---

TURNAJE LISTOPADOVÉ REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKY
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
DEUTSCHLAND CUP 2019
Krefeld
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Švýcarsko
3
1
1
0
1
0
0
12-9
+3
6
 
 
2
Německo
3
1
0
0
0
2
0
9-10
-1
5
 
 
3
Rusko "B"
3
0
1
1
0
0
1
10-9
+1
4
 
 
4
Slovensko
3
0
1
0
0
1
1
7-10
-3
3
 
 
 
 
 

čtvrtek 7.listopadu 2019
16:15 SEČ
Krefeld
 
Slovensko
 
Švýcarsko  
 
55:56
56:24
Krivošík (Šišovský, Rosandič)
Kudrna (Hrivík, Buček)
2:5
30:38
35:53
37:19
56:58
59:00
Fuchs (Suter, Heldner)
Bertaggia (Hischier, Glauser)
Moy (Glauser, Kreis)
Prassl (Moy, Rod)
Suter
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:3
2:2
 
 
 
                                 
čtvrtek 7.listopadu 2019
19:45 SEČ
Krefeld
 
Německo
 
Rusko "B"
 
12:50
22:58
34:25
53:02
Pietta (Frischbuch, Noebels)
Sezemsky (Pietta, Fischbuch)
Kammerer (Kastner, Tiffels)
Schütz (Bittner, Brandt)
4:3
04:21
16:15
37:49
Porjadin (Ivanov, Grebesčníkov)
Jermakov (Vovčenko, Kodola)
Volkov (Grebesčnikov, Igumnov)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:2
2:1
1:0
 
 
 
                                 
sobota 9.listopadu 2019
13:00 SEČ
Krefeld
 
Německo
 
Švýcarsko
 
03:51
47:22
50:13
Tiffels (Kastner, Krammer)
Pietta (Fischbuh, Noebels)
Fischbuch (Pietta, Nowak)
3:4 pp
32:09
41:15
52:09
64:59
Rod (Fazzini, Suter)
Suter (Egli, Paschoud)
Fazzini (Fuchs, Suter)
Suter (Rod, Egli)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:0
0:1
2:2
0:1
 
 
                                 
sobota 9.listopadu 2019
16:30 SEČ
Krefeld
 
Rusko "B"
 
Slovensko
 
---
--
3:2 pp
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
neděle 10.listopadu 2019
11:00 SEČ
Krefeld
 
Švýcarsko
 
Rusko "B"
 
21:36
41:25
46:22
Le Coultre (Suter, Fuchs)
Moy
Bertaggia (Moy, Egli)
3:4 sn
18:13
28:11
57:01
RSN
Brjukvin (Tolčinskij, Zajcev)
Iljin (Cypljakov, Verjajev)
Igumnov (Voronkov, Tolčinskij)
Galimov
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
0:1
1:1
2:1
0:0
1:3
 
 
                                 
neděle 10.listopadu 2019
14:30 SEČ
Krefeld
 
Německo
 
Slovensko
 
06:26
28:35
Eder (J.Müller)
Eder (Nowak, Ugbekile)
2:3 pp
31:57
55:52
62:08
M.Sukeľ (J.Sukeľ)
Krivošík (Rosandič, M.Sukeľ)
Zuzin (Kollár, Koch)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
3.tř
 
 
 
1:0
1:1
0:1
0:1
 
 
                                 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Liepaja
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Bělorusko
3
2
0
0
0
0
1
7-6
+1
6
 
 
2
Lotyšsko
3
0
1
1
0
0
1
7-6
+1
4
 
 
3
Francie
3
1
0
0
0
1
1
6-6
0
4
 
 
4
Slovinsko
3
1
0
0
1
0
1
4-6
-2
4
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.listopadu 2019
15:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
Francie
 
Bělorusko
 
03:14
40:13
S.Treille (Fleury)
Leclerc (Fleury)
2:4
22:42
23:53
35:02
59:12 ENG
Bělevič (Lopačuk, Birkun)
Stefanovič (Kogalev)
Sušlo
Lopačuk
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:0
0:3
1:1
 
 
 
                                 
 
čtvrtek 7.listopadu 2019
19:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
 Lotyšsko
 
Slovinsko
 
18:23
42:34
RSN
Melnalsniš (Sarkaniš, Freibergs)
Freibergs (Melnalksniš)
Indrašis
3:2 sn
34:17
59:52
Tičar (Maver, Jeglič)
Tičar
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
náj
 
 
1:0
0:1
1:1
0:0
2:1
 
 
                                 
pátek 8.listopadu 2019
15:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
Bělorusko
 
Slovinsko
 
---
--
0:2
34:24
59:50
Kuralt (Pretnar, Tičar)
Tičar (Kuralt)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
0:1
0:1
 
 
 
                                 
pátek 8.listopadu 2019
19:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
Francie
 
Lotyšsko
 
01:15
Bertrand (Guttig)
1:2 pp
33:20 P1
62:22
Indrašis (Freibergs)
Smirnovs
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:0
0:1
0:0
0:1
 
 
                                 
 
sobota 9.listopadu 2019
13:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
Slovinsko
 
Francie
 
---
--
0:3
11:27
38:58
59:13
Berthon (Fleury, Maia)
Chakiachvili
Guttig (S.Treille, Fleury)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
0:1
 
 
 
                                 
 
sobota 9.listopadu 2019
17:30 SEČ
Liepaja (LAT)
 
 Lotyšsko
 
Bělorusko
 
---
--
2:3
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DALŠÍ TURNAJE
 
 
EURO ICE HOCKEY CHALLENGE
Gdaňsk
 
 
poř.
 
