---

NIŽŠÍ DIVIZE MISTROVSTVÍ SVĚTA 2019
Co jsou divize mistrovství světa?
Každý rok hraje MS v hokeji až padesát zemí z celého světa. Ty jsou rozděleny do turnajů různých úrovní. Vítěz každého turnaje následující rok postupuje do vyšší úrovně, naopak nejnižší tým ze skupiny sestupuje do nižší úrovně.
Hlavní skupina – elitní skupina MS v hokeji, té se účastní 16 nejlepších zemí světa. Dva nejhorší týmy z elitního MS sestupují do divize IA, a jsou nahrazeny dvěma nejlepšími týmy z Divize IA. Nižší úrovně jsou Divize IB, Divize IIA, Divize IIB a Divize III.
Astana, Kazachstán - od 29.4. do 5.5.2019
Tallinn, Estonsko - od 28.4. do 4.5.2019
Bělehrad, Srbsko - od  8.4. do 14.4.2019
Queretaro, Mexiko - od 21. do 28.4.2019
Sofia, Bulharsko - od 22. do 28.4.2019


                       
Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty - od 31.3. do 6.4.2019

                                                       
 
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2019
DIVIZE IA
Nur-Sultan (Astana)
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Kazachstán
5
4
1
0
0
0
0
16-7
+9
14
 
 
2.
Bělorusko
5
3
0
0
0
1
1
14-12
+2
10
 
 
3.
Korea
5
3
0
0
0
0
2
16-11
+5
9
 
 
4.
Slovinsko
5
2
0
0
0
0
3
21-12
+9
6
 
 
5.
Maďarsko
5
1
0
0
0
0
4
7-18
-11
3
 
 
6.
Litva
5
1
0
0
0
0
4
7-21
-14
3
 
 
Kazachstán a Bělorusko postupují do elitní skupiny MS 2020.
Litva sestupuje do MS divize IB 2020.
 
 
 
pondělí 29.4.2019
8:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
922 diváků
střely
přesilovky
37
07:29
 
28
08:07
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Bálisz (Vay)
Szabó, Stipsicz - Hari, Erdély, Galló
Szirányi, Wehrs - G.Nagy, Sofrón, Sarauer
Pozsgai, Macaulay - Bodo, Bartális, Vás
Varga- K.Nagy, Terböcs, Mágosi, Benk
1:5
Dalton (I Jon-son)
Plante, Kim Won-čun - Kim Ki-son, Kim San-uk, An Čin-hi
I Ton-ku, Regan - Čo Min-ho, Šin San-un, Šun San-u
Son Hjon-čol, Kim Hju-so - Čjon Čun-u, Pak Čin-ku, I Čon-jun
Čoj Čin-u - Kim Hjun-kjum, Kim Won-čun, Pak San-čin, I Jon-čun
nejlepší hráč utkání: Vilmos Galló
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Pak San-čin
události zápasu - domácí
 
1:1
0:2
0:2
 
události zápasu - hosté
15:46
EQ
Hari (Galló, Stipsicz)
 
15:01
21:42
28:06
48:48
49:29
EQ
EQ
P1
EQ
EQ
Šin San-un
An Čin-hi (Kim San-uk, Kim Ki-son)
Kim San-uk (Čjon Čun-u, An Čin-hi)
Kim Ki-son (Kim San-uk, An Čin-hi)
Kim San-uk (An Čin-hi)
hlavní rozhodčí:
ALEXANDRE GARON (CAN), ROY STIAN HANSEN (NOR)
čároví rozhodčí:
NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), MARKUS HAGERSTRÖM (FIN)
 
                                       
pondělí 29.4.2019
12:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
625 diváků
střely
přesilovky
13
2:00
 
39
4:00
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Armalis (Lubys)
Protčenko, Alisauskas - Zubrus, Bosas, Krakauskas
Domeika, Katulis - Baltrukonis, Verenis, Bodgziul
Krukovski, Rumsevicius-  Cizas, Cetvertak, Gintautas
Gusevas - Misiuk, Jagelavicius, Bendzius
3:4
Milčakov (Osipkov)
Bailen, Lysovec - Demkov, Kovyršin, Platt
Chenkel, Solovjov - Suško, Šarangovič, Lopačuk
Ustiněnko, Jevenko- Fjoktistov, Volkov, Kitarov
Bokun-  Kislyj, A.Maljavko, S.Maljavko
nejlepší hráč utkání: Nerijus Alisauskas
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Geoff Platt
události zápasu - domácí
 
2:3
0:0
1:1
 
události zápasu - hosté
02:52
08:23
52:34
O1
EQ
EQ
Bogdziul
Zubrus (Krakauskas, Bogdziul)
Ginautas (Cerverak, Cizas)
 
08:51
15:52
16:35
43:00
EQ
EQ
EQ
EQ
Lopačuk
S.Maljavko (A.Maljavko)
Platt  (Kovyršin)
Fjoktistov (Lysovec, Bailen)
hlavní rozhodčí:
CHRISTOFFER HOLM (SWE), JURIJ OSKIRKO (RUS)
čároví rozhodčí:
FREDÉRIC MONNAIE (BEL), TOBIAS NORDLANDER (SWE)
 
                                       
pondělí 29.4.2019
15:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
7 923 diváků
střely
přesilo
23
2:19
 
