---

KVALIFIKACE NA ZOH 2022
DRUHÁ FÁZE – PROSINEC 2019
- ve skupinách K, L a M se utkají vždy čtyři soupeři. Vítězové každé skupiny postoupí do třetí fáze, kam budou rozřazeni k ostatním přímo kvalifikovaným týmům podle žebříčku IIHF.
následující fáze:    skupina G    skupina H    skupina J
 
 
 
kvalifikace o hokejový turnaj na zimních olympijských hrách 2022
SKUPINA K
Brašov
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1.
Rumunsko
3
3
0
0
0
0
0
43-3
+30
9
 
 
2.
Island
3
2
0
0
0
0
1
15-14
+1
6
 
 
3.
Izrael
3
0
1
0
0
0
2
5-24
-19
2
 
 
4.
Kyrgyzstán
3
0
0
0
0
1
2
10-32
-22
1
 
 
Rumunsko postupuje do třetího kola olympijské kvalifikace.
 
 
 
Brašov arena, Brašov, ROM
čtvrtek 12.prosince 2019
14:00 SEČ
Island
 
Kyrgyzstán
zápasová soupiska:
Hedström (Ragnarsson)
Palsson - Sigurdsson, Johannesson, Račanský, Orongan
Thorsteinsson, Sveinsson- Leifsson, Mikaelsson, Sigrunarson
V.Arason, G.Arason- Kristinsson, Arnason, Björnsson
Kristveigarson, Birgisson, Atlason
9:4
zápasová soupiska:
Alymbekov (Petrov)
Jegorov, Terentějev- Čuvalov, Nosov, Tonkich
Kudašev, Isamatov- Mirbekov, Gorobec, Titov
Kačkynbekov, Triškin, Ničipurenko- Kolodij, Ulugbek Uulu
Tursunbekov- Tagajev
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky
 
2:0
2:2
5:2
 
Branky
01:20
10:55
21:31
24:53
48:26
50:08
54:29
56:18
58:51
EQ
EQ
EQ
P1
EQ
P1
P1
EQ
P1
Björnsson (Arnason)
Birgisson (G.Arason, Atlason)
Leifsson (Mikaelsson, Sveinsson)
Björnsson (Sigurdsson, Orongan)
Sigrunarson (Leifsson)
Björnsson (Orongan)
Björnsson (Johannesson, Sigurdsson)
Kristveigarson (Palsson, Atlason)
Sigrunarson (Thorsteinsson, Leifsson)
 
22:35
26:30
50:57
59:41
EQ
EQ
EQ
EQ
Terentějev (Mirbekov)
Tonkich (Terentějev)
Ničipurenko (Kolodij)
Ničipurenko (Tagajev)
 
 
                                   
 
Brašov arena, Brašov, ROM
čtvrtek 12.prosince 2019
18:00 SEČ
Izrael
 
Rumunsko
zápasová soupiska:
Reisinger (54.Sharir)
Mostovoy, Hoffman- Vaitz, Ben Tov, Golognitzky
Aharonovich, Vinegrad- Greenberg, Sherf, Ibragimov
Kaznatcheev, Tselimetskiy, Raiter - Lando, Merkulov
Kostrinsky, Sharon
0:15
zápasová soupiska:
Töke (Polc)
Borysenko, Yemelianenko- G.Biro, Peter, Tranca
Goga, Farkas- Constantin, Molnar, Gliga
Gecse, Sallo- Fodor, Kirichenko, Butochnov
Györfy, O.Biro - Casaneanu, Gajdö, Peter
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky
 
0:1
0:4
0:10
 
Branky
-
-
-
 
04:08
21:41
22:41
29:06
39:40
44:13
47:36
49:07
52:33
54:33
55:28
57:05
57:56
59:03
59:53
P1
P1
EQ
EQ
P1
P1
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
Tranca (Borysenko, Peter)
Burochnov (Sallo)
Gajdo (Gyöfry, O.Biro)
Kirichenko (Goga, Borysenko)
Sallo (Fodor, Butochnov)
Tranca (Borysenko, Peter)
Casaneanu (Gajdo, O.Biro)
Gliga (Goga, Molnar)
O.Biro (Gajdo)
Farkas (Molnar, Gliga)
Fodor (Burochnov, Kirichenko)
Borysenko (Yemelianenko, Tranca)
Borysenko (Tranca, G.Biro)
Burochnov (Sallo, Fodor)
Casaneanu (Peter)
 
 
                                   
 
Brašov arena, Brašov, ROM
pátek 13.prosince 2019
14:00 SEČ
Island
 
Izrael
zápasová soupiska:
Ragnarsson (Hedström)
Palsson- Sigurdsson, Račanský, Johannesson, Orongan
Thorsteinsson, Sveinsson- Leifsson, Mikaelsson, Sigurnarson
V.Arason, G.Arason- Bjornssön, Kristinsson, Arnason
Kristveigarson, Birgisson, Atlason
5:0
zápasová soupiska:
Reisinger (Sharir)
Raiter, Hoffman- Vaitz, Ben Tov, Merkulov
Aharonovich, Vinegrad-  Kostrinsky, Sherf, Ibragimov
Mostovoy, Kaznatcheev- Lando, Golodnitzky, Greenberg
Tselimetskiy - Sharon
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
1:0
2:0
2:0
 
