 SELČ
-
 
Švýcarsko
 
Rakousko
 
25:37
27:10
54:20 P1
Rüfenacht (Moser, Ambühl)
Marschini (Rod)
Hofmann (Loeffel, Martschini)
3:1
58:15 O1
Zweger (Haudum)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
1:1
 
 
 
o třetí místo
pátek 14.12.2018
16:15 SELČ
-
 
Slovensko
 
Rakousko
 
19:31
21:03
23:34
34:45
43:05
44:40
Hudáček Libor (Chovan)
Puliš (Libor Hudáček)
Ďaloga (Libor Hudáček)
Tybor (Hecl, Kytnár)
Ďaloga (Malec)
Buček (Tybor)
6:1
32:23
Schneider (Kainz)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
2:0
 
 
 
finále
pátek 14.12.2018
20:15 SELČ
-
 
Rusko "B"
 
Švýcarsko
 
04:46
14:19
16:05
40:22
56:14 ENG
Alexejev (Tkačjov)
Zub (Iljin, Rykov)
Tkačjov
Kručinin
Lij
5:1
10:36 P1
Hollenstein
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
0:0
2:0
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Norsko 2018
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko
3
3
0
0
0
0
0
13-6
+7
9
 
 
2
Francie
3
2
0
0
0
0
1
7-4
+3
6
 
 
3
Bělorusko
3
1
0
0
0
0
2
9-8
+1
3
 
 
4
Maďarsko
3
0
0
0
0
0
3
3-14
-11
0
 
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Francie
 
Maďarsko
 
08:55 P1
44:14 P1
53:03 P1
Ville (Barbero)
Ritz (Correia)
Barbero (Ville, Matima)
3:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
2:0
 
 
 
 
čtvrtek 13.12.2018
20:00 SELČ
Norsko
 
Norsko
 
Bělorusko
 
08:08 P1
13:33
19:44 TS
32:33
51:03
58:43 P1
Johannesen (Haga, Kristiansen)
Karterud (Espeland, Haga)
Lindström
Olsen
Haga (Thoresen, Reichenberg)
Lindström (Holos)
6:1
46:15
Fjoktistov (Gavrus)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
1:0
2:1
 
 
 
 
pátek 14.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Francie
 
Bělorusko
 
22:06
Dusseau (Maia, Ritz)

1:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř

 
 
 
0:0
1:0
0:0

 
 
 
pátek 14.12.2018
20:00 SELČ
Norsko
 
Maďarsko
 
Norsko
 
08:47
45:36
Pozsgai (Neméth, P.K.Szabo)
V.Galló
2:3
24:15
36:52
41:11 P1
Pa.Thoresen (Lindström, Kristiansen)
Espeland (Rosseli Olsen, T.Olsen)
T.Olsen (Reichenberg)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
1:1
 
 
 
 
sobota 15.12.2018
12:00 SELČ
Norsko
 
Bělorusko
 
Maďarsko
 
25:14
28:22 P1
30:49
33:17 P1
37:20
38:49 TS
42:44
53:22
Parfejevec (Bokun)
Stefanovič (Ustiněnko)
Demkov (Kislyj, Remezov)
Remezov (Kislyj, Demkov)
Litvinov (Gavrus, Fjokticov)
Gavrus
Fjoktiscov (Gavrus)
Stefanovič
8:1
12:23
Goz (Terbocs, Neméth)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
6:0
2:0
 
 
 
 
sobota 15.12.2018
16:00 SELČ
Norsko
 
Norsko
 
Francie
 
16:29
22:18
29:58
35:11 P1
Karterud (Lindström, Pat.Thoresen)
Kristiansen (Johannesen, Norstebo)
Pat.Thoresen (Reichenberg, Lindström)
Reichenberg (Pat.Thoresen)
4:3
05:41
15:19
41:55
Dusseau
Valier
Ritz (Maia)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
3:0
0:1
 
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Korea 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Kazachstán
3
2
1
0
0
0
0
13-5
+8
8
 
 
2
Lotyšsko
3
2
0
0
0
1
0
14-8
+6
7
 
 
3
Korea
3
1
0
0
0
0
2
5-11
-6
3
 
 
4
Japonsko
3
0
0
0
0
0
3
5-13
-8
0
 
 
 
 
 

středa 6.února 2019
6:00 SEČ
-
 
Kazachstán
 
Japonsko
 
00:29
12:35 P1
13:40
54:08
58:20 ENG
Šestakov (Nurgalejev, Savickij)
Stepaněnko (Savickij, Lichotnikov)
Savickij (Nurgalejev, Lichotnikov)
Panjukov (Pelevin)
Nekrjač
5:2
23:03 P1
38:31
Y.Terao
H.Terao
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
0:2
2:0
 
 
 
                                 
středa 6.února 2019
10:00 SEČ
-
 
Lotyšsko
 
Korea
 
14:52
19:16
30:28
38:41
49:13
54:05
Kalnš (Zabis, Augstkalns)
Jakobsons (Golovkovs, E.Homjakovs)
E.Homjakovs (Golovskovs)
A.Homjakovs (Adelsons, Žohovs)
A.Širokovs (Demiters)
E.Homjakovs
6:2
05:57
18:42
Šin San-uk (Li Čon-in)
Kim Ki-song (Kim Sang-uk, An Či-in)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
2:0
2:0
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
7:30 SEČ
-
 
