---

 
Euro hockey challenge 2021
divize CENTRAL
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Česko
6
6
0
0
0
0
0
25-8
18
2.
Slovensko
6
3
0
1
0
0
2
12-9
11
3.
Německo
6
1
0
0
1
0
4
12-19
4
4.
Bělorusko
2
1
0
0
0
0
1
4-3
3
5.
Rakousko
4
0
0
0
0
0
4
3-17
0
 
 třetí soutěžní týden výměna Rakouska s Běloruskem (původně plánována z důvodu předpokládané účasti Rakouska na MS divize IA - program divizního turnaje byl z důvodu pandemie covid19 zrušen, změna však zůstává)
 
 
 
1.zápas
čtvrtek 22.4.2021
17:15 SELČ
Vídeň, AUT
 
Rakousko
 
Česko
 
-
-
0:5
11:27
30:36 O1
37:01
47:23
58:32
T.Zohorna (H.Zohorna)
Hanzl (Radil)
Šustr (Pour)
Suchý (Sklenička, Horký)
Hanzl (Radil, Mašín)
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
 
 
0:1
0:2
0:2
 
 
 
2.zápas
sobota 24.4.2021
17:00 SELČ
Jindřichův Hradec, CZE
 
Česko
 
Rakousko
 
19:05
35:34 P1
47:06 P1
55:31 O1
58:21 P1
59:04
59:09
Plášek (Zachar, Šalda)
Dufek (Horký, Šalda)
Suchý (Horký, Ščotka)
Kodýtek (Suchý)
Flek (Pour, Kodýtek)
Stránský (Dufek)
Horký
7:2
01:39 P1
30:46
Baumgartner (Harnisch, Zundel)
Baumgartner (Harnisch, Schneider)
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

1:1
1:1
5:0

 
 
                                   
 
  
 
 
1.zápas
sobota 24.4.2021
- SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Německo
 
22:36 P1
33:01
56:49
RSN
Mucha (Ďaloga)
Búbela
Fominykh (Ďaloga, Búbela)
Buc
4:3 sn
05:53
09:06 P1
28:02 P1
Schmolz (Braun, Fischbuch)
Dumont (Fischbuch)
Ehl (Schmolz, Ugbekile)
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
prodl
náj.
 
 
0:2
2:1
1:0
0:0
3:1
 
 
2.zápas
neděle 25.5.2021
16:00 SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Německo
 
28:28
47:08
Kollár (Nemec, Holešinský)
Fominykh
2:1
38:05
Schmolz (Fischbuch, Ugbekile)
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

0:0
1:1
1:0

 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 29.4.2021
18:00 SELČ
Norimberk, GER
 
Německo
 
Česko
 
37:46 P1
Sezemsky (Eder, Fischbuch)
1:4
27:17 P1
32:15
58:34 ENG
59:14 ENG
Blümel (Černoch, H.Zohorna)
Radil (Tomášek)
Radil
Beránek (Kousal)
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
 
 
0:0
1:2
0:2
 
 
 
2.zápas
sobota 1.5.2021
13:30 SELČ
Norimberk, GER
 
Německo
 
Česko
 
15:48
19:29
21:45 P1
48:12 P1
Peterka (Eder, Schmolz)
Tiffels (Schütz)
Peterka (Braun, Brandt)
Ehl (Rogl, Mebus)
4:5
19:41
28:37
40:11
49:47 P1
53:10 P1
Blümel (Šalda)
Šalda (Tomášek)
Galvas (Flek, Kodýtek)
Galvas (Tomášek, Blümel)
Tomášek (Š.Stránský, Blümel)
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

2:1
1:1
1:3

 
 
                                   
 
 
 
1.zápas
sobota 1.5.2021
20:15 SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Rakousko
 
26:41 P1
51:11 TS
52:23
Hrivík (Regenda, Nemec)
Holešinský
Roman
3:1
40:43
Schneider (Richter)
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
 
 
0:0
1:0
2:1
 
 
 
2.zápas
neděle 2.5.2021
- SELČ
Piešťany, SVK
 
Slovensko
 
Rakousko
 
12:57 P1
16:57 P1
Roman (Faško-Rudáš)
Holešinský (Krištof, Faško-Rudáš)
2:0
-
-
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

2:0
0:0
0:0

 
 
                                   
 
 

 
1.zápas
čtvrtek 6.5.2021
17:20 SELČ
Praha, CZE
 
Česko
 
Slovensko
 
53:32
54:17
Červený (Radil, Šustr)
Tomášek (Blümel)
2:0
-
-
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
 
 
0:0
0:0
2:0
 
 
 
2.zápas
pátek 7.5.2021
20:20 SELČ
Praha, CZE
 
Česko
 
Slovensko
 
23:57
45:59
A.Musil (Flek, Jordán)
Šustr (Šulák)
2:1
28:21
Faško-Rudáš (Roman)
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

0:0
1:1
1:0

 
 
                                   
 

 
1.zápas
pátek 7.5.2021
17:00 SELČ
Norimberk, GER
 
Německo
 
Bělorusko
 
37:31 P1
Schmolz (Plachta, Sezemsky)
1:4
00:54
07:33
59:01 ENG
59:37 ENG
Nesterov (S.Kosticyn)
Znacharenko (Drozd)
Pare
Usov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
 
 
0:2
1:0
0:2
 
 
 
2.zápas
sobota 8.5.2021
15:45 SELČ
Norimberk, GER
 
Německo
 
Bělorusko
 
05:29
42:12
Eisenschmid (Plachta, Rogl)
Schütz (Eder, Kastner)
2:0
-
-
 

1.tř.
2.tř.
3.tř.

 
 

1:0
0:0
1:0