34
8:23
střely
přesilovky
modré dresy
bílé dresy
Pintarič (Gračnar)
Podlipnik, Kovačevič - Kopitar, D.Rodman, Sabolič
Magovač, Gregorc- Ograjenšek, Verlič, Kuralt
Repe, Pretnar - Pance, Goličič, Drozg
Stebih - Hebar, Kalan, Zajc, Cizmar
2:3
Karlsson (Kudrjavcev)
Metalnikov, Makljkukov - Michajlis, St-Pierre, Bochenski
Orechov, Dietz - Ševčenko, Nekrjač, Boyd
Šalapov, Klešenko - Petuchov, Šestakov, Rymarev
Semjonov- Žajlajov, Segadejev Asetov, Aklozin
nejlepší hráč utkání: Anže Kopitar
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Nikita Michajlis
události zápasu - domácí
 
0:3
2:0
0:0
 
události zápasu - hosté
37:03
38:24
EQ
P1
Kuralt (Ograjenšek)
D.Rodman (Kopitar, Podlipnik)
 
03:54
09:45
15:09
P1
EQ
P1
Michajlis (Dietz, St-Pierre)
Nekrjač
Michajlis (Boyd, Dietz)
hlavní rozhodčí: ROBIN ŠÍR (CZE), KRISTIAN VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí: ROMAN VÝLETA (SVK), ALEXANDER WALDEJER (GBR)
 
                                       
úterý 30.4.2019
12:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
780 diváků
střely
přesilovky
24
2:27
 
44
9:46
střely
přesilovky
modré dresy
bílé dresy
Dalton (I Jon-son)
Plante, Kim Won-čun (Kim Ki-son, Kim San-uk, An Čin-hi)
I Ton-ku, Regan - Čo Min-ho, Šin San-u, Šin San-un
Son Hjon-čol, Kim Hu-so - Pak Čin-kju, Čon Čun-u, I Čon-jun
Čoi Čin-u - I Jon-čun, Kim Won-jun, Pak San-čin, Kim Hjun-kjum
5:3
Pintarič (Gračnar)
Podlipnik, Kovačevič - Rodman, Kopitar, Sabolič
Magovač, Gregorc-  Ograjenšek, Verlič, Kuralt
Pretnar, Repe - Goličič, Drozg, Pance
Štebih - Hebar, Kalan, Zajc, Cimzar
nejlepší hráč utkání: Robert Sabolič
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Kim Ki-son
události zápasu - domácí
 
1:3
3:0
1:0
 
události zápasu - hosté
04:35
27:40
29:32
30:08
59:22
EQ
EQ
P1
EQ
ENG
Kim Ki-son (Kim San-uk)
Kim Won-čun (Pak Čin-kju, Čon Čun-u)
Kim San-uk (Kim Ki-son)
Kim Hjun-so (I Jon-čun, Kim Won-čun)
Šin San-un (Plante)
 
08:32
12:05
16:03
P1
P1
EQ
Rodman (Kopitar, Podlipnik)
Ograjenšek (Gregorc, Magovac)
Sabolič (Rodman, Kopitar)
hlavní rozhodčí:
CHRISTOFFER HOLM (SWE), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:
FREDÉRIC MONNAIE (BEL), TOBIAS NORDLANDER (SWE)
 
                                       
úterý 30.4.2019
15:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
648 diváků
střely
přesilovky
29
2:30
 
30
6:20
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Milčakov (Osipkov)
Bailen, Lysovec - Demkov, Kovyršin, Platt
Chenkel, Solovjov - Šarangovič, Lopačuk, Suško
Ustiněnko, Jevenko- Volkov, Fjokicov, Kitarov
Bokin-  Kogalev, Kislyj, S.Maljavko, A.Maljavko
3:1
Vay (Balisz)
Stipsicz, Szabó - Galló, Erdély, Hari
Varga, Wehr - Sarauer, Bartális, Sofrón
Pozsgai, Macaulay - Bodó, G.Nagy, J.Vás
Mágosi, Terböcs, K.Nagy, Benk
nejlepší hráč utkání: Dmitrij Milčakov
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: István Bartális
události zápasu - domácí
 
1:0
1:0
1:1
 
události zápasu - hosté
04:32
29:49
45:29
EQ
EQ
P2
Fjoktistov (Kitarov, Bokun)
Lysovec (Platt, Kovyršin)
Platt (Bailen, Demkov)
 
54:31
P1
Galló (J.Vás, Stipsicz)
hlavní rozhodčí: ROBIN ŠÍR (CZE), KRISTIAN VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí: PAK ČUN-SO (KOR), ROMAN VÝLETA (SVK)
 
                                       
středa 1.5.2019
12:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
7 265 diváků
střely
přesilovky
40
4:07
 
13
0:00
střely
přesilovky
modré dresy
žluté dresy
Karlsson (Kudrjavcev)
Metalnikov, Makljukov - Michajlis, St-Pierre, Bochenski
Orechov, Dietz - Boyd, Nekrjač, Ševčenko
Klešenko, Šalapov - Žajlaujov, AKolzin, Sagadějev
Semjonov - Petuchov, Rymarev, Šestakov, Asetov
3:1
Lubys (Armalis)
Protčenko, Alisauskas - Bosas, Krakauskas, Zubrus
Katulis, Domeika - Verenis, Bogdziul, Baltrukonis
Gusevas, Krukovski - Gintautas, Cizas, Cetverak
Rumsevicius - Misiuk, Bedzius, Jagelavcius
nejlepší hráč utkání: Henrik Karlsson
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Arvidas Domeika
události zápasu - domácí
 
1:0
1:0
1:1
 
události zápasu - hosté
10:13
31:21
59:21
P1
EQ
P1
Boyd (Bochenski, Sagadějev)
Klešenk (Sagadějev, Bochenski)
Dietz (Metalnikov, Karlsson)
 
