---

Euro hockey challenge 2019
Euro hockey challenge je organizovaná mezinárodní soutěž pro přípravu týmů před mistrovstvím světa. Vznikla v roce 2011 a dosud vystřídala několik různých herních schémat.
Od roku 2019 je dvanáct týmů rozděleno do tří divizí – centrální, severní a kontinentální. V průběhu tří týdnů sehrají v rámci divize všechny týmy ti páry zápasů.
 
 
 
 

Euro hockey challenge 2019
 
pořadí
tým
divize
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
1.
Česko
CEN
6
5
0
1
0
0
0
23-14
+9
17
2.
Rusko
KON
6
5
0
0
0
1
0
21-8
+13
16
3.
Švédsko
SEV
6
5
0
0
0
0
1
19-9
+10
15
4.
Finsko
SEV
6
5
0
0
0
0
1
19-9
+10
15
5.
Švýcarsko
KON
6
3
0
0
0
1
2
18-15
+3
10
6.
Německo
CEN
6
3
0
0
0
0
3
20-16
+4
9
7.
Francie
KON
6
1
1
0
1
0
3
9-18
-9
6
8.
Slovensko
CEN
6
1
0
1
0
0
4
10-12
-2
5
9.
Rakousko
CEN
6
1
0
0
2
0
3
11-22
-11
5
10.
Lotyšsko
KON
6
0
1
1
0
0
4
8-15
-7
4
11.
Dánsko
SEV
6
1
0
0
0
1
4
7-12
-5
4
12.
Norsko
SEV
6
0
1
0
0
0
5
6-21
-15
2
 
 

 
Euro hockey challenge 2019
divize CENTRAL
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Česko
6
5
0
1
0
0
0
23-14
17
2.
Německo
6
3
0
0
0
0
3
20-16
9
3.
Slovensko
6
1
0
1
0
0
4
10-12
5
4.
Rakousko
6
1
0
0
2
0
3
11-22
5
 
 
 
1.zápas
středa 10.4.2019
19:00 SELČ
Znojmo, CZE
 
 Česko
 
Rakousko
 
03:09 P1
09:57
52:42
Tomášek (Fořt, Jordán)
Klok (Dvořák)
Fořt (Červený)
3:1
57:41
Hofer (Wolf)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:0
1:1
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
16:15 SELČ
Linz, AUT
 
Rakousko
 
Česko
 
16:11 P1
32:00
46:33
59:50 EA
Zwerger (Hofer, Schlacher)
Wachter (Haussle, Wolf)
Antonitsch (Gaffal)
Zwerger (Ganahl, Schlacher)
4:5 sn
04:51
24:28
27:01
33:52
RSN
Červený (F.Pavlík)
Fořt (Červený, Jordán)
Mertl (Zdráhal, Mozík)
Kubalík (Zámorský)
Kubalík
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nájezdy
 
 
1:1
1:3
2:0
0:0
4:5
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:00 SELČ
Kaufbeuren, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
25:26
38:46
Daschner (Bokk, Pfoederl)
Michaelis (Bokk, Tuomie)
2:1
00:29
Sukeľ
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
2:0
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
20:00 SELČ
Garmisch-Partenkirchen, GER
 
Německo
 
Slovensko
 
13:58
15:18
32:46
Bergmann (Pföderl)
Tuomie (Michaelis)
Noebels (Schöpper, Daschner)
3:1
24:21
Cingeľ (Liška)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:1
0:0
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
středa 17.4.2019
17:20 SELČ
Karlovy Vary, CZE
 
Česko
 
Německo
 
05:18 P1
05:36
13:58
19:20
51:16 P1
Krejčík (T.Zohorna)
Kolář (Fořt)
Tomášek (Červený)
Beránek
Mertl (Sekáč, H.Zohorna)
5:4
07:26 P1
09:31
24:45
56:12 P1
Bergmann (Pföderl)
Bergmann (Bokk, Michaelis)
Nowak (Bokk, Loibl)
Michaelis (Bokk)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
4:2
0:1
1:1
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 18.4.2019
17:20 SELČ
Karlovy Vary, CZE
 
Česko
 
Německo
 
08:35
10:29
42:50
44:47
58:12 P1
Řepík (Kubalík, Polášek)
Zaťovič (Krejčík, Štencel)
Červený (Tomášek, F.Pavlík)
Zohorna Hynek (Zohorna Tomáš)
Fořt (Zaťovič, Sekáč)
5:4
02:04
03:44
46:24
59:51
Loibl (Tuomie)
Bergmann
Müller (Hofflin, Nowak)
Bergmann (Elsner)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:2
0:0
3:2
 