Japonsko
 
Lotyšsko
 
16:55 P1
18:09
23:10
H.Terao (Furuhashi, Sato)
Hayata (Tanaka, Saito)
Shinohara
3:6
04:11
13:19 P1
14:03
24:22 P1
27:15
58:59 ENG
Augstkalns (Maslovskis, Širokovs)
Jakobsons (Golovskos, Salija)
Žohovs (Ponomarenko)
Augstkalns (Ozolinš, Demiters)
Maslovski (Zabis, Kalnš)
Homjakovs (Biezais)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:3
1:2
0:1
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
11:30 SEČ
-
 
Kazachstán
 
Korea
 
12:07
32:27
34:43
36:57 P1
56:30
Nekrjač (Ibrajbekov)
Lichotnikov
Bykov (Titov, Gurin)
Nurgaljev
Nekrjač (Jakovlev, Gurin)
5:1
15:47
Čoj Šin-u
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
3:1
1:0
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
7:30 SEČ
-
 
Lotyšsko
 
Kazachstán
 
22:54
49:19
Biezaiš
Maslovskis
2:3pp
25:07
41:58
63:07
Šestakov (Lichotnikov)
Kleščenko (Gurin)
Nekrjač
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
0:0
1:1
1:1
0:1
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
11:30 SEČ
-
 
Korea
 
Japonsko
 
22:37
51:04 O1
Regan
Pak Son-če
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
1:0
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Rakousko 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Norsko*
3
2
0
0
0
0
1
6-5
+1
6
 
 
2
Dánsko*
3
2
0
0
0
0
1
11-7
+4
6
 
 
3
Rakousko
3
2
0
0
0
0
1
7-6
+1
6
 
 
4
Francie
3
0
0
0
0
0
3
3-9
-6
0
 
 
 *) utkání DEN-NOR nebylo dohráno, započítán výsledek dvou třetin 3:4
 
 

čtvrtek 7.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Norsko
 
Francie
 
43:33 O1
57:42
 
K.A.Olimb (Thoresen)
Reichenbeg (Lindström, Johannesen)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:0
2:0
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Rakousko
 
Dánsko
 
07:27
30:52
T.Raffl
Baltram (Wukovits, Gaffal)
2:4
12:41 P1
39:29
50:24
59:38 ENG
Rondbjerg (M.Lauridsen, Spelling)
Bruggiser (M.Lauridsen)
M.Lauridsen (Bruggisser)
Spelling (Bruggisser)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:1
0:2
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Rakousko
 
Francie  
 
15:52
26:59
39:57 O1
Heinrich (Jakubitzka, T.Raffl)
Herburger (Jakubitzka, Heinrich)
T.Raffl (Hebrurger, Heinrich)
3:2
09:29 O1
48:44
Valier
Perret (Manavian)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
0:1
 
 
 
                                 
pátek 8.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Dánsko
 
Norsko
 
03:06
06:40 P1
 
07:58
N.Andersen (M.Jensen Scheel)
M.Madsen (M.Lauridsen, Spelling)
S.Nielsen (Scheel)
3:4X
DNF
06:50
25:57 P1
27:55
28:08
Haga (Reichenberg, Lesund)
Haga
Olden (Mathis Olimb)
Haga (Reichenberg)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:1
0:3
DNF
 
 
*) utkání DEN-NOR nebylo dohráno, přerušení na začátku třetí třetiny z důvodu vážných problémů s ledovou plochou
                                 
sobota 9.února 2019
16:30 SEČ
-
 
Rakousko
 
Norsko
 
34:44 P1
57:40 ENG
Heinrich (Pallestrang, T.Raffl)
Heinrich
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
1:0
1:0
 
 
 
                                 
sobota 9.února 2019
20:00 SEČ
-
 
Francie
 
Dánsko
 
02:29
Gallet (Terrier)
1:4
24:34
 
30:51 P1
48:18 P1
58:51
Mikkel Hojbjerg (Berholt, Martin Hojbjerg)
M.Madsen (M.Poulsen, Bruggisser)
Rosenthal
Rondbjerg
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:2
0:2
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Slovinsko 2019
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Slovinsko
3
2
0
0
0
1
0
8-5
+3
7
 
 
2
Itálie
3
1
1
0
0
0
1
5-4
+1
5
 
 
3
Maďarsko
3
1
0
0
0
1
1
6-8
-2
4
 
 
4
Bělorusko "B"
3
0
1
0
0
0
2
8-10
-2
2
 
 
 
 
 

čtvrtek 7.února 2019
16:00 SEČ
-
 
Itálie
 
Bělorusko "B"
 
32:56
33:29
37:01 P1
Miliorantsi (Andergassen)
Micheli (Petan)
Bardaro (Gander)
3:2
38:33
59:11 EA
Greckij (Erohoj)
Pěčur (Čupris, Sokolovskij)
 
 
1.tř