41:25
EQ
Domeika (Cetvertak, Cizas)
hlavní rozhodčí:
ALEXANDRE GARON (CAN), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí:
MARKUS HAGERSTRÖM (FIN), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
 
                                       
čtvrtek 2.5.2019
8:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
513 diváků
střely
přesilovky
24
6:45
 
41
3:46
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Armalis (Lubys)
Protčenko, Alisauskas - Zubrus, Bosas, Krakauskas
Domeika, Katulis - Verenis, Bogdziul, Baltrukonis
Gusevas, Krukovski - Gintautas, Cizas, Cetverak
Rumsevicius- Jagelavicius, Kumeliauskas, Misiuk, Bendzius
1:4
Vay (Balizs)
Stipsicz, Szabó - Erdély, Hari, Galló
Wehrs, Varga - K.Nagy, Bartális, Sofrón
Macaulay , Pozsgai - G.Nagy, Vás, Magosi
Szirányi - Benk, Sarauer, Terböcs, Bodo
nejlepší hráč utkání: Ugnius Cizas
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Istvan Sofrón
události zápasu - domácí
 
1:2
0:2
0:0
 
události zápasu - hosté
18:59
P1
Kumeliauskas (Bosas)
 
08:42
15:26
26:14
36:04
EQ
EQ
P1
EQ
Bartális (K.Nagy, Stipsicz)
Bartális (Szirányi, Wehrs)
Erdély (Vás, Hari)
Sofon (Bartális)
hlavní rozhodčí:
ROY STIAN HANSEN (NOR), CHRISTOFFER HOLM (SWE)
čároví rozhodčí: FRÉDERIC MONNAIE (BEL), TOBIAS NORDLANDE (SWE)
 
                                       
čtvrtek 2.5.2019
12:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
555 diváků
střely
přesilovky
31
3:01
 
21
10:15
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Milčakov (Osipkov)
Bailen, Lysovec, Chenkel - Děmkov,  Kovyršin
Solovjov - Suško, Platt, Šarangovič, Lopačuk
Ustiněnko, Jevenko - Volkov, Kitarov, Fjoktistov
Bokin- Kogaljev, Kislyj, S.Maljavko, A.Maljavko
4:1
Gračnar (Pintarič)
Podlipnik, Kovačevič - Kopitar, Sabolič, Rodman
Magovac, Gregorc - Ograjenšek, Verlič, Kuralt
Pretnar, Repe -Hebar, Goličič, Pance
Štebih - Drozg, Cimzar, Kalan, Zajc
nejlepší hráč utkání: Oleg Jevenko
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: David Rodman
události zápasu - domácí
 
1:0
0:0
3:1
 
události zápasu - hosté
03:24
45:42
49:12
58:49
P1
EQ
EQ
ENG
Šarangovič (Lysovec, Kislyj)
Jevenko (Platt, Kovyršin)
Platt (Děmkov, Kovyršin)
Děmkov
 
43:30
EQ
Sabolič (Rodman)
hlavní rozhodčí:
ALEXANDRE GARON (CAN), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí: MARKUS HAGERSTRÖM (FIN), ČU-SO PAK (KOR)
 
                                       
čtvrtek 2.5.2019
16:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
5766 diváků
střely
přesilovky
18
4:00
 
39
2:00
střely
přesilovky
bílé dresy
 modré dresy
Dalton (I Jon-song)
Plante, Kim Won-čun - Kim Ki-son, Kim San-uk, An Čin-Hi
I Ton-ku, Regan - Šin Sang-u, Šin Sang-un, Čo Min-ho
Son Hjon-čol, Kim Hjun-so - I Čong-jun, Pak Čin-kju, Čon Čun-u
Čoj Čin-u - I Jon-čun, Kim Hjun-kju, Kim Won-čun, Pak San-čin
1:4
Karlsson (Kudrjavcev)
Metalnikov, Makljukov - Michajlis, St-Pierre, Bochenski
Dietz, Orechov - Boyd, Nekrjač, Ševčenko
Klešenko, Šalapov - Žajlaujov, Sagadějev, Akolzin
Semjonov - Petuchov, Asetov, Šestakov, Rymarev
nejlepší hráč utkání: Šin Sang-un
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Brandon Bochenski
události zápasu - domácí
 
0:2
0:1
1:1
 
události zápasu - hosté
50:13
EQ
Šin Sang-u (Kim Hjun-so, Čo Min-ho)
 
03:57
16:46
29:45
52:30
EQ
EQ
EQ
EQ
Akolzin (Makaljukov, Metalnikov)
Metalnikov (Michajlis,Bochenski)
Ševčenko (Žajlaujov, Dietz)
Klešenko (Michalis, St-Pierre)
hlavní rozhodčí: JURIJ OSKIRKO (RUS), KRISTIAN VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí: NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), ROMAN VÝLETA (SVK)
 
                                       
pátek 3.5.2019
15:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
1012 diváků
střely
přesilovky
25
3:38
 
34
3:41
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
A.Vas (32.Balisz)
Stipsicz, Szabó - Bartális, Sofrón, K.Nagy
Wehrs, Szirányi - Galló, Sarauer, Erdély
Pozsgai, Macaulay -  Bodó, G.Nagy, J.Vás
Varga - Benk, Terböcs
0:6
Gračnar (Pintarič)
Gregorc, Kovačevič - Kopitar, Sabolič, Rodman
Magovac, Repe - Ograjenšek, Kuralt, Verlič
Podlipnik, Pretnar - Pance, Hebar, Cimzar
Štebih - Drozg, Goličič, Kalan, Zajc
nejlepší hráč utkání: Bence Stipsicz
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Jan Drozg
události zápasu - domácí
 
0:1
0:3
0:2
 
události zápasu - hosté
-
-
-
 
13:57
20:59
23:16
30:22
54:11
58:33
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
O1
Štebih (Drozg, Goličič)
Drozg (Sabolič, Kopitar)
Drozg (Zajc, Goličič)
Kuralt (Magovac)
Kopitar (Rodman)
Hebar (Pance)
hlavní rozhodčí:
ROY STIAN HANSEN (NOR), JURIJ OSKIRKO (RUS)
čároví rozhodčí: NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), PAK ČUN-SO (KOR)
 
                                       
sobota 4.5.2019
10:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
321 diváků
střely
přesilovky
35
4:00
 
24
2:09
střely
přesilovky
modré dresy
žluté dresy
Dalton (I Jon-son)
Plante, Kim Won-čun - Kim Ki-son, Kim Sang-uk, An Čin-hi
I Ton-ku, Regan - Čo Min-ho, Šin San-un, Šin San-u
Son Hjon-čok, Kim Hjun-su - Čon Čun-u, Pak Čin-kju, I Čon-hjun
Čoj Čin-u - I Jon-čun, Kim Hjun-kjum, Kim Won-čun, Pak Šan-čin
1:2
Armalis (Lubys)
Protčenko, Alisasuskas - Bosas, Kumeliasuskas, Zubrus
Gusevas, Krukovski - Baltrukonis, Bogdziul, Krakauskas
Domeika, Katulis- CIzas, Gintautas, Cetverak
Rumsevicius- Jagelavicius, Misiuk, Bendzius, Verenis
nejlepší hráč utkání: Čo Min-ho
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Paulius Gintautas
události zápasu - domácí
 
0:1
0:0
1:1
 
události zápasu - hosté
42:26
EQ
Kim Sang-uk (Kim Ki-son, I Ton-ku)
 
13:16
49:32
P1
EQ
Kumeliauskas (Alisauskas, Bosas)
Gintautas (Katulis)
hlavní rozhodčí:
CHRISTOFFER HOLM (SWE), KRISTIAN VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí: ROMAN VÝLETA (SVK), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
 
                                       
sobota 4.5.2019
13:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
7418 diváků
střely
přesilovky
42
10:00
 
17
4:00
střely
přesilovky
modré dresy
bílé dresy
Karlsson (Kudrjacev)
Metalnikov, Makljukov- Michajlis, Bochenski, St-Pierre
Orechov, Dietz - Nekrjač, Boyd, Ševčenko
Šalapov, Klešenko - Sagadějev, Žajlaujov, Akolzin
Semjonov - Rymarev, Šestjakov, Asetov, Petuchov
3:2 pp
Osipkov (Milčakov)
Bailen, Lysovec - Kovyršin, Platt, Demkov
Solovjov, Chenkel - Šarangovič, Lopačuk, Suško
Ustiněnko, Jevenko- Kitarov, Volkov, Fjoktistov
Bokun - Kislyj, S.Maljavko, A.Maljavko, Kogalev
nejlepší hráč utkání: Talgat Žajlaujov
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
nejlepší hráč utkání: Alexander Osipkov
události zápasu - domácí
 
2:0
0:1
0:1
1:0
události zápasu - hosté
08:36
15:15
63:42
EQ
EQ
EQ
Michajlis (St-Pierre, Bochenski)
Žajlaujov (Rymarev)
Šestakov (Asetov, Metalnikov)
 
26:49
44:16
EQ
EQ
Demkov (Platt)
Fjoktistov (Volkov, Kitarov)
hlavní rozhodčí: ALEXANDRE GARON (CAN), ROBIN ŠÍR (CZE)
čároví rozhodčí:
NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), FRÉDERIC MONNAIE (BEL)
 
                                       
neděle 5.5.2019
8:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
361 diváků
střely
přesilovky
35
7:37
 
31
12:00
střely
přesilovky
modré dresy
žluté dresy
Gračnar (Pintarič)
Gregorc, Kovačevič- Rodman, Sabolič, Kopitar
Repe, Magovac - Kuralt, Verlič, Ograjenšek
Pretnar, Podlipnik - Hebar, Pance, Cimzar
Štebih - Drozg, Goličič, Kalan, Zajc
9:0
Armalis (41.Lubys)
Protčenko, Alisauskas - Kumeliauskas, Bosas, Zubrus
Gusevas, Krukovskij - Misiuk, Bogdziul, Krakauskas
Domeika, Katulis - Cetverak, CIzas, Gintautas
Rumsevicius - Jagelavicius, Baltrukonis, Bendzius
nejlepší hráč utkání:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání:
události zápasu - domácí
 
2:0
4:0
3:0
 
události zápasu - hosté
03:54
16:16
28:16
28:48
34:47
39:29
49:05
55:23
59:01
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
Sabolič (Kovačevič, Kopitar)
Drozg (Zajc, Repe)
Kopitar (Kovačevič, Sabolič)
Cimzar (Podlipnik, Hebar)
Goličič (Drozg, Zajc)
Ograjenšek (Kuralt, Verlič)
Drozg (Zajc, Goličič)
Magovac (Kalan)
Drozg (Kalan)
 
-
-
-
hlavní rozhodčí: JURIJ OSKIRKO (RUS), MARC WIEGAND (SUI)
čároví rozhodčí: NICOLAS CONSTANTINEAU (FRA), PAK ČUN-SO (KOR)
 
                                       
neděle 5.5.2019
12:00 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
349 diváků
střely
přesilovky
30
2:40
 