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl
body
 
 
1
Maďarsko
3
2
0
0
0
1
0
9-6
+3
7
 
 
2
Itálie
3
1
1
0
0
0
1
7-7
0
5
 
 
3
Polsko
3
1
0
0
0
0
2
3-6
-3
3
 
 
4
Japonsko
3
1
0
0
0
0
2
8-7
+1
3
 
 
 
 
 

pátek 8.listopadu 2019
15:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Maďarsko
 
Itálie
 
00:35
30:48
44:45
Voklad
Terböcs
Erdély
3:4 pp
13:35
59:06
59:44
62:55
Insam (Lacedelli, Bardaro)
Frigo (Trivellato
Deluca
Insam
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:1
1:0
1:2
0:1
 
 
                                 
pátek 8.listopadu 2019
18:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Polsko
 
Japonsko
 
18:33
33:17
35:22
Chmielewski (Wajda, Urbanowicz)
Bryk (Dziubinski)
Marzec (Bychawski, Zygmunt)
3:2
15:55
50:32
Minoshima
Nakajima (Minoshima, Takahashi)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
2:0
0:1
 
 
 
                                 
sobota 9.listopadu 2019
15:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Polsko
 
Itálie
 
---
--
0:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
sobota 9.listopadu 2019
18:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Maďarsko
 
Japonsko
 
---
--
3:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
neděle 10.listopadu 2019
13:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Polsko
 
Maďarsko
 
---
--
0:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
neděle 10.listopadu 2019
17:00 SEČ
Hala Olivia, Gdańsk (POL)
 
Itálie
 
Japonsko
 
---
--
1:4
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 

 
 
 
MECA HOCKEY GAMES
 
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
1.
Norsko
2
2
0
0
0
0
0
7-3
+4
6
 
 
2.
Rakousko
2
1
0
0
0
0
1
4-4
0
3
 
 
3.
Dánsko
2
0
0
0
0
0
2
3-7
-4
0
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.listopadu 2019
19:00 SEČ
Norsko
 
Norsko
 
Rakousko
 
18:07
34:12
41:56
K.A.Olimb
Trettenes (Haga)
Kristiansen (S.Olden, Holos)
3:1
09:23
Ganahl (Baltram, Viveiros)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
1:0
1:0
 
 
 
                                 
 
pátek 8.listopadu 2019
19:00 SEČ
Norsko
 
Dánsko
 
Rakousko
 
19:02
From
1:3
07:49
50:46
59:09
Ganahl (Schneider, Viveiros)
Obersteiner
Ganahl (Schneider, Wolf)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:0
0:2
 
 
 
                                 
 
sobota 9.listopadu 2019
16:00 SEČ
Norsko
 
Norsko
 
Dánsko
 
20:45
23:07
35:46
36:29
K.A.Olimb
Roymark (Kristiansen, Henriksen)
T.Olsen (Haga, Reichenberg)
Lindström (Espeland, K.A.Olimb)
4:2
27:18
36:56
Andersen (Bergholt)
Andersson (Olesen)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
4:2
0:0
 
 
 
                                 
 
 
 

 
 
 
BALTIC CHALLENGE CUP
skupina A
 
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
1.
Ukrajina
2
1
1
0
0
0
0
4-4
0
4
 
 
2.
Estonsko
2
1
0
0
0
0
1
5-5
0
3
 
 
3.
Litva
2
0
0
0
0
1
1
4-4
0
2
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.listopadu 2019
14:30 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Litva
 
Ukrajina
 
00:19
64:00
Protčenko (Kaleinikovas)
Krakauskas
2:1 pp
12:36
Silnickij
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
prodl
 
 
 
1:1
0:0
0:0
1:0
 
 
                                 
 
pátek 8.listopadu 2019
18:30 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Estonsko
 
Ukrajina
 
01:01
53:33
Livik (Shvrogin, Rooba)
Slessarevski (Makrov)
2:3
10:08
34:05
50:20
Korenčuk (Mazur)
Janiševskij (Aleksjuk, Taran)
Bojevych (Bucenko, Babinec)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
1:1
0:1
1:1
 
 
 
                                 
 
sobota 9.listopadu 2019
xxx SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Estonsko
 
Litva
 
---
--
3:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
 
 
 
BALTIC CHALLENGE CUP
skupina B
 
 
 
poř.
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
rozdíl skóre
body
 
 
1.
Lotyšsko "B"
2
2
0
0
0
0
0
10-5
+5
6
 
 
2.
Rumunsko
2
0
1
0
0
0
1
5-6
-1
2
 
 
3.
Kazachstán"20"
2
0
0
0
0
1
1
3-7
-4
1
 
 
 
 
 
 
čtvrtek 7.listopadu 2019
18:30 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Kazachstán "20"
 
Lotyšsko "B"
 
 
---
--
2:5
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
pátek 8.listopadu 2019
14:00 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Rumunsko
 
Lotyšsko "B"
 
---
--
3:5
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:1
3:3
 
 
 
                                 
 
sobota 9.listopadu 2019
14:00 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Kazachstán "20"
 
Rumunsko
 
---
--
1:2 pp
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
Baltic Challenge cup 2019 - o 5.místo
neděle 10.listopadu 2019
9:00 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Litva
 
Kazachstán "20"
 
---
--
4:3
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
Baltic Challenge cup 2019 - o 3.místo
neděle 10.listopadu 2019
12:00 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Estonsko
 
Rumunsko
 
---
--
3:1
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
Baltic Challenge cup 2019 - o 1.místo
neděle 10.listopadu 2019
15:00 SEČ
Tondiraba Icehall, Tallinn (EST)
 
Lotyšsko "B"
 
Ukrajina
 
---
--
3:2
---
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                 
 
 
 
 
TOPlist