 
 
                                   
 
1.zápas
pátek 19.4.2019
18:00 SELČ
Salzburg, AUT
 
Rakousko
 
Slovensko
 
18:05
Ganahl
1:5
02:08 P1
13:42
22:45
25:44
46:56
Studenič (Bakoš)
Nagy
Buc (Sersen)
Liška (Bakoš, Sukeľ)
Štajnoch (Buc, Grman)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
0:2
0:1
 
 
 
2.zápas
sobota 20.4.2019
17:30 SELČ
Innsbruck, AUT
 
Rakousko
 
Slovensko
 
24:18
Zwerger (Hofer)
1:2 sn
01:40 P1
RSN
Bakoš (Studenič)
Bakoš
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:0
0:0
0:0
1:3
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
pátek 26.4.2019
18:00 SELČ
Trenčín, SVK
 
Slovensko
 
Česko
 
-
-
1:3
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
16:00 SELČ
Nitra, SVK
 
Slovensko
 
Česko
 
-
-
0:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
19:00 SELČ
Regensburg, GER
 
Německo
 
Rakousko
 
17:52
24:15
Draisaitl (Michaelis, Tiffels)
Draisaitl (Tiffels, Müller)
2:3
28:41
52:04
58:10
Obrist (Baltram, Cijan)
Haudum (Cijan, Obrist)
Heinrich (Ulmer)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
1:1
0:2
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.209
20:00 SELČ
Deggendorf, GER
 
Německo
 
Rakousko
 
-
-
5:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2019
divize SEVER
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Švédsko
6
5
0
0
0
0
1
19-9
15
2.
Finsko
6
5
0
0
0
0
1
19-9
15
3.
Dánsko
6
1
0
0
0
1
4
7-12
4
4.
Norsko
6
0
1
0
0
0
5
6-21
2
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:30 SELČ
Östersund, SWE
 
Švédsko
 
Norsko
 
14:28
51:27
Sandin (Djuse)
Zaar (Bristedt)
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:0
1:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
13:00 SELČ
Östersund, SWE
 
Švédsko
 
Norsko
 
02:24
14:47
19:52
47:27
55:32 P1
Mastomaki (Andersson)
Stromwall (Rasmussen, Bengtsson)
Sandin (Lander)
Rasmussen (Djuse)
Zaar (Froberg, Bristedt)
5:1
51:26 P1
Lindström (Holos)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
3:0
0:0
2:1
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 11.4.2019
19:00 SELČ
Aalborg, DEN
 
Dánsko
 
Finsko
 
-
-
0:1
39:27
Manninen (Ilomäki, Koivisto)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
15:00 SELČ
Vojens, DEN
 
 Dánsko
 
Finsko
 
-
-
1:2
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
středa 17.4.2019
19:00 SELČ
Odense, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
37:07
50:14
M.Poulsen (O.Lauridsen)
M.Lassen (Jakobsen)
2:3
12:18
39:44
54:32
Rasmussen (Andersson)
Böqvist (Holm, Brome)
Andersson (Bengtsson)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
1:1
1:1
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 18.4.2019
15:00 SELČ
Rodovre, DEN
 
Dánsko
 
Švédsko
 
-
-
0:2
10:00
31:18
Wedin
Sylvegard (Mastomäki, Brodecki)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
0:0
 
 
 
                                   
 
1.zápas
čtvrtek 18.4.2019
17:00 SELČ
Lappi Areena, Rovaniemi, FIN
 
  Finsko
 
Norsko
 
06:57
08:04
58:40 ENG
Ruotsalainen (Lehtonen, Anttila)
Manninen (Sund, Sallinen J.)
Kiviranta (Anttila)
3:1
17:55 P1
Haga (Johannesen, Holos)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
0:0
1:0
 
 
 
2.zápas
pátek 19.4.2019
17:00 SELČ
Kokkolan Jäähalli, Kokkola, FIN
 
Finsko
 
Norsko
 
18:00 P1
18:17
33:50
41:48
43:57
44:57
56:54
Ilomäki (Manninen, Hakulinen)
Vainio (Bjorninen, Leskinen)
Lehtonen (Pesonen H., Kaski)
Lehtonen (Ilomäki, Manninen)
Manninen (Ilomäki, Parikka)
Anttila
Ilomäki (Suomi, Männinen)
7:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
4:0
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
17:00 SELČ
Lumon Areena, Kuovola, FIN
 
Finsko
 
Švédsko
 
-
-
5:4
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
pátek 26.4.2019
17:30 SELČ
Hartwall arena, Helsinki, FIN
 