23
0
střely
přesilovky
červené dresy
bílé dresy
Milčakov (Osipkov)
Bailen, Lysovec - Demkov, Kovyršin, Platt
Chenkle, Solovjov - Šarangovič, Lopačuk, Suško
Ustiněnko, Jevenko - Volkov, Fjoktistov, Kitarov
Bokin - Kogalev, S.Maljavko, A.Maljavko, Kislyj
1:4
Daltin (I Jon-song)
Plante, Kim Won-čun - Kim Ki-song, Kim Sang-uk, An Čin-hi
I Ton-ku, Šin San-hun - Čo Min-ho, Regan, I Čjon-hun
Son Hjon-čol, Kim Hjun-so -Šin Sang-u, Čon Čun-u, Pak Čin-kju
Čoi Čin-u - Kim Won-jun, Kim Hjun-kjum, Pak San-čin
nejlepší hráč utkání: Arťom Demkov
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání: Matt Dalton
události zápasu - domácí
 
1:0
0:1
0:3
 
události zápasu - hosté
02:39
EQ
Demkov (Platt)
 
28:48
49:07
56:36
58:47
EQ
EQ
EQ
ENG
Šin Sang-hun
Šin Sang-hun (Plante, Čo Min-ho)
Šin Sang-hun (I Čjon-hun)
Šin Sang-hun (Čo Min-ho)
hlavní rozhodčí:
ROY STIAN HANSEN (NOR), KRISTIAN VIKMAN (FIN)
čároví rozhodčí:
FREDERIC MONNAIE (BEL), ALEXANDER WALDEJER (NOR)
 
                                       
neděle 5.5.2019
15:30 SELČ
Barys Arena, Nur-Sultan (Astana) (KAZ)
- diváků
střely
přesilo
-
-
 
-
-
střely
přesilovky
dresy
dresy
-
3:1
-
nejlepší hráč utkání:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
nejlepší hráč utkání:
události zápasu - domácí
 
-:-
-:-
-:-
 
události zápasu - hosté
-
-
-
 
-
-
-
hlavní rozhodčí: -
čároví rozhodčí: -
 
                                       
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Bělorusko
HLAVNÍ TRENÉR: ANDREJ SIDORENKO   ASISTENTI: VITALIJ KOVAL, ANDREJ KOVALJEV, PAVEL PEREPECHIN
BRANKÁŘI:
Alexander OSIPKOV
Dmitrij MILČAKOV
OBRÁNCI:
Oleg JEVENKO
Danil BOKUN
Nick BAILEN
Nikita USTINĚNKO
Jevgenij LYSOVEC
Kristian CHENKEL
Ilja SOLOVJOV
ÚTOČNÍCI:
Stanislav LOPAČUK
Arťom DĚMKOV
Geoff PLATT
Jegor ŠARANGOVIČ
Arťom KISLYJ
Arťom VOLKOV
Sergej MALJAVKO
Alexander MALJAVKO
Alexander KITAROV
Maxim SUŠKO
Jevgenij KOVYRŠIN
Nikota FJOKTISTOV
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Korea
HLAVNÍ TRENÉR: JIM PAEK   ASISTENTI: JUN I-ČAN, SERGEJ NĚMČINOV, MATTHEW BERTANI
BRANKÁŘI:
Matt DALTON
I Jo-sun
OBRÁNCI:
Alex PLANTE
KIM Won-čun
SON Hjon-čol
I Ton-ku
ČOJ Čin-u
Eric REGAN
KIM Hju-so
ÚTOČNÍCI:
PAK San-čin
KIM Won-čun
ČON Jun-u
KIM Hjun-kju
KIM Ki-son
ŠIN San-u
I Jon-čun
ŠIN San-un
ČO Min-ho
KIM San-uk
PAK Čin-ku
AN Čin-hi
I Čon-jun
 
  
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Slovinsko
HLAVNÍ TRENÉR: IVO JAN   ASISTENTI: MICHAEL ZETTEL, KLEMEN MOHORIČ
BRANKÁŘI:
Luka GRAČNAR
Matija PINTARIČ
OBRÁNCI:
Miha ŠTEBIH
Klemen PRETNAR
Matic PODLIPNIK
Blaž GREGORC
Aleksandar MAHOVAČ
Jurij REPE
Sabahudin KOVAČEVIČ
ÚTOČNÍCI:
Anže KOPITAR
David RODMAN
Žiga PANCE
Robert SABOLIČ
Boštjan GOLIČIČ
Andrej HEBAR
Jan DROZG
Tadej CIMŽAR
Miha VERLIČ
Anže KURALT
Luka KALAN
Miha ZAJC
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Kazachstán
HLAVNÍ TRENÉR: ANDREJ SKABELKA   ASISTENTI: VLADIMÍR KOPAT, IGOR MATUŠKIN, ALEXANDER ŠIMIN
BRANKÁŘI:
Henrik KARLSSON
Sergej KUDRJAVCEV
OBRÁNCI:
Nikita KLEŠENKO
Darren DIETZ
Leonid METALNIKOV
Maxim SEMJONOV
Valerij ORECHOV
Jegor ŠALAPOV
Alexej MAKLJUKOV
ÚTOČNÍCI:
Talgat ŽAJLAJUOV
Nikita MICHAJLIS
Anton SAGADĚJEV
Dmitrij ŠEVČENKO
Jegor PETUCHOV
Dustin BOYD
Alichan ASETOV
Pavel AKOLZIN
Anton NEKRJAČ
Jevgenij RYMAREV
Martin ST-PIERRE
Brandon BOCHENSKI
Arkadij ŠESTAKOV
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Maďarsko
HLAVNÍ TRENÉR: GERGÉLY MAJOROSS   ASISTENTI: TAMÁŠ FARKAS, ZOLTÁN SZILÁSSY
BRANKÁŘI:
Bence BÁLIZS
Adam VÁY
OBRÁNCI:
Kevin WEHRS
Scott MACAULAY
Tamás POZSGAI
Arnold VARGA
Bence SZIRÁNYI
Bence STIPSICZ
Daniel SZÁBO
 
