---

 
Euro hockey challenge 2019
divize KONTINENTAL
pořadí
tým
Z
V
VP
VN
PN
PP
P
skóre
body
1.
Rusko
6
5
0
0
0
1
0
21-8
16
2.
Švýcarsko
6
3
0
0
0
1
2
18-15
10
3.
Francie
6
1
1
0
1
0
3
9-18
6
4.
Lotyšsko
6
0
1
1
0
0
4
8-15
4
 
 
 
1.zápas
pátek 12.4.2019
19:30 SELČ
Rouen, FRA
 
Francie
 
Rusko
 
41:14
Rech (Claireaux, Bozon)
1:4
07:49
14:57 P1
25:27
47:23
Rudenkov (Žlobin)
Korškov (Golyšev, Rafikov)
Rudenkov (Žlobin)
Chochlačov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:2
0:1
1:1
 
 
 
2.zápas
sobota 13.4.2019
18:30 SELČ
Cergy-Pontoise, FRA
 
Francie
 
Rusko
 
-
-
0:2
07:21
52:01
Alexejev (Michajlov, Jurtajkin)
Michajlov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:1
0:0
0:1
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
čtvrtek 18.4.2019
19:30 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Švýcarsko
 
10:14
18:31 P1
35:47 P1
36:45
57:34 ENG
Žafjarov (Barabanov)
Chafizullin (Tkačjov, Plotnikov)
Barabanov (Tkačjov, Plotnikov)
Alexejev (Jakupov, Jakovlev)
Golyšev
5:2
17:50
39:38
Bertaggia (Genazzi, Prassl)
Bertaggia (Frick)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:1
2:1
1:0
 
 
 
2.zápas
sobota 20.4.2019
16:00 SELČ
Soči, RUS
 
Rusko
 
Švýcarsko
 
08:37
18:36
37:28
43:54 P1
57:37 ENG
Jakupob (Jakovlev, Tkačev)
Barabanov (Kadjekin, Žafjarov)
Tkačjev (Barabanov)
Tkačjev (Plotnikov, Burmistrov)
Plotnikov (Jelesin, Kadejkin)
5:1
45:11
Bertaggia (Rod)
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
1:0
2:1
 
 
 
                                   
 
1.zápas
pátek 19.4.2019
20:15 SELČ
Méribel, FRA
 
Francie
 
Lotyšsko
 
-
-
2:3sn
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
neděle 21.4.2019
16:00 SELČ
Grénoble, FRA
 
Francie
 
Lotyšsko
 
-
-
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
1.zápas
pátek 26.4.2019
20:15 SELČ
Sierre, SUI
 
Švýcarsko
 
Francie
 
21:13
27:32 P1
40:38
53:52
57:03
57:27
Hofmann (Kurashev, Fora)
Ambühl (Fiala)
Hischier (Rathgeb, Fiala)
Hischier (Frick, Praplan)
Hischier (Fora)
Kurashev
6:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
0:0
2:0
4:0
 
 
 
2.zápas
sobota 27.4.2019
18:00 SELČ
Genève, SUI
 
Švýcarsko
 
Francie
 
-
-
3:4 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
středa 24.4.2019
18:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Rusko
 
03:40
19:01
Dzierkals
Roberts Bukarts (Daugavinš)
2:4
34:23
45:08
47:13
59:33 ENG
Zub (Kiselevič, Burmistrov)
Jakupov (Golyšev, Kraskovskij)
Golyšev (Kraskovskij, Jakupov)
Rafikov
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
2:0
0:1
0:3
 
 
 
2.zápas
čtvrtek 25.4.2019
17:30 SELČ
Riga, LAT
 
Lotyšsko
 
Rusko
 
-
-
2:1 pp
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
1.zápas
pátek 3.5.2019
20:15 SELČ
Heriseau, SUI
 
Švýcarsko
 
Lotyšsko
 
-
-
4:1
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
2.zápas
sobota 4.5.2019
18:30 SELČ
Weinfelden, SUI
 
Švýcarsko
 
Lotyšsko
 
-
-
2:0
-
-
 
 
1.tř
2.tř
3.tř
 
 
 
 
-:-
-:-
-:-
 
 
 
                                   
 
 
 
 
TOPlist