Finsko
 
Švédsko
 
16:41 P1
Rajala (Pesonen Hari, Lehtonen)
1:3
22:47 P1
44:27
59:26 ENG
Bratt (Lander, Wedin)
Zaar (Bengtsson)
Holm (Lundeström)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:1
0:2
 
 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 25.4.2019
18:00 SELČ
Lorenskog, NOR
 
Norsko
 
Dánsko
 
-
-
0:1
12:55
Meyer (N.Jensen, M.Lassen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:0
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
17:00 SELČ
Lorenskog, NOR
 
Norsko
 
Dánsko
 
12:44 P1
13:51 P1
19:00 O1
60:29
Reichenberg (Kristiansen)
Lesund (M.Olimb, Lindström)
Mårtinsen (Lindström, Kasastul)
Olsen (Haga)
4:3
42:59 P1
45:28
54:17 P1
M.Madsen (Blichfeld, J.Jensen)
Blichfeld (M.Madsen, Meyer)
J.Jensen (N.Jensen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
3:0
0:0
0:3
1:0
 
 
                                   
 
 
 
 
 
Euro hockey challenge 2019
divize KONTINENTAL
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Rusko
6
5
0
0
0
1
0
21-8
16
2.
Švýcarsko
6
3
0
0
0
1
2
18-15
10
3.
Francie
6
1
1
0
1
0
3
9-18
6
4.
Lotyšsko
6
0
1
1
0
0
4
8-15
4
 
 
 
1.zápas
pátek 12.4.2019
19:30 SELČ
Rouen, FRA
 
Francie
 
Rusko
 
41:14
Rech (Claireaux, Bozon)
1:4
07:49
14:57 P1
25:27
47:23
Rudenkov (Žlobin)
Korškov (Golyšev, Rafikov)
Rudenkov (Žlobin)
Chochlačov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:1
1:1
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
18:30 SELČ
Cergy-Pontoise, FRA
 
Francie
 
Rusko
 
-
-
0:2
07:21
52:01
Alexejev (Michajlov, Jurtajkin)
Michajlov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:1
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 18.4.2019
19:30 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Švýcarsko
 
10:14
18:31 P1
35:47 P1
36:45
57:34 ENG
Žafjarov (Barabanov)
Chafizullin (Tkačjov, Plotnikov)
Barabanov (Tkačjov, Plotnikov)
Alexejev (Jakupov, Jakovlev)
Golyšev
5:2
17:50
39:38
Bertaggia (Genazzi, Prassl)
Bertaggia (Frick)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
2:1
1:0
 
 
 
2.zápas
sobota 20.4.2019
16:00 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Švýcarsko
 
08:37
18:36
37:28
43:54 P1
57:37 ENG
Jakupob (Jakovlev, Tkačev)
Barabanov (Kadjekin, Žafjarov)
Tkačjev (Barabanov)
Tkačjev (Plotnikov, Burmistrov)
Plotnikov (Jelesin, Kadejkin)
5:1
45:11
Bertaggia (Rod)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
2:1
 
 
 
                                   
 
1.zápas
pátek 19.4.2019
20:15 SELČ
Méribel, FRA
 
Francie
 
Lotyšsko
 
-
-
2:3sn
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
neděle 21.4.2019
16:00 SELČ
Grénoble, FRA
 
Francie
 
Lotyšsko
 
-
-
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
1.zápas
pátek 26.4.2019
20:15 SELČ
Sierre, SUI
 
Švýcarsko
 
Francie
 
21:13
27:32 P1
40:38
53:52
57:03
57:27
Hofmann (Kurashev, Fora)
Ambühl (Fiala)
Hischier (Rathgeb, Fiala)
Hischier (Frick, Praplan)
Hischier (Fora)
Kurashev
6:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
4:0
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
18:00 SELČ
Genève, SUI
 
Švýcarsko
 
Francie
 
-
-
3:4 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
středa 24.4.2019
18:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Rusko
 
03:40
19:01
Dzierkals
Roberts Bukarts (Daugavinš)
2:4
34:23
45:08
47:13
59:33 ENG
Zub (Kiselevič, Burmistrov)
Jakupov (Golyšev, Kraskovskij)
Golyšev (Kraskovskij, Jakupov)
Rafikov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:1
0:3
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 25.4.2019
17:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Rusko
 
-
-
2:1 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
pátek 3.5.2019
20:15 SELČ
Heriseau, SUI
 
Švýcarsko
 
Lotyšsko
 
-
-
4:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
sobota 4.5.2019
18:30 SELČ
Weinfelden, SUI
 
Švýcarsko
 
Lotyšsko
 
-
-
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
 
 
 

 
 
TOPlist