ÚTOČNÍCI:
Volmos GALLÓ
Andras BENK
Gergö NAGY
Christopher BODO
Krisztian NAGY
Andrew SARAUER
János HARI
István SOFRÓN
János VÁS
István TERBÖCS
Bálint MÁGOSI
Csanad ERDÉLY
István BARTÁLIS
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI – DIVIZE IA
SOUPISKA REPREZENTAČNÍHO TÝMU
Litva
HLAVNÍ TRENÉR: DANIEL LACROIX   ASISTENTI: RON PASCO, ARUNAS ALEINIKOVAS, SARUNAS KULIESIUS, TY NEWBERRY
BRANKÁŘI:
Laurynas LUBYS
Mantas ARMALIS
OBRÁNCI:
Edgar PROTČENKO
Nerijus ALISAUSKAS
Arvidas DOMEIKA
Arturas KATULIS
Kostas GUSEVAS
Paulius RUMSEVICIUS
Tomas KRUKOVSKI
 
ÚTOČNÍCI:
Ilja CETVERTAK
Dainius ZUBRUS
Aivaras BENDZIUS
Mauras BALTRUKONIS
Ugnius CIZAS
Patrik MISIUK
Povilas VERENIS
Paulius GINTAUTAS
Vytautas JAGELAVICIUS
Arnoldas BOSAS
Daniel BOGDZIUL
Emilijus KRAKAUSKAS
 
 
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2019
DIVIZE IB
Tallinn
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Rumunsko
5
3
1
1
0
0
0
18-9
+9
13
 
 
2
Polsko
5
4
0
0
0
1
0
27-13
+14
13
 
 
3
Japonsko
5
2
0
0
0
0
3
16-17
-1
6
 
 
4
Estonsko
5
1
1
0
1
0
2
15-16
-1
6
 
 
5
Ukrajina
5
1
0
0
0
1
3
17-20
-3
4
 
 
6
Nizozemsko
5
1
0
0
0
0
4
7-25
-18
3
 
 
Rumunsko postupuje do MS divize IA 2020
Nizozemsko sestupuje do MS divize IIA 2020
 
 
neděle 28.4.2019
12:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
450 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
22
22
 Ukrajina
 
Japonsko
26
6
střely na bránu
přesilovky min
08:16
39:46
Ljalka (Michnov)
Pangeljev-Juldašev
2:3
04:43
12:52
37:42
Hirano (Sato, Terao)
Sato (Hirano)
Saito (Nakayashiki, Sato)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Mads Frandsen (DEN)
 
1:2
1:1
0:0
 
Toivo Tilku (EST)
Jevgenij Judin (RUS)
 
 
neděle 28.4.2019
15:30 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
1543 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
30
6
Rumunsko
 
Estonsko
39
6
střely na bránu
přesilovky min
07:22
18:14
42:24
RSN
Rokály (Reszegh, Butochnov)
Goga (Bors, Gliga)
Borysenko (Gliga, Molnár)
Rokály
4:3 sn
27:26
30:33
49:24
Makrov (Ossipov)
Rooba (Makrov, Novikov)
Kerna (Rooba)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
1.tř
2.tř
3.tř
PRODL
NÁJ
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Kristijan Nikolic (AUT)
2:0
0:2
1:1
0:0
4:3
Jake Davis (USA)
Jonas Merten (GER)
 
 
neděle 28.4.2019
19:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
352 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
7
6
Nizozemsko
 
Polsko
61
4
střely na bránu
přesilovky min
13:06
Klem (Oosterveld)
1:8
17:40
33:34
35:42
41:59 P1
44:00
46:31
48:00
50:03
Neupauer (Kostek, Kapica)
Komorski (Jeziorski)
Lyszczarczyk (Goscinski)
Komorski (Lyszczarczyk, Kapica)
Wronka (Kolusz, Jaskiewicz)
Dziubinski (Kolusz)
Domogala
Neupauer (Lyszczarczyk)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Geoffrey Barcelo (FRA)
 
1:1
0:2
0:5
 
Ivan Nedeljkovič (SRB)
Gasper Jaka Zganc (SLO)
 
 
pondělí 29.4.2019
12:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
240 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
27
6
Japonsko
 
Rumunsko
27
2
střely na bránu
přesilovky min
13:16
17:59
Nakayashiki (Saito, Minoshima)
Sato (Minoshima, Ito)
2:3
33:15 P1
34:04
56:57
Reszegh
Biro (Peter, Constantin)
Sallo (Biro, Borysenko)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Miklos Haszonits (HUN)
 
2:0
0:2
0:1
 
Jonas Merten (GER)
Toivo Tilku (EST)
 
 
pondělí 29.4.2019
15:30 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
579 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
40
10
Polsko
 
Ukrajina
21
6
střely na bránu
přesilovky min
15:56
19:02
22:39
24:00
27:07
27:32
41:06
Kapica (Wronka, Bryk)
Kapica (Lyszczarczyk, Kolusz)
Domogala (Jaskiewicz, Michalski)
Kapica (Neupauer)
Kapica (Bryk, Neupauer)
Komorski (Goscinski)
Kapica
7:3
17:53
26:26
48:56 P1
Tolstuško (Zadojenko)
Ljalka (Petruchno)
Babynec (Petruchno, Tolstuško)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Kristijan Nikolic (AUT)
 