Branky , tresty
03:00
20:58
27:58
47:34
53:07
EQ
P2
EQ
EQ
EQ
Račanský (Thorsteinsson, Sveinsson)
Leifsson (Sigrunarson, Mikaelsson)
Orongan (Račanský, Sigurdsson)
Orongan (Björnsson)
Björnsson (Palsson, Arnason)
 
-
-
-
 
 
                                   
 
Brašov arena, Brašov, ROM
pátek 13.prosince 2019
18:00 SEČ
Rumunsko
 
Kyrgyzstán
zápasová soupiska:
Polc (Töke)
Gecse, Salló - Butochnov, Kirichenko, Fodor
Borysenko, Yemalienko- Tranca, G.Biro, Peter
Goga, Farkas- Gliga, Molnar, Constantin
Gyöfry, O.Biro - Peter, Gajdo, Casaneanu
18:2
zápasová soupiska:
Petrov (25.-40.Alymbekov)
Ajapov, Terentějev- Nosov, Mirbekov, Tonkich
Jegorov, Kudašev- Gorobec, Titov, Čuvalov
Triškin, Isamatov-  Ulugbek Uulu, Ničipurenko, Kolodij
Kačkynbekov- Tagajev, Tursunbekov
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
3:0
7:1
8:1
 
Branky , tresty
10:04
16:47
18:58
24:08
24:22
25:22
27:02
31:23
32:51
34:01
47:09
49:27
51:24
53:12
53:41
55:53
58:31
59:55
O1
O1
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
EQ
Casaneanu (Gyöfry, Peter)
Borysenko (Tranca, Peter)
Kirichenko (Butochnov, Fodor)
Peter (Borysenko, Tranca)
Constantin (Goga)
Gajdo (O.Biro)
Tranca (Peter
Molnar
Györfy (Biro, Peter)
Kirichenko
Gecse (Sallo)
Molnar (O.Biro)
Kirichenko (Butochnov, Sallo)
Gliga (Tranca, Goga)
Constantin (Gliga, Molnar)
Tranca (Peter)
Fodor (Kirichenko)
Peter (Tranca, Fodor)
 
39:45
42:58
EQ
EQ
Ničipurenko (Kolodij, Tagajev)
Titov
 
 
                                   
 
Brašov arena, Brašov, ROM
neděle 15.prosince 2019
14:00 SEČ
Kyrgyzstán
 
Izrael
zápasová soupiska:
Petrov (Alymbekov)
Terentějev, Isamatov-Nosov, Tonichc, A.Titov
Jegorov, Kudašev - Gorobec, Mirbekov, Čuvalov
Triškin, Ajapov- Ničipurenko, Tagajev, Kolodij
Kačkynbekov- Ulugbek Uulu, Tursunbekov
4:5 pp
zápasová soupiska:
Reisinger (Sharir)
Raiter, Hoffman- Golodnitzky, Greenberg, Ben Tov
Aharonovich, Vinegrad- Vaitz, Ibragimov, Sherf
Kaznatcheev, Mostovoy - Lando, Merkulov, Sharon
Tselimetskiy - Kostrinsky
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
prodl
 
Branky , tresty
 
3:1
1:1
0:2
0:1
Branky , tresty
07:48
08:07
19:32
38:37
EQ
EQ
P1
EQ
Nosov (Titov, Terentějev)
Mirbekov (Kudašev, Gorobec)
Nosov (Terentějev, Isamatov)
Gorobec (Jegorov)
 
00:26
36:52
56:09
58:47
63:30
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
Ben Tov (Aharonovich, Greenberg)
Ibragimov (Hoffman, Vaitz)
Sherf (Kaznatcheev)
Mostovoy
Vaitz
 
 
                                   
 
Brašov arena, Brašov, ROM
neděle 15.prosince 2019
18:00 SEČ
Rumunsko
 
Island
zápasová soupiska:
Polc (Töke)
Goga, Borysenko- Peter, Molnar, Gliga
Gesce, Sallo- Butochnov, Kirichenko, Fodor
Yemelianenko, O.Biro - G.Biro, Constantin, Peter
Györfy, Farkas- Gajdo, Casaneanu
10:1
zápasová soupiska:
Hedström (Ragnarsson)
Palsson- Račanský, Orongan, Johannesson
Thorsteinsson, Sveinsson-Leifsson, Sigrunarson, Mikaelsson
V.Arason, G.Arason- Bjornsson, Kristveigarson, Kristinsson
Birgisson, Atlason
 
 
1.tř.
2.tř.
3.tř.
 
 
Branky , tresty
 
4:0
4:0
2:1
 
Branky , tresty
11:11
16:01
17:32
19:33
22:55
29:04
31:18
37:33
45:53
51:16
EQ
P1
EQ
EQ
EQ
P1
P1
P1
EQ
EQ
Borysenko (Göga, G.Biro)
Butochnov (Födor, Gesce)
Peter (Borysenko, Göga)
Peter (Gliga)
Molnar (Peter, O.Biro)
Göga (Molnar, Peter)
Molnar (Peter, Polc)
Yemelianenko (G.Biro, Constantin)
Fodor (Gajdo, Casaneanu)
Kirichenko (Fodor, Butochnov)
 
57:15
EQ
Birgisson (Kristinsson, Atlason)
 
 
                                   
 
 
TOPlist