2:1
4:1
1:1
 
David Nothegger (AUT)
Gasper Jaka Zganc (SLO)
 
 
pondělí 29.4.2019
19:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
1952 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
43
12
Estonsko
 
Nizozemsko
14
6
střely na bránu
přesilovky min
04:10
20:50
30:30
46:20 P1
SIbirtsev
Usov (Andrejev, Petrov)
Sorokin (Embrich)
Rooba (Lahesalu, Makrov)
4:1
20:11
Oosteveld (Bison)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Mads Frandsen (DEN)
 
1:0
2:1
1:0
 
Ivan Nedeljkovič (SRB)
Jevgenij Judin (RUS)
 
 
středa 1.5.2019
12:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
398 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
10
2
Nizozemsko
 
Ukrajina
48
8
střely na bránu
přesilovky min
27:23 P1
Mason (Klem)
1:8
19:33
32:40
32:51
33:25
36:00
44:34 P1
49:49 P1
58:49 P1
Michnov
Skrypec (Peresunko, Babynec)
Merežko (Zadoněnko, Danylenko)
Ljalka (Tolstuško, Michnov)
Mazur (Grygorjev, Michnov)
Michnov (Ljalka, Mazur)
Ljalka (Michno, Pangelov-Juldašev)
Ljalka (Michnov, Mazur)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Miklos Haszonits (HUN)
 
0:1
1:4
0:3
 
Jake Davis (USA)
Jevgenij Judin (RUS)
 
 
středa 1.5.2019
15:30 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
2235 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
14
Japonsko
 
Estonsko
23
8
střely na bránu
přesilovky min
00:44 p1
08:46 p1
16:34 p2
18:22
54:46
Iwamoto (Furuhasho, Sato)
Hashiba (H.Terao, Y.Terao)
Hirano (Furuhashi, Hashimoto)
Yamada (H.Terao, Y.Terao)
Sato (Hashiba, Saito)
5:2
03:37
57:49 P1
Slessarevskij (Makrov, Arrak)
Embrich (Ossipov, Šumchin)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Geoffrey Barcelo (FRA)
 
4:1
0:0
1:1
 
Jonas Merten (GER)
Gasper Jaka Zganc (SLO)
 
 
středa 1.5.2019
19:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
387 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
38
8
Polsko
 
Rumunsko
23
6
střely na bránu
přesilovky min
51:56
59:37 EA
Kapca (Dronia, Wronka)
Dziubinski (Dronia, Neupauer)
2:3 pp
08:37 P2
53:25
64:07 P1
Rokály (Reszegh, Butočnov)
Butočnov
Borysenko (Gliga)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Mads Frandsen (DEN)
 
0:1
0:0
2:1
0:1
David Nothergger (AUT)
Toivo Tilku (EST)
 
 
čtvrtek 2.5.2019
12:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
238 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
43
8
Japonsko
 
Nizozemsko
24
8
střely na bránu
přesilovky min
54:12
59:28 EA
H.Terao (Y.Terao, Hayata)
Nakayashiki (Furuhashi, Sato)
2:3
09:27 P1
31:02 O1
58:28 ENG
de Hondt (Vogelaar)
Vogelaar (Stempher, Mason)
Stempher (Vogelaar)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Miklos Haszonits (HUN)
 
0:1
0:1
2:1
 
Ivan Nedeljkovič (SRB)
David Nothegger (AUT)
 
 
čtvrtek 2.5.2019
15:30 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
450 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
31
6
Ukrajina
 
Rumunsko
20
6
střely na bránu
přesilovky min
37:18
Babynec (Bucenko, Gavryk)
1:5
03:52 P1
19:50 P1
39:21
47:39
Peter (Tranca)
Biro (Borysenko, Gliga)
Constantin (Tranca, Rokály)
Rokály
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Kristijan Nikolic (AUT)
 
0:2
1:1
0:2
 
Toivo Tilku (EST)
Jevgenij Judin (RUS)
 
 
čtvrtek 2.5.2019
19:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
2150 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
33
16
Estonsko
 
Polsko
33
8
střely na bránu
přesilovky min
50:13 P
52:52
Makrov (Ossipov)
Rooba (Arrak, Sibirtsev)
2:3
14:57
45:44
47:29
Komorski (Marzec, Dronia)
Komorski
Neupauer (Kolusz, Starzynski)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Geoffrey Barcelo (FRA)
 
0:1
0:0
2:2
 
Jake Davis (USA)
Gasper Jaka Zganc (SLO)
 
 
sobota 4.5.2019
12:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
431 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
31
22
Rumunsko
 
Nizozemsko
15
10
střely na bránu
přesilovky min
03:58 P1
20:46 P1
58:16 ENG
Biro (Borysenko, Yemelianenko)
Goga (Butochnov, Rokály)
Peter (Yemelianenko, Tranca)
3:1
37:26
Boer (Nordemann)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Geoffrey Barcelo (FRA)
 
1:0
1:1
1:0
 
Jonas Merten (GER)
Ivan Nedeljkovic (SRB)
 
 
sobota 4.5.2019
15:30 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
842 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
37
8
Polsko
 
Japonsko
25
10
střely na bránu
přesilovky min
05:07
22:55
23:13
29:07
38:21
52:00 p1
59:30
Marzec (Michalski, Kolusz)
Dziubinski
Goscinski
Wronka (Kapica, Kolusz)
Jeziorski (Malasinski, Bryk)
Jeziorski (Malasinski, Bryk)
Komorski (Kapica)
7:4
07:10 P1
42:48 O1
52:24
59:58
Terao (Hashiba)
Nakayashiki (H.Sato, K.Sato)
Shinohara (H.Sato, Furuhashi)
Nakayashiki (Furuhashi)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Kristijan Nikolic (AUT)
 
1:1
4:0
2:3
 
Jake Davis (USA)
Jevgenij Judin (RUS)
 
 
sobota 4.5.2019
19:00 SELČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
3 927 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
38
18
Estonsko
 
Ukrajina
17
2
střely na bránu
přesilovky min
03:51
39:24
50:54
61:22 P1
Petrov (Makrov)
Viitanen (Embrich, Svarogin)
Andrejev (Petrov)
Rooba (Lahesalu)
4:3 pp
01:35
01:55
14:59 P1
Merežko (Hrycenko, Nimenko)
Ljalka (Pangelov-Juldašev, Merežko)
Babynec (Čerdak)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl.
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Mads Frandsen (DEN)
 
1:3
1:0
1:0
1:0
David Nothegger (AUT)
Gasper Jaka Zganc (SLO)
 
 
                                       
 
 
 
 
MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2019
DIVIZE IIA
Bělehrad
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Srbsko
5
3
0
1
0
0
1
20-14
+6
11
 
 
2
Chorvatsko
5
3
0
1
0
0
1
19-9
+10
11
 
 
3
Austrálie
5
3
0
0
0
1
1
14-10
+4
10
 
 
4
Španělsko
5
2
0
0
2
0
1
14-16
-2
8
 
 
5
Čína
5
1
0
0
0
0
4
14-21
-7
3
 
 
6
Belgie
5
0
1
0
0
0
4
11-22
-11
2
 
 
Srbsko postupuje do divize IB 2020
Belgie sestupuje do divize IIB 2020
 
 
úterý 9.4.2019
13:00 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
68 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
34
10
Španělsko
 
Čína 
24
4
střely na bránu
přesilovky min
06:38 P1
16:27 P1
27:35
53:50
59:16 ENG
Carbonell (Fuentes, Ubieto)
Fuentes (Burgos, Ubieto)
Lasuen
Baldris
Rubio (Carbonell, García)
5:3
08:48
20:41 P1
43:16
Li (Zhang C. Chen)
Yang (Zhang P., Zhang C.)
Zhang H. (Liang W.)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Christoph Sternat (AUT)
 
2:1
1:1
2:1
 
Kensuke Kanazawa (JPN)
David Perduv (SRB)
 
 
úterý 9.4.2019
16:30 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
X diváků
střely na bránu
přesilovky min.
32
4
Austrálie
 
Belgie
37
10
střely na bránu
přesilovky min
01:31
02:58
07:17
Rezek (Baclig)
Malloy (Rezek)
Kubara (Darge, Wong)
3:4 pp
30:13 P2
31:00 P1
40:26
62:56
de Schepper (Verelst, Kolodziejczyk)
Verelst (Kolodziejczyk, Paulus)
Verelst (Kolodziejczyk)
de Croock (Paulus)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Miroslav Jarec (BLR)
 
3:0
0:2
0:1
0:1
Tibor Fazekaš (SRB)
Ivan Nedeljkovič (SRB)
 
 
úterý 9.4.2019
20:00 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
1126 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
37
18
 Srbsko
 
Chorvatsko
30
16
střely na bránu
přesilovky min
13:47 P1
30:27
59:23 ENG
Sretovič (Kastel)
Popravka (Vučurevič, Pudnavač)
Lukovič (Sretovič, Brkušanin)
3:1
16:41 P1
Jankovič (Jarcov, Vedlin)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Jevgenijs Griskevics (LAT)
 
1:1
1:0
1:0
 
Danny Beresford (GBR)
James Kavanagh (GBR)
 
 
středa 10.4.2019
13:00 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
20 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
24
10
Belgie
 
Španělsko
45
26
střely na bránu
přesilovky min
20:38 O1
43:30
Verelst (Kolodziejczyk)
Kolodziejczyk (Neven)
2:4
02:51
13:02
41:17
43:39
Granell (Zaballa)
Fuentes
Rubio (Carbonell, Ubieto)
Burgos (Betran, Carbonell)
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Jevgenijs Griskevics (LAT)
 
0:2
1:0
1:2
 
Danny Beresford (GBR)
Tibor Fazekaš (SRB)
 
 
středa 10.4.2019
16:30 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
42 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
48
68
Chorvatsko
 
Čína 
19
6
střely na bránu
přesilovky min
09:20 P1
10:26 P2
22:22 P1
37:22 P1
39:39
50:52
56:53
Morrisonn
Jankovič (Zanoski, Morrisonn)
Sakič (Zanoski, Jankovič
Mirič (Morrisonn, Sakič)
Sakič (Novak, Mirič)
Novak (Mirič, Sakič)
Kanaet (Jankovič)
7:0
-
-
HLAVNÍ ROZHODČÍ:
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
ČÁROVÍ ROZHODČÍ:
Ramon Sterkens (NED)
 
2:0
3:0
2:0
 
James Kavanagh (GBR)
David Pedruv (SRB)
 
 
středa 10.4.2019
20:00 SELČ
Ledena Dvorana Pionir, Bělehrad (SRB)
653 diváků
střely na bránu
přesilovky min.
26
4
Austrálie
 
Srbsko
34
29
střely na bránu
přesilovky min
